Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Piggy, nie martw się bakterie w moczu to częsta przypadłość w ciąży i to jeszcze nie koniec świata - pewnie lekarz zaleci Ci dużo pić i jakieś tabl. żurawinowe.. A drzemki całkiem możliwe. Ja właśnie czekam na moje czekoladowe muffinki :) jeszcze 15 min i gotowe :) Miłego popołudnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wg endokrynologa subkliniczna niedoczynność tarczycy. Objawiło się to tylko podwyższonym poziomem przeciwciał aTG (norma 4,11, a ja miałam 7,64) Biorę jod (jest w zestawie witamin femibion natal 1) i dodatkowo 1/2 tabl. euthyrox n25 - rano na czczo. Mam się zgłosić w II trymestrze ze świeżymi badaniami TSH i FT4. Zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaparyzanka, super, że wszystko w pożądku:) Ja dzisiaj od rana na "wychodnym". Najpierw na zakupach, potem u mamy, fryzjer, jeszcze jedne zakupy. Jestem wykończona. Do tego jeszcze jest tak ciepło na dworze a ja niepotrzebnie miałam kurtkę i się zgrzałam strasznie. Dziś znowu mam apetyt na lody. Chyba wyciągnę męża na jakiś pucharek słodkości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to i tak nieduże to atg miałaś. Ja rok temu miałam coś ponad 100. Obecnie biorę eutyrox 100 i 125. A poza ciążą 75, bo wiadomo że w ciąży jak ma się problemy z tarczycą to trzeba zwiększyć o nawet 50% hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pora się w końcu dopisać do listy ((-; ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ adza1987.............24.........Słubice..........25.09.1 2........ orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Miiiśka...............36.........Rzeszów......... 1.10.12........ czarnulka90..........21 ........Anglia............4.10.12........ Katasha84............28........Rzeszów..........4.10.12. ....... Borntoride............23 .......Wlkp..............5.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ maryjka..............35........Kraków............6.10.12 ........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23...............23........mazowieckie......6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Jordan.pl.............25 .......Poznań............7.10.12......... Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............8.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... saradella..............33.......Anglia.............8.10.1 2......... szczęśliwa Gosia.....24.......Łódź...............9.10.12......... Ja-Marta..............27.......Wyszków.........11.10.12. ....... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12......... Julietta24 ............25...... Wellingb......... 12.10.12........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Szczęściara ...........31.......Wlkp.............16.10.12........ eljotka.................26 ......Krosno...........17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Macro..................31 ......podlaskie........23.10.12......... jagusia1308...........21 ......Wlkp.............24.10.12......... mamusia ..............32 .....podlaskie........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz.......27.10.12..... .... barbe77................24.......Belgia........... 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń............28.10.12. ........ ania_k26...............27.......Kraków..........28.10.12 ......... jstynka................24........wroclaw......... 30.10.12........ emilia23...............23........Katowice.........30.10.1 2........ Nha............24............Toruń.............10.11.201 2012.... świnkaPIGGY ja mam też liczne bakterie w moczu , wczoraj byłam u gina i powiedział, że jest wszystko ok, no i dla kobiet w ciąży są inne parametry mogą być wyższe niż te podane w badaniu. Nie ma co się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaz1982
ciagle znikam z tabelki wiec znowu sie dopisuje :) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ adza1987.............24.........Słubice..........25.09.1 2........ orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Miiiśka...............36.........Rzeszów......... 1.10.12........ czarnulka90..........21 ........Anglia............4.10.12........ Katasha84............28........Rzeszów..........4.10.12. ....... Borntoride............23 .......Wlkp..............5.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ maryjka..............35........Kraków............6.10.12 ........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23...............23........mazowieckie......6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Jordan.pl.............25 .......Poznań............7.10.12......... Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............8.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... saradella..............33.......Anglia.............8.10.1 2......... szczęśliwa Gosia.....24.......Łódź...............9.10.12......... Ja-Marta..............27.......Wyszków.........11.10.12. ....... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Julietta24 ............25...... Wellingb......... 12.10.12........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Szczęściara ...........31.......Wlkp.............16.10.12........ eljotka.................26 ......Krosno...........17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Macro..................31 ......podlaskie........23.10.12......... jagusia1308...........21 ......Wlkp.............24.10.12......... asiaz1982.............29.......Belgia (św)......26.10.12........ mamusia ..............32 .....podlaskie........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz.......27.10.12..... .... barbe77................24.......Belgia........... 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń............28.10.12. ........ ania_k26...............27.......Kraków..........28.10.12 ......... jstynka................24........wroclaw......... 30.10.12........ emilia23...............23........Katowice.........30.10.1 2........ Nha............24............Toruń.............10.11.201 2012....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu w Anglii to jest masakra jakas. Dopiero w weekend bede miala wizyte u poloznej. Dziewczyny ja sie w tych tygodniach pogubilam. Ostatnia @ mialam 3.01 to ktory to tydzien. Myslalam ze 11 i 2 dni czyli ze jestem w 12-tym tygodniu tak ? Wszedzie co innego wychodzi. Czyli w przyszlym tygodniu zaczne 2 trymestr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIANAKARINA1983, tygodnie liczy się od ostatniej miesiączki czyli to co napisałaś jest właściwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestes w 12 tygodniu ciąży i za 5 dni skończysz 1 trymestr i zaczniesz 13 tydzień ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki. Wiecie co mam ostatnio mysli ze nie mam objawow ciazowych i to mnie martwi. Pewnie tez jest to przez angielska sluzbe zdrowia ze nawet jeszcze zadnych badan mi nie zrobili i nikt mi nie powiedzial ze wszystko jest w porzadku. Dziewczynki ja jestem kocia mama i lubie kotki i to fotka mojego kiciura: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5da2bf9c546d260f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaz1982
DIANAKARINA alez on słodki!!!!! az chce sie pomiziac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki słodki kiciuś:) szkoda, że nie zostają takie na zawsze:) Co do objawów to ja miałam tylko nudności wieczorami i to też nie zawsze i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki piękny kiciuś!!! Ja też kociara jestem. U rodzicow mam moja ukochana kotke. Jak nasz maluszek troche podrosnie, to napewno przygarniemy kotka :) Pojechalam dzisiaj na zakupy, bo spodnie ciązowe jeansowe. Ale jak zobaczyłam ceny 180zł, to mi się odechciało. Na allegro muszę jakies upatrzyc. Poza tym brzuch najwiekszy bedzie, jak bedzie cieplo wiec licze ze nie bede potrzebowala spodni :) Poki co kupiłam ciązowe takie lekkie wiosenno letnie. Tylko narazie w nich pływam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kicior to taka przylepa mozna go glaskac, przytulac kiedy sie chce i wszedzie chce byc gdzie ja :) polecam naprawde fajny zwierzak i sam sie soba zajmie jak sie jest w pracy czy zajetym. Kupilismy mu takie zelowe nakladki na pazurki i mebli nie drapie. I tak nie drapal ma swoj drapak specjalny ale my mamy skorzana sofe i by podrapal raz dwa nawet biegajac a z nakladkami nic ani mu ani meblom sie nie dzieje. Sorrki ze zasmiecam o kocie ale chcialam polecic jesli ktos zwierza szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyszly mi wyniki krwi noi jest problem nie rozumiem tego dokladnie moze wy mi wytlumaczycie mpja grupa krwi jest -D RH noi chodzi o te D ze jesli dziecko bedzie mialo d+ to moga byc wady :( slyszalyscie o tym..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa, zapewne chodzi ci o grupę 0Rh- bo "D" nie istnieje. Ja czytałam o tym, że może być konflikt serologiczny ale niekoniecznie będą z tym problemy, póki co to nie powinnaś się zamartwiać tylko na spokojnie porozmawiać ze swoim lekarzem, on wszystko ci dokładnie wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym -DRH to nie jest grupa krwi tylko odczynnik do grupy krwi: A, B, AB, 0, przepraszam, że wprowadziłam, ciebie w błąd ale źle Ciebie zrozumiałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
dzień dobry:) jak fajne rano tutaj popisać:) wiecie co, odnośnie tej grupy krwi. ja też mam 0Rh- i jak byłam pierwszy raz w szpitalu to dostałam zastrzyk z immunoglobuliny. już kiedyś o tym pisałam. ale to naprawdę nic złego z tą grupą krwi. a tak z innej beczki, we wtorek kupiłam na allegro spodnie ciążowe, sukienkę i bluzkę no i do tej pory jeszcze nie przyszły a przecież płaciłam za kuriera... jak dzisiaj nie przyjdą to będę dzwonić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa ja mam minusa niestety ale mąż też i dzieci też dziedziczą minusy ale robiłam w każdej ciąży dodatkowe badania krwi nie pamiętam jak się nazywają, Na spokojnie umów się na wizytę z lekarzem on Ci dokłądnie wyjaśni. Mamusia spokojnie na pewno wszystko jest ok musi byc dobry sprzęt, żeby usłyszeć tętno w tak małej ciąży u mnie w przychodni to maja taki, że po 17t dopiero coś słychać ale mozna sobie taki sprzet kupić dedaktor chyba się nazywa czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja już po pobraniu krwi na wszytkie badania zlecone wczoraj udało mi się załatwić w dwóch miejscach i w godzinę czasu - to sukces :D Ale wstałam o 6 rano i już jestem padnięta tym wszystkim. mamaparyzanka ja też czekałam na kuriera i po 2 dniach od wpłaty napisałam maila,ze wpłaciłam i kiedy otrzymam przesyłkę i już na drugi dzień dostałam. Lepiej od razu upomnij się dziś. Wiesz z tego co widziałam, to dużo osób tam zamawia i mają opóźnienia zapewne, ale upomnij się już dziś :) ania_k26 dzięki za wsparcie i info, bo wiesz niby nastawiasz się ok, ale mimo wszystko w podświadomości czujesz niepokój. U mnie dziś piękne słoneczko, zapewne spacer zaliczę choć rano już byłam, ale co tam siedzieć w domu, póki dobrze się czuję to sobie się przejdę :) Szkoda,że okien nie mogę pomyć, a kurczę takie brudne a nie ma kto mi ich umyć. Ale może wkońcu poproszę siostrę lub bratową - choć głupio trochę... no ale jak ja nie mogę to niedlugo świata nie będę widzieć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ja dziś świętuję rozpoczęcie 13 tygodnia :) Wizyta równo za tydzień, czyli to będzie mój 14 tydzień - tak bym chciała by wszystko było w porządku. Ostatnio mój maluch miał 3,5 cm, więc pewnie sporo urósł przez te 2,5 tygodnia..... U mnie pogoda przepiękna - słonko świeci i od razu ma się lepszy nastrój. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia - moje okna też już proszą się o umycie, nawet myślałam o tym jeszcze kilka minut temu, ale dzwonił mężuś i mi zakazał - jutro ma wolne i obiecał, że sam umyje :) W sumie dobry pomysł, bo mam wysokie parapety, a w kuchni zlew na wysokości okna, więc by je umyć muszę wejść na blat i jedną nogę oprzeć w zlewie :D zbyt sporo akrobacji jak dla ciężarnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam BRh - Lekarz powiedział, że często będę robić badanie alloprzeciwciał anty -RH i tyle. Jeżeli wyniki byłyby niepokojące to zastrzyk i po problemie. Mówił mi również, że przy dzisiejszej medycynie to konflikt serologiczny to pikuś. Bardzo rzadko zdarza się w pierwszej ciąży. Właśnie muszę się wybrać w końcu na kolejne badania ale muszę być na czczo. Co rano budzę się z ogromnym ssaniem w żołądku i mam wrażenie, że nie zdążę zrobić sobie kanapki a co dopiero pójść do przychodni... Ja okna muszę umyć bo mam jutro zakładane żaluzje - ehhh nie chce mi się. Wczoraj umyłam w kuchni i jedno duże balkonowe i byłam bardzo zmęczona. A dziś czekają mnie dwa wielkie ok 2,5 mx3 m - nie wiem jak ja to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mogę podnosić rąk, ciągać niczego itd. Więc sama nie umyję, a moje kochanie przylatuje pod koniec kwietnia, no i do tej pory to chyba zwariuję z brudnymi oknami :D a Swięta tuż tuż. Kogoś zatrudnię do mycia hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam BRh - Lekarz powiedział, że często będę robić badanie alloprzeciwciał anty -RH i tyle. Jeżeli wyniki byłyby niepokojące to zastrzyk i po problemie. Mówił mi również, że przy dzisiejszej medycynie to konflikt serologiczny to pikuś. Bardzo rzadko zdarza się w pierwszej ciąży. Właśnie muszę się wybrać w końcu na kolejne badania ale muszę być na czczo. Co rano budzę się z ogromnym ssaniem w żołądku i mam wrażenie, że nie zdążę zrobić sobie kanapki a co dopiero pójść do przychodni... Ja okna muszę umyć bo mam jutro zakładane żaluzje - ehhh nie chce mi się. Wczoraj umyłam w kuchni i jedno duże balkonowe i byłam bardzo zmęczona. A dziś czekają mnie dwa wielkie ok 2,5 mx3 m - nie wiem jak ja to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również mam BRh - Lekarz powiedział, że często będę robić badanie alloprzeciwciał anty -RH i tyle. Jeżeli wyniki byłyby niepokojące to zastrzyk i po problemie. Mówił mi również, że przy dzisiejszej medycynie to konflikt serologiczny to pikuś. Bardzo rzadko zdarza się w pierwszej ciąży. Właśnie muszę się wybrać w końcu na kolejne badania ale muszę być na czczo. Co rano budzę się z ogromnym ssaniem w żołądku i mam wrażenie, że nie zdążę zrobić sobie kanapki a co dopiero pójść do przychodni... Ja okna muszę umyć bo mam jutro zakładane żaluzje - ehhh nie chce mi się. Wczoraj umyłam w kuchni i jedno duże balkonowe i byłam bardzo zmęczona. A dziś czekają mnie dwa wielkie ok 2,5 mx3 m - nie wiem jak ja to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×