Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Hihi Nha uśmiałam sie z tego Twojego byłego :) oj wiemy, co to znaczy czuć satysfakcję w takiej sytuacji :) wyglądałas bombowo, a on mógł sobie tylko popatrzeć:) A u mnie nocka jak zwykle przespana :) Musze odpalic laptopa i napisać Wam historię bioderek mojej Ninki. Za duzo pisania i z telefonu słabo mi sie pisze, ale końcowy rezultat jest taki, ze Ninka nie ma już rozwórki:) No i Musze w końcu sówki Monisi obejrzeć:) Buziaki Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja daje kleik kukurydziany i ryzowy. 120 ml wody do tego 4 miarki mleka i po 1,5 miarki kleiku. wszystkiego wychodzi jakies 150 ml. w sobote bylismy w klubie i spotkalam tam sowja byla "szefowa", tylko sie przywitala i nic nie mowila, chyba jej glupio z tym wszystkim, ja nie zagadywalam bo nie chcialam sobie dobrego nastroju psuc:) a wczoraj mega kac! dobrze ze Mikołaj u babci byl:) tak to jest jak sie czlowiek dorwie do drinow po dluuuugiej przerwie:)ale nie zaluje bo bylo super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum powoli
umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Moniś piękne te sowy. Ależ masz zdolności!!!! Mimba czytałam, że we Włoszech spadł śnieg i już wielka masakra, stan klęski żywiołowej :)) ech.. dobrze, że wam nie napadało tyle co w stanach :) Nha - a niech były patrzy i żałuje :D powodzenia jutro na szczepieniu! Dyśka to super że Ninka nie ma już rozwórki! wow, długo jej nie miała :) Agulka u nas nikogo nie było, nawet nie wiedziałam że pielęgniarka może przyjść :) może co region to inny zwyczaj, albo jakaś babka zawita. chociaż skąd by ona miała być? z przychodni? ja jeszcze kleiku nie dodaję do mleka, więc nie pomogę. ale też już zastanawiam się jak go dodać, skoro mały nie chce pić z butelki i tylko moja pierś wchodzi w grę. chyba, że do zupki dodam. w ogóle to dzisiaj jadł dynię z ziemniaczkami, i mu nie smakowało. w sumie, to się nie dziwię, próbowałam i okropne to! no i kupy nie ma przez to.. Graga i jak ząb? coś lepiej? Marluś współczuje bardzo.. trzymaj się kochana :* w ogóle to dziś byłam u rodziców, i mały miał dobry humor. ponosić się nie dał rodzicom, ale nie płakał tyle co tydzień temu. i mi było lepiej.. :) chociaż dziabnął się paznokciem koło nosa i aż krew poleciała.. i oczywiście płakał :(( ech uciekam pod prysznic i spać. a jeszcze cos mnie wzięło i całą lodówkę pomyłam. no bo w dzień czasu nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia i Natusia -dziękuję❤️ Aguś u mnie pielęgniarka już była teraz będzie na pół roku-pewnie w marcu mój ja przyjmie.Albo w ogóle na telefon to załatwimy....tak sie z nią chyba umówiłam wogole-bo mają masę dzieci to niech ida tam gdzi e ich potrzebują.....one za dużo nie mają do powiedzenia-nie wiedzą więcej niż my.....niestety:( Dyśka my też juz majtek weickerta nie mamy:D jedno zmartwienie z głowy.jest poparawa i to zdecydowana!super.mamy tylko na noc jesczez ze 2 tyg stosowań-mały lepiej otwiera nóżki.....pochwaliła nas Pani doktor. Jutro Szymcio mam bal.A w środe ja do pracy:( i ANTONIO na szczepienie:( eh dużo tego mi sie zebrało.... o dziadku nie chce mi sie pisać.....serce z bólu krwawi:(on taki żywy holeryk teraz wrak człowieka przywiązany do łóżka-potworny widok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sensacja....ciekawe jaki teraz nam się pojawi papież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla początek na pewno będzie ciężki w pracy, bo myślami będziesz przy Antku. Ale na pewno się ułoży :* heh z papieżem to dziwne.. a mój M. już mi pokazał kandydatów na papieża, nawet zakłady bukmacherskie już są, który z nich zostanie.. dzizas, czego to już nie wymyślą.. uciekam spać, do jutra kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha fajne oczy mają te sowy :) Mąż mi każe zakładać działalność i wyszywać :P Zwariował, nawet maszynę chce mi kupić! hehe Dobre to z tym byłym :P Też tak czasem mi się zdarzyło zrobić :P xxx Marla bądź dzielna. Ja pamiętam jak mój dziadek trafił do szpitala. Na codzień był bardzo surowym i trudnym człowiekiem ale jak się patrzyło na niego tam w szpitalu to całkiem inna osoba. Ciężka sytuacja. xxx U nas też niby miała być pielęgniarka jak 3 miesiącu dziecka ale jak na razie nikt się nie wprasza. xxx Mój też się dziś podrapał - okropnie to wygląda - taka dziura na środku czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, z tym drapaniem to i mój coś wczoraj się podrapał :P hihihi A humorki, no już poprawiajcie - walentynki niedługo :D u nas pewnie będzie cudownie, bo szczepienie i pewnie ryk i co nie tylko cały wieczór :D to i długo wspominać będziemy :P hihihihi xxxx Marla, kochana trzymaj się a jutro powodzenia w pracy :D no i napisz jak tam bal :D za kogo przebrał się synek ?? xxx Oglądałam zdjęcia na galeriusie - rewelacja, angel, Nha,ndan-mos i reszta dziewczyn - fajne te nasze dzieciaki :) ja przybieram się wrzucić i coś czasu brak. Ale wkońcu wrzucę. Agulka prosimy o zdjecia z chrztu - chyba ze przeoczyłam coś !!! xxx Moniś mąż ma świetny pomysł, ja bym kupiła od ciebie literki :D bo mi się nie chce samej tworzyć. Wczoraj padłam przed 20 !!!! Fajnie maluch bawi się nogami :P xxxx Pela, będzie dobrze - też przeszłam kryzys, nadal niestety będzie bo zarobki tragedia, ale wiesz jakoś będzie. Uwierz,że zaraz mąż znajdzie pracę i obejdzie się bez wyjazdu:) xx graga jak ząb?? Rzodkiewa jak tam zapraszanie gości? No i jak babcia? Mimba, jak dziś pobudka ? Ile śniegu,mąż wrócił do domu ? :P Dyska super wiadomość:) a jak z ulewaniem,zmniejsza się ?? emachines, ja nie pomogę, u nas cycka i czasem dokarmiam mm,więc nic nie wprowadzone. W czwartek idę na szczepienie więc podpytam kolejny raz kiedy marchewkę podać :P natalie powoli maluch przyzwyczai się, częstszy kontakt i bedzie ok :) xx co do papieża, kurczę nieźle :) no ale to jego decyzja, widocznie na tyle słaby jest,że odstępuje miejsce komuś kto więcej zdziała :P że tak powiem. no zobaczymy zobaczymy jaka będzie niespodzianka przed Świętami Wielkanocnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsztstkie panie niewiem czy mogę się do was dołączyć bo tu chyba same młode mamy ja mam niestety 41 l dziś zrobilam ponownie test dzien po terminie i wykazał mi ciążę 1-2 tyg cykle mialam regularne 26/28 dni a ten ostatni 26 dniowy i według moich obliczem mam termin na 22 pazdziernik ,a na wizyte u ginekologa jest zawczesnie bo nic itak niezobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka możesz dołączyć tyle że to Październik 2012 a nie 2013, ale my zawsze popiszemy i doradzimy.... Mój ząb odrobine lepiej, aczkolwiek dalej spuchnięte...może organizm już się przyzwyczajił :) dentysta najszybciej na 27 lutego, hehe może dożyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie rozpisałyście :P Pokazałam wczoraj Tadeuszowi siebie samego w lustrze. Jak się zobaczył to uśmiech od ucha do ucha hehe. Myślałam, że mu tak wyszło przypadkiem ale za każdym razem co go pokazywałam w lustrze to się chichrał :D Od kilku dni ma fazę wrzasków. Nie gada tylko piszczy i wrzeszczy, tak głośno, że ciężko własne myśli usłyszeć a co dopiero gadać. xxx Marla powodzenia w pracy! xxx Agulka skąd Ty tyle tych godzin uzbierałaś! :) xxx Wczoraj był u nas znajomy i polecił baby oragel na ząbkowanie. Powiedział że jest najsilniejszy z dostępnych na rynku - jest lekarzem więc mu wierze :) Dziś mi się śniło, że Tadeusz miał ząbka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dawno mnie tu nie było z racji tego,że nie mam czasu pisać.Tydzień temu miałam dosyć ważny egzamin i musiałam trochę przysiąść z książkami:)A do tego mój maluch jest bardzo niespokojny i wymaga w dzień non stop uwagi.Ale czytam Was na bieżąco cały czas i zazdroszczę,że macie czas na szycie(Moniś83 sówki piękne), pieczenie i inne rzeczy...:)U mnie zrobienie obiadu jest już wydarzeniem:)No ale nic, obiecuje chociaż więcej pisać.Dzisiaj jadę na pogrzeb mojego chrzestnego,więc może odezwę się pod wieczór.Pozdrawiam wszystkich -fajnie,że tu jesteście dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)) dziewczyny mam pytanie do karmiacych mm ile mleka w sumie na dobę wypijaja wasze pociechy i ile herbatki wtedy powinno sie podać dziecku? Ja od wczoraj wdrazam sie w temat mm, bo wcześniej Wiktor był tylko na piersi. Aha i jak z kupka po mm czy powinna byc codziennie czy to nie ma zasady? Wczoraj zaczęłam brać antybiotyk na tą chorą pierś, mały z niej nie chce jeść, a w drugiej zawsze miałam mniej pokarmu i takim sposobem skończyło sie karmienie piersią, chociaż staram sie przystawiać go jeszcze czasem do zdrowej piersi. Po tygodniu antykiotyku mam nadzieje ze z piersią będzie lepiej, tymczasem muszę ściągać z niej mleko tak czy inaczej ehh... Moniś sówki naprawdę fajne nie widziałam nigdy takich, te literki co Graga linka wyrzuciła tez bardzo mi sie podobają ;) Marla powodzenia z powrotem do pracy i szczepieniem. Mamusiu my tez szczepienie w walentynki ;/ już mam stresa ;P Pisze z komórki więc pewnie namotalam, przepraszam. Udanego dnia wszystkim życzę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolcia moj synek jest na mm od praktycznie poczatku codziennie kupa jest,chociaz wiem ze roznie dzieci reaguja na mm i nie zawsze tak jest,czasem nawet u nas jest dwa razy dziennie,co do karmienia to moj ai wypija 120-150ml co 3-4 godz,rano robi sobie dluzsza przerwe potrafi nawet nie jesc 6godz ,na noc wypija wiecej mleka ,chyba po kapieli chce mu sie bardziej jesc bo czasem potrafi wypic 180ml,herbatke daje mu raz dziennie okolo 60ml ,wiecej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie mam nadzieje ze mi któraś udzieli wiecej informacji jak juz pisalam wczesniej mieszkam w holandi dzis dzwoniłam do ginekologa polskiego w niemczech i mam wizyte na 21 luty i mam tylko brac narazie kwas foliowy i witaminy dla kobiet w ciąży i nic pozatym , powiedzcie mi czy wykryje cos na usg dziś robilam kolejny test dzien po @ terminie i wyszlo mi ciąża 1/2 tydzien cykle mam 26-28 dniowe a ten ostatni mial 26 dni ostatnią @ miałam 17 stycznia a wedlug moich obliczeń od @ to ciąża 3 tyg i 5 dni czy na 21 luty bedzie cos juz widac z góry bardzo dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! xxxxxx Fiolcia moja cora pije 180 ml 4 razy na dzien. Co 4 h. W nocy spi czyli ma przerwe 12h w jedzeniu. Wody pije malo do 40ml moze. Herbatek nie robie jeszcze. Kupka codziennie albo co 2 dni. czasami i 2 x na dzien..... xxxxxx marla powodzenia w pracy. Zazdroszczebo ja chcialabym do niej wrocic, no niestety..... xxxxxx graga przypomnialas mi o dentyscie. Jak bede w polsce to mnie czeka seria bo tutaj za samo dotkniecie fotela leci 100 euro.... xxxxxx no i super Dyska ze u Twojej cory juz ok... xxxxxx oj musze konczycccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za odpowiedzi ;* Miluchna mój wczoraj właśnie tez w ciagu dnia coś mi nie chciał jeść. Kupiłam mu herbatke melisa rumianek lipa i wczoraj pierwszy raz podalam, był zachwycony i wypił w sumie 100 ml;) co do opieki dentystycznej to w Anglii podczas ciazy i rok po urodzeniu jest za free ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka według mnie za wcześnie by na usg było coś widać - u mnie bijące serducho było dopiero w 10tc, a tak to zależy 6-7tc, zrób sobie badanie beta hcg i po 48 h powtorz - wtedy bedziesz bynajmniej wiedzieć czy dobrze przyrasta.... mimba to niezle za wizyte sie placi... a nie ma czegos takiego z ubezpieczenia?albo czy nie zwracaja? mój kuzyn mieszkajacy za granica ma tak ze w polsce placi za dentyste ale po powrocie mu zwracaja kase za niego z ubezpieczalni... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx i jeżeli mi ktoś powie że najgorsze są 3 pierwsze miesiące życia dziecka to z miłą chęcią się z nim zamienie miejscami..... od kilku dni wieczory to masakra.... wrzeszczy niewiadomo czemu, pic nie chce, jesc tez nie.... spac tez nie... jak sie go nosi tez wrzeszczy.... non stop rece do buzi pcha zżera je w całości.... pomyślałabym że to zęby ale chyba za wcześnie i wogóle nie ma spuchniętych dziąseł... a dzisiaj w dzień też taką akcję miałam..... więc ja z miłą chęcią cofnęłabym się do dnia porodu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy co dziewczynki jakieś pieczenie szykujecie, sprzątacie dom na błysk, że żadna nie zajrzy i nie napisze? :) Graga a może jednak to zęby. Czy zawsze muszą być spuchnięte dziąsła? coś na pewno jest na rzeczy, skoro tak marudzi, nie chce jeść.. u mnie przy prawie każdym karmieniu jest ryk, wyrywa się i krzyczy, za chwila znowu je. a z piersi jak nacisnę leci duuużo mleka. i nie wiem też czasem o co chodzi.. smoczek pomaga. chociaż znowu wyciąga sobie ten smoczek rękoma i znowu ryk. więc też daje mu jakiegoś misia grzechotkę, żeby ręcę były zajęte. xxx Mimba masakra, jak drogo dentysta.. omg.. jakby leczenie zębów było tylko dla bogatych.. no bo 100 euro to już nie mała sumka. xxx mamusia pamiętam, że pisałaś że dajesz herbatkę już, ja jeszcze nic nie podaje z herbatek i tak się zastanawiam kiedy najlepiej zacząć? czy to już, czy później też można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
natalie mysle ze teraz spokojnie mozesz zaczac,ze nic mu nie bedzie,tylko po trochu,ja jade zsraz do sklepu i kupie mojemu jakas z melisa i ten zel na dziasla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj byłyśmy na 2 szczepieniu.. ale był wrzask.. bidulka :/ teraz śpi wymęczona.. Gabi waży 5060 kg i ma już 63 cm! Moniś Twój mąż ma bardzo dobry pomysł. teraz rzeczy handmade sa bardzo na topie! ja osobiście je uwielbiam! zamówiłam właśnie żyrafke i pościelwdla Gabrysi od utulanki, słońducha to też był fajny zakup :) i też chętnie kupię od Ciebie te literki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i do 6mca mam karmić wyłącznie piersią. Dziriaj rano się zważyłam i jest -2.5kg juupi to chyba dzięki karmiemiu piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nha to sie ciesz bo u mnie nie widac poprawy mimo ze karmie... a do 6 miesiaca znaczy ze do skonczenia 6 czy skonczenia 5 i rozpoczecia 6?? bo ja mysle ze jak moj skonczy 5 miesiecy to mu zaczne cos powoli wprowadzac a to dlatego ze jak trafi sie okazja doroienia czegos to dziecko pojdzie do etatowej niani w rodzinie:) o ile sie zgodzi:) bylam na zakupach i sobie wyobrazcie ze kupilam sobie spodnie bo mi spasowaly jak nic i to o rozmiar mniejsze - ale to tylko dlategoi ze chyba numeracja jest zanizona:P i wzielam bo potem jak chce kupic to nie ma... wiec zakupy udane... jeszcze tylko musze chleb upiec i sledzie zrobic.... maaly odpukac ma dobry humor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mała skończy 6mcy to moge zaczać coś podawać. u mnie w domu tragedia - maz chory wiec rozumiecie.. okupuje sypialnie, phlota nie da ruszyć bo wiadomo i co chwile wstaje do kuchni po 'przekaski' . jak powiedzialam ze chyba nie jest chory bo ma straszny apetyt to stwierdzil ze on nie jest głodny ale musi duzo jesc zeby wyzdrowiec - a to dobre. zjadl mi wafle ryzowe a jak skonczyl to stwierd zil ze cos strasznego. teraz je platki +j jogurt. Ale mi dziala na nerwy wrr! niemawidze jak ktos mi je w sypialni. Chory facet to gorzej jak dziecko. Dobrze ze Gabi chociaz ma drzemke bo padam. Plecy mnie tak bola, ze leze wlasnie na dywanie u małej w pokoiku. Pocieszcie mnie, Wasi faceci tez Was tak wkurzaja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga czyli od rozpoczecia 6mca mam podawac cos dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha na pewno od karmienia, ja mam -3kg, do wagi sprzed ciąży i cały czas leci w dół mimo że jem za dużo słodkiego. dieta cud :) mój tez plakal na 2 szczepieniu, ale dostal piers i zaraz sie uspokoil i usmiechal :) Moniś na fb widziałam filmik z Tadziem - jaki on gaduła. mój taki rozgadany w ogóle nie jest. niesmiały bedzie czy jak. Graga ale co soczki zaczac podawac, czy herbatki? i to miedzy karmieniami? moze wstrzymam sie do 21 lutego kiedy idziemy na 3 szczepienie i popytam pediatry. uciekam karmic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×