Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

To badanie to echo serca u dzieciaczka,robi je kardiolog;co do szczegółów to podam jutro ,bo sama zielona w tym temacie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy widziałyście zapowiedzi, ale teraz w kinie będzie leciała fajna komedia "Jak urodzić i nie zwariować". Poczytajcie sobie :-) My się wybieramy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jaki wynik badania Sylwia? Szczęsciara, jeszcze z póltora miesiąca conajmniej chce pochodzić, ale zleci to na pewno tak szybko, że się nie obejrzę, u Was tez tak będzie, i zaraz się obudzicie, że na zakupy to najwyższa pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki będą jutro lub pojutrze,bo w Medfeminie mają punkt pobrań,ale nie mają własnego laboratorium i odsylają do Diagnostyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czy Twoja pani dr z Medfeminy pracuje na Borowskiej? Powoli sama się zastanawiam nad wyborem lekarza prowadzącego i mam mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,pracuje;zresztą prawie wszyscy lekarze z Medfeminy pracują na Borowskiej; to dobrzy specjaliści;ja się przekonałam juz nie raz że na swoją panią dr mogę zawsze liczyć.Wizyty są długie i jest czas żeby o wszystko wypytać,sprzęt mają bardzo dobry no i atmosfera jak w domku:)Ja jestem mega zadowolona i tej kliniki nie zamienię na żadną inną. Byłam dziś na tym badaniu,zeszło mi od 7 do 13;oczekałam sie tam strasznie ,ale warto było.Miałam najpierw konsultację i badanie serduszka u dr Kukawczyńskiej,a potem jeszcze usg szczegółowe u dr Woytonia.Wyniki jednego i drugiego badania bardzo dobre,mogę spać spokojnie:) Jesli chodzi o dr Woytonia to polecam,bardzo dobry specjalista no i bardzo kontaktowy.Podczas badania wszystko omawiał,tłumaczyl,szczerze to pierwszy raz w państwowym szpitalu spotykam się z takim podejściem do pacjentki ,a troszke się po szpitalach pobujałam w swoim życiu.Bardzo fajny lekarz i człowiek:) Liska dziś Twoja wizyta nie?pisz jak tylko wrócisz co tam z dziewczynkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,z Medfeminy lekarze pracujący na Borowskiej to: dr A.Halbersztadt/moja pani dr,z tym ze ma dyżury tylko raz w tygodniu/ dr M.Zastawny dr A.Konieczna dr .Z Borowska dr J.Śliwa dr W.Zborowski Dzisiaj ich wszystkich widziałam jak się kręcili po oddziale ginekologicznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławiankaooo
Liska, Sylwia dziękuję za odpowiedź :) Ja jestem właśnie umówiona na poniedziałek do dr.Koniecznej i zobaczymy jak będzie. Sylwia a te konsultacje u dr Kukawczyńskiej i Woytonia miałaś na Borowskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,na Borowskiej w Dziale Szybkiej Diagnostyki Prenatalnej. Trzeba mieć skierowanie od lekarza prowadzącego i zarejstrować się na wizytę.Ja nie musiałam stać w kolejkach do rejstracji bo moja dr jest z tego szpitala i wszystko mi załatwiła. Wrocławianko,myslę że bedziesz zadowolona z tej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocławiankaooo
Sylwia jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za info :) i życze spokojnej ciąży i dużo zdrówka dla Ciebie i dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia n oto super, że wszystko ok i że jesteś zadowolona. A masz już imię dla księżniczki? Ja właśnie wracam z wizyty, szyjka trzyma, na skurcze brzucha mam brać aspargin, płyn ok. Jestem dziś bardzo zadowolona z wizyty, Dr był nawet rozmowny:) Nigdzie się nie spieszył, wszystko wybadał. A więc tak: Dziewczyny ważą 1500 i 1700g. Dziś serduszka oba dało się dojrzeć i jest wszystko ok, nawet jednej buźki mam zdjęcie w 3d, jak tylko znajde chwilkę to wrzucę na maila. O wargach nie wspominał, ale nawet na tym zdjęciu widać u jednej więc nawet nie pytałam. No i potwierdził, że dwie kobietki:) co do porodu to jeszcze nie rozmawiał konkretnie, jak będzie na urlopie to mam się jednemu z lekrzy pokazać i termin był tylko u dr czekańskiego, a chciałam do Gajek ale trudno. Potem koło 20. lipca wizyta i fuchsa i kolo 10 sierpnia mówi, że położy mnie do szpitala. Oczywiście jak wszystko będzie ok, ale przecież będzie:) No więc tyle z newsów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko dzieki:)Tobie i maleństwu również zyczę wszystkiego dobrego.Napisz proszę po wizycie poniedziałkowej co i jak no i jakie masz wrażenia o pani dr.Pozdrawiam Liska cieszę się,że dzisiejsza wizyta taka treściwa była i udało się obejrzeć dziewczynki dokładniej.Super ,że jest wszystko ok:) jejku jakie one juz duże,znaczy domyslałam się że duże ale nie miałam obrazu ale jak napisałaś wagę to jakoś mi się rozjaśniło;) Czas leci jak szalony,ani się nie obejrzysz a będziesz śmigać z wózeczkiem a nie z brzuszkiem.Jesteś na ostatniej prostej;)Trzymam kciuki,żeby te ostatnie tygodnie były bezproblemowe i zebyś wyczekała do wyznaczonego terminu,wróć... żeby dzieczynki poczekały:) Co do imienia to chyba zostaje Lenka,emek się zawziął a ja sie kłócić nie będę bo mi też się podoba:)w kazdym razie w domku do małej nie mówimy po imieniu tylko wymysliliśmy sobie ksywkę dla niej "duperelka";)Ale chyba czas sie odzwyczajać ,bo potem bedzie coraz ciężej wyprzec to okreslenie,a jak ktoś z boku usłyszy to pomysli ,że my nie całkiem normalni...ale co ja poradzę jak nam sie tak spodobalo to okreslenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz wyniki i tak: morfologia ok,hemoglobina ciut poniżej normy ,ale nadal dwucyfrowa;co do cukru to tutaj mam niedobór na czczo,a po 2 godzinach mam 106.Zobaczymy co na wizycie powie moja pani dr;jak poczytałam w necie to niski poziom cukru to hipoglikemia i chyba powinnam byc na jakiejś diecie,dziewczyny pisały tez o opiece diabetyka na czas ciąży;te spadki cukru powodują też wahania ciśnienia i to by wyjasnialo te incydenty u mnie. No nic,wizyte mam 9 lipca to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska to widze, ze dziś byla jakas odmiana, ze doktor rozmowny był...ale Ci fajnie, ze jestes już na ostatnim odcinku, ja musze meczyc sie jeszcze całe lato, a jest coraz gorzej z takim brzuszkiem... To super, ze mogliscie obejrzec serduszka i złapac twarzyczke, widocznie czasami pozniej tez się udaje :-) To dr. chce cie polozyc 3 tyg przed terminem, ale mozna bylo sie tego spodziewać...to kiedy masz teraz najblizsza wizyte u dr czekańskiego? a do fuchsa idziesz 20 lipca tak? Sylwia wszystko bedzie dobrze, trzeba czekac na wizte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a mierzysz sobie ciśnienie? Jaki masz poziom przed badaniem? Nasze dziewczynki to już spore babki:) i widzę, że będą dwie Lenki:) Może kiedyś jakiś spacerek uda sie zorganizować to się poznają:) Ale duperelka też fajnie:):) Szczęsciara ja z jednej strony już sie doczekać nie moge a z drugiej zaczynam mieć obawy czy oby na pewno dam radę. Widzisz dziś dziewczyny spokojne były na USG, może dlatego, że pól h wcześniej w domu szalały, bo cały brzuch mi skakałm, a na badaniu sobie drzemały. Co do terminu, to już wcześniej mówił, że mam się szykować na początek sierpnia a nie na koniec. Bliźniaki są donoszone już koło 36 tc, a tp zazwyczaj jest 2 tygodnie przed pojedynczym porodem. U Czekańskiego mam 4 lipca, a u Fuchsa powinnam mieć koło 20 lipca, ale pierwszy wolny termin był dopiero na 27 lipca, więc wpisałam się na niego i dopisano mnie też na listę oczekujących na wizytę ok 20 lipca, więc jakby wcześniej się zwolniło to mają do mnie dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa własnie zapomniałam Wam napisać, sezon komarowy i kleszczowy jest w pełni i pytałam czy można się psikać środkami przeciw temu badziejstwu i można bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed badaniem miałam 70 a 2 godziny po 106;w diagnostyce normy są od 74 wzwyż,w sumie to nie mam duzo ponizej normy ,ale chyba za szybko spalam cukier i powinnam go w diecie mieć więcej.Dziwi mnie to ,bo ja naprawde sporo owoców i słodyczy jem więc raczej martwiłam się,że bedzie podwyższony.Nie przejmuję się tym przedwczesnie ,bo nic mi to nie da,czekam cierpliwie do wizyty;a jutro musze sobie wciągnąć mleczko słodzone z tubki;) Liska chyba wszystkie kobietki dopada takie myslenie w końcówce ciąży" jak ja dam rade"...nie martw się dasz,nikt nie mowił że będzie łatwo ale kobietki silne są i dobrze zorganizowane:) Fajnie byloby się spotkać z dziewczynami i ich maluchami na jakimś spacerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisac o ciśnieniu,od dłuższego czasu mierze 4 razy dziennie jak mi sie uda, a jak nie to przynajmniej 2 razy i jest dobrze,z tym że zdarzyły mi się 3 takie wyskoki ponad normę,myślę że to bardziej z nerwów chociaż staram się być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia super, ze wszystko jest ok z serduszkiem przynajmniej teraz możesz być spokojna:)bo stresu trochę się najadłaś:( Z tą glukozą to jest kurcze jak za wysoka źle jak za niska też źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja nawet nie wiedzialam jakie są normy te dolne odnośnie glukozy, ale okazuję się, że miałam na dolnej granicy, bo 74, a wcześniej jak badalam to 75, po glukozie 96, lekarz nawet nic nie powiedział, Nie masz takiego fest spadku więc się nie przejmuj narazie. A ja się dziś fatalnie czuję, prawie całą noc nie spałam, pewnie jak większośc mieszkanek tych okolic. Takiej burzy to ja dawno nie pamiętam. I teraz chodzę jak śnięta. musiałam wstać o 8 i po pół h się położylam dalej i dopiero wstałam:O masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie było aż tak gwałtownej burzy,troche grzmiało i błyskało się,ale tregedii nie było.Fakt,przez chwile nie mieliśmy satelity,bo tak mocno padał deszcz,ale po 15 minutach wszystko wróciło do normy. mam nadzieję,że juz doszłaś do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż nie do wiary ze u Ciebie nie bylo takiej nawalnicy ! u mnie aż 3 przeszły zaczęło się koło 2 w nocy, pioruny waliły blisko mojego domu, aż myślałam że kilka razy gdzieś u nas w ogrodzie, potem godzina ulewy i znów nawalnica koło 3 godziny i kolejna o 4 przyszła. Już lepiej się czuje ale zapewne będe to odsypiac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,wiem że czekałaś na wyprzedaże żeby dziewczynkom pokupić jakieś letniaczki,tak więc dostałam właśnie maila,że dziś rusza wyprzedaż kolekcji wiosna-lato w Mothercare w Renomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekałam kochana, czekałam ale się nie doczekałam, letnich mam już chyba wystarczająco, ale pewnie tam i tak na dniach zajrzę i coś dokupię. Fajne komplety ostatnio w tk maxxie widzialam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia za odp:-) Mam jeszcze trochę czasu, ale już powoli się rozglądam, a wiadomo, najlepiej z polecenia. Mi też nawałnica nieźle dała w kość..takiej jeszcze chyba nie widziałam. A rano ledwo zwlekłam się z łóżka:-) Czekająca do dzisiaj czułam się ok, a od samego rana męczą mnie straszne mdłości. Najchętniej poleciałabym do toalety i może byłby spokój, ale nie chcę wywoływać hehe:-) Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni taki dzień:-) Co do wyprzedaży to powoli już się rozkręcają. Szkoda, że jeszcze nie znam płci dziecka, bo sama chętnie bym już zaszalała na wyprzedażach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka czyli jednak i Ciebie dopadło...eh nie zazdroszcze,no ale może to tak jednorazowo???W każdym razie życze dobrego samopoczucia:) Liska,miałam Ci napisać jak przyjdzie rożek z motherhood;właśnie dostałam i powiem Ci,że jest bardzo fajny,taki delikatny kolorek liliowy,z usztywnionym wkładem, który można wyjąć,zapinany na rzep;mi odpowiada i chyba kupię jeszcze jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ja też dziś od 4 rano walczyłam z niezbyt przyjemnym uczuciem nudności ale jakoś wytrzymałam, ale śpie prawie na stojąco. Koło 16 zaczynam mieć odlot. Dziewczyny fajnie że ee Wrocku macie tylu lekarzy do wyboru. Ja mam tylko jednego gin. do którego uderzę i do tego to kolega ze studiów dr Pol. Oni mi go polecił gdy wszystko zawiodło. W poniedziałek wizyta. Mam nadzieję że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!Polmedowe ciezarowki!!!!GRATULACJE..nie odzywalam sie od 3-mcy,a tu prosze..nazbieralo sie!!!!!!!!!!!!gratuluje calego serca.Ja mam pytanie do kochanych ciezarowek ,ktore podchodzily do crio.Powiedzcie kochane jaki powinien byc estradiol i lh,przed transferem bo jak narazie w 13dc po diph......mam w normie.dzisiaj 14dc .teraz musze wracac na forum dla poczatkujacych..Jesli chcecie mi podpowiedziec to tez proponuje wrocic na chwile.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. ciezarowki ,wrocie moze do chwil wspomnien?LISKA kochana juz z pomoca sie odezwala!!!!!i dzieki jej.czekamy na wsparcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×