Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

podaj jeszcze raz adres bo nie ma takiej strony wyskakuje mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupelniam:) **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ..........24.03.2012 Igieleczka..............21............14................. . .........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27............11.................. .........19.08.2012 Doti ....................24............?........................ ...19.08.2012 MEGAN86...............25............10................... . .......01.09.2012 Kama....................29.............?................. . .........02.09.2012 Amefa...................23...........10................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ............06.09.2012 Tala1011101190.......21.............9.................... . .......09.09.2012 Dagusia82..............29.............8.................. ..........10.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Wiewióreczka_........24.............8................... . ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Plotka...................26............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Tajeczka................28.............7................. .........Koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jeszce mi gin nie powiedzial bo u mnie wiek ciazy sie nie zgadza z ostatnia miesiaczka wiec ja sama sie juz w tym pogubilam.ostatnia @ mialam 1 grudzien 2011,natomiast lekarki w sumie 2 rozne mi powiedzialy ze wielkosc jajeczka sie nie zagdza i musialam miec pozna owulacje.na ostatnim poniedzialkowym USG wyliczyla mi maszyna ze to jest 6 tydzien 5 dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczytałam sobie o przesądach tzn.to co się je,jak się tyje i jak się wygląda pokazuję czy będzie chłopczyk czy dziewczynka.A więc jeśli ma się ochotę na słodycze a nie na mięso to będzie dziewczynka,jeśli tyjesz i idzie w brzuch, a nie w inne części ciała to będzie dziewczynka no jeśli zmieniłaś się i wyglądasz nie za dobrze tzn że córka odbiera ci urodę!!A więc ja będę miała córkę na pewno!!:):)U mnie wszytko to występuję Nikolia będzie jak nic zresztą od początku czuję że to córeczka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sobie wogule robilam 2 testy plytkowe jeden 7 styczen a drugi 9 styczen i oba wyszly mi negatywnie!natomiast nie spasilo mi to ze mnie odrzucilo od kawy i poszlam na bete 10 stycznia.i na ten 10 stycznia mialam tylko 259.6 wiec jeszcze bardzo niska a te plytkowe jeszcze nie wyczuly...wiec to faktycznie musilao byc kolo Nowego roku jakos ja mysle ale heh sama juz nie wiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka ja ma dwa terminy porodu z O.M na 25.08 a z usg na 19.08 ponieważ z usg wynikało że dzidzia jest większa ciekawa jestem jaki termin porodu teraz mi wyznaczy na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyliczalam z mama i z OM wychodzilo ze 7 wrzesien natomiast lekrka przy USG pow. ze sie przesunie termin o 2 tyg wiec podejrzewam ze jakis 21 wrzesien,ale nikt mi narazie nie potwierdzil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj się na następnej wizycie swojemu lekarzowi to ci powie dokładnie na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak u Was z kilogramami? pewnie te co wymiotuja to na minus a te co jedza normalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie czasem zawroty glowy? Mi sie tak kreci, ze az sie slabo robi czasem i niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
hej Plotka,a to zmienia postać rzeczy. U nas jest inaczej, bo ja siedzę teraz w domu, a Rafał pracuje,także obowiązki biorę na siebie, a i tak nie wszystkie, bo np. nie odkurzam,nie myję podłóg i nie ścieram kurzy wysoko. Spróbuj z nim spokojnie porozmawiać, powiedz, że jesteś zmęczona, że powinnaś dużo odpoczywać. Może on nie wie do końca, że nie dajesz rady? Tak jak ktoś pisał, dawaj proste komunikaty. Mój też czasem zapomina, nie robi czegoś, ale to się przypomina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja jem normalnie i nie wymiotuje. Ostatnio mi wyszlo 1 kg mniej niz na pierwszej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa mi doslownie nic nie dolega dziwne sie z tym czuje bo tak jak bym nie czula ze jestem w ciazy:p tylko sama swiadomosc mi pozostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nieraz czuje jak po porzadnej impresce alkoholowej :P Te zawroty glowy i mdlosci sa naprawde nieprzyjemne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie mialo byc "imprezce" :P Az mi sie literki myla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa sama nie wiem czy to dobrze czy zle ze ze sie nic nie czuje. zdaje sobie sprawe ze jest Ci ciezko z tymi zawrotami ale przynajmniej czujesz swoj blogoslawiony stan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja pospałam i mi troszkę lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie to masz racje Megan... Jakos spokojniej sie zyje z jakimis objawami. Chociaz z drugiej strony zdarza sie, ze sa objawy a z dzidzia jest niedobrze. Nie ma reguly na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, To jest nas dwie :) ja tez praktycznie nie mam objawow oprocz braku miesiaczki i obolalych piersi(ale tez zalezy od dnia i godziny :P ) Ja zaczelam sobie tlumaczyc, ze skoro widzialam na usg ze pecherzyk a w nim moja kruszynka, sa w macicy i nie mam plamien to znaczy ze jest dobrze. 10 lutego bede miala pewnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
to jestesmy 3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka, ja też tak mam, że objawy skąpe raczej. Ale skoro wyniki dobre, beta ponad 50 tys, pęcherzyk z kropeczką był, plamień brak, to dlaczego miałoby coś być nie tak? Trzeba myśleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wtorku wiem ze z moim bablem wszystko dobrze widzialam go na usg:D jeszcze te najgorsze 3 tyg i bedzie mozna troche odpuscic z niepokojem... po poronieniu pozostal ogromny strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja zobacze swoja kruszynke dopiero za tydzien...ale gleboko wierze ze wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ ja tez w to wierze i narazie pomaga i jest wszystko ok:) bede trzymac kciuki i za Ciebie tzn za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia, my tez mamy wizyte dopiero 10ego :( Nie moge sie juz doczekac! Moze to przez te 3.5 roku staran ale wciaz nie moge uwierzyc ze nareszcie nosze pod sercem swoja wymarzona wymodlona wyplakana kruszynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka(taka rybka) trzeba wierzyc i sie nie poddawac Ty jestes chyba takim przykladem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka, Megan, Mamcia - musi być dobrze :) Mamy wspólne wsparcie i nie ma opcji na cokolwiek złego. Ja czekam na wizytę do 14-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invictia
Hej. Ja też się kiepsko czuje, mam mdłości, zgage i zawroty. Jak nie zjem to mnie muli, jak zjem to mi się cofa pod gardło. . ale nie wymiotuje. Dzisiaj byłam u gin z wynikiem bety, powiedziała że 5-6miesiąc, no i że ciążą jest silna bo beta wysoka, 90 000 tak się zastanawiam może bliźniaki będą:) usg dopiero w 11 tyg, nie założyła mi karty ciąży dopiero jak wrócę z wynikami to nie wiem kiedy termin, ale mam nadzieję że we wrześniu urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×