Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Gość wanita1981 doradzcie
ja tez staram sie nie nakręcać ale nie wychodzi mi to.Jutro sie okaże rano jaka temp.i czy @przyjdzie.jesli nie to we wtorek z rana test.Ale juz wczoraj sobie popłakałam bo na sama mysl , starania sie od nowa, to mi sie odechciewa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanita1981 doradzcie
nie dziekuje, ale i tym razem @zbliza sie wilkimi krokami.grund ze pogoda za oknem piękna 10 stopni ciepła i słoneczko, moze po obiadku spacerek bedzie.dzięki dziewczyny postaram sie już tak nie marudzic, wkoncu większośc z Was jest podobnej sytaucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziękuj, żeby nie zapeszyć. Mnie coś jajnik zaczyna chyba pobolewać albo sobie już to wmawiam. Do @ jeszcze sporo czasu. Mam tylko ze owulacja nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystko moje kochane Zabki:))) witam takze wszystkie nowe staraczki:)) Dziewczynki ja wlasnie siedze w ogrodeczku,slonko pieknie swieci,woda szumi...ptaki spiewaja. jest goraco,26 st:)) chyba sie nawet oplailam nieco heheh. jak zamkne oczy i jest ta cisza,szumiaca woda i ptaki to moj organizm i psychika wprowadzaja sie w ten cudowny blogi stan. niech ten dzien sie nie konczy.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka witaj sloneczko Och jak ja Ci zazdraszczam:-)) u mnie zima.... śnieg padał ze cztery godziny.. wieje wiatr aż się nie chce z domu wychodzić brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublia lo matko..to widze ze ja mam na prawde cudowne warunki pogodowe;] w zeszlym roku tez bylo juz tak cielo w marcu. co do sniegu..byl w styczniu albo na poczatku lytego chyba 2 lub 3 dni... ja dzis doprowadzam caly dzien swoj organizm do porzadku bo po tylu imprezach (wczoraj byl 1 dzien bez od jakiegos czasu) to byla ruina..nabawilam sie chyba wszystkich mozliwych niedoborów:P ale 10 tabl Mg na dzien (od wczoraj taka dawke uderzeniowa sobie zrobilam bo mi drgaly miesnie ) i wszytkie witaminy pomogly;] do tego wod mineralna i zupka(dzis podana jako -chlodnik )wg przepisu Sabrinki sprawily ze czuje sie jak nowo narodzona;] zaraz chyba sie chyba wyloze na tym sloneczku i pojde spac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lenka. Już za ok. 2 godziny kolejny test owu do wykonania, ciekawe co tym razem wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z rozpaczy ze nie mam lezaka..wynioslam z domu takie te pufki z kulkami w srodku i na nich sie polozylam...oparta o plot;];];];] ale mi grzeje w nogi;];];];];] czekloady tez bym zdjadla...aaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a gdzie takie słoneczko jest?? Ja od rana jem czekoladę z wiórami kokosowymi.. Już połowę zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no faktycznie słabiutko...... u mnie takie kreski były 4 dni przed owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisaveta kurcze ja swoją czekoladkę pochłonęłam w 10 minut:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w uk w south yorkshire. dzis pogoda prawie jak south beach;];] Lisaveta ja takie kreski mam prawie codziennie..a testuje codziennie zeby cos sprawdzic. mojej malpo francy dalej nie ma. ale juz luteina zaczyna dzialac bo mnie piersi bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sublima aha.. to mnie pocieszyłaś.. czyli owulacja niebawem powinna być... u mnie dziś 4 test, później wstawię zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już nic nie pije, za 2 godziny test i się okaże.. ale pobolewa mnie coś podbrzusze. możne będzie w końca ta owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabeta mnie pobolewa podbrzusze od dwóch dni i czasem jajnik kolnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Płaczę:(Myślę nad rozstaniem.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. mnie dziś coś zaczęło, ale znów wczoraj miałam sporo śluzu, a dziś trochę mniej,.. wieczorem będzie przytulanie i tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wezmę sobie jakieś chyba winko i wypiję.Łzy cały czas lecą.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima coś powiedział takiego że niezapomnę tego jak się spotkam na żywo to powiem co myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po owu więc nic nie powinno mnie na przedokresowe bóle też troche za wcześnie Monika faceci tak niestety są skonstrułowani najpierw mówią, potem myślą albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no mow prosto z mostu..moze cos ci poradzimy jak bedziemy wiedzialy co sie konkretnie powiedzial Ps kolezanka wpada z dziecmi niedlugoi wiec jak nie bede odp tzn ze juz doszlai razem sie byczymy pod płotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka,sublima napiszę na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie sublima... co do mojego faceta blizsza jest Twoja druga teoria ze nie mysli:P eej ja wiem ze sie powtarzam...ale mi jest tak dobrzeeeeeee ze ja chyba orgazmu z wrazenia dostane hihihihihih no jak pączek w masle sie czuje;];];];];];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj to czasem mam wrażenie że myśli za duzo to też nie jest zdrowy objawa:-))) Lenka, lenka nie pisz jak ci dobrze bo ja płaczę z zimna:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima ,dzieki Bogu ze maja takie zajebiste kobiety ,ktore umieja to wyporodkowac;];];];] Sublimka kochana no dobrze juz nie bede nic pisac na temat tego ze mam az nogi czerwone od grzejacego sloneczka..ani o tym ze jak ktos kaze mi stad wstac do chwili az nie bedzie cienia to zagryze zywcem.hihi Sublimka myszko ale snieg tez ma swoje plusy...Ty np mozez isc na sanki..a ja nie:P Monika na jaki mail..klasowy ?czy z osobna?i czmeu nie chcesz tu pisac? przeca tu ino same swoje sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×