Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość selaWi.

Nie stać mnie finansowo na to aby mieć dziewczyne...

Polecane posty

pamiętam jak kiedyś wracając z imprezy przemokłam do suchej nitki, impreza była do bani, ale ten bieg w deszczu i potem współne suszenie, neizapomniana chwila z przyjaciółkami innym razem na koncercie plenerowym w 6 pod jednym parasolem czekaliśmy a zespół stroił instrumenty :D innym razem koncert plenerowy i burza :D ludzie zwiali z pola a my wbiliśmy sie pod samą scenę :D takie chwile są cenne i pamięta się an całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
po pierwsze to co opisujesz daje do myślenia, że jesteś jakąś punkową czy tam rockową kobitą.. takie mnie nie interesują i się z takimi nie zadaję, a normalne dziewczyny raczej nie lubią marznąć albo moknąć a po drugie opisujesz sytuacje gdzie byliście w parę osób, znajomi itp.. to co innego, wiesz ja kiedyś w deszczu pijany z kumplami w 10 osób lataliśmy bez koszulki, ale czy tak samo mam bez koszulki z kobietą latać po deszczu? zastanów się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
Ciebie nie stać na samochód, a nie - na dziewczynę :D nie wiem, co za jakaś idiotyczny przymus z tym samochodem; rozumiem, jak ktoś mieszka na wsi, gdzie jest mało autobusów, itd, to konieczność; ale - w mieście? przecież auto to nie tylko benzyna, ale i ubezpieczenie, naprawy, itd; po cholerę Ci to wszystko, jak Cię na to nie stać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroweeczkaa 28
jak autor ma taki tok myslenia to nigdy nie bedzie mial sdziewczyny. Mi gdyby podobal sie chlopak moglabym razem z nim przejsc pol warszawy i nawet zmaknac. Moj nie ma prawka ani samochodu.Dla mnie to nie ma znaczenia. Przyjezdzal do mnie pociagieem 3,5 h jazdy z przesiadka nawet 2h czekal na pociag do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
można zapytać, z jakiego miasta jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca nie boli, nie hanbi i jest doskonalym rozwiazaniem Twoich problemow. Bo prawda jest taka, ze jak sie chce to sie znajdzie sposob, a jak sie nie chce to sie znajdzie powod... Nie musisz zasuwac na etat, zeby bylo Cie stac na COKOLWIEK, dorywczo wystarczy w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
Nie po to robiłem prawo jazdy aby teraz jeździć tramwajami auto to również moja wygoda.. dlatego nim jeżdżę , nienawidzę wlec się tymi zasranymi tramwajami i autousami z całym tym plebsem... a kobiety zupełnie inaczej patrzą na facetów którzy mają auto i je wożą niż takich nieudaniczków co to tylko na przystankach stoją.. taka jest prawda, i żadna z was mi powie, że tak nie jest każdy lubi wsadzić dupę w auto i podjechać sobie na zakupy, do kina, do restaruacji, na basen, nad wodę.. gdziekolwiek niż stać na przystankach, czekać na mpk, czy tam pks i jechać z obcymi ludzmi, nie czarujmy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do całego selaWi.
jakbyś miał pieniądze to gdzie byś wyszedł ? na dyskotekę szarpać się z jakimiś debilami ? do pubu, gdy masz ogródek koło domu ? do kina gdy masz duży tv ? do teatru na jakąś pojebaną sztukę ? choćbyś chciał wyjść to nie ma gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
/// Przyjezdzal do mnie pociagieem 3,5 h jazdy z przesiadka nawet 2h czekal na pociag do mnie. // bez sensu porównanie... ja przez pół roku jeździłem do dziewczyny pociągiem ponad 4h... co weekend, dlatego bo mi na niej zależało, a jeździłem do niej tym pociągiem nie z wyboru bo jest 'fajniej' tylko nie było mnie stać aby zalewać auto na taką podróż, a dzięki legitymacji studenckiej za 50zł obrobiłem w tą i spowrotem tym pociągiem a jej to nie robiło różnicy czy bym do niej podjechał pociągiem czy autem ona z kolei jak miała wziąść w ten pociąg i jechać taki kawał do mnie to sobie darowała i tylko ja jeździłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do całego selaWi.
Nie po to robiłem prawo jazdy aby teraz jeździć tramwajami auto to również moja wygoda.. dlatego nim jeżdżę , nienawidzę wlec się tymi zasranymi tramwajami i autousami z całym tym plebsem... też tego nie nawidzę :D już lepiej jeździć skuterem po mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
nie pierdol tak ja miałem dziewczynę i przez pół roku wydałem na nia i na siebie jakieś 500 zł wliczając w to wyjazdy , prezent urodzinowy i jakieś duperelki ,a tak to spotykaliśmy się głownie na specery , dom czasem gdzieś wyskoczyć na piwko do knajpki gdzie wydawaliśmy oszałamiajace sumy 20-30zł na nas oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
/// jakbyś miał pieniądze to gdzie byś wyszedł ? na dyskotekę szarpać się z jakimiś debilami ? do pubu, gdy masz ogródek koło domu ? do kina gdy masz duży tv ? do teatru na jakąś poj**aną sztukę ? choćbyś chciał wyjść to nie ma gdzie /// tym tokiem myślenia, najlepiej siedzieć cały czas w domu.. sory, mnie to nie jara gdybym miał kasę i było mnie stać na każdą moją 'drobną zachciankę' to bym chętnie: pojechał z dziewczyną do kina co jakiś czas, poszedł na łyżwy z dziewczyną, na skałke wspinaczkową, do zoo, do klubu, do restaruacji coś zjeść, w wakacje wypad nad morzę albo nawet na weekend gdzieś nad wodę, wybrał bym się na zakupy.. bo chodze w tych samych ciuchach od paru lat, opcji jest mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjjkkll
A która chciałaby być z takim nieudacznikiem co nawet nie ma pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do całego selaWi.
ja przez pół roku jeździłem do dziewczyny pociągiem ponad 4h... co weekend, dlatego bo mi na niej zależało, ja pierdole 4 h. jaki hardcore :O. zastanów się czy nie lepiej pojechać na ręcznym. szybko i nie trzeba się męczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
"a kobiety zupełnie inaczej patrzą na facetów którzy mają auto i je wożą niż takich nieudaniczków co to tylko na przystankach stoją.." ---------------> no wiesz, miałam kiedyś do czynienia z takim, co był w podobnej do Ciebie sytuacji - tzn. MIAŁ auto, tylko nie bardzo było go stać, żeby tym autem jeździć :) fakt, patrzyłam na niego zupełnie inaczej, niż na tych stojących na przystankach: jak na idiotę :D mój obecny mężczyzna oddał "w rozliczeniu" samochód byłej, ja swojego nie mam - więc, póki co, jeździmy tramwajami; i żadni z nas hippisi czy punki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
na ręcznym jeżdżę codziennie dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do całego selaWi.
tym tokiem myślenia, najlepiej siedzieć cały czas w domu.. sory, mnie to nie jara gdybym miał kasę i było mnie stać na każdą moją 'drobną zachciankę' to bym chętnie: pojechał z dziewczyną do kina co jakiś czas, poszedł na łyżwy z dziewczyną, na skałke wspinaczkową, do zoo, do klubu, do restaruacji coś zjeść, w wakacje wypad nad morzę albo nawet na weekend gdzieś nad wodę, wybrał bym się na zakupy.. bo chodze w tych samych ciuchach od paru lat, opcji jest mnóstwo siedzienie w domu jest tak samo nudne jak zabawa w klubie która często się kończy napierdalanką . nie wiem po co chcesz iść do kina, siedzieć z innymi ludźmi na jakiś niewygodnych fotelach gdzie nie można wyciągnąć nóg. nie stać ciebie na telewizor lub duży monitor do komputera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
/// wiesz, miałam kiedyś do czynienia z takim, co był w podobnej do Ciebie sytuacji - tzn. MIAŁ auto, tylko nie bardzo było go stać, żeby tym autem jeździć /// ale kto powiedział, że ja nie jeżdże tym autem? chodziennie nim jeżdzę na uczelnie ponieważ nie mam ochoty na mpk... ale jeśli miałbym jeszcze dodatkowo jeździć po mieście w celach rozrywkowych to już by mnie na to nie było stać ps. ten ręczny 2x dziennie to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
po co załozyłeś ten temat ? ty chcesz nas przekonać ? czy sam siebie ,że nie stać cie na dziewczyne ? NO NIE STAĆ najwidoczniej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
A ja jeżdżę z chłopakiem do kina tramwajem i żyję :D Współczuję Ci kolego...Twoim życiem kierują ceny benzyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
/// siedzienie w domu jest tak samo nudne jak zabawa w klubie która często się kończy napie**alanką . nie wiem po co chcesz iść do kina, siedzieć z innymi ludźmi na jakiś niewygodnych fotelach gdzie nie można wyciągnąć nóg. nie stać ciebie na telewizor lub duży monitor do komputera /// zabawa w klubie jeśli masz się z kim bawić jest zajebista i nie wiem po jakich lokalach chodzisz skoro mówisz, że impreza kończy się napierdalanką :O no ale widocznie tak to jest jak się lata po remizach na wsi co do kina, dużo lepszy efekt jest w kinie niż w domu przed zajebistym tv nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do całego selaWi.
selaWi. wydaje mi się że ty nigdy w klubie nie byłeś. w takich miejscach jest pełno debili, gównianej muzyki i wszystko co gówniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
uczepiliście się tej benzyny... a to po prostu jeden z paru wydatków i tyle kobiet zazwyczaj to nie tyczy, bo rzadko która ma auto i nim jeździ codziennie wy sobie wsiadacie do auta faceta i nawet nie zdajecie sobie sprawy ile on kasy wydaję właśnie na to aby jej dupe przewieźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do całego selaWi.
co do kina, dużo lepszy efekt jest w kinie niż w domu przed zaj**istym tv nawet z tym się nie zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selaWi.
/// selaWi. wydaje mi się że ty nigdy w klubie nie byłeś. w takich miejscach jest pełno debili, gównianej muzyki i wszystko co gówniane /// pisząc w ten sposób śmiem twierdzić, że to raczej ty nigdy nie byłeś w klubie... jak ukończysz 18 lat to radzę się w końcu wybrać, tylko nie zapomnij się ładnie ubrać bo selekcjoner cie nie wpuści.. no chyba, że tak jak pisałem, twoje jedyne imprezy to gibana w remizie na wsiach- wtedy owszem, obora jak chuj i co weekend zadyma gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do całego selaWi.
kluby z selekcją należą do tak nielicznych że nawet nie wiem gdzie ich szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what do you know
To Ty masz obsesję na tle tej benzyny. Nie stać Cię to nie jeździsz, proste. Zapewniam Cię, że brak pieniędzy to żadna przeszkoda w posiadaniu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do całego selaWi.
To Ty masz obsesję na tle tej benzyny. Nie stać Cię to nie jeździsz, proste. Zapewniam Cię, że brak pieniędzy to żadna przeszkoda w posiadaniu dziewczyny jakieś pieniądze trzeba mieć, ale on chce do dziewczyny dojechać samochodem. chodzi o wygodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×