Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Bo to nie towar na targu i nie trzeba go ciagle podgladac. ;) A tak na serio to Rafal sie glupot naczytal, czesc naopowiadala mu babka ginekolozka i nie da mu sie przetlumaczyc ze to nie szkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja pytalam lekarza i to wcale nie jest szkodliwie widaomo nie wolno przsadzac ale zobaczyc dzidziusia i wydrukowac sobie zdjecie to super sprawa..ja bym nie mogla wyjsc z gabinetu jakby nie zobaczyla swojego malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............16 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............17................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987..25............17....................... ......30.07.2012 Izka....................26.............15................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............13.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............14....................... .....19.08.2012 In-flagranti........... 29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............. 28 ............13 ............................24.08.2012 MEGAN86...............25............12................... .........01.09.2012 Kama....................29............12................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............12................ ............03.09.2012 Jo----anna..............26...........12............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........11..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. . .........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............11................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............10............... .............14.09.2012 Invictia..................24...........9................ .............17.09.2012 Plotka...................26............9................ .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............9.................. ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............9.................. ..........24.09.2012 aga_ton................28.............9.................. ...........24.09.2012 wklejam bo miałam zła date porodu i tydzień ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie bala, ze z dzieckiem cos moze byc nie tak :( Chociaz na NFZ przysluguje kobiecie 3 usg w ciagu calej ciazy, wiec moze tyle wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Aga - ton, wiem przez co przechodzisz,ale nie martw się, też tak miałam. teraz mdli mnie tylko rano,między 10 a 12 i wieczorem między 20 a 22. Jem normalnie, nie wymiotuję, chyba,że się spóźnię z jedzeniem, wtedy mnie mdli i jest kara. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie wiem, minał jakośmiesiąc, nie myslalam za bardzo o tym, minely dwa tygodnie i sie dygam,ale pomyslalam, ze skoro w poniedzialek mam usg to juz zaczekam ;) Brzuch rosnie,mam mdlosci, zadnych plamien,serducho chodzilo,to co moze byc nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja tez nie uwazam, ze to szkodzi :) Gdyby szkodzilo, to lekarze nie robiliby tylu badan :) A jak sie raz na miesiac zajrzy na chwile to sie nic nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziewczyny, ja wiem,alemojemu nie idzie przetlumaczyc :P Postanowilam robic to po kryjomu, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie moj lekarz tez robi mi co wizyte bo sam powiedzial ze jak zrobi usg to sam jest spokojnieszy ze jest wszystko w pozradku:) i ja zaczynam zawsze od usg maluszka i jestem pozniej szczesliwa i spokojna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To ile usg juz mialyscie?:) wezcie, bo sie zaczne stresowac przed poniedzialkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti my zawsze najpierw kilka slow zamieniamy z doktorem, potem na fotel i zwykle badanie, a potem dpiero usg. Jak sie klade na lozko do usg, to mi sie nogi i rece trzesa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To ja bedemiala 2. :) Jedno w 6 a drugie w 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on tez mi robi badanie czy dobry sluz czy dobrze ma sie macica na dany tydzien i takie tam...a pozniej usg:) no ja tez tylko czekam az juz pokaze moje malenstwo i ze wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Zastraszyłyście mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ja cie poziwiam ze tyle wytrzymujesz ja bym nie dala rady martwila bym sie...a meza bym sie nie sluchala bo oni tak tego nie przezywaja jak kobiety...a zreszta moj sam ciekawy jak tam jego dzidzia sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie nie mysli o tym, ale w poczekalni to juz mam stresa :P Ja juz mialam 4 usg, w tym jedno na pogotowiu. Chyba jeste rekordzistka :P Do 9 tygodnia 4 usg :) Nastepna wizyte mamy 25.02 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to ja tez mialam 4:) przepraszam zapomianialm ze bylam w szpitalu 4 dni:) i tam tez mialam usg..teraz bede miala 5:) wiec amefa jedziemy na tym samym wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w 5 tyg i 9,4tydz :) i mam nadzieje zobaczyc kolejny raz mojego szkraba 28.02:D a dlaczego na nfz przysluguje tylko 3 razy usg?? nawet zanim zaszlam w ciaze to mialam co wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No wy nie, ja sie sama teraz zastraszylam,zaczelam myslec,kurcze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w sumie od tych usg zalezy od lekarza...ja jak chodzilam na nfz tez mialam co wizyte w tamtej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja dopiero bede miala genetyczne, bo jestem w 12 tygodniu teraz;) Megan ja w kilku zrodlach juz czytalam, ze w ciazy robi sie 3 razy usg. Dla mnie to troche bez sensu, bo na rutynowych wizytach robi sie zawsze usg, a w ciazy nagle mniej? Ale na karcie ciazy tez sa trzy miejsca na opisy z usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka ;-)
Hej laseczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mialam w 12tc genetyczne:) dzis u mnie 14tc:) a jak za tydzien pojde do lekarza bedzie 15 moze plec poznam:)jak myslicie?? tak w karcie tez sa na 3 usg ale moj lekarz na to nie patrzy wyjechal juz na nastepna strone widocznie wiec co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×