Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Gość GosiaqKR
Linki które dodałam nie działają więc usunęłam, wpiszcie sobie w google płodnością i płcią rządzi Księżyc i pierwszy temat który wyjdzie to ten artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA to dobrze ze wszystko jest ok, ale miałas stracha na pewno odpoczywaj , ja jutro mam wizyte i tez mnie ciarki przechodzą czy wyniki mam ok ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula w momencie mi się nogi ugięły i słabo zrobiło a jak czekałam u gina to brzuch z nerwów to tak mnie bolał jak na @... masakra nie życzę nikomu na szczęście plamień już w ogóle nie mam i czuję się dobrze :) Trzymam &&& za Twoje wyniki na pewno wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienia to straszna sprawa, swiat moze sie na głowę zwalić. Za kazdym razem w wc podcieram sie z dusza na ramieniu i z 7 zaklęciami. Nie wiem czy w ogóle nabiorę jakiegoś spokoju i poczucia bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś po kolejnej wizycie , wyniki mam wszystkie ok, dzidzius tez rośnie i jest ok , mam wizyte za 2tyg, to . mam miec robione to usg na przeziorność , robi sie je od 10-14 tyg ciąży dziś mi juz lekarz próbował to zrobić, ale nie dało rady zrobić bo dziecko jest jeszcze za małe do tego badania a u mnie obecnie to 10 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis po kolejnej wizycie, wyniki mam wszystkie ok, dzidzius tez ok i rośnie, obecnie to 10 tydz, termin z OM i z usg mi sie pokrywaja na ten sam termin 3.11 nastepna wizyta z a 2 tyg, i mam miec robione to usg na przeziorność karku robi sie je od 10-14 tyg ciąży, dziś lekarz nawet próbował mi je robić ale nie zrobił , poniewaz dziecko jest jeszcze za małe to tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tu za wolno chodzi napisałam pierwszym razem i mi nie wyświetliło , dlatego jest dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuu91
Witajcie. Ja jestem w 7 tygodniu. Dzisiaj usłyszałam bicie serduszka mojego malenstwa :) termin mam na 29 listopad więc dołączam sie do was listopadowe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula bardzo się cieszę, że wyniki są dobre i że dzidzia ładnie rośnie :) u mnie też 10 tydz. mdłości już prawie minęły ale za to senność mnie przytłacza a czasu nie mam żeby się tak położyć kiedy mi się zachce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traszkka
dołączam się, mam termin na 25 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj mam normalnie sajgon z mdłosciami, dzis wymiotowałam. Czuje sie jakbym zeszła z karuzeli. Koszmar Witam nowe ciężarówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee...masakra Merete rozumiem Ciebie i łacze sie w bólu...ja nie wymiotuje ale mam odruchy...okropnie...własnie wchodze w 9 tydzień i mam nadzieję ze w 12 sie to skończy...znaczy jak reka odjął....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mdłosci znacznie nasiliły sie od paru dni. Masakra tym bardziej, że to już koncowka 11 tyg i liczyłam, że zacznie już przechodzic. A wam jak przechodziło to tak z dnia na dzien? A może też się tak nasilało przed koncem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchliwa, ze sozk :))))))))))))))))) wszystko w porzadku. ale jak ona fikala. olaf tez byl ruchliwy w brzuszku hehe ale nie w 11 tc :D ❤️ tak wsytawiala dupke, ze gdyby bylo mozliwe okreslic w tym tyg plec - nie sprawiloby to nam najmniejszego problemu. no ale tam nie bylo jeszcze nic a nic ;) :)))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsi cudownie czytac tak dobre wiesci... wnioskuje z wypowiedzi ze obstawiasz płec żeńska...skoro tak to trzymam kciuki oby to była dziewuszka...ja mam usg tez w 11 tygodniu i mam nadzieje ze również zawitam u Was z równie dobrymi wiadomościami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsi cudowne wieści :) niech maleństwo rośnie zdrowo :) Biegusia a co u Ciebie kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikus co u mnie...okropnie sie czuje...hormony tak wariują....słabo mi....poza tym nudnosci, brak wymiotów ale odruchy ...licze ze w 12 sie to skończy...chociaz mąz mój kochany mówi zebym była z ta nadzieją ostrożna lepiej sie milo rozczarować....cos w tym musi byc, bo niektórym dokucza ta dolegliwość czasem znacznie dłużej...ech...trzeba przetrwac...oby kruszynka byla zdrowa a reszta jest nieważna..a ty Nikusia chyba dobrze sie czujesz...jakos tak jak Ciebie czytam to taki entuzjazm słysze...:)cudownie jest sie w ciązy kiedy nic nie dolega...oj cudownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusiu no plamienia minęły z czego się najbardziej cieszę :) mdłości po malutku odpuszczają, mam tylko nadzieję, że już nie wrócą... najgorzej jest rano bo mnie strasznie naciąga przy śniadaniu i jak otwieram lodówkę to mnie odrzuca ale kanapka z pomidorkiem mi pomaga :) no ale za to zmęczenie mnie dopadło straszne czuje się jakbym w ogóle nie spała a zasypiam już po 21, więc jakby jeszcze to minęło to było by cudownie ale jakoś się trzymam bo wiem, że niektóre mamuśki mają dużo gorzej, modlę się tylko żeby dzidzia zdrowo rosła a ja jakoś dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie pomalu przechodza mdlosci ale ze spaniem jest tak samo i pewnie nie przejda do konca ciazy upsi ciesze sie ze moglas zobaczyc swoja pocieche ja pewnie dopiero za 2 tyg ale juz nie moge sie doczekac jak tak piszesz o tym to ci troszke zazdroszcze ale kiedys i ja tak bede miala Witam nowe mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki, trzymajcie za mnie kciuki bo dzisiaj mam nieplanowaną wizytę u gina. Wyszły mi liczne bakterie w moczu, leukocyty i nabłonki płaskie, zadzwoniłam do gina i kazali mi przyjść dzisiaj na 20,00 . Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
Jak tak czytam te wasze wypowiedzi o objawach to się zastanawiam czy u mnie wszystko dok, piszcie że mdłości są dobrą oznaką a ja nie wiem dalej co to te mdłości, cycuchy mnie przestały boleć a smaki to ja miałam zawsze, jedynie to mam wrażenie że brzuch mi trochę urósł i stwardniał ... A i może mam większego niż zazwyczaj niechcieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
I jeszcze na to wszystko też wczoraj zauważyłam delikatne plamienie , w tym że jak sobie obliczyłam to powinnam w tym dniu dostać okres, to by już 2 wypadał odkąd się dowiedziałam, a miesiąc temu też w okolicy okresu również miałam tak może dzień delikatne plamienie, a wizytę mam w środę dopiero, i nie wiem czy się bardzo martwić czy tylko trochę, , ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaqKr ja bym pewnie już spanikowała ale pisałam ostatnio jak to u mnie z tym plamieniem było. Ja od razu poszłam do gina no i dostałam tabletki ale u Ciebie może być to zupełnie co innego i faktycznie skoro jest to dzień @ to macica może się jeszcze oczyszczać dużo dziewczyn tak ma ale może zadzwoń do gina tak dla świętego spokoju żebyś się nie stresowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKR
Ja nie mam do kogo bardzo zadzwonić, niby chodzę do siebie do przychodni a w weekend mają zamknięte, chociaż wciąż szukam odpowiedniego lekarza, ale terminy do niektórych są wręcz żenujące :( i nie wiem czy gdzieś prywatnie nie będę musiała iść, w tym jednak rzecz że cały czas cierpimy na brak kasy (budowa domu wszystko pochłania ) a do tego cały czas pracuje i mam problem z terminami też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zalozymy jakiegos wspolnego maila lub cos takiego gdzie bedziemy wrzucac zdjecia itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×