Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo------anna
No właśnie czytałam o tym. Ja miałam mieć podawaną glukoze dożylnie, ale odeszli od tego, chyba badania wykazały, że nie potrzeba. Dasz radę dla dzidziusia. Ja w szpitalu się naoglądałam mamuś z dziećmi. ;) Ale chce mi się frytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A jakbyś trochę się zmusiła, ustawiła budzik na śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A co jadasz na te obiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Rossa, ja ma termin na 21- ego :) A jesli chodzi o wszelkie "aromaty" to ja tez mam wyostrzony zmysl wechu jak nie wiem co!!! Wszystko mi smierdzi :) Nawet do meza w piatek powiedzialam zeby rece poszedl umyc bo smierdza hahaha. A czyste mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ojjj wszystko pachnie i smierdzi duzo bardziej:) na sali wykladowej jestem w stanie wyczuc kto maluje paznokcie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to, ze te zapachy sie zmieniaja. jednego dnia nie moglam zniesc zapachu zelu pod prysznic mojego meza. zawsze go uwielbialam. teraz znowu mi sie podoba :P albo platki z mlekiem-smierdzialy niemilosiernie :P a dzisiaj zjadlam duza porcje :) ja napewno juz cos przytylam :P jutro jade na badanie krwi i musze wczesnie wstac :( znowu bede miala mdlosci caly dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja kompletnie nie mam apetytu...jem bo wiem ze powinnam ale na nic sie nie rzucam jak glodomor:) a na slodycze nie moge patrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja jestem zdziwiona ze tak rzadko mam na slodkie ochote... przed ciaza duzo zjadalam. teraz wole kanapeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moze dzieki temu uda sie zachowac chociaz troszke zgrabnosci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na szczęście zapachy nie przeszkadzają za to niektóre potrawy które kiedyś uwielbiałam teraz mi nie dobrze na samom myśl o nich.Ja już 2kg przytyłam dziś znajomi moi których dawno nie widziałam od razu zauważyli że jestem w ciąży mam jakiś duży brzuch jak na 10tydzień a jak u was z brzuszkami widać już u was coś?Jutro wizyta u lekarza ciekawa jestem co powie moja pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okaze sie :) jak narazie jem wiecej zwyklych posilkow niz slodyczy :) najwyzej bede musiala sie odchudzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja mam 9 tydzien, a bylo juz widac brzuch w 5 tygodniu :P oczywiscie to jeszcze nie jest dzidzius ale mam nabrzmiale bardzo podbrzusze ;) wzdecie chyba tak dziala :P ale czuje juz tez nad linia wlosow lonowych taka kulke ;) dzidzia rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Kochane wyszłam z założenia, że skoro na razie nie mdli mnie jakoś specjalnie, to korzystam i jem ile wlezie zdrowych rzeczy. Na szczęście kompletnie nie chce mi się słodkiego. Jedyna czekolada jaką mogę spożyć, to ta w postaci kakao i to pół kubeczka. Jest jeszcze wcześnie, a moje ukochane jeansy stały się moim wrogiem. Chodzi o guziczek, który mi się wpija. To pewnie psychoza maniakalna, ale mialam wrazenie ze wbija mi się do brzucha. Musiałam zamienić je na legginsy ... :) Czy Wam też już urosły piersi? Zakupiłam już stanik większy o rozmiar i ... jest na styk. To co bedzie później. Już mam D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku nie jadłam w ogóle słodyczy chodź je uwielbiałam zawsze ale na początku nie mogłam patrzeć na słodycze a teraz mineło i jem wszystko co się da hihi o i górki kiszone zjadłam już z 20kilo w miesiąc hihi.Ja też czuję jakąś kulkę i jak sikam to czuję też jakieś tak jakby parcie.Sikam często w nocy to ze 3razy wstaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ja sie tez zajadal pomidorem :) od wczoraj mnie tak trzyma i bym mogla caly dzien kanapeczki jesc :) teraz mi zrobilas ochote na twarozek z dzemem :P jutro sobie kupie ;) moj maz twierdzi ze takie polaczenie jest bardzo dziwne :P dobrze ze poznalam osobe ktora je tak jak ja :P BlackRosssa dzinsy juz porzucilam przed swietami ;) nie mieszcze sie w nie :P dobrze ze ktos wymyslil legginsy ;) a piersi faktycznie wieksze :) wszystkie staniki za male. w ogole mi najlepiej jest w takim sportowym ;) Kinia sikanie faktycznie uciazliwe. my mamy pokoj na pietrze, a toaleta na dole i mi sie nie chce w nocy chodzic po schodach :( nie wiem jak to bedzie jak bede miala duzy brzuch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Rossa, Dzien przrd tym jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, moje ulubione jeansy byly dziwnie ciasne wlasnie przy zapieciu, ale wtedy myslama ze moze za bardzo je wysuszylam :) W sobote wybralam sie na zakupy i kupilam sobie kilka par leginsow o rozmiar wiekszych i sa super luzne :) no i jeszcze 2 pary plaskich butow, bo ja same szpile dotad nosilam :) Wlasnie dzwonili z piatkowym wynikiem bety: poniedzialek- 1656 sroda-3060 piatek-5600 Czyli ze nie do konca znow podwojona, ale z tego co czytalam, to powyzej 1200 juz sie nie podwaja w ciagu 48h tylko od 72 do 96h wiec nie bede sie zamartwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzinsy to ja też już przed świętami odłożyłam też chodzę w dresach albo leginsach najwygodniej.Ja w nocy dziś się obudziłam i miałam chęć na lody waniliowo czekoladowe hihi ostanio zachciało mi się płatków z mlekiem z tym że przez całe życie nienawidzę mleka zachcianki moje nie znają granic hihi piersi też są dużeeee zawsze miałam duże ale teraz to już przesada hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, jestes moze z polnocy Polski? Tu w USA, Polacy twierdza, ze tylko polnoc moze jesc dzem z twarogiem :) Ja pochodze z podlasia, moj maz takze, a mimo to nie rozumie tego polaczenia hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wielkopolski ;) moj maz je ser bialy z fasolka w sosie pomidorowym :P blee :P to dopiero jest dziwne:P albo z przyprawa Maggi :P fu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a mi narazie wrucil apetyt :D ale na samo slodkie. jutro bd piekla sernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek podziel sie sernikiem :P tez bym zjadla :) i eklerki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi to mnie uspokoiłyście z tymi jeansami :) Zainwestuje jeszcze w ligginsy, bo coś czuję, że staną się moją ulubioną garderobą ;) Ja pomyślalam, że jestem w ciąży po tym, jak uświadomiłam sobie, że kupiłam w rybnym trzy Rolmopsy z wiadra. Zawsze mam na tym punkcie fioła, i jak już śledzie, to sterylnie pakowane, a tu nagle kupiłam takie najzwyklejsze :) To było w sobotę, a w pon zrobiłam test i był pozytywny. Plotka, beta wspaniała. Nie musi się w stu procentach podwajać. Czytałam też dużo artykułów i w jednym napisano: natura to nie apteka i nie da się wyliczyć w 100%. Ale znalazłam kalkulator, gdzie wpisujesz swoje dane i sprawdzasz, jak sie ma twoje do wykresu prawidłowego i wszystko jasne: http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator Ja sobie bete robiłam 2 razy sama. W pon, czyli pierwszy dzien 5-go tygodnia i mialam 276. Następna w czwartek (czyli prawie 72 godz) i miałam 1150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
dziewczynki, poczatek ciazy a wy sie przestajecie w spodnie miescic? :D Ja na szczescie brzuszek mam dosc wysoko, a dzinsy same biodrowki wiec daje rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
serio sie nie miescicie?:) ja nawet w te najbardziej obcisle jeszcze wchodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja na razie schudłam. Brzuch jest dziwny, nie taki jak zawsze, ale to chyba wina zatrzymania wody w organizmie. I nie wytrzymałam - piekę frytki, w piekarniku aby bez oleju były. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek i MamciaJ ja nie tyle się nie mieszczę, co po prostu mi niewygodnie, bo mnie obciskają. Zawsze nosiłam biodrówki i to dość opięte. Jak się uprę, to założę :) Ale skoro mi niewygodnie, to je odłożyłam na "lepsze" czasy :) Myślę, że to kwestia wzdęć i zwiększonej produkcji wody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moj lekarz powiedzial "jesc mozna wszystko, robic wszystko tylko z umiarem i bez akrobacji":D wiec smacznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Aaaa i już tabletki przedstały działać, znowu wymiotuje. A 3 dni byl spokoj....Czy mogę zjeśc znowu frytki, mimo, że przed chwilką nimi zwymiotowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×