Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość Gość
Kropelka chyba już drugi raz zaliczę kibelek.Biegunka albo jeszcze od wczorajszego dnia albo że @ się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Słoneczko pięknie świeci, aż się wszystkiego zachciewa. Czuję już w powietrzu wiosnę i mam cichą nadzieję, że w tym cyklu się uda ;-) Tylko nie mogę za dużo o tym myśleć, bo się za bardzo nakręcę. Lenka, co się dzieje? Twój M Cię drażni? Pogadaj z nim, a nam się tu wypłacz i wyżal. Chętnie przeczytamy wszystko i będziemy Cię pocieszać! Tylko nam nie uciekaj! Kropelka, nie stresuj się. Do maja/czerwca jest jeszcze trochę czasu. Do tej pory możesz mieć już dwie kreseczki na teście ciążowym i pójść na zwolnienie lekarskie, tak na wszelki wypadek. A co do pęcherza, jak mnie dopada to cholerstwo, to staram się jeść dużo żurawiny, ale suszonej (szczególnie jak nie mam furaginy). Myślę, że działa, bo dość szybko przechodzi. Do tego kilka tabletek witaminy C dziennie i wygrzewanie :P U mnie czas testów na owu i staranek. Wczoraj wieczorem wyszły 2 krechy (szybciej niż się spodziewałam), więc coś trzeba było z tym zrobić ;-) Dzisiaj wzięłam dwa testy do pracy, nie wiem czy mi się uda wyjść do toalety niezauważona z całym ekwipunkiem, ale warto spróbować. Muszę zobaczyć jak się dzisiaj sprawy mają. Wiesiołka na wszelki wypadek dziś już nie biorę. Spodziewana @ 22.03. Sublima, jakie testy kupiłaś? tzn jakiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mały zaczął płakać chciałam posmarowac mu dziąsełka i mama mówi coś umyj ręce a ja wybuchłam,trzesnełam drzwiami i wyszłam zaczełam płakać.Ja mówię do mamy sama mu posmaruj bo chodziło żeby umyła ręce a mam ręce mokre się pocą.Co umyję to za chwilę mokre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwina, jakeiż zagraniczne mogę CI dać namiar na allegro. chyba są bardziej czułe niż polskie. na polskim były dwie krechy na zagranicznym druga o wiele mniej widoczna - robiłam co trzy godziny zeby nie przegapić owulki i zauważałam róznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Ale dół brzucha mocno boli (jajniki) aż musiałam zjeść coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki i ja :) Dawno mnie nie było, więc mam nadzieję jakimś cudem Was nadrobić, bo zapełniacie kolejne strony w zastraszającym tempie :):):) No nareszcie wróciła nasza kochana Pysiuleczka 🌻🌻🌻 Mulwika - nie miałyśmy jeszcze okazji popisać, witam Cię serdecznie w Naszym Babińcu :-) Też testuje owu, na razie 2 kreseczka jest blada, ale mam nadzieję, że nabierze kolorków i też spodziewana @ mam niby mieć 22.03, czyli będziemy razem testować i podziwiać swoje 2 piękne, grube krechy na teście ciążowym. Nie nakręcaj się, bo możesz się blokować i może się nie udać, spokojnie :D:D:D Ratowniczka = Lenka Witaj pod innym nickiem, słuchaj nie uciekaj nigdzie, po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać i się wspierać, więc marsz do kompa i pisz co Ci leży na serduchu! Born - jak tam wizyta u lekarza? Jak się macie? Wydrukował Wam zdjęce usg? Wrzuć na pocztę, żebyśmy my od patrzenia szybciej się zaraziły ;) Sublima to teraz Ty kolejna do obwieszczenia cudownej nowiny, po takich wyczerpujących staraniach nie ma innej opcji! ;) Migotka - jak się czujesz? Kiedy idziesz do lekarza. Kochana ja Ci kibicuje z całego serca. Dużo zdrówka przez następnych 9 miesięcy :* :) Kropelka - witaj, dawno Cię tu nie było. Zwolnieniami się nie przejmuj, tylko zachodź w ciążę, bo jak będziesz w ciąży to nie mogą Cię zwolnić. I po kłopocie :) Staraczka Monisia - jak tam mąż? Nadal w szpitalu? Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Poszukam sobie na allegro, może zamówię na przyszły raz. Chociaż wolałabym, żeby nie były potrzebne. Monika, zrób test! Może te bóle plus rozdrażnienie, to niekoniecznie wieloryb? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mulwika na pewno nie ciąża bo ostatnie współżycie było 3 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lilu :-) łatwo mówić "nie nakręcaj się" :-) aż mi się ryjek śmieje jak czytam o tych dwóch grubych krechach 22.03. No nic, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulwika ja wiem, że łatwo mówić, a gorzej zrobić, bo sama jestem taka nakręcająca się, ale mówię Ci lepiej, z zaskoczenia zobaczyć II kreseczki niż się potem rozczarować I kreską :( Ja teraz wrzucam na luz, co ma być to będzie :):):):) A tak z ciekawości ile masz lat? Chyba że gdzieś pisałaś, ale ja ostatnio mało tu siedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację :-) Ja nie testuję wcześniej niż data spodziewanej @. Wolę poczekać niż się ucieszyć/zmartwić za wcześnie. Różnie to bywa. Lat mam 29 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lilu moja droga No taka Pani zapracowana:-)) HIHI =obiecałam sobie, że nie bedę się w tym miesiącu nakręcac!!! staram się, zapieram żeby nie myśleć, nie cieszyć sie na zapas, nie czytać wszystkiego, nie szukać objawów.... bo przecież jeszcze nie ma prawa żeby było..... jakby co to pewnie jeszcze wędruje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja jak zwykle zawalona pracą. Jutro mam sądny dzień - wizyta u gin. Jestem strasznie ciekawa tego co powie i czy przepisze mi te leki na stymulację owu... Już tak bardzo bym chciała, szczególnie, że w końcu coś drgnęło i idzie do przodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinowa mi się tak strasznie nei chce pracować:-(( z każdym dniem jest coraz gorzej:-(( ja chce do domu do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się nie chce Sublimka - a niestety pracy tyle, że ho ho :) Cały czas myślę o tej stymulacji, boje się, że ona mi powie, że musimy jeszcze poczekać i poobserwować. Ja już mam dość czekania..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Tak was czytam jak piszecie ze niechce sie Wam pracowac i bardzo chcetnie bym sie z Wami zamienila :) ja mam juz dosc siedzenia w domu :( bardzo chcialabym isc do pracy wtedy moze nie myslalabym az tak o ciazy i by sie nam szybciej udalo.... ja od dzis zaczynam starania :) jak narazie bez zadnych testow i tym podobnych specyfikow, poprostu ot tak dla przyjemnosci ... :) Ja juz odliczam dni kiedy pojade do mojej kochaniej Polski :) juz niedlugo ... yupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa - będzie dobrze, bez sensu by było to czekanie i obserwowanie cyklu. Wydaje mi się, że po stymulacji trzeba działać od razu:) A ja dziś mam strasznego doła.... bliżej okresu coraz gorzej:( Odstawiałam luteine wczoraj a temperatura 36,8 czyli nie ciążowe, a termin okresu się zbliża wielkimi krokami wiec można wywnioskować, że się nie udało:( Za chwilę będzie maj i znowu będziemy musieli się doszczelniać a te szczepionki kosztują ok 1000zł:( ( jedna oczywiście) + badanie ok 300 zł. Kurde ale przecież mamy rodzić dzieci:( Lena- wracaj tutaj juz zaraz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, gdzies juz tu byla wzmianka, ze przy lutce nie ma sensu mierzenie temp:) Bedzie dobrze, jak nie teraz, to za miesiac, jak nie za miesiac to za dwa. Ale w koncu wszystkie zobaczymy 2 kreseczki i bedziemy mogly po 9 miesiacach tulic swoje Kruszynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO Pysiuleczka8.........24............3................31.03 . .........Śląskie Sabrina79127........25............2 ...............10.03.........Śląsk malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury monika942............25...........36... niewiem kiedy nastęna jeśli będzie 38 jak ostatnio wypada na 8.03 może byc wcześniej..........Wielkopolska Migotka80............25............3................07.03 ...........UK Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, że ja już luteiny nie biorę. Luteina niby podności temeperaturę to powinnam mieć wyzszą a ją ciagle mam ta sama 36,8 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia czemu się wypisałaś z tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, ale nie starasz się w ogóle czy jakiś miesiąc? Twój M. musi wydobrzeć, a Ty nie musisz od razu się wypisywać z tabelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina, ja mam cały czas 36,7 - przy cyklu bez owu w ogóle mi się nie podniosła. Może też taki miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc byłam wczoraj na wizycie. :) Wyobraźcie sobie, że maleństwo juz macha rączkami i nóżkami. Cudo :) Ma niecałe 3 cm. Z usg termin wychodzi mi na 5.10 a z OM na 3.10 ;) Wyślę zdjęcie usg na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×