Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Joannaaaa
Paula zapomniałam napisać mój mąż też miał to badanie przez od**t i mówił że troche jest to nieprzyjemne bo wsadza palec w d**e i go to bolało heh(kogo nie boli), ale mówi że idzie wytrzymać. A tak to jak wczesniej pisałam sprawdzał jądra czy go nie bolą i usg i tyle.Więc przekaż mężowi żeby się nie bał im wcześniej to zrobi tym będzie już po :) Jutro ma pojechać i zapytać się czy są jego wyniki bo nie może sie tam wogule do nich dodzwonić..;/ mam nadzieję że już będą a jak nie to najpóźniej w poniedziałek. A wizytę mamy na czwartek umówioną ale to chcemy iść do innego gin który ma bardzo dobra opinie i nie jednej parze już pomógł . Później pojedziemy do naszego gin i zobaczymy czy się pokrywają opinie ze sobą. Dokładnie mi sie wydaje że są jakieś bakterie w posiewie i rozpocznie w końcu leczenie może będzie kolejną osobą która będzie brać profertilu(mam nadzieję że to dobry lek) :D Magda a mi się podoba imię dla chłopca Kacperek, Maciek,Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanko kochanie nie obawiaj się stymulacji. Moja koleżanka miała tak że miała mieć 2 stymulacje jedną taka że w cyklu była stymulowana i lekarz powiedział kiedy mają się przytulac a druga miała być że byc stymulowana i na IUI jej mieli nasionka podać. Oczywiście udało się po tej pierwszej dostała leki się przytulali i się udało mają piękną i zdrową 4 letnią Julke. A teraz tak samo i w lutym rodzi się Zosia :-) Więc uszy do góry ;-) trzymam mocno kciuki kochana :-D oczywiście za resztę dziewczyn też :-D pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde laski podpowiedzcie mi bo dzisiaj na 10 jadę do mojej gin :-) i kurde chciałam jej coś kupić w podziekowaniu za opiekę nade mną i Olkiem :-) tylko niewiem co kurde :-/ albo kwiaty albo wino tylko jeśli wino to jakie? Pół słodkie czy polwytrawne bo to takie uniwersalne mi się wydaje bo chyba lepiej takie kupić niż słodkie czy wytrawe-niewiem w którą stronę lubi :-D chyba że macie pomysł na coś innego? Bo też myślałam kupić wino i w kwiaciarni je przystroic robią takie stroiki na butelkach bo już takie coś kiedyś robiłam. Głupia jestem bo mogłam się was szybciej zapytać a nie na ostatnią chwilę :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michellinka ja bym kupiła jak z wina to polslodkie. A wiesz co wg mnie jest fajne na prezent? Storczyk. Ładny, elegancki kwiat. A położonej jak dasz coś slodkiego typu Rafaello czy Merci to sądzę, że będzie oki :) ale to tylko moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Hej dziewczynki. Michellinka świetny pomysł z tym storczykiem miała Czapus, wszędzie pasuje, będzie mogła postawić nawet w gabinecie ;) Griszanko to faktycznie dziwne, tak jak mówisz pewnie skrócona faza lutealna. Nie martw się stymulacją ja też słyszałam, że wielu osobom pomogła, bo przynajmniej procentowo zwiększa szansę na ciążę. Ja też myślałam, żeby może od grudnia już ją zacząć no ale dałam sobie jeszcze ten czas do końca roku na naturalsie. I nie będę już kombinować i nic zmieniać. Zobaczy się jak to będzie. Ja szczerze mogłabym się chwycić wszystkich możliwych środków byleby pomogły :) Będę trzymać za Ciebie kciuki w grudniu, za Paulę, Dorotkę, Joannę też :) Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Griszanko nie martw się niczym byle by ta stymulacja pomogła napewno bedziesz miała dzieki temu większe szanse na dzidziusia:) i uda sie zobaczysz:) 3mamy mocno za Ciebie kciuki!! :D Michellinka dobry pomysł na wino ja bym kupiła półsłodkie i storczyka jak mówi Magda . A położnej to coś słodkiego i będzie ok:D Magda tobie rónież się uda zobaczysz 3mam mocno kciuki w grudniu za Ciebie i resztę dziewczyn.. w końcu musi " kto nie walczy nie zwyciężą" :) lecę kochane do pracy odezwę się wieczorkiem :) miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 magda-dziekuje za trzymanie kciukow 👄 michalinka- ja ez zgodze sie z czapus :) zeby kupic storczyka wczoraj zakupilismy kolejne opakowanie Profertilu.i w tym miesiacu beda staranka tak na wszlki wypadek moze sie uda ;) owulka niedlugo a tu przeziebienie mnie dopadlo... pozdrawiam was wszystkie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje za Wasza empatie, jestescie niezwykle kochane. Nie watpie, ze przepisana stymulacja nam pomoze, ale raczej boje sie jakichs mdlosci, zawrotow glowy, jakiegos opuchniecia ciala i takie tam... Pierwsza tabletka juz za mna :p, jeszcze 9 szt. Za tydzien w piatek jade na podgladanko, zobaczymy co tam sie wychoduje... Michellinko, juz jestes po wizycie, wiec moje rady na niewiele sie zdadza. Ja jestem zdania, ze lekarzom czy pielegniarkom nie powinno sie w jakis szczegolny sposob dziekowac za opieke i wreczac prezentow - to ich praca i tyle. No chyba, ze czujesz, ze zajmowali sie Toba w szczegolny sposob i swoim zachowaniem wychodzil poza "kanony", a Ty czulas sie otoczona nadzwyczajna opieka, to wtedy oczywiscie, ale jakis drobiazg. Ja jak zaszlabym w ciaze i szczesliwie ja donosila, to mojemu lekarzowi jako dowod wdziecznosc***odarowalabym ewentualnie zdjecie mojego malucha, z dopieskiem "Dzieki Tobie przyszedlem/przyszlam na swiat" albo cos w tym rodzaju ;) Korzysc niewymierna, mily gest i nie wzbudza ewentualnej niezrecznosc*****stronie lekarza. Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Griszanko ja również jestem zdania, że to ich praca i na pewno nie robią tego charytatywnie, jednak storczyk nie stawia lekarki w kłopotliwej czy dwuznacznej sytuacji i nie jest aż tak kosztowny więc to jeszcze byłabym w stanie dać. Jednak moim lekarzem jest mężczyzna i w sumie nie wiem co mogłabym mu kiedyś w podzięce podarować, żeby nie poczuł się niezręcznie. Wiem, że coś chciałabym mu dać, bo jeśli uda mi się zajść w ciążę to będzie to dzięki niemu. Zwiedziłam kilku lekarzy i straciłam czas. On jako jedyny okazał się w pełni kompetentny, może dlatego ten sentyment. A powiedz mi kochana ile Cię wyniosła ta cała stymulacja (chodzi mi o leki oczywiście) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki zrobiłam se test ten LH i wyszedł pozytrywny 2 grube czerwone krechy, jest godzina 13 30 , zastanawiam sie kiedy dokładnie sie kochać...... przed wczoraj sie kochaliśmy, tak sie zaczynam zastanawiac bo jak m ma słabe nasionka to pewno i krótko żyją :( no i nie wiem co robić :( teraz pojechał po wyniki bedzie za 3 godzinki , kiedy w końcu wcelujemy kiedy nam sie uda ? znowu mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszanko ja teraz też miałam cykl 24 dniowy , a teraz od wczoraj tak mnie jajnik prawy kłuje że sie ruszyć nie moge , pewno jakaś torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Beziku też mam zawsze ten dylemat, żeby wcelować dokładnie w "ten" moment, chociaż wiem, że plemniki przeżyją spokojnie 24 h a nawet dłużej. Dzisiaj się poprzytulajcie i może jutro na wszelki wypadek. W końcu nawet jak jest ich mniej to lepiej mniej niż wcale. Dwie grube krechy oznaczają, że w ciągu 24-36 h wystąpi owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wieczorkiem sprubujemy , w sumie kupie sobie olej z wiesi0ołka, i tyle na razie , kurde zaraz mi flaki sie przekręcą ,zastanawiam sie jakie m ma te wyniki czy coś sie poprawiły, bo jak by poszły do góry to wtedy problem by był już tylko u mnie a to łatwiej leczyć niż dwoje :( znowu smęcić zaczynam , madziu a miałaś robione badanie na żywotność plemni8ków ? ten test mar czy jakoś tak ? ja planuje go zrobić ale nie wiem czy jest wiarygodny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie to test na przeciwciała, to miałam z krwi i wyszło ujemnie i gin mówił że nie trzeba robić z wymazu, a ten test na żywotnośc jak sie nazywa ? orientujecie sie ? ide do roboty bo mnie noc zastanie , później wam posmęce ...... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Beziku tylko pamiętaj, że olej z nasion wiesiołka można brać tylko do owulacji, później już nie. M miał robione poszerzone badanie nasienia, ale szczerze mówiąc nie pamiętam czy tam była zawarta też ich żywotność. Zerknę jak będę w domu. Wyniki miał w normie dlatego szczegółów nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik głowa do góry :) pozytywne nastawienie proszę :) zróbcie miły wieczór dziś no i jutro też warto się przytulić :) Byłam wczoraj z m na 1 zajęciach szkoły rodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszanko- no widzisz juz jestes po 1 tabletce :) glowa do gory bedzie dobrze...:) beziku jak dzisiaj wyszedl test pozytywny to owulka (tak jak dziewczyny pisza) nastapi za 24-36 godzin.a plemniki potrafia przezyc do 7 dni :) wic dzialajcie .Powodzenia jesli kłuje jajnik to nie torbiel tylko owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jes m , są wyniki ......... na ejakulat ma 4 mln a norma 15mln, ogólnie ma w całości 25 mln, tragedia nic sie nie poprawily od lipca, za tydzień w piątek ma wizyte w klinice u androloga :( będe wieczorkiem , h*jowo jest co tu dużo mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, ta stymulacja w sumie nie kosztuje za wiele, mnie wyszlo nieco ponad 100 zl. Sam Clostilbegyt 26 zl, a pregnyl 25 zl z groszem, tyle, ze pregnylu dostalam 3 dawki. Czapus, szkola rodzenia, to juz ten etap, ale fajnie :) Beziku nie mysl tyle o tym, przed Wami weekend, wiec poleccie po calosc***pt, so i nd. Przede wszyatkim baw sie dobrze 😘 Pochwale sie Wam. Dostalam prace, na razie na okres probny, a moze to i lepiej. Plus taki, ze na miejscu, w zawodzie, ale nie wiem czy sie cieszyc, bo za takie smieszne pieniadze, ze sama sobie sie dziwie, ze sie zgodzilam. Jak nic innego nie dostane, to wyjazd do UK nadal biore powaznie pod uwage. Ale poki co nie bede juz siedziala w domu :) No i na insemke bede miala wolne, juz sobie zastrzeglam, ze bede potrzebowala kilka dni na prywatne badania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka- to fajnie ,ze dostalas prace.No iestety zarobki w naszym kraju sa smieszne.:( ja tez sobie dorabiam od czasu do czasu i mam na miejscu za smieszne pieniadze bo miesiecznie wpadnie kilka zl-100 albo 200 :( ale coz innego robic dobre i to. o umowie ,zeby mnie zatrudnic hociaz na 1/4 moge zapomniec-tragedia beziku a cos twoj m bierze na poprawe? u nas tez malo wyszlo objetosc ejakulatu 0,4 norma 1,5 ml.i liczba plemnikow w 1ml/9mln czyli w 0,4 to wyszlo ich ok 5mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja pisze jakie 5mln- jest ich 3.6 mln w 1ml. ehhh no ciekawe jak wyjdzie u nas po tym profertilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq m bierze fertilman , kupił w internecie na stronie baby care ,jakos tak, no ale bryndza straszna , chyba lepiej będzie jak androlog mu coś poradzi , a jak nic sie nie da zrobić to inseminacje sprubujemy tylko chciałabym sprubować bez hsg tak jak mówiłam strasznie boje sie tego badania :( to podobne wyniki mają nasze chłopiny , a ten profertil to lekarz wam zalecił żeby m brał czy sami sie zdecydowaliście ? griszanko gratulacje !!! tera skup sie na pracy i na swoim zdrówku , a pujde za twoją radą i sie będziemy bzykać ile sie da :) m kupił z***biaszczą świczke zapachową taką czekoladową czy cuś , pachnie smakowicie :) wy zawsze potraficie człowiekowi poprawić humor , jesteście z******te kobitki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq, ja sie z Toba zgadzam w 100%, ale ludzie sami niestety psuja rynek pracy... Slabe to. Dla mnie jest porazajace, jak w wielu firmach podchodzi managment do wynagrodzen ludzi, ktorzy sa fachowcami. Nawet sobie nie zdaja sprawy, jakie pole do naduzyc maja ludzie na pewnych stanowiskach... A nie niestety nie kazdy "niedowartosciowany" specjalista chce pozostac uczciwy. Spotkalam sie kiedys z kims takim - smutne to... No mnie zaproponowano tyle co ludzie na produkcji zarabiaja - patrzac na wielkosc tej firmy, to jest zenada i z mojej perspektywy powinni sie wstydzic. Ale z drugiej strony nie bedzie mi trudno zdecydowac o rezygnacji z pracy / czy nawet jej porzuceniu :p Hahaha, ale mam plany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku swieczka czekoladowa mrrrrrr Ciekawe czy sa czekoladowe swiece do masazu? Oj jakby cale cialo pachnialo czekolada, to dopiero bylby ogien 😍 Chyba musze poszukac ;), mam prawie tydzien.... Kiedys bylam na masazu calego ciala swieca, skora pozniej tak pieknie nia pachniala, ze hmmmmm, jeszcze na drugi dzien zapach byl wyraznie wyczuwalny, tylko tamta byla orientalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam taka, koszthje ok.50 zl. Chyba zakupie mojemu m. pod choinke i do tego przygotuje karnet na kilka osobistych masazy, w sypialnie rzecz jasna hihihi ;) No to juz mam pomysl na upominek swiateczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku- nam zaproponowal to moj gin. Na ovufriend dziewczyna pisala na forum ,ze sa tansze zamienniki chyba nazywa sie Fertilman czy jakos podobnie-ale jak przeczytalam sklad i gramature to mial duzo mniejsza niz profertil no cena z nikad sie nie bierze griszanka-ehh taki to kraj co poradzic mnie przeziebienie dopadlo i nie wiem czy nie zaburzy to mojej tempki dzisiaj spadla na 36,3 mam 12dc a temp.ciala 35.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mój ma fertilman to chyba to , zara se znajde stronke z tym twoim witaminkiem, o właśnie macie jakieś pomysły na upominki pod choinke dla chłopów ? mi nic nie przychodzi do łba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×