Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Lena - ciezka decyzja ale rob co Ci rozum podpowiada ... jezeli masz sie meczyc cale zycie to to nie ma sensu ... rozstania nie sa fajne i bardzo bola ale warto pocierpiec chwile z powodu rozstania aby potem cieszyc sie z szczesciem reszty zycia ... I pamietaj do odwaznych swiat nalezy!!! i nie boj sie ze sobie nie poradzisz bo napewno sobie poradzisz, czlowiek nawet niewie ile moze uniesc na swoich barkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, tak pokrótce - ja zostawiłam po 4 latach swojego narzeczonego. W sumie trochę dla mojego Męża - poznałam Go i wiedziałam w minutę, że to własnie TEN, że nie chce być z nikim innym, że to miłość mojego życia. Oddałam pierścionek mojemu ówczesnemu narzeczonemu. Później wyjechaliśmy z M. do Warszawy i tak sobie tutaj żyjemy razem we dwójkę (czekamy na Ktosia, żeby było nieparzyście:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - kochana miałas rację :):) Umówiłam się do lekarza na srodę ( podejrzewam, że nie będzie nic widać jeszcze, ale najwyżej pojdę w piatek jeszcze raz na samo usg) Od dziś muszę zacząć przyjmować clexane zastrzyki. Wiecie jak się robi zastrzyki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka płakałam z radości, ze znalazłam w sobie siłe, zeby zakonczyć ten toksyczny układ. Teraz cieszę się, nie ząłuję ani jednego dnia z tego co przeżyłam później, załuje ze zmarnowałam z nim aż 7 długich lat. wyszłam z tego związku umęczona i wyczerpana psychicznie. długo się później leczyłam z psychicznego zeszmacenia. wcześniej byłam przedmiotem, kukiełką do rządzenia, manipulowania. nie mogłam mieć własnego zdania, własnego pomysłu na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem juz czym sie lepiej pokierowac teraz sercem czy rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam za głosem serca i jak się okazało z domieszką rozumu. Sabrinka, wiesz czyta się to i owo:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikazwieluniaxs
Basia - NINA, masz swojego maila w profilu, to tak specjalnie? Pozdrawiam, PS. Ja nie z tych zlosliwych pomaranczek, wiec się nie bójcie mnie;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - Serce nam podpowiada, czego pragnieny. Jeśli serce Ci podpowiada, że masz odejść to trzeba go posłuchać, ono wie najlepiej czego pragniesz. Rozum - Kochana a co ty masz 5 dzieci na utrzymani żeby rozumiem się w tej sytuacji kierować?? Chcesz być szcęsliwa to daż do tego. Sublima masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedziała że właśnie rozumem należy się kierowac. Bo właśnie jak się jest zakochanym,to serce często podpowiada, że może on się zmieni itd. a rozum jest gdzieś przygłuszony. Trzeba znaleźc w sobie ten zdrowy egoizm i rozsądek, żeby pomyślec w końcu o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born jest w tym cos co napisalas. bo serce ktore kocha nie zna egoizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje serce wybrało miłość do mnie samej:-) odeszłam bo cierpiałam. teraz znalazłam niespotykanie porządnego faceta i mam połączenie serca i rozumu. choć czasami wydaje mi sie ze jest blisko utraty rozumu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ja zgadzam sie z Borntoride... Pamaranczko a co w tym specjalnego??? bo nie rozumiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena- nasze opinie już znasz. Decyzje musisz podjąć sama. Ja zaryzykowałam i nie załuje, Sublima też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikazwieluniaxs
A nie, tak tylko zdziwiło mnie, że nie boisz się publikować swoje dane, na kafe niestety czasami są jakieś złośliwe bestie;) Jak specjalnie to ok, w porządku. Chcialam zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i ja Was witam :):):) Ja na dzień kobiet dostałam bukiet kwiatów :-) Sabrina GRATULACJE KOCHANA!!!! 🌻 :) Głowa do góry, od teraz już będzie tylko lepiej :) Lenka ja tak jak dziewczyny piszą, uważam, że powinnaś przeorganizować swoje życie, jeśli teraz nie jesteś szczęśliwa!! Zobaczysz jeszcze spotkasz takiego, który na rękach będzie cię nosił, bo na to zasługujesz!!! 🌻 ŻonaĄcka - o dzizies, ale dałaś w palnik ;) Wracaj szybko do formy, a kolczyki cudne, mam takie same :P 🌻 Born - jak się czujesz? Brzuszek już troszkę wyszedł? 🌻 Pysiulka jak tam poszła rozmowa z szefam? Co u Ciebie słychać? :) 🌻 Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam już do domu.... dziś zbratam się z czerwonym winem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublimka też mam ochotę na czerwone winko, ale potem ciężko mi na żołądku, więc dla swojego dobra (i zdrowia:P) wypije piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu - nie widac jeszcze brzuszka, chodzę normalnie w swoich jeansach. Jedynie wieczorem się małe wybrzuszenie robi, ale tylko ja i TŻ to zauważamy, a tak to nie widac jeszcze że w ciąży jestem. Ale tak samo myślę że mam na to jeszcze czas, w końcu w niedzielę dopiero 11 tydzień kończę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dopisujcie się chronoloogicznie, żeby było bardziej przejrzyście :) Mulwika, "awansowałam" Cię :) STARACZKI NICK....................WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @....MIASTO juliajulia...............23...........1................. 7..............Płock monika942............25...........36......... prawd. 8.03 .......WLKP malinowa 1986.......26...........11...............13.03..........W- wa Iwo ....................22...........???................13.?.... ......Kraków Sublima ...............37 ...........8 ................20.03 ........Białystok Lilu24..................24............3................22 .03......Warmia i Mazury mulwika..............29.........4............22.03.2012.. .....dolnośląskie Osa1985...............27..........17.............ok26.03 ........Szwecja KropelkaRosy27......26...........3.................ok 26.03 .....Kraków Staraczka Monisia.....23........9...........28.03.2012......podkarpaci e Pysiuleczka8.........24............3................30.03 . .........Śląskie PRZYSZŁE MAMUSIE NICK.............WIEK...PO KT.CYKLU UDAŁO SIĘ...TERMIN PORODU Borntoride .......23................4........................... 2.10.2012 r. Migotka80............25............3..................... ......... ??? Sabrina79127........25............2 ..............................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie cieplutko 🌼 !-Sabrinka,moje gratulacje,super wiadomość,niech fasolka rośnie jak na drożdżach:)-Lenka, musisz przede wszystkim podjąć decyzję sama,tak na zimno zrobić bilans,wszystkich za i przeciw ,zrobić to co dla Ciebie lepsze. Ja gdybym była w takiej sytuacji,to gnałabym od niego gdzie pieprz rośnie.Czytając co pisałaś,to raczej on nawet nie prubuje czegoś naprawić, może jemu brak odwagi żeby się rozejść i czeka na Twoją decyzję co dalej,! miłego popołudnia Wam życzę 🌼 (jakby co uczę się robić kwiatki) P.S. tak sobie myślę że marzec przyniesie Wam szczęscie i tak pokolei będą pojawiać się ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam się uda:) Malinowa a jak u Ciebie @ ?? Będzie myślę,że w pon możesz już testować i będzie następna mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka, ja niestety spodziewam sie malpy. Boli mnie wszystko, temp spada, wiec wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na @ :) Ale.. co sie odwlecze to nie uciecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie na szczęście koleżanka uświadomiła, ze mam dzisiaj seminarium doktorskie. wróciłam do domu i zaraz znowu musze pędzić do miasta. Więc. Lenka, bratam sie z czerwonym wieczorkiem:-) A ściąhnęłam sobie fajna muze The Cuts:-)) i się teraz zasłuchuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, jadę dziś do takiej zaprzyjaźnionej gin bo rozmawiałam z moim lekarzem z krakowa. I tak mam brać: 8 lutein dziennie 6 duphastonów clexan - jeden zastrzyk dziennie encortion dwa razy dziennie. Robic bete i dzwonić do niego jak osiagnie 1500. W końcu widzę, że ktoś chce walczyc o moją ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, dzięki :-) Wybaczcie, nie zwróciłam na to uwagi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina daj znać jak wyjdziesz od gina.Co ci powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka, strasznie duzo tego (a przynajmniej wyglada, ze duzo). Ale czego sie nie robi dla dzidziusia, co? Tak sie ciesze, ze wszystko jest na dobrej drodze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×