Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

A ja wróciłam z zakupów - mam dość !!!!!!!!!!!!!!!!! wkurzają mnie te upały, serio. Ja lubie jak jest ciepło i lekki wiaterek a nie gorąco,że nie ma czym oddychać. Zabunkrowałam się w domu, z wodą z kostkami lodu i jest ok. Mój mnie wkurzył - wiecie wybór terakoty ... wrrrrrrrrrr trzeba to było zrobić zanim moje hormony zaczęły działac. Ja też was mozno ściskam, i witajcie w klubie rwy kulszowej.... bólu kręgosłupa. Ja juz nawet problem mam z tym, by usiąść na "kibelku" !! Tak ciągnie po nodze i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie tez rwa kulszowa ... chodzić nie można ,stać nie można, leżec nie można ..a okropne i nie ma na to nic:-( Upał taki że w domu teraz siedze bo nie można wytrzymać Pozdrawiam was kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam u tego lekarza a zapomnialam zapytac co z moja alergia;/ a wlasnie teraz umieram cieknie mi z nosa jak z kranu oczy mnie bola i sa czerwone jak u królika normalnie musze cos wymyslic bo nie dam rady moze jakies wapno mi pomoze ale watpie w to;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, mi kazała spać /leżeć z nogami u góry w kształcie krzesełka - czyli podkładam pod nogi poduszki. Śpię tak całą noc, trochę puszcza. No i można trochę masować ale nie mocno bolące miejsca. Zapomniałam zapytać o termofor na te bolące miejsca... Pela, na alergię, to tylko deszcz żeby spadł :) a tak serio to mi gin pozwoliła jak już jest tragicznie to 1 tabletkę Alertec, ale to już jak mocno weźmie, a tak niestety nic :( Ja leżę, w domu chłodno i chyba sobie loda jakiegoś zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w mojej ciazy czuje sie teraz juz calkiem dobrze, ale przez pierwsze dwa miesiace musialam lezc plackiem bo mialam krwawienia i plamienia, ech strachu sie najedlismy co nie miara. teraz juz chyba mamy to za sobą. oby juz bylo wszystko dobrze. dzis wrocilam do pracy, do konca czerwca musze jakos przetrzymac. z jednej strony wspolczuje wam upalow a z drugiej zazdroszcze bo u mnie nadal zimno jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywalilo mi posta :( jestem w szoku tyle nas tutaj z rwa kulszowa ze moznaa osobny temat zakladac :) ja jeszcze dodatkowo mam zlamana kosc ogonowa ktora sie zrosla tak jak sie zrosla i bardzo czesto daje o sobie znac. ja dzis skonczylam klientki i pojechalam w sina dal na zakupy. kupilam dwie sliczne blueczki tkie typowo ciaazowe ale w normalnym sklepie ot taka moda teraz, dwie sukienki, jedna jest normalnie rewelacyjna i kosztowala cale 40zl. masakra jakby kosztowala 150 to tez bym ja kupila, leginsy i 4 pary baletek... i tak oto pozbylam sie oszczednoci calych . ale juz musialam bo sme wiecie jak to jest w upaly bez ciuchow. a teraz sobie odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny nie odzywałam sie bo moj M ma dzisiaj urodziny i wczoraj robiłam grilla więc nie miałam czasu napisac ale zaglądam i czytam co tam u Was :) Ja cały czas korzystam z pogody spaceruje czytam ksiązki uwielbiam lato !!!! :) czuję się rewelacyjnie że czasem ''zapominam'' że jestem w ciązy :) ja też jeszcze nie czuję ruchów ale mam nadzieję że juz niedługo Malutka da o sobie znać. Ciekawe kiedy będa wyniki amino zadzwonie za tydz ( niech minie ten długi weekend) wizyte mam 11 maja :) ściskam Was cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja otwieram wtorek :) szykuje sie bo moj prosil mnie o pomoc na bazarku niemcy tez maja jakiesswietowiec bedzie ich masa jako ze wszystko zamkniete tylko bazary otwarte. milego dnia. ps.wczoraj kupilam ciuchy dzis nie mam co ubrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ale cieplutko :) pisze jeszcze z rana bo pozniej z malym caly zien na dworku ;) moj kochany maz oczywiscie na budowie nie da sie go przekonac na dzien wolnego :) My dzisiaj pospalismy jak zawsze wstajemy przed 7 tak dzisiaj prawie do 9 ;) chyba przez te upaly ;) u mnie juz rano 23 stopnie a slonce do okien wchodzi dopiero okolo 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie odzywałam sie pare dni bo u mnie remont az glowa boli nie wiem w co rece wlozyc.... nie wiem kiedy nadrobie to co napisalyscie...... ale pamietam o was zeby nie bylo....chociaz w niedziele udalo mi sie wyrwac do galerii i kupilam sobie w hm fajne rzeczy na lato bo w ta goraczke to ja nie miałam co ubrac..... a no i troche sie martwie bo u mnie 18 tydz a ja jeszcze nie czuje ruchów......... Trzymajcie sie pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja dzisiaj nie zamierzam nic robic, przez 3 dni szykowałam wszystko więc dzisiaj będę leżeć do góry brzuchem :P pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dziś też leżę, odpoczywam, nigdzie nie wybieramy się - totalne lenistwo. Tylko grill na obiadek, a tak to gdzieś w cieniu trzeba znaleźć miejsc i poleżeć bo w domu już robi się gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Ale tu dziś cicho, chyba wszystkie korzystamy z pięknej pogody, nie chce się siedzieć w domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w środowy ranek :) pewnie wszytskie na majówkach :) U nas oki,umówiłam sie dziś na usg połowkowe,ja to ztych nadgorliwych,aż za miesiąc heheh. Mamusia :0---a Ty z Białego?U Ciebie chłopak?To prawda że jeśli sie będzie miało syna to kobiety to czuja od początku ciąży że to facet :0ja nie mam żadnych przeczuc,snów. Nic. Miłej środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) witam ale dzis piekna pogoda kocham upaly:) jade dzisiaj do mamuski mojej bede sie wylegiwac na sadzie:) ja czuje sie super :) odezwijcie sie w koncu bo zaczynam sie o was martwic gdzie jest np ania-k26 i orzechowa?? a reszta?? ehhh ... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela specjalnie dla Ciebie włączyłam lapka aby napisać że żyje :) Nie odzywałam się pare dni bo u mnie koszmarnie chyba po lekach źle się czuje, wieczorem mdłosci, wymioty do tego katar mnie męczy okropnie. Jeszcze synkowi wychodzi ząbek więc maruda w dzień, w nocy się wybudza, temperatura, katar więc mam dość a do tego upały zawsze lub ilam a teraz mnie męczą ciekawe co będzie potem. A jeśli chodzi o wage to u mnie stoi w miejscu ale ciało się zmienia w żadne rybaczki nie dopne się w brzuchu a na siłe nie chcę na szczęście mąż kupił mi leginsy bardzo wygodne aż w szoku jestem że takie trafił i bluzke do tego więc mam w czym chodzić ale moje dzieci nie mają w czym chodzic więc zmykam na zakupy coś im kupić. Mam nadzieje, że u was wszystko ok brzuszki zdrowo rosną :) Pela jeszcze raz dziękuję za pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela specjalnie dla Ciebie włączyłam lapka aby napisać że żyje :) Nie odzywałam się pare dni bo u mnie koszmarnie chyba po lekach źle się czuje, wieczorem mdłosci, wymioty do tego katar mnie męczy okropnie. Jeszcze synkowi wychodzi ząbek więc maruda w dzień, w nocy się wybudza, temperatura, katar więc mam dość a do tego upały zawsze lub ilam a teraz mnie męczą ciekawe co będzie potem. A jeśli chodzi o wage to u mnie stoi w miejscu ale ciało się zmienia w żadne rybaczki nie dopne się w brzuchu a na siłe nie chcę na szczęście mąż kupił mi leginsy bardzo wygodne aż w szoku jestem że takie trafił i bluzke do tego więc mam w czym chodzić ale moje dzieci nie mają w czym chodzic więc zmykam na zakupy coś im kupić. Mam nadzieje, że u was wszystko ok brzuszki zdrowo rosną :) Pela jeszcze raz dziękuję za pamięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dziekuje ze sie odezwalas powiem ci ze ja nie moge oddychac od kilku dni taki mam katar ale zazwyczaj wieczorem. W nic sie tez nie mieszcze ale kupilam kilka fajnych sukienek i w nich sobie chodze:) No to Ania trzymaj sie tam cieplo i uwazaj na siebie. Odpoczywaj. Pozdrawiam serdecznie buziooole;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro, ja niby chłopaka mam pod serduszkiem:) ale do końca nie jestem pewna - raczej czuję się na dziewczynkę. Jem słodkości, lody jak w pierwszej ciąży - w sumie 3 dziennie a żadnego lata nie jem tak bo nie przepadam a z Julią miałam tak samo... :D A ja dziś byłam rano na zakupach - musiałam z córką po sandały jechać, bo mamy 2 komunie i nawet nie ma co włożyć,jeśli będzie tak ciepło. No i kupiłyśmy po 2 godz. łażenia. No i w H&M kupiłam sobie fajne lekkie bojówki zielone, ze ściągaczem na dole, ciut jeszcze luzu mam ale są przewiewne i ok :) I to na przecenie za 30zł - więc rewelacja :D Szukałam też krótkich i za kolano ale nie podobały mi się :/ i były tak na styk na mnie, więc w okresie lata mogłabym już nie nałożyć. No i za tydzień pojadę, bo mna być dostawa. :) A teraz leżę, obiad A robi, Julia zaprosiła koleżanki więc zaraz będzie w domu wesoło :) A ja o wszystkich też pamiętam, codziennie pytam co tak cicho :D Miłego dnia wszystkim kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc padziernikowe mamuski:) my tez mamy termin na pazdziernik, dzis zaczal sie nam 17 tc. Troszke sie martwie, bo jeszcze nie czuje ruchow naszego maluszka, a chyba juz powinnam cos czuc, dokladnie w tamtym tygodniu wydawalo mi sie, ze cos poczulam, w tamta srode i czwartek, takie dziwne mrowienie w brzuszko i juz wydawalo mi sie, ze to to, niestety na tych dwoch dniach ustalo.Teraz od czasu do czasu cos mnie zakuje, zaboli, ale poza tym nic.To jest nasza pierwsza upragniona ciaza, udalo sie po 2 in vitro.Od poczatku czuje sie rewelacyjnie, zadnych wymiotow , nudnosci, kompletnie nic, gdyby nie malenki brzusio, chyby nawet nie wiedzialabym , ze jestem w ciazy. Pozdrawiam Was dziewczynki w ten sloneczny dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamusie :) Ja was przywitam, hihihi , no małą muminkę to juz przywitałyście :) bo cała reszta na majówce a ja w łóżeczku leżę to i popatrzę co dzieje się na kafe Swoje nabiegałam się,choć nie powinnam. No i leżę :) madziara31 Ponoć w pierwszej ciąży później odczuwa się ruchy, także nie martw się :) jeszcze poczujesz dzidzię. A już wiesz co będzie?? No i gratulacje, napisz coś więcej o sobie jeśli masz ochotę. Pozdrawiam was wszystkie :) No ale odezwijcie się : kosiorakis orzechoowa maryjka Diana26 DIANAKARINA1983 klara.klara Moniś83 ( w SPA sobie odpoczywa to i niech odpoczywa) mamaparyzanka pazMama eljotka Dotiuszka emachines Tusia21 anilorakk ciastekzkremem barbe77 swinkaPIGGY emilia23 Nha No i jak o kims zapomniałam, a są nowe osoby to odezwijcie się czy u was wszystko ok. Wiem,że zapewne wszystkie wyjechały na majóweczkę - pogoda piękna :) ale jak wrócicie to meldować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia---no właśnie ja też sie sugeruje zachciankami z 1 ciąży,ale niby to nie jest pewnik że jak tak samo czy inaczej to ta sama lub inna płec.Mojemu mężowi śni sie syna mi córka.Mamusiu a Ty z Białego? Ja tak od paru dni chyba od czw czuję ruchy,wiem że to jest to :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ja z Białegostoku, bliżej mieszkam wylotówki na Zabłudów. Pracuję (tymczasowo nie) w Galerii Białej, zapewne więcej ci coś to powie :) A ty skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja tez sie czasem czuje jakbym była z Białegostoku bo 3/4 polaków w Belgii pochodzi wlasnie z tamtych okolic i zwłaszcza w Brukseli to widac po samochodach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, swego czasu też byłam tam dość często :) hihihi własnie w Brukseli :) z naszego rejonu dużo osób wyjeżdża bo z pracą jest tragicznie, serio. Także w co drugiej rodzinie ktoś na pewno jest po za granicami kraju, zwłaszcza Belgia. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia:) dziekuje za mile powitanie:) Mam nadzieje,ze bedzie tak jak piszesz i ruchy naszego malenstwa pojawia sie niedlugo.Termin na kolejne Usg mam dopiero za 2 tyg. wiec nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekac:) mieszkamy w Niemczech, to nasza pierwsza ciaza, 3 tygodnie temu mielismy badana przeziernosci karkowej, lekarz nie byl pewien,ale mowil, ze wyglada nadziewczynke:) wiec zobaczymy:) prawie od poczatku mam sklonnosci do slodkiego, moze to jednak jakis znak:) pozdrawiam goraco wszystkie mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w to burzowe popoludnie:) u mnie od 15 chmury, grzmi troche pada, ale przynajmniej powietrze lepsze. w sob zaczynam 17 tydz i dalej nie czuje ruchow...czasami jak leze to mam wrazenie jakby mi tanm cos w srdoku zatrzepotało skrzydelkami:) tak to czuje:) ale to raczej jak leze i skupie sie na brzuchu:)a brzuch juz spory i problemy z ciuchami. najchetniej to biegalabym w samych majtkach i koszulkach meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też "bulgocze" w brzuchu :) hhhee a tak to za wcześnie u mnie na ruchy chyba, ale mogą niedługo pojawić się, bo to druga ciąża - tak mówią, choć wiadomo -każda z nas inna. Ja nadal leżę, trochę byłam na dworze ale już wróciłam i coś obejrzymy sobie z filmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara31 ja też mam od jakiegoś czasu napad na słodkości - niestety przed ciążą też tak miałam. Lubię słodycze i tyle :D Tylko lodów nie bardzo a z Julią w ciąży zajadałam się, no i teraz to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×