Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czarna_06

Jaki sprzęt AGD do kuchni - Samsung, Bosch, Mastercook??

Polecane posty

Gość gość
oto co mnie dzisiaj spotkało, przesyłam treść e-mailu który teraz do BOSCH wysłałam: Po rozmowie z konsultantką - wyjątkowo niecierpliwą - a to jest w końcu jedna z najważniejszychch cech w tej pracy - i brakiem drugiej - czyli wiedzy(nigdy nie widziała ,,blendera w srodku" uzyskałam odpowiedź, że polityką firmy Bosch jest nie udostępnienie jakiegokolwiek elementu wewnątrz rękojesci blendera. W tym, który posiadam - ponieważ upadł, złamały się drobniutkie, wielkosci kilku milimetrów wypustki, w plastikowych konstrukcyjnych półokręgach, które nie są na stałe z niczym zespolone. Wszystkie pozostałe elementy rękojesci działają i są sprawne(sprawdziłam w serwisie w swoim miescie). Jakim trzeba być ignorantem - mam na myli firmę BOSCH aby zmuszać do wyrzucenia dobrze działający silnik, obudowę, kabel z powodu (teraz domniemam że specjalnie wyprodukowanej z kiepskiej jakoci plastiku) malutkiej częsci konstrukcyjnej. Uważam za swój obywatelski obowiązek przestrzec klientów kupujących agd przed takim przykrym i kosztownym procederem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem za marką Kernau, mam od nich zmywarkę, płytę grzewczą i okap, sprzęty te kupiliśmy całkiem niedawno, ale już teraz widzę, że spisują się bardzo dobrze. Jeszcze mam w planach kupno nowej chłodziarki, bo stary sprzęt zaczyna już troszkę szwankować i pewnie też zdecyduję się na nowy tej samej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że jeżeli kupisz wyposażenie domu w sklepie internetowym palson-polska pl, to nie będziesz narzekał - zresztą podobnie jak ja. Dobre warunki kredytowe, niezłe ceny, świetna obsługa - odpowiadają szybko na pytania, czego chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w kuchni piekarnik Amica In 853. Szukaliśmy czegoś co ma czyszcznie pyrolityczne - to zupełnie inna bajka. Do tego miękkie domykanie, banalne sterowanie. Jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie kupujcie sprzętu Samsunga !!! właśnie mam problem z reklamacją płyty gazowej ..... po roku czasu szklana płyta pękła jak szyba samochodu sama z siebie...... bez żadnej ingerencji mechanicznej....... oczywiście serwis Samsunga umywa ręce i nie widzi problemu w usunięciu usterki ale ODPŁATNIE........ szkoda słów nie wiem co mam z tym fantem za 1000 PLN zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia35
Nie polecam płyty kuchennej 5 palnikowej samsung po niecałym roku urzytkowania zeszła farba z pokręteł i popękały wszystkie pokrętła po złożeniu reklamacji dowiedziałam się że jest to uszkodzenie mechaniczne nie podlegające gwarancji aczkolwiek polecają swój serwis za odpłatnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia35
Witam Nie polecam płyty kuchennej 5 palnikowej samsung po niecałym roku urzytkowania zeszła farba z pokręteł i popękały wszystkie pokrętła po złożeniu reklamacji dowiedziałam się że jest to uszkodzenie mechaniczne nie podlegające gwarancji aczkolwiek polecają swój serwis za odpłatnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś miała problem ze starym sprzętem i nie wiedziała co z nim zrobic to polecam www.elektrosmieci.warszawa.pl gdzie zajmują się recyklingiem takich sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o zmywarki, to z autopsji mogę polecić zmywareczkę Amica ZIM 689 E. To jest ta w opcji do zabudowy żeby była jasność. Jest mega pojemna - Amica podaje ze na 14 kompletów naczyń! fajny tez ma regulowany srodek. Moze komus sie to przyda:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie doświadczenia macie z lodówkami firmy Beko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooraiz
Mam lodówkę i pralkę z Beko, nie narzekam, ciche, praktyczne. Beko ma dużo funkcji. Na avans.pl kupowałem, http://www.avans.pl/lp,ocen-i-zyskaj skorzystaj. Teraz jest inwazja cen więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My teraz kupiliśmy sobie płytę indukcyjną Amica In 6540. I z własnego użytkowania mogę polecić - ma booster, proste i intuicyjen sterowanie, wskaźniki i podświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o sprzęcie firmy Zelmer? Ja bardzo lubię produkty tej firmy, ponieważ są bardzo dobrej jakości. W sklepie Zadowolenie.pl można znaleźć maszynkę do mięsa z Zelmera: http://www.zadowolenie.pl/agd-male/do-kuchni/maszynki-do-miesa/zelmer-maszynka-do-miesa-symbio-line-zmm1084s-887-84mp . Wydaję mi się, że warto zastanowić się nad jej zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S6,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! :D Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://ma0.pl/r/r1vsamsung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaCe
Ja wszystko do kuchni kupowałam na stronie http://www.gort.pl/ a stało się to po tym jak kupowaliśmy wyposażenie kuchni w naszej restauracji. Póki co jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertssas
O meblach kuchennych, całych projektach, zabudowie kuchennej to sporo sobie przydatnych info znalazłem tutaj http://www.kuchenny.com.pl/1104-4-kupujemy-meble--na-co-zwrocic-uwage.html. Jest to dobrze prowadzona stronka, cały czas wrzucają nowe arty, dużo ciekawostek, konkretne parametry produktów, dużo informacji o producentach i ich ofercie. Można w jednym miejscu praktycznie wszystkiego się dowiedzieć o obecnych trendach w aranżacji kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do każdej kuchni przyda się też mały pomocnik w postaci obieraczki do owoców i warzyw. Najporządniejsza jest z firmy Pelamatic. Przydaje się codziennie i łatwo się myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasuk
AGD SAMSUNG NIE POLECAM -Badziewie za duże pieniądze. Cała kuchnia i suszarnia została wyposażona w AGD Samsunga, które ma od roku: 1) piekarnik BQ1VD6T131 kupiony za 2000 zł -bardzo taki sobie ale się nie zepsuł, co już jest sukcesem, ; 2) płyta indukcyjna NZ84J9770EK kupiona za 4100 zł-beznadziejna. Próba grzania na wszystkich palnikach powoduje, że żaden nie grzeje szybko a płyta wydaje charakterystyczne świsty, co jakiś czas się zawiesza i wtedy trzeba ją restartować wyłączając korki; 3) zmywarka DW 60H9970US za 3600 -tragedia, serwis był u niej chyba z 10 razy, od kilku miesięcy nie był, bo nadal nie rozpatrzyli reklamacji złożonej 5 miesięcy temu, na początek nie domykały się drzwiczki i para wydobywała się na zewnątrz (łącznie 3 wizyty serwisu), potem wyrzucała tabletki do zmywania (2 wizyty serwisu), od początku źle zmywała i to jest problem nie do usunięcia (reszta wizyt w zw. z tym) -naczynia są brudne, zmywanie sztućców to kompletna porażka, garnek po ziemniakach włożony na świeżo też wychodzi niedomyty, -porównuję tą zmywarkę z 10 letnią starą BOSCH. Poziomu 10 letniego BOSCHA nie osiągnie nigdy -to strata pieniędzy. Ładnie wygląda -to jedyna zaleta, reszta to wyłącznie wady. 4) Lodówka RH57H90707F kupiona za 7600 -do niej nie mam zastrzeżeń; 5) Pralka WW 10H9600EW koszt 4500- bez cudów, jak do tej pory 2 razy był serwis, w pralce, nie da się dorzucić prania, pierze bardzo tak sobie a automatyczny dozownik, to jest to z czym są problemy. O ile da się użyć dozownika do bębna w zakresie płynu do prania, o tyle takiej możliwości nie ma w zakresie płynu do płukania -jak automatyczny dozownik się zepsuje to pozostaje namaczanie w misce. Pralka ma pojemność 7 kg, ale ta funkcja działa może przy 2 programach. Obsługi przez internet przezornie nie testowałam. nie polecam; 6) Suszarka DV90H8000HW jest ok, ale nie mam porównania do innych suszarek to jest moja pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S6,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! :D Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrac: http://hy34.pl/r/r1vSamsung-S7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o Speirdalaj kuuvrva twoja reklamowa w dvpę zaspamowana mać!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka42
ja mam lodówkę i pralkę samsuga, nie ma w nich nic porywającego jeśli chodzi o funkcje, z resztą to i tak była niższa półka cenowa w sferisie, ale mogę powiedzieć że spełniają swoją funkcję i służą od 5 lat bez żadnych napraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela R
HEY! jeśli chodzi o sprzęt AGD to chyb anie łatwo znaleźć idealny sprzęt adekwatny do ceny! polecam więc stronę http://www.cozacena.pl/ na któej bez wychodzenia z domu dowiesz się jak wygladają cenowo sprzęty Twoich marzeń! To serio proste wystarczą 3 kliknięcia bez logowania! oszczedzis sobie trefnych porad na forach i biegania po sklepach i spamiętywania tego co ppowiedział przedstawiciel handlowy w danym sklepie! tu masz wszystko czego Ci ptrzeba pod reką! serio www.cozacena.pl bywa bardzo pomocna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie ostatnio zepsula lodowka samsunga i teraz zastanawiam sie nad mastercookiem. Dobrze ze sa te firmy typu http://agorecykling.pl/ ktore odbieraja elektrosmieci i nie trzeba sie przejmowac niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×