Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hej dziewczyny zmieniłam lekarza wyobraźcie sobie, że szefowa chciała mnie zwolnić a mnie aż zamurowało i poiwiedziałam jej że ustawa mnie chroni i nie może mnie pani zwolnić ona na to, że ona nie zna się na ustawach i dziękuje za współpracę ale już wszystko załatwiłam przy okazji zmieniłam lekarza, teraz czuję się już lepiej ale nie mogę przybrać na wadze, mam za małą macicę jak na 12 tydzień, wy też tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) nadrobilam wszystkie strony:) agulka - tak mam prawie identyczny termin. ja jutro zaczynam 14 tydzien i uwazam go za poczatek II trymestru yupii :) :) vivii - ja podobnie jak ty zastanawiam sie jak to bedzie. moj syn w czerwcu konczy 7 lat. boje sie zeby nie czul sie odtracony . sila rzeczy przy maluchu ma sie malo czasu na cokolwiek innego. szukalam w internecie jak przygotowac 7-mio latka na rodzenstwo i teoria wyglada latwo, gorzej z praktyka. swinkapiggi - to teraz nic tylko na L4 musisz isc. szefowa bedzie miala za swoje :) co do za malej macicy - to nie pomoge, nie spotkalam sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w srode mam usg (nowa lekarka sie zdziwila czemu tak pozno mam pierwsze usg) i dopiero dostane zwolnienie i splywam. Nad nową pracą będę się zastanawiać jak przyjdzie na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po drzemce ale sobie pospałam :) słuchajcie macie może jakies linki gdzie mozna obejżeć rozwój dziecka tydz po tyg wczoraj na discavery oglądałam sama końcówke i mnie zaciekawiło a szukam i sa takie ogólnikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki obejrze sobie :) kurcze znowu chce mi sie spać... ehhh nawet obiadu męzowi nie ugotowałam nic mi sie nie chce straszny leń mnie dzisiaj dopadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę o hasło gdzie zamieszczacie fotki...... na marlen107@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnkaPIGGY a dostarczyłaś do pracy zaświadczenie, że jesteś w ciąży? Powinnaś pójść na zwolnienie, nie ma się co męczyć w takiej pracy. Właśnie to powiedziałam mojemu mężowie (pracuje w HR) i się oburzył takim zachowaniem szefowej. Mówi, że w takiej sytuacji to dostarcza się poleconym zaświadczenie (jeżeli nie było wcześniej dane) i idzie na zwolnienie. A wszystkie rozmowy najlepiej przeprowadzać mailowo - żeby mieć czarno na białym co się usłyszało od tamtej osoby. Już za samo takie zachowanie ta kobieta może dostać karę no ale kto będzie sobie psuł nerwy w trakcie ciąży i chodził po sądach. No aż mi się ciśnienie podniosło. I to jeszcze kobieta!! Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeżeli któraś jeszcze nie poinformowała pracodawcy to niech idzie na rozmowę z dyktafonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało tego, że kobieta - to zakonnica, bo pracuję w dopmu opieki prowadzonym przez siostry zakonne ale powiedziałam jej wczoraj, że ma dokładnie sprawdzić ustawę dziś rozmawiałam z nimi przez telefon i już było spoko, zaświadczenie dostarczę po niedzieli i idę na zwolnienie a tak chciałam sobie popracować nie dość, że wykazujesz chęci do pracy to jeszcze takie coś... mam nadzieję, że się wszystko dobrze skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zadzwoniłam, żeby zapytać czy jest wynik testu pappa. Powiedziano mi, że tak. Wysłałam męża a na miejscu się okazało, że nie ma... Mąż poszedł bo ja się źle czułam. Jak ja bym tam poszła na darmo to bym się wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz zalecił. Maluszkowi wyszło w usg, że ma nieprawidłowe przepływy w przewodzie żylnym tzw wsteczna fala A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Moja naczelniczka nie robiła problemu a wie praktycznie od początku Ja na zwolnieniu jestem już od 11 października ze względu na ręke i operacje ... no i wyszło że jeszcze długo posiedze Powiedziała tylko że na zwolnieniu zawsze sie cos narobi;-) świnka Piggi nie wiem nic niestety o małej macicy Ciasto w piekarniku ..ale mnie męczy straszliwy leń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciał wykluczyć choroby typu zespół downa itp. Powiedział, że jest mało prawdopodobne bo pozostałe parametry były w normie. Ale trzeba zrobić żeby to wykluczyć i móc dalej szukać przyczyny i zabrać się za leczenie maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Jak sa wskazania to bezpłatne a tak to niestety trzeba płacic Miałam skierowanie bo ja to juz staruszka jestem wiec za darmo ale jakbym nie miała tego skierowania to bym nie poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Monis bedzie dobrze zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w sumie jesli lekarz uzna ze nie ma takiej potrzeby to nie a miala ktoras z was problemy z nadczynnoscia tarczycy w ciazy ja wlasnie we wtorek ide do endo zobaczyc co tam sie dzieje bo mam TSH 0,08 w poniedz. do kardiologa sprawdzic serducho ech troche tego latania mam nie dziwie sie ze jestem tak oslabiona od tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niedoczynnosc. jestem na lekach + dodatkowo w ciazy zazywam jod. co miesiac musze robic badania i chodzic na wizyte do endokrynologa. do kardiologa idziesz z jakiegos konkretmego powodu czy tak profilaktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam niedomykanlność zastawki, która się swego czasu zabliźniła,. ale chciałam sprawdzić, czy wszystko jest w porządku żebym np nie była święcie przekonana że sobie urodzę naturalnie, a tu się okaże że są jakieś przeciwwskazania nie jestem hipochondryczką, ale pracowałam kilka lat w służbie zdrowia, więc się trochę nasłuchałam i sama lekarka mówiła, żeby na wszelki wypadek wszystko zbadać. tym bardziej, że rodzina jest obciążona licznymi wadami serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis przepraszam że zapytam ale nie daj Boże jeżeli test papa wyszedł by zle to robiłabys amniopunkcje? ja mam w srode i troszke się boje.... ale będzie mi robił mój lekarz prowadzący to tak troche razniej bede się czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga - zrobiłabym. Wolałabym mieć pewność niż do końca ciąży się zastanawiać czy dzidziuś jest zdrowy czy chory. Mój stres raczej by mu nie pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Do mnie przyszly wyniki badan prenatlnych i ryzyko ze dzidzius chory niskie. Jeden do 10 000. Ja w pon. zaczne 16-ty tydzien :) Powoli juz kupujemy rzeczy. Mamy juz steryliztor do butelek co mozna w mikrofali sterylizowac i butelki, ciuszki, sliniaczki. Nastepne bedzie lozeczko i moze szafke -przewijak ale nie wiem czy jest sens. Potem wozek. Juz mam upatrzony ale nazwe zapomnialam :) Ja niedawno wrocilam z pracy i padam i nic nie bede robic. Jutro posprzatam i cos tam upichce. Ostatnio mam przeczucie na corke :) oj oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×