Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Marla też mam nadzieję, że urośnie. Niech poczeka w brzuchu chociaż do końca września. Ja mam złożone łóżeczko. Mój miał 15.08 składać i nie złożył. Następnego dnia rano jak jechał za mną za karetką to pluł sobie w brodę, że tego nie zrobił. Więc teraz jak tu tyle siedzę zrobił wszystko co było trzeba a nawet wymyślał co można jeszcze przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) sama juz nie wiem komu co odpisac ... leonka i mamusia mi lekarz badal to spojenie reka tzn tak naciskal i mozna troszke wyczuc ze sie rozchodzi ale przy badaniu tak bolalo ze powiedzial ze juz nie bedzie mnie meczyl bo mialam lzy w oczach .... diagnozuje sie przez rtg ale czul rozejscie ... mnie bolalo na poczatku ale w porownaniu do teraz to tego bolu sie nie da przeoczyc promieniuje przez caly brzuch i tak ciagnie ze nie da sie wyprostowac pozatym caly czas przez to utykam .... natalka super Kubus wazy tyle co moja Magda ;) ale szybko juz Ci wszystko ustalil ze juz wiesz ze 8 jak cos do szpitala fajnie :) ja ide na wizyte 3 wrzesnia chyba ze jutro jeszcze zdecyduje bo mam zadzwonic i powiedziec jak sie czuje .... mamusia domyslam sie ze ciezko Ci bez swojego ukochanego ale moze faktycznie jak dasz sobie rade to zawsze troche grosza bedzie wiecej... Monis daj znac jak po rozmowie z lekarzem i co ustaliliscie trzymam kciuki za Tadeuszka zeby wszystko bylo dobrze Dianka zolte geste to siara :) kosiorkis ale fajni Ci twoi chlopcy hehe pewnie maja tam wesolo we dwoje w brzuszku ;) co do ubierania i spiworkow to jestem tego samego zdania co kosiorakis najgorsze co moze byc to przegrzewanie dziecka ... a ubierac powinnismy jedna warstwe wiecej niz my same miluchna 3 zmywarki to impreza byla na calego ;) dzieki dziewczyny ze wsparcie i szczerze Wam nie zycze podobnych dolegliwosci i z reka na sercu Wam powiem ze juz raz rodzilam a ten bol jest jeszcze gorszy niz ten z porodu bo trwa caly czas praktycznie a jak juz usiade i wstane to wtedy siega zeniutu normalnie sie czuje jak by mi ktos na zywca kosci kroil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś zazdroszczę Ci faceta...mój w ogóle jak szczeniak głową w chmurach.....nie czai chyba że za chwile znowu będzie ojcem.... jak wróci szybko będzie musiał stanąć na ziemi!eh..... trzymaj się dzielnie...... natalie....może i ja ten błonnik zakupie.....ja już prawie 18 na plusie!!!!!!masakra jakaś..... miluchnaaa31...heh ja was we wszystkim pobijam...kupiłam stanik DD i nie wiem czy nie za mały będzie..... kosiorakis- podziwiam Cie kochana z bliźniakami do końca terminu.... reszta dziewczynek wybaczcie że nie imiennie już straciłam wątek....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIVI współczuje......2 dni miałam podobny ból myślałam że umrę-chodzić nie mogłam..... a może spróbuj masażerem rozmasować elektrycznym- mi pomogło....wiem że u ciebie poważniejsza sprawa ale spróbować warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii czyli ból masz cały czas??? Sama nie wiem jak to u mnie, bo na razie w nocy,ale co dalej ???? Ehhhh Uciekam coś porobić dziewczyny, ruszyć się z łóżka. Czas i pora a nie tylko komputer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii nie zazdroszczę... Ja jak miałam ból od kolki nerkowej to zapomniałam o tym bólu spojenia. Tyle co przestała boleć nerka znów poczułam to spojenie. Może po prostu tamten ból był na tyle silny, że nie czułam innego. Ale mnie boli przy wchodzeniu i schodzeniu z łóżka - po prostu staram się to robić delikatnie i jakoś daję radę. Marla powiem Ci, że jestem z niego dumna. Może to dlatego, że to nasz pierwszy dzidziuś. Stara się jak może, przygotowuje wszystko dla dziecka, sprząta, robi mi pranie i jedzenie do szpitala. Chodzi do pracy i 2 razy w tygodniu na szkołę rodzenia i do mnie przyjeżdża codziennie. Ale widać po nim, że jest zmęczony. Staram się go wyganiać do domu, żeby odpoczął ale nie zawsze się mi to udaje. I próbuje mu nie płakać do słuchawki jak jest w pracy bo zawsze wtedy się urywa i przyjeżdża do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nastałam i nalepiłam tych pierogów. a teraz gary na mnie patrzą w zlewie.. mój poszedł spać, bo coś jelitówka go chwyciła i źle się czuje. Mam nadzieję, że się nie zarażę. Ogarnęłam po części co napisałyście :) Vivii, kosikiros - mi też się wydaje że kombinezon i śpiworek to już za dużo. dlatego ostatnio o to pytałam. A nam położna mówiła, że rączki mogą być zimne, dziecku nic nie będzie. Vivii jejku to brzmi okropnie, nie da rady w ogóle nic z tym zrobić? Umęczysz się na maksa :/ sił nie bedziesz miała rodzić. no mi powiedział lekarz, ze jak 42 tydzień się zacznie i bym nie urodziła, to od razu do szpitala na patologię. Mały jest jeszcze wysoko bo sprawdzał, mówił, że przez to, że nie będzie grubasek będzie mi łatwiej rodzić. Oj oby tak było :) byłoby super 3200 :)) mamusia mi ten błonnik pomógł, bo nareszcie zaparcia puściły i stąd aż 1,5kg mniej. Swoją drogą, to nieźle tego się nazbierało.. maluszek nabrał 800gram przez miesiąc, ja 1kg, to w sumie te 200gram tylko poszło mi w brzuch albo tyłek :) emachines ja dałam za sudokrem na allegro niecałe 22zł za 250gram :) a w sklepie u nas w intermarche, to bym za taką cenę nie kupiła 125gram :) z tą wagą to się nie przejmuj, to i tak jest taka orientacyjna waga. ważne że przybywa około 200-300 gram na tydzień i tyle! Moniś, oby wszystko poszło dobrze i żeby Ciebie mogli wypuścić, no i ten cukier przynajmniej masz w normie. my też mamy łóżeczko złożone, już nie mieliśmy gdzie trzymać w częściach, więc złożyliśmy :) sorki, że nei wszystkim odpisuję, ale tyle tych stron naprodukowałyście, że nie sposób ogarnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny ,to kupie ten stanik nr wiekszy,jutro siade i zamowie nie ma na co czekac,potem tylko wozek i lozeczko zostanie Ale tez zamowimy lada dzien i damy je do tesciowej bo u nas bedzie jednak ten remont,dostalam namiar od kolezanki,dzis byli pomierzyli,wycene zrobili i po 15stym dzwonimy i dokladnie powiedza kiedy wchodza,wszystko sobie juz popiore ,zawioze do tesciowej i mam nadzieje ze maluszek urodzi sie w terminie:) i bedzie pieknie mial w domku:) Marla nie denerwuj sie bo szkoda nerwow,mysle ze do Twojego M dotrze ze tata zostanie jak juz to sie to stanie,niektorzy to tak maja,moj M co prawda widze ze angazuje sie ale mowi ze czasem jeszcze nie czuje tego ze za 2mies bedzie z nami mieszkal maly czlowiek....dltaego mu powiedzialam ze faceci dlatego nie zachodza w ciaze bo nie czuja milosci od pierwszego grama:) Vivii bidulko,zal mi Ciebie strasznie ze tak Cie to boli... Emaiches dobra cena faktycznie tego kremu ale ja juz inny kupilam,a sudocrem mam jakby co w mini opakowaniu... Powiedzcie te okrycia kapielowe ile zamowic 2? ile wy macie? Przyszla mi dzis paczka z kosmetykami od Pana Stanislawa:)faktycznie mamusiu wsio ok dzieki raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) Natalie :P chyba odstraszyłaś dziewczyny :P żarcik.. super, że wizyta ok i Kubuś ładnie rośnie! Coś mi znów twardnieje brzuch i boli coś tuż nad kością łonową, bardzo nisko brzuszka... biorę leki i się kładę..ehh te biodra, ale bolą... Moniś - pisz nam tu jak się macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem dotrwalam do konca pracy od jutra macierzynskie i porzegnalny obiad z pracy ... Mam tez badania krwi jutro bo jak wiecie hoglobona spadla i chca powtorzyc i sprawdzic co sie dzieje Blonnik pomogl w zaparciach :) Moja nianka przyszla dzisiaj nie pizwolilam mojemu otwierac paczki az przyjade z pracy nO piekne cacko zaraz idzie na ladowanie i bedzie sprawdzona :) Busski xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzokiewa gratuluję, wreszcie odpoczniesz! :) Ja dzisiaj odebrałam wyniki z morfologii i wszystko w normie. Aż w szoku jestem, morfologia idealna, mocz też :) DIana, no chyba odstraszyłam wcześniej dziewczyny :) Jejku leż lepiej, biedulka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Natalie, że też chciało Ci się robić te pierogi :) nie wiem, jak to robisz, że chudniesz:) ja tak nie potrafię :) Fajnie, ze Maluszek nie bedzie takim grubaskiem, rzeczywiscie łatwiej rodzić te mniejsze dzieciaczki :) Ciekawa jestem, jakie będzie moje Słoneczko :) Miluchna, ja mam dwa okrycia. Mysle, tymczasem starczy :) Super, ze jednak bedzie ten remoncik u Was:) zawsze to fajnie odświeżyć mieszkanko przed przyjściem Malenstwa na świat. A opiniami o spacerowce wózka sie nie przejmuj. Moja sąsiadka ma ten wózek, teraz korzysta ze spacerówki i jest zadowolona. Mysle, ze dzieciaczki nam jednak nie bedą wypadały z tych wozeczkow :) Dianka, odpocznij sobie skoro brzuszek twardnieje. Trzeba sie oszczędzać. Moniś, to super, że Twoj mężczyzna tak pięknie stanął na wysokości zadania. Mam nadzieje, że niedługo wyjdziecie do domku. Szkoda, że ja musze leżeć, gdybym nie musiała to juz dawno bym Cie odwiedziła :) Trzymajcie sie z Tadeuszkiem dzielnie :) Marla, co do staniczka to powiem Ci, ze wolałabym troszkę wiecej niż obecne c/d ale nigdy nie miałam dużego biustu, wiec dobre o to hihi ;) Mam nadzieje, że spotkanie z koleżankami udane i humor troszkę sie poprawił. Nie przejmuj sie swoim M. Ja to zawsze uważałam, ze faceci sa z innej planety i nie ma co szczególnie zajmować sie analiza ich zachowania, bo i tak człowiek tego nie zrozumie :) Chociaz nie powiem, moj M jest naprawde wyjątkowy, przynajmniej na razie ;) zobaczymy, jak bedzie pózniej hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Przepraszam ze nie odpisuje imiennie ale nie dam rady dzis. Padam na nos. Czy moze wiecie jak szybko ma sie pokarm po prodzie ? Ja nie chce karmic piersia tylko chce sciagac pokarm laktatorem i karmic butelka ale nie wiem czy to od poczatku po porodzie juz mozna ? Z gory dzieki za info. Rzodkiewa ja jeszcze 15 dni w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina nie pomoge ,napoczatk to wiem ze siara leci....i tyle w temacie Dyska moj M mi tez tak mowi ze ile ludzi,tyle opinii,wiec trzeba byc dobrej mysli:) Ok to zamowie 2 te okrycia,tak sie czlowiek pyta by nie popasc w jakis szal zakupow...na zapas Natalie ciesze sie kochana ze wyniki super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okryc kapielowych mam 2 + jeden recznik bardzo przydatne sa okrycia frotte na przewijak co do stanikow do karmeinia ja takowych nie mialam piersi w nich wygladaja jakos ja stozki:))) co do rozmiaru piersi teraz mam 75 E jak karmilam urosly do 75 F lub wiecej ale pozniej to sie normuje i piersi"leca" viiii wspolczuje z tym spojeniem:( natalie ja tez osttsnio narobilam pierogo, bogosu i krokietow do mrozika dal swojego faceta gdy ja bede tylko funkcjonowala jako mleczarnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianakarina ja sciagałam od razu - bo młody nie chciał cyca chwycić, to karmiłam swoim z butelki, nawet jeżeli to była siara na początku... a ja wam powiem że u mnie się te okrycia kąpielowe nie sprawdziły:) na początku położna kazała wycierać w pieluszke tetrową - by nie podrażnić skóry, a potem używałam normalnego ręcznika:) oczywiscie okrycie mam bo dostałam od bratowej :) a Pela to się meldowała ostatnio czy przeoczyłam jej wpis, no i ciekawe co tam u Adzy...też chyba w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii Tobie i innym dziewczynom z bólami spojenia łonowego naprawdę współczuję... ja na szczęście nie wiem co to jest i nawet sobie tego nie umiem wyobrazić... narazie dobrze się czuję i staram się to wykorzystać:) wyprałam dzisiaj dywan, wyprałam kojec dla maleństwa i umyłam basen żeby był czysty do schowania.... wczoraj na grządkach robiłam - pomroziłam co się dało by świeża jarzynka w zimie była... i tak codziennie coś sobie porobie... muszę ćwiczyc bo od poniedziałku pieszo z młodym do przedszkola, a jest troche drogi :) 1km w jedną stronę, a trzeba 4 razy przejść :) jakoś dam rade - najwyżej mam pewność że nie przenosze:) co do łóżeczka to ja mam złożone i narazie będzie złożone:) nie mam gdzie rozłożyć, a i nie będę sama spała jak mojego nie ma - muszę się do kogoś poprzytulać :) trzeba se jakiś wibrator kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie super że wyniki ok - ja muszę zrobić przed nastepna wizyta... a ciekawa jestem jakie beda bo ostatnio hemoglobina mi spadła... ale podobno pod koniec ciąży to normalne... maluszek 3200:) wiesz ja bym chciała tak 2500:) bo wiem jak sie rodzi i szczerze nie wyobrazam sobie wiekszego rodzic :D sorki ze na raty odpisuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja wszystkich odstraszam i czuję się jakbym sama do siebie pisała :) ale to też pomaga :D spadam do wyrka - młody dzisiaj u babci śpi - piętro niżej, więc niedaleko :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja zjadłam kiełbaske z grilla i umieram:-( Straszny ból wątroby czy zołądka nie moge odroznic Co mam zazyc chyba kolejna noc nie przespana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka, oj przecież ja nie schudłam tylko wszystko co mi się zatrzymało to poooszło :) dzięki słynnemu błonnikowi :) Diankara z pokarmem pojęcia nie mam. a ja sie pochwaliłam pierogami, zjadłam przecież o 16 a żołądek zaczął teraz potwornie boleć aż niedobrze.. ech.. hm.. ja mam stanik laktacyjny jeden, który obecnie jest dobry i jeszce ślubny, który był ciut większy i też jest w sam raz. więc chyba na razie odpuszczę zakup kolejnych :) i tak właśnie parowar tefalu zamówiliśmy :) laktatora nie mam, liczę, że mój maluszek będzie moim laktatorem, a jak nie to kupię madali. Agulka witaj w klubie, ja się potwornie męczę :( dlatego podjęliśmy decyzję, że koniec ze smażonym i jak odkłądaliśmy decyzje o parowarze, tak od razu zamówiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga ty to chyba tęęęęsknisz za swoim, skoro już o wibratorze myślisz :) ja slyszałam za to, że hemoglobina pod koniec ciąży się poprawia. i tak mam ją w normie obecnie. weź nie strasz, ja się cieszyłam, że nie ponad 4kg a ty mi tutaj, że 3.2kg też ciężko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie własnie od wczoraj co noc mam takie bóle ... Przypomina mi to kolke watrobowa jak kamienie miałam w woreczku .... Jak ja wytrzymam tą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka lepiej zrezygnuj z grila. no widzisz, niestety mi cebulka z ruskich zaszkodziła i też albo żołądek albo wątroba, w którą mały na dodatek kopie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam tylko jedna kiełbaske ...po niej cukier mam idealny.... a wczoraj grila nie było ... Widac juz wątroba nie nadąża ... nie jem juz nic smazonego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka leż, nie kombinuj ;) Może nie umrę tu z nudów :) Bartek mi przywiózł materiał, żebym mogła literki wyszywać :) Cały dzień dziś myślę o jedzeniu, o tym co bym zjadła słodkiego, co chwilę mi coś do głowy przychodzi. Już nie mogę się doczekać kiedy ta piekielna dieta się skończy i zjem coś innego - DOBREGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie graga nie meldowalam sie ostatnio jakos weny nie mam i musze byc w ciaglym ruchu bo inaczej kregoslup mi wysiada dlatego 10 km dziennie to juz teraz dla mnie norma ale dzisiaj zas jakichs skurczy dostalam ze myslalam ze nie wroce ze spaceru ale szybko przeszly. Czuje sie ok ale mam jakies przeczucie ze nie dotrwam do terminu. Ja badania na paciorkowca mialam teraz w 33 tygodniu a ostatnie badania krwi mam zaplanowane na 18 wrzesnia bedzie to chyba moj 36 tydzien. Okrycia kompielowe mam dwa mysle ze jak zabraknie to zawsze jakis mieciutki recznik wezme, a stanikow do karmienia nie kupuje bo ja nie potrafie w takim zwyklym szmacianym chodzic. Nie wysypiam sie od jakiegos tygodnia wstaje w nocy 8 razy do toalety bo tak mi sie siku chce maly juz chyba naprawde nisko siedzi. Łóżeczko i wozek juz u mnie zlozone stoja bo jakos mi spokojniej jak wiem ze wszystko jest gotowe. Vivi strasznie ci wspolczuje tego bolu ty to sie nacierpisz przed porodem. Agulka na osy trzeba uwazac moja mama 2 lata temu zostala ukaszona i serducho jej stanelo ledwo ja uratowali teraz ciagle z adrenalina chodzi przy sobie, mnie nigdy osa nie urzadlila ale u mnie alergia na ich jad jest rodzinna wiec trzymam sie od nich z daleka. A twoja córa 3 lata mlodsza ode mnie:) Podklady poporodowe z belli kupilam zreszta ja je tylko do szpitala chce pozniej o ile sie da na podpaski sie przerzuce. Natalie Kubus juz duzy chłopczyk ja wizyte mam dopiero 18 wrzesnia pewnie Franio tez juz skoczy na wadze:) Ja mam nadzieje ze w 9 miesiacu juz nie bede na wadze tak nabierac bo ja calymi dniami w ruchu jestem a i tak jakos sloniowato sie czuje i tak ospale. Diana ta wydzieline z sutkow tez niekiedy mam siara to chyba Oczy mi sie juz kleja zmykam spac jutro jak dam rade naskrobie cos jeszcze . Dbajcie dziewczyny o siebie i maluszki niech jeszcze kilka tygodni w brzuszkach posiedza. Buziaki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×