Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No kochane ja otwieram dziś wątek :) z racji dobrych wieści : *****************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY************************** NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ ********************************************************* *********************** kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 .......TOMEK I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012..... ... SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...... .....córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012 ......MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........S YN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia........7.10.2012.......MATE USZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012.... .....LIWIA maryjka......35.........Kraków............7.10.12....... ...córeczka klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN paciek90......22........małopolskie......10.10.2012....c órcia pazMama......26........malopolskie......13.10.2012.....JU LKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 ........ANTOŚ eljotka........26........Krosno...........14.10 .2012.......SYN- Moniś83.......28 .......Warszawa.......14.10.2012.....TADEUSZEK Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? emachines....29.......Śląskie...........17-18.10 .2012....MIKOŁAJ dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012.... ...CÓRECZKA Tusia21.......23........pomorskie.......20.10.2012. .......WIKTOREK Macro.........31........podlaskie........23.10.2012...... ...Syn Pela1992......20......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK mamusia .....32.......podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012........K UBU Ś Ania_k26......28......Małopolskie.......28.10.2012...... ..Patryk miluchnaaa31.32......Slaskie............29.10.2012 .......chyba SYN graga007......26.......Śląskie............29.10. 2012.......DOMINIK mala fu........33.......DE/lodzkie.......29.10.2012.........? -ania-m-.......24.......slaskie............30.10.2012.... ...Syn Dyśka76.......36.......mazowieckie.....30.10.2012....... Córeczka Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA ********************TULĄCE SWOJE SKARBY********************************* NICK..............TP.........DP.........WAGA.......DŁ... .......IMIE ********************************************************* ************************** eljotka....14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....45cm........KUBUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka urodziła poprzez CC jakos przed pólnocą , Kubuś otrzymał 10pkt. no i póki co maluch zostaje w inkubatorze. Z racji przewracania się na drugi bok i dostania smsa postanowiłam wstać i przekazać Wam wieści :) Dobranoc, a Eljotce gratuluję oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mamusiu, dostałam od Eljotki takiego samego sms-a :D ale, że nawet dało się spać tej nocy, to popisałam z nią chwilkę i znów usnęłam :D Super, że synek Eljotki zdrowy i całe 10 pkt otrzymał - teraz będzie już tylko dobrze... Dziewczyny, to już nie są żarty - sezon porodów uważam za otwarty :D A od tych emocji w nocy, to aż mi się przyśniło, że urodziłam przez cc, ale nie pokazali mi córeczki i nawet śladu na brzuchu nie było widać po cięciu, tylko taka cieniutka niteczka sterczała :) a ja w oczekiwaniu na dziecko, które mi mieli przynieść, zaczęłam czuć ruchy w brzuchu :P i pytam położnej czy ja oby na pewno już po porodzie??? :D :D :D Wyspałam się wyjątkowo i obudził mnie mąż wychodzący do pracy, a potem mały głód nie dał już zasnąć.. właśnie pichcę kanapeczki :D i kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow,wielkie gratulacje dla eljotki!!!! :) jejku dziewczyny zaraz nam porody sie posypia.ja tez glodna wstalam ide po danio i dalej drzemnac sie choc takie wiesci dobre ze nie wiadomo czy usne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo Mamusiu jakie wiadomości :) Eljotka Gratulacje z okazji narodzin Pociechy.Super ze wszystko ok z Małym,podtuczy sie troszkę w inkubatorze i wyjdziecie do domku.Ściskam Was mocno :) No ja podpisuję się pod zdaniem ze sezon porodów rozpoczęty :) To mi uświadomiło że wszystko jest już tak blisko....wow Ja po wizycie ok,wyniki bdb,pobrał mi wymazy z pochwy i odbytu na paciorkowca i 10 września mam ostatnią wizytę,potem lekarz idzie trochę na urlop ,ale ja i tak do porodu zamawiam położną wiec mi to nie przeszkadza. Pytał o skurcze i ja mówię ze mi często twardnieje brzuch w ciągu dnia,ale przechodzi.A on na to no to jak po nospie czy magnezie przechodzi to ok.Ja mówie ze ja nic nie biorę tylko samo przechodzi no to dla pewności zeby 3-4 tyg wytrwac to kazał mi magnez łykać by takie akcje twardnienia sie nie przerodziły w cos niepotrzebnego jeszcze. Ogólnie zadowolony ze ciąża ok. I tyle wizyty :) Wróciłam wczoraj późno i już nie pisałam,oczywiście obładowana zakupami,zrelaksowałam się wieczorem w basenie bo woda była super po całym dniu grzania :) No i zmykam dzisiaj dalej do pracy. BArdzo miłego dnia Mamusie-Ciocie :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ja też popisałam chwilę z Eljotką, ale nie spałam bo akurat zbierałam swoje kości łonowe do całości w czasie przekręcania się. Masakra. Stąd też otworzyłam laptopa i napisałam dobrą wiadomość, hehehe No czas porodów otwarty :) Mam nadzieję,że u Moniś ok,że nie urodziła - obie mają ten sam termin porodu na 14.10 :P hihihihih No i weź nie poskładaj ubranek, nie pokupuj wszystkiego - jak lepiej mieć niż potem martwić się. Uciekam do gruźlika :P na kontrol hihihihi sama widzę poprawę, więc mam nadzieję,że i doktorek zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki! :) Wow, ale wiadomosc:) Serdeczne gratulacje i uściski dla Eljotki I Kubusia :) niech przybiera na wadze i rośnie duży :) Rzeczywiście, teraz to już nie ma żartów ;) Miłego dzionka Kobietki! Zmykam do wanny, potem coś skrobnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale wiesci.... no eljotka gratuluje i zdrowka dla was jak najwiecej :) kurcze faktycznie juz coraz blizej a eljotka miala termin 2 tygodnie po mnie .... ja zaczne 35 tc czyli widac juz wszystko sie moze zdarzyc ... myslalam ze porody sie zaczna we wrzesniu a tu prosze jeszcze o sierpien zachaczylo ...wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego się nie spodziewałam:) gratulacje eljotka:) obyś szybko do zdrowia doszła tak jak maluszek :) jest to takie nierealne a jednak już masz Kubusia przy sobie:) moja siostra urodziła się w 32tc i ważyła 1800g - a teraz kobieta jak dąb :P przez to mama mówi żebym poczekała z porodem jak jej nie ma bo 32tc juz za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Eliotka wielkie gratulacje wracajcie z Kubusiem szybko do zdrowia;*** Ja dzisiaj po nieprzespanej nocy bo moj synek upodobal sobie moje zebra zreszta teraz tez sie pod nimi rozpycha i mnie to boli masakra no ale widocznie tak mu wygodnie. Ja z bratem bajki ogladam i pije kawe a tak mi ciezko oddychac ze masakra. Milego dnia dziewczyny;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a coś wiadomo dlaczego tak szybko eljotka musiała mieć cesarkę, nie miała czasem wyjść do domu i leżeć? Kubuś jak będzie ważył 2kg to ich wypuszczą razem. Idę prasować rzeczy które mi zostały dla małego :) Mamusia faktycznie lepiej nie kupować na ostatnią chwilę i prać bo nigdy nie wiadomo co i jak. Moniś daj znać co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piekne wiesci!:)))witaj Kubusiu na swiecie! mam nadzieje ze mamusia czuje sie ok ,gratulacje Eljotko! No zaczelo sie to prawda,nasze cuda powoli beda pojawiac sie na swiecie:) Mama coreczki -super ze wszystko ok na wizycie DianaKarina wiesz ty bylas chociaz w pracy wiec nie proznowalas za to ja zbijalam baki wczoraj Dziekuje za odp w sprawie szczoteczki ,juz nie kojarze ktora mi z was odpisala ale merci,czytalam gdzies wczoraj na necie ze polecaja z naturalnego wlosia kozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, udanej wizyty u gruźlika :) Daj znać, co powiedział lekarz. Agatka, super, że wyniki ok i lekarz zadowolony :) I zazdroszcze zakupów :) jak ja bym sobie po sklepach połaziła :) Miłego dzionka Kochana! Co do pasów, to ja słyszałam takie opinie, jakie przedstawiła mama Vivii. Dodatkowo osłabiają kręgosłup, bo przez ten pas mięśnie same nie pracują. Tak wiec, jeśli chodzi o mnie taki zakup uważam za zbędny :) Vivii, Ty juz 35 tydzień! :) super! Ja jutro zacznę 31 :) Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od gruźlika hihi jest poprawa, kaszel niestety będzie ale nie taki jak był. Za miesiąc mam się pojawić - mówiłam,że ok, ale i nie obiecuję :P 20 września to ja na porodówce mogę być hihihi oby jeszcze nie, ale różnie bywa. Leki dostałam na najbliższy miesiąc. Na wizycie u gina mam sprawdzić czy z maluchem ok - płucka. Ale w piątek idę na wody zerknąć to i płuca poproszę,żeby sprawdziła. Co do pasów, to podeślijcie jakiegoś linka jak wyglądają, ja mam takie majtki zeb, ale założę może po 2 miesiącach - ze względu na blizny - muszą się zagoić. Miluchnaa ja szczotkę i grzebyk mam z Tommee Tippee - sztuczne, bo takie kupił mój w UK. Jak coś dokupię z naturalnego, jakby ten się źle sprawował :) Jak na razie po wizytach uspokojona jestem :) boję się piątku, bo zapadnie decyzja o szpitalu a ja tragicznie nienawidzę szpitali :( ale co ma być to będzie. Vivii dzięki za słowa - mam nadzieję,że co miało się przyczepić to już a teraz spokojnie dotrwam do końca :D Diana jaki sen :) ty patrz, może ty dwójkę masz :) hihihih a nie wiesz, a to sen proroczy :) Mamacóreczki cieszę się,że wszystko ok z twoją ciążą i z dzidzią :D a magnez bierz jak każą i zejdź mi z tego roweru już :D hihihihi Zazdroszczę tej kąpieli w basenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Elijotki, to fakt miała wyjść już ale jak pisałam do niej to odpisała w niedzielę,że coś się lekarzom nie podoba i ją zostawiaja do poniedziałku. No i dostała skurczy i proszę jedna mamuśka rozpakowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiadomości...... 🌼Eljotka G🌼r🌼a🌼t🌼u🌼l🌼a🌼c🌼j🌼e 🌼!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️Kubusiu- witaj na świecie:) Mała Kruszynko-rośnij zdrowo i nabieraj ciałka❤️ ,,,,no to teraz machina ruszyła-na kogo wypadnie na tego bęc.....:) Ja wczoraj się nie odzywałam......poszłam do wc i zobaczyłam niewielkie kropelki krwi-przestraszyłam się strasznie.....wzięłam no-spe ,dufaston i magnez i cały dzień leżałam.....na szczęście plamień innych nie ma:( ale cały czas kurcze czuje skurcze dziwne od krzyża po brzuch:( juz wczoraj to takiego mega doła miałam że wszystko mi jedno było-mogłabym już rodzić........cholera biodra zdrętwiałe.....wstawać nie można bo boli-leże promieniuje....eh......dziś ciut lepiej...dalej u rodziców jestem.....i boj się bo jakby akcja się zaczęła torba w domu u mnie i reszta rzeczy :/ podrawiam........ Marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, super, że wszystko ok:) No to fakt, nie wiadomo, co przydarzy sie do 20 września hihi :) oczywiście oby jak najdłużej Filipek siedział sobie w brzuszku :) Miejmy nadzieje, że w piątek też bedą dobre wieści i obejdzie się bez szpitala :) A ja mam szczotkę firmy BabyOno, ale własnie zauważyłam, ze niestety jest z syntetycznego włosia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, spokojnie, może zadzwoń do swego gina. Obserwuj się no i jakoś to będzie :D NIe przemęczaj się, leż i tyle. Będzie ok :) Ja dziś piorę rzeczy mego bo przysłał większość rzeczy swoich i dla nas troszkę. Także co jego przepiorę,co dla nas też i dzień zleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin wyjechał na wczasy......do 1 .09....go nie ma......ale staram sie nie panikować jak dziś znowu coś będzie to podjadę na izbę w Puławach.niech zrobią ktg......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka nie dajmy się zwariować. Ja też mam i nie będę zmieniać dopóki nie okaże się,że jest zła. Nie znalazłam żadnego info by pisało,że musi być z naturalnego włosia. Nie powiem,może to i lepiej ale przecież to chodzi o masaż główki, przecież nie będziesz dociskać nie wiadomo jak, a jeśli mam być szczera to do ciemieniuchy jeśli dzieciaczek będzie mieć to i tak najlepszy grzebyk do wyczesania :D Także spokojnie :D Najwyżej się dokupi. Z Moniś smsowałam, boli ją kurczę. Czeka na usg i konsultacje u urologa. Pewnie napisze nam więcej jak będzie mogła i będzie coś wiedzieć. A Agulka wygrzewa się na słońcu i zwiedza okoliczne miasteczka :D kurczę jak jej fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, poleż odpocznij, bo to zazwyczaj każą robić a jak coś niepokojącego to jedź. Mi też imię Antoś się podoba, tak se myślę hihihi czy tu zmiany nie zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Eliotki i Kubusia. Niech nabierają sił i odpoczywają. Aż nie moge uwierzyć że jesteśmy coraz bliżej końca. Teraz musimy wypoczywać i dotrwać do końca. Oby upały się skończyły na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, jak najwięcej odpoczywaj, a w razie gdyby coś sie działo, jedź na IP. Kurcze, kiepski ten czas teraz dla nas, bo sporo lekarzy na urlopach. Nie stresuj sie Marla, wszystko bedzie ok. Masz rację, mamusia, nie ma co sie wygłupiać :) a grzebyczek jakby coś, też mam :) Biedna ta Moniś... Ale musi to jakoś wytrzymać, Bidulka. Fajnie, że Agulka pojechała nad morze:) nawdycha sie jodu, słoneczka troszkę złapie i wypocznie sobie troszkę :) A ja dziś leżę głownie :) nie mam już co prac :) a skarpetek to mam tylko 4 pary. Ty mamusia pisalas, ze masz 64 hihi niezły wynik :) Kupiłam wczoraj te wałeczki do spania:) i czekam, kiedy przyjdą:) zobaczymy, co to za wynalazek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla odpoczywaj i jakby co to jedz na IP Monis trzymaj sie tam ... Ja nie mam jeszcze zadnych skarpetek:) heheh wiec jestem do tylu niezle Powiedzcie kupujecie jakas posciel do wozka ? zastanawiam sie nad taka ,duzo jest poscieli z wkladem sztucznym,tu znalazlam z naturalnym wiec mysle ze chyba lepsza... Co do szczotek ze sztucznego wlosia to mysle ze jakby mialy krzywde zrobic dziecku to by narynku nie byly dostepne,ja tylko pytalam ktora kupic...jakbym miala sztuczna to pewnie juz bym nie kupowala innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna domyślam się,że z tego włosia lepsze są, ale ja mówię,że mam taką jaką mój przysłał i nie będę wariować i zmieniać :D a jak zajdzie potrzeba, to na pewno polecę i kupię :D hihi No ja mam mnóstwo skarpetek, serio, plus nowe z wczorajszej paczki... codziennie będę zmieniać po 3 razy :P Co do pościeli, ja miałam zamiar kupić ale mama podpowiedziała mi,żeby rożka używała, koleżanka uszyje mi poszewkę na rożek ( a mam ich 3szt.) i założę i będzie jak kołderka :D Ale miałam zamiar kupić. A ta której przysłałaś link to jest naprawdę ok, coś podobnego kupowałam bratowej ale nie mogę znaleźć linka. Także spokojnie kupuj, bo i wypełnienie i poszewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojejku ;) pościel do wózeczka, no widzisz, ja w ogóle o tym nie pomyślałam :/ Bardzo fajna ta z linku, który podesłałas :) Mamusia, a moja Córunia w jednych skarpetkach cały dzień hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu pytam czy kupowac bo chyba bedziemy tez spiworek do wozka kupowac taki z polarem w srodku i zastanawim sie czy ta posciel sie tez przyda ale chyba sie przyda...rozka tez nie mam,w ogole to malo mam w porownaniu z wamiL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×