Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iwonka250807

SZUKAM KOLEŻANKI, KTÓRA TAK JAK JA STARA SIĘ O DZIECKO

Polecane posty

anik... wiecie co? lepiej zostawic to bez komentarza bo takie hieny tylko na to czekaja lepiej sie nie denerowac na tego typu komentarze nie warto sobie strzepic jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowalenvcyjna twoimi wypowiedziami kpisz sama z siebie. Zamiast kpic z czyjejs choroby ty popłacz nad swoja głupotą!!! Kasiula gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide w czwartek do gina i mam nadzieje ruszamy w kwietniu z IUI juz sie nie moge doczekac zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie 19 +5dni. przepraszam za błedy. ignorucie takie wpisy jak ktos wyzej napisał bo napewno nie miał takiego problemu jak my i nigdy nas nie zrozumie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalenvcyjna44343
chociaz mam dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula wkoncu sie udazobaczysz. Zasługujesz na to !!!! Głowa dp góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie zwracajmy uwagi na kogoś takiego jak kow...... to nie są ludzie! Paula trzymam kciuki i wierzę że wszystko będzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za kazde dobre slowo nawet nie wiecie ile to sprawia radosci :*mam nadzieje ze wszystkim nam sie uda wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalenvcyjna44343
paula299 a ty sie zamknij bezpłodna krowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę, że się tu jakieś dziecko doczepiło do nas, które jak widzę nie ma pojęcia w co się wpakowało, dając du... w tak młodym wieku. I nie rozumiem, z czego ona się tak cieszy. Nie ma to jak chodzić z brzuchem po szkole. Bez rozumu totalnie! Ale nie ma co sobie głowy zawracać gówniarami, które życia nie znają. Ja czekam na @. To już po jutrze. I czuje, że niestety przyjdzie :( KasiulaUk, gratuluję Ci dziecka. Cieszę się, że Ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalenvcyjna44343
eeee po 1 nie wiesz ile mam lat... a to ze napisalam nastolatka nie znaczy ze mam 15 lat -.- edukacje skonczylam wraz z matura :) dziekuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka moja @ też zbliża się wielkimi krokami - to już w czwartek (niestety). Wczoraj cały dzień bolał mnie bardzo brzuch-tak jak na okres, później jeszcze dolączyły piersi, zrobiły się mega wrażliwe i nabrzmiałe. Dziś wszystkie objawy ustąpiły, ale to pewnie tylko kwestia czasu kiedy przyjdzie @. Już nawet się nie łudzę, że może się udało. Dla pewności zrobiłam dziś test i oczywiście standard jedna kreseczka. W piątek rano wyjeżdżamy ze znajomymi do Pragi na kilka dni, a tu jak na złość przyjdzie @, już gorzej trafić nie mogła :-) Dziś idę jeszcze na badania w kierunku Mycoplasma, Ureaplasma i Chlamydie, bo dość dawno nie robiłam i gin zalecił ponowne sprawdzenie. Miłego dnia Wam wszystkim życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja po gince. Ciazy brak okresu tez:/ zapisala mi luteine i tabletki atyvia podobno na uregulowanie okresu. wiecie co to?21 dni przyjmowac!ja tego nie znam i w jakim celu to sie bierze!pierszy raz spotykam sie z taka nazwa!buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak wam minął dzień? Ja padam na twarz normalnie. A jutro powtórka z rozrywki. I jeszcze jutro powinnam dostać okres. Tzn.napewno dostanę. Nika, ja nigdy nie miałam żadnych objawów przed okresem, brak napięcia, bólu brzucha, piersi, itd. Nawet nie wiem, jak to jest. Gdyby było inaczej to pewnie bym pomyślała, że jestem w ciąży. Ale za to pierwszego dnia okresu mój brzuch nadrabia zaległości, do tego stopnia, że mało nie zemdleję. Malutka, nie słyszałm o takim leku, ale może wrzucić w google i coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzień minął nieciekawie tzn ostatnio jestem strasznie nerwowa i wkurzam sie z byle powodu. Normalnie bez kija nie podchodz. Dzisiaj miałam umówiona wizyte u endokrynologa i leciałam z wywieszonym jęzorem zeby zdążyc i okazało sie ze babka w rejestracji cos popierdzieliła bo dzisiaj endo nie przyjmuje, a mi sie leki kończą :O Tak sie wsciekłam ze długo nie mogłam dojsc do siebie. Ostatnio bardzo łatwo sie wkurzam. W dodatku rano zrobiłam test- wynik negatywny. Dostałam plamienia i myslałam ze to okres ale plamienie sie skonczyło a okresu ani sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój dzień też jakiś zakręcony. Miałam dziś iść na wymaz i w rejestracji okazało się że akurat placówka nie ma podpisanej umowy z moim ubezpieczycielem na te konkretne badania i jak chce to mogę za nie zapłacić. Nie byłam na to przygotowana, bo wcześniej nie było problemu z wykonaniem tych badań więc odeszłam z kwitkiem. No coż, pewnie zrobię je dopiero po @, bo jutro pewnie przyjdzie, chodź dzić piersi i brzuch odpuściły zupełnie, natomiast strasznie jest mi nie dobrze (może już to sobie wmawiam, nie wiem) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Siedzę właśnie i ryczę. Dopiero co się dowiedziałam, że moja MŁODSZA siostra jest w ciąży. Wiem, że powinnam się cieszyć szczęściem siostry, ale chyba nie potrafię. Jestem podła... Zabolało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka Ty tez bedziesz w ciazy!!!! ja tez tak miałma tylko że bratowa i mieszkaliśmy pod jednym dachem, i ciagle było że mały kopna że maly ma czkawke, miałam dość jak sie urodziło to podchodziłam z dystansem do niego. a potem jak skończył roczek to nie było zazdrośc, tylko radość bo staś zrobił to i tamto. i siostrze zawsze możesz powiedziec że fajnie że jest w ciazy i zyczysz jej jak najlepiej ale jest Ci tez smutno że to nie TY. trzymaj się kochana;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka250807 glowy do góry sama to przerabialam gdy siostra zaszla 2 miesiace po slubie a 3 miesiace pózniej szwagierka tez bylo ciezko ale juz przywyklam na dodatek jestem chrzestna córy od siostry wiec sama rozumiesz nam też sie uda musi sie udac bedzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Iwonka nie smuć się, wystarczy że mnie jest dziś mega smutno. Przeryczałam cały dzień,a zaczeło się od pracy, bo już nie wyrabiam, ciagle coś ode mnie chcą, terminy gonią, a tu zrob to zrób tamto i nie wytrzymałam, tak tez od 10 rano rycze bez przerwy. Przyjaciółka wyciągnęła mnie do kina, tylko kiepski film wybrła bo "Spadkobierców" i też ryczałam. Wrócilam do domu, pies nie wyprowadzony, a moj M zamiast iść na spacer z psem to siedzi i sie lampą błyskową bawi, która nota bene kupił dla swojej eks (razem pracuja), bo niby go prosiła, bo nie mieszka w naszym mieście tylko kilkanaście kilometrów od miasta. Też wybuchłam i zrobiłam awanturę i siedzzę i dalej ryczę. Czekam na okres i pewnie jutro przyjdzie bo mam już jakieś brązowe plamienia. Dziewczyny dzisiejszy dzień jest kompletnie do bani, oby jak najszybciej się skończył. Trzymajcie się :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak przewidywałam, w nocy dostałam @ :-( Trudno, jakoś tak czułam, że i tym razem nic z tego nie będzie. A jak u Ciebie Iwonka? Miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kobietki. :). Wreszcie chyba do nas wiosna przyszła. Teraz tylko się z tego powodu zostaje cieszyć. Trzymajcie się ciepło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jutro jade do ginekologa. Wczoraj wieczorem znowu miałam plamienie, pobolewa mnie podbrzusze, okresu jak nie było tak niema. Troche sie martwie ze cos złego sie dzieje. Co prawda ostatnio byłam badana u gina jakies 2 miesiące temu i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nika, ja właśnie dzisiaj rano dostałam @. Też od razu wiedziałam, że dostanę tą małpę. Chodziłam cały dzień obolała i zdechnięta taka, że nie miałam nawet siły pracować. Cały czas tylko zerkałam na zegarek, kiedy do domu. Nażarłam się tabletek przeciwbólowych i jakoś tak ten dzień przeżyłam. Anik, napisz jutro co Ci gin powiedział. A może jednak niespodziewana ciąża? Trzymamy kciuki! I nie martw się, napewno wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka nie sądze zeby to była ciąza bo testy mi wychodzą negatywne. Smutno mi troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane kobietki. Co u Was?ja odstawiłam ta luteine wzięłam jedną tabketke. Temu bo snilo mi sie ze jestem w ciazy ze na usg widzialam malutka dziewczynke.wiem co myslicie ze mi odbija juz na maxa;( Szok tak sie zdenerwowalam ze odstawilam okresu brak jak nie przyjdzie ide do innego lekarza! Dzis juz bylam raz ale jak opowiedzialam wszystko powiedzial ze byc moze owu byla opozniona i radzi czekac niz działac.30 marca zrobic bete i tarczyce przyjsc z wynikami do niego. Bo dzialania mojej lekarki byly nie profesjonalne nie wziela pod uwage owulacji opoznionej. I to on bedzie mnie leczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, ale to że testy wychodzą Ci negatywne, wcale nie znaczy, że nie jesteś w ciąży. Testy nie zawsze są wiarygodne. Napisz, co Ci gin powiedział? Malutka, nikt na pewno nie uważa, że Ci odbija. Też tak mam nieraz. Ostatnio też miałam podobny sen, zresztą pisałam o nim wcześniej. To chyba normalne, że śnią się nam czasami takie rzeczy, skoro tyle o tym myślimy. Lekarz stwierdził, że cykl Ci się wydłużył, bo owu się przesunęła? To jak długo już nie masz tego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×