Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość lord stront
Darker jak zwykle rozumie wspak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Jem sraki desznika :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker, po tym co wlaśnie napisales, nie oczekuje ze zrozumiesz..." Rozumiem, ze trzeba sobie ciebie "kupić" aby dostać nieco więcej. Standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma prawo do takiej subiektywnej interpretacji, aczkolwiek to jest wlasnie to o czym mówilismy wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker - Skoro w Twoim "świecie" funkcjonuje pojecie "kupic sobie kobiete" - to gratuluje kobiet ktore cie otaczają :/ Czytanie ze zrozumieniem nie boli, a i kontekst sie rozjasni, gdy nie wybiera sie "z kontekstu" :/ Ponadto wlasnie - bezpodstawnie - mnie obraziles. Wiec w tym momencie koncze dyskusje z Tobą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Darker pewnie trzaska drzwiami przed nosem kobiety bo by się przemęczył gdyby je przytrzymał :) albo oczekuje, że kobieta otworzy mu drzwi i odsunie krzesło by PAN mógł usiąść :) Ot cała kultura polskich mężczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek88888
ja sie kompie raz na 3 dni czasami 5 ale raczej nie smirdzi odemnie do tego cwicze na silce tez troche tluszczyku mam ale 130kg wagi miesnia w tym sporo mysle ze jestem atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ponadto wlasnie - bezpodstawnie - mnie obraziles." Ale wrażliwa :D "Darker pewnie trzaska drzwiami przed nosem kobiety bo by się przemęczył gdyby je przytrzymał' Tobie to bym łeb nimi przytrzasnął. Tak ze trzy razy porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
właśnie o takich mężczyznach jak Darker jest ten topik. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"właśnie o takich mężczyznach jak Darker jest ten topik. Żenada" Znów błąd. Ja do kobiet się nie zbliżam bo moje zdrowie na tym cierpi. Ci o których piszecie to w większości przypadków wasi eks, znajomi z pracy, szkoły, spotkani w klubach itp. Nie tacy jak ja. Nie zauważyłabyś mnie nawet gdybym na ciebie wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Mam nadzieję, że nigdy na mnie nie wpadniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker nie jest dżentelmenem
tylko bucem i oczekuje że laski będą naokoło niego skakać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie obserwatorka- Mialam mu odpisać, ale daruje sobie w ramach konsekwencji, juz mu podziękowalam za wymiane zdan. Ale właśnie zamiast o zaniedbaniu fizycznym powinniśmy pisać o ubogiej kulturze osobistej i ograniczonym toku myślowym, moze ktos wyciągnąłby jakieś wnioski :/ utopijne????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jakiś koleś pisał podobnie do Darkera. Darker sądzi, że otwierając drzwi przed kobietą "kupuje" ją. Tamten koleś upierał się, że nie kupuje drinka kobiecie w knajpie, bo w ten sposób kupuje rozmowę z nią. Cały czas pytał, co zrobić, żeby dziewczyna z nim za darmo rozmawiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam nadzieję, że nigdy na mnie nie wpadniesz" Prędzej ty gadając przez komórkę nie patrząc gdzie leziesz. "Ale właśnie zamiast o zaniedbaniu fizycznym powinniśmy pisać o ubogiej kulturze osobistej i ograniczonym toku myślowym, moze ktos wyciągnąłby jakieś wnioski :/ " Jak to dobrze, że jest coś takiego jak forum bo gdy się panny nudzą to tematy zakładają i psioczą na innych co ich standardów nie spełniają :D Żeby chociaż z tego coś miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
Ale właśnie zamiast o zaniedbaniu fizycznym powinniśmy pisać o ubogiej kulturze osobistej i ograniczonym toku myślowym, moze ktos wyciągnąłby jakieś wnioski :/ W takim razie musliebysym pisac o kobietach a one nie zaslguje by pisac o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lomu
najgorsze jest to że takich "facetów" jak darker jest więcej. oni myślą że każda kobieta chce z nich zrobić jakiegos jelenia, już im się w głowach popierdoliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker sądzi, że otwierając drzwi przed kobietą "kupuje" ją." Błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najgorsze jest to że takich "facetów" jak darker jest więcej" Ale czemu najgorsze? Przecież my do kobiet nie podchodzimy, nie zagadujemy, nie zaczepiamy. Zajmijcie się tymi co to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola22zślaska
zgadzam sie z autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np wole pałacic za swój alkohol - na poczatku! bo nie interesuje mnie zobowiązanie do "wdziecznosci" - nigdy na 100 % nie wiem na kogo trafiłam przecież- inaczej to wyglada, kiedy jest to juz cos poważniejszego. Wtedy facet placi w klubie, a ja zamówię sushi na kolacje, on zaplaci za bilety do kina, za kolacje na mieście, ja znów przy okazji zakupów kupie mu zapach w perfumerii! Bez rozliczania, targowania, kto wiecej itp ale musi byc jakas równowaga, to zwiazek nie sponsoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież związki, czy relacje kobiet i mężczyzn to pewien rodzaj handlu wymiennego - chcesz coś dostać, to musisz coś w zamian dać. Proste. Jeśli chcesz, żeby zainteresowała się Tobą kobieta, to musisz zrobić coś, żeby jej się podobać. Zadbać o wygląd, maniery itd. Jeśli wyglądasz, jak menel, a do tego rzucasz kurwami, co drugie słowo, to nie oczekuj, że będą za tobą laski latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Darker to po co nas zaczepiasz na tym forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
jeśli wyglądasz, jak menel, a do tego rzucasz k**wami, co drugie słowo, to nie oczekuj, że będą za tobą laski latać. No wlasnie laski lataja za takimi menelami, draniamia a potem narzekaja ze faceci to dno itd, a ci ulozenie, spokojni faceci nie maja powodzenia u kobiet bo sa tacy nudni i przewidywalni kobiety sa glupie przez swoja nielogicznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagania trzeba mieć adekwatne do tego, co samemu można zaoferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli wyglądasz, jak menel, a do tego rzucasz k**wami, co drugie słowo, to nie oczekuj, że będą za tobą laski latać." A tymczasem temat "mój chłopak siedzi w więzieniu" ma już trzecią odsłonę i tysiące postów. Teoria teorią a rzeczywistość sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najgorsze jest to że takich "facetów" jak darker jest więcej. oni myślą że każda kobieta chce z nich zrobić jakiegos jelenia, już im się w głowach popie**oliło" ale tego tematu nie założył darker. to wam się chyba już zupełnie w głowach popierdoliło. czy to wynika z natury kobiety że jak nie ma chłopa żeby zrzędzić i jemu zatruwać życie to korzysta z internetu, zrzędzi na forum i próbuje je zatruwać jakiemuś bogu ducha winnemu facetowi którego na nim dorwie? najpierw było to lomu a teraz darker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×