Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Pela jak już ci pisałam, zazdroszczę wypadu :) ja to już nie doczekam się wspólnego wyjścia we dwoje,hihihi Już tylko w czwórkę co najwyżej w najbliższych 15 latach :D hahaha miluchna musi być pogoda, będzie a najważniejsze odpocznij od codzienności i też będzie ok :) A imiona, ehhh ja też chciałam inne a inne będzie,także wiesz. ania m grunt,że zadowolona jesteś z wózka, ja ciągle zastanawiam się...bo ten mój mnie buntuje i zagaduje nie tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines jaka następna zdolna :P ja mimo tego,że mam tyle wolnego czasu to i nie zdecydowałam się na nic, nie mam fachu w rękach takiego jak wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz sie smieje ze powinnam zarobkowo szyc:) jak zakupie nowa maszyne do szycia to nawet to bylby dobry pomysl ale jak urodzi sie dzidizus to czasu wolnego raczej deficyt bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines ja bym chciała takie ale duże do przywieszenia na ścianę :) A może też sama je zrobię? :D Tylko muszę kupić jakiś fajny materiał. Powiesiłabym je za łóżeczkiem lub komodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski ojj dawno mnie tutaj nie bylo, przepraszam ze zniknelam, ale mam tyle na glowie ze ledwo wyrabiam. Julcia, bo tak bedzie miala na imie nasz 2 corcia ma sie swietnie, w tamtym tygodniu bylam na usg, dostalam piekne zdjecie buzi swojej kruszynki....poplakalam sie podczas wizyty:) wazy 907 gram, kurcze jestem juz w 28 tyg ciazy, czas leci baardzo szybko. ja czekam az moj luby wroci, bedzie to pod koniec lipca, mam nadzieje ze w koncu odpoczne. Nicole ostsnio nic tylko wisi na mnie, niby przyzwyczailam cialo do dzwigania jej ale dlugo tak pewnie nie bede mogla:( Wczoraj siostra mojego faceta zrobila mi sesje zdjeciowa, jutro zgram zdjecia z aparatu i wrzuce na galerie, musze sobie tylko przypomniec haslo:) pozostaje mi tylko poczytac co tam u Was, pewnie i tak nie nadrobie wszystkiego ale mam nadzieje ze najwazniejsze wylapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Wczoraj na roczku zjadłam sobie dwa kawałki ciasta no i sałatki nawet kotlecik drobiowy ,,,cukier w normie az mnie to zdziwiło Za to dzis rano po sniadaniu (to co zwykle graham plus ogórek ) 134 a po kolacji tez graham i szynka 150 nie wiem co znów robie żle ze takie wyniki Jutro mam wizyte u diabetologa a w czwartek u ginekologa Brzuszki ładne :-) Jka zrobie zdjęcie to wstawie mój aktualny (olbrzym) Waga mi spadła prawie 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka tłuszcz dopiero po dłuższym czasie podnosi cukier więc może to przez to co zjadłaś wczoraj. No ale nie wiem czy aż tak długo się to utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ;) ale ladne brzuszki macie :) Diana w koncu i u ciebie sie pojawil ;) Natalka a ja mam prawie identyczny jak Twoj tylko ze rozdtepy po pierwszej ciazy mi zostaly bo w pierwszej ciazy brzuch mi wyszedl dopiero w siudmym miesiacu i sie zrobily ... :( co do slodyczy to tez bym chciala nie jesc a pochlaniam ich mnustwo :( zaczynan od nutelli rano ;) pozniej jakis obiad w siebie wmusze bo rzeczy nie slodkie mi nie smakuja i zas slodkie ;) teraz na fali jest u mnie ryz ze smietana cukrem cynamonem i jagodami ;) ehh szkoda ze moja silna wola jest taka slaba i nie umiem sie powstrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia - czemu Twoj Cie tak buntuje? a jaki chciałaś wózek? Ja czy zadowolona będę to sie okaże jak przyjdzie. Z tego co piszą powinni go wysłać w ciągu 24h to zobaczymy:) Wrzuciłam kilka zdjęć ale póki co tylko małego bo moje muszę dopiero zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też nie mam silnej woli.. mówię sobie - dziś nie jem słodyczy a tu najdzie taka ochota że ni cholery nie mogę się oprzeć :/ A ta linia pod pępkiem to ona może się pojawić, czy raczej nie? Bo nie mam. I pępek też mi nie wyszedł nie wiem, czy jeszcze się to zmienić może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdybyście musiały odstawić słodycze to na pewno byście to zrobiły. Ale, że nie musicie to cieszcie się tym :) Ja niestety przez najbliższe 12 tygodni nie zjem nic słodkiego. Linia pod pępkiem nie musi się pojawić - nie wszystkie kobiety ją mają. Mój pępek też nie wyszedł ale był bardzo głęboko. Tylko się bardzo podniósł i rozszerzył. Mojej mamie pod sam koniec ciąży pępek podniósł się do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a masz linka tego wozka?? :) Natalka ja tez nie mam lini i pempek tez mi nie wyszedl w pierwszej ciazy ta linia sie pojawila ok 3 tygodnie przed porodem a pempek wogole nie wiszedl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja miałam z pępkiem tak samo jak ty. Więc może nam nie wyjdzie :) A to myślałam, że ta linia się już nie pojawi (nie pamiętam nazwy) :) Pewnie gdybym musiała, a tak to ciągnie potwornie do słodkiego i jesz i tyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja linię mam, nie jest mocno wyraźna ale jest. Na zdjęciu widać,a pępek to nie wyszedł jeszcze ale brzuch zaczął ostro rosnąć więc lada moment i wypchnie pewnie. Co do wózka to do koloru nie możemy się zgadać i tyle :P Ale bym zjadła torcika hihihihi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny a co ja mam powiedziec o slodkim.. w marcu dostalam wielki słoik nutelli chyba 800g juz go nie mam hehe smiałam sie że ten mój maluch to słodkie dziecko będzie :) słodziak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nadal jedynie co to nie ciągnie do czekolady :) -ania-m to Ty nowego xlandera kupiłaś? Bo tyle wpisów na raz, że chyba coś przegapiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki chciałabyś ten kolor? a jaki Twoj facet?:) Ja też miałam niezły dylemat ale na szczęście dosyć szybko doszliśmy z mężem do porozumienia..ja wybrałam kolor gondoli a on spacerówki i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam słodycze ale powstrzymać się jak już muszę to potrafię, ale jak muszę. W tym tygodniu wizyta, skierowanie na glukozę - to i zobaczymy co będzie. Zrobię w piątek od razu,żeby nie czekać i nie stresować siebie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis83 ja kupilam w lumpeksie kilka poszewek na poduszki, popralam wszystko i z tych materialow szylam:) a do srodka kupilam tez w lumpeksie poduszke z takim wkladem sztucznym i tym wypchalam. linie pod pepkiem mam juz od dawna a pepek mialam zawsze gleboko i teraz tylko lekko mam podniesiony i jakis taki ciemny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie tak nowego bo mój uparł się że nie chce używanego.. Ja to chciałam jakis używany bo i więcej jest dodatków i cena mniejsza ale musiałam ustąpić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines super pomysł i wykonanie. Widać że jesteś bardzo kreatywną osobą :) Ja niestety nie mam takich zdolności. Moje "dziela" by tylko straszyły hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jak ja bym coś uszyła, to pewnie też by to niczego nie przypominało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania m a my między owym a używanym, mi podobają się niebieskie i czerwone. Te pierwsze uzywane 3w1 cholernie drogie są, a o czerwonym nie ma mowy. Więc czatuję. A nowy w tym miesiącu odpada, jednak robimy łazienkę, dorabiamy na zamówienie meble,zamówione rolety i po prostu kasowo nie wyrabiam :( także na razie wózek używany, oglądam i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linie miałam w pierwszej ciąży a teraz to już nie widać bo ciecie klasyczne miałam Pępek już dawno mi wypchało i to porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś jak będę miała chwilkę to może wybiorę jakieś kolczyki (jak jeszcze będą) ;) bo ja tylko na srebrnych biglach muszę nosić, i to nie za długo bo uszy bolą :( ania_k26 to faktycznie malutki twój synek, a myślałam, że mój najmniejszy :) bo jak go porównuje z rówieśnikami, to wydaje mi się, że jest dużo mniejszy niż inni. Ale buty ma 19-20 i raczej muszę mu kupić nowe, bo te z wiosny są na styk, nawet się martwię czy go już nie cisną :o nie wiecie dziewczyny jak to sprawdzić czy butki nie są za małe? niby chodzi w nich bez protestu, ale już tak łatwo się nie wkładają... vivii termin z okresu mam na końcówkę września (i pewnie tak zrobią mi cesarkę), ale mniej więcej z terminu zapłodnienia i pierwszego usg to 6 października. Pewnie gdzieś będziemy rodzić w podobnym czasie :) w piątek na usg moje maleństwo ważyło 1364 g, czyli idealnie 29 tydz, ale w karcie ciąży mam wpisany 28. mamusia ja bym chciała mniej dźwigać (lekarz pozwolił do 4 kg), ale co tu zrobić jak takie małe rączki się wyciągają i jest od razu podkówka na buzi... serce się kraje! więc staram się jak najmniej, no ale jednak czasem trzeba. Szczególnie, że synek najwyraźniej zaczyna wcześnie przechodzić bunt dwulatka, wszystko co jest nie po jego myśli powoduje płacz :( Mała szaleje w brzuchu, mam nadzieję, że to nie przez moje cukry... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwię się,że chce na rączki :( toż to malutkie te wasze dzieciaki to i nie rozumieją jeszcze. Mojej dało się wytłumaczyć,żeby uważała na mój brzuszek,żeby mi pomagała itd. Ale i tak buntuje się... Agulka a jak córcia? Już ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×