Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

dzien dobry wszystkim :) myslalam,z e na spokojnie usiade ale nie daaa siee... do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasssssddd
ulna 30 Wejdz na swoje konto i tam pisze sygnatura stopka i tam wklejasz co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idac za pomyslem z innego topiku założyłam nam fajniejsze forum :) http://listopadowo2012.fora.pl/ zalogujcie sie ze swoich nickow, zebysmy wiedzialy co i jak i odrazu idzcie do: http://www.listopadowo2012.fora.pl/kafe-ii,4/przywitalnia,7.html#9 tutaj bedziemy wciaz przyjmowac now mamye listopadowe :) tam bedzie bezpieczniej chyba... mozna pisac tak, zeby nikt nieproszony nam nie zagladal. kazda mamuche ktora sie zglosi z tego topiku tez przyjmiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milej niedzieli wszystkim. sippelsweg- daj znac co u Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a forum dopiero co zalozylam wiec musi sie tam aktywowac.ale lada moment bedzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
Dzięki lafarin, myślę że masz całkowitą rację, cieszymy się z mężem, nawet juz głaszcze ten płaski brzuch jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja zaczelam dzisiaj krwawic, jako, ze mam w domu cyclonamine to do szpitala jechac nie musze bo wiem jakie dawki mam brac, na usg nic nie bedzie widac nic skoro wczoraj wieczorem nic nie bylo. bol na szczescie nie jest jakis duzy, wiec moze pelnego dramatu nie bedzie. jutro zadzwonie do pracy, ze do srody biore wolne, w srode wizyta u gina i zobaczymy co on wymysli. na razie lezakowanie uskuteczniam. co ma byc to bedzie, ale jak drugi raz poronie w tym samym dniu to przy nastepnej ciazy chyba ten dzien spedze w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomoc przy suwaczku, aaaasssssddd i lafarin spróbuje to ustawić sippelsweg, trzymaj się , to twoja pierwsza ciaża?? bądz dobrej myśli, a przy tamtej poprzedniej co poroniłas zażywałas te leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki a jak wasze samopoczucie, u mnie narazie jako tako, mam straszne zmeczenie i sennośc, a w nocy od godz 2 ,3 bezsennosc, i straszny apetyt , i te piersi ogromne, powiekszone o rozmiar , ale nie bola tylko tkliwe sutki mam , brzuch nie boli tylko nadęty,dołem a śluzu wogóle nie mam , a jak u was z tym śluzem??, czujecie mokro , ja raczej narazie nie sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna-- ciaza niby druga, ale pierwsza poroniona. do szpitala trafilam z bolami tak duzymi, ze wylam z bolu jak wilk do ksiezyca, az sie slanialam, do tego dostalam mocnego krwawienia. probowali lekami zatrzymac krwotok, ale trafilam tam w nocy wiec w sumie to niewiele mogli zrobic. bralam te leki co teraz biore i mialam lezec i sie oszczedzac do granic wytrzymalosci oraz myslec pozytywnie. nie wiem jak mozna lezac w szpitalu na oddziale dla ciaz zagrozonych myslec pozytywnie. do tego ordynator byl skur.... ktory przy badaniu prawie rozrywal Cie od srodka... wiec teraz biore te same leki w tych samych dawkach, tez leze i mysle pozytywnie o tyle o ile sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelka zaczernij sie!!!!!! i glaszcz ten brzuch.. najlepiej kremem na rozstepy. od teraz :) mowie Ci. mnie ominelo.. oprocz cyckow :/ bo nie zainwestowalam w stanik porzadny.. ech.. sippelsweig- kochana! bedzie dobrze. wierze w to. trzymaj sie dzielnie. byleby na lezaco :) widze, ze sie zalogowalas super. niechze reszta sie zaloguje to ruszymy tam. bedzie lepiej :) ulna - u mnei sucho. ale tez po to to prywatne forum zebym bez skrepowania mogla o tym pisac ;) aaa niedobrze mi, ze nie wiem. ooo fuuuj. http://listopadowo2012.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippels uda Ci sie :) a bardzo krwawilas? JJa jutro ide do gina, trzymajcie kciuki, chociaz i tak domyslam sie co powie :/ chociaz brzuch ciagle boli to moze nie bedzie zle przy poronieniu zawsze duze sa bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
ulna mam identycznie jak Ty, wszystko sie zgadza, który Twój tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje piersi na razie nic. neistety. a po pierwszej ciazy mogly by znow... wyskoczyc, hehe ;) chocby na te 9 miesiecy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,mozna sie dolaczyc? wczoraj zrobilam test i do dzisiaj bylam w szoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
no widzisz lafrin ja nie mogę narzekać bo normalnie mam rozmiar C i tak są za duże jak na moja sylwetke a teraz to jeszcze większe, zastanawiam się kiedy bedzie dobry czas żeby pójść do lekarza, bo dopiero 7 dni spóźniał mi się okres zanim zrobiłam testy ciążąwe, może to za wcześnie? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruj sie ile wlezieee!!! ja tez mialam C. duze. zawsze jedrne. zawsze miano najlepszych, hehe. no , ale niestety. po ciazy bezpowrotnie minelo. w ciazy urosly do E. potem karmilam to wciaz duze. ale juz jak maly wyssal to widzialam, ze wygladaja gorzej.. a ajk przestalam karmic i byly totalnie bez mleka... dwa worki. coz ;) dlatego smarowanie i dobry stanik. ja pozno zaczelam smarowac. a staniki nosilam z hm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsi witaj :) ciekawe czy teraz tez bedzie taki ssak.... :) ostatni mogl przy cycku 24 godziny na dobre:) byleby pomemlac.. ..jezuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin..............24lata........malopolskie............. . ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.........podkarpackie............2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dorota.............24...............mazowieckie.......... 1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz...2.11.2012 MBlondi.......24..........Wrocław................2gie dziecko 1.11.2011 ja nie mam jeszcze terminu. jak sie dowiem to wpisze:) i wtedy juz w normalnej tavelce na forum wpiszemy w kolejnosci.. rodzące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja tez mogę zalogować się na waszym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin..............24lata........malopolskie............. . ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.........świętokrzyskie..........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.........podkarpackie............2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...............mazowieckie.........2 dziecko5 tydz dorota.............24...............mazowieckie.......... 1 dzidzius ulna..........28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz...2.11.2012 MBlondi.......24..........Wrocław................2gie dziecko 1.11.2011 upsi............22............mazowieckie..........1sze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsi, oczywista!:) ja juz lece spac. wstawilam na forum swoje zdjecie wiec beda pierwsze koty za ploty. czekam tam na was :) dobranoc, padam. padampadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg Mam nadzieje ze tabletki i lezenie pomoze musisz sie oszczedzac jak najwiecej trzymaj sie i pisz co u ciebie rybcia jak wrocisz od lekarza to napisz co i jak upsi gratulule fajnie ze jest nas coraz wiecej U mnie samopoczucie calkiem dobrze piersi mi tylko troche urosly maz zadowolony bardzo i pomalu robie sie senna ale wyjatkowo czuje sie lepiej niz w poprzednich ciazach moze dlatego ze nie pije kawy od paru miesiecy i mam caly zestaw witamin VITA MINER prenatal polecam ma w sobie kwas foliowy wiec nie trzeba brac osobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu dam, ale domyslam sie co powie :( raczej nie czuje juz dzidziusia w srodku :( jedynie pocieszam sie ze lepiej teraz niz jakby serduszko zaczelo bic, wmawiam sobie ze to po prostu spozniony okres, pomaga sippel a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia a jak wyglada twoje krwawienie moze jeszcze nie wszystko stracone ja jak ronilam to lecialo ze mnie strasznie nawet podpaski nie pomagaly a jak jest u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. ja czuje sie lepiej niz wczoreaj, ale nie wiem czy cos z tego bedzie. krwawic przestalam, zostalo brudzenie na brazowo, no ale to dosc normalne skoro wczoraj mialam niby okres. ale nie mam zadnych boli ani nic w tym stylu, wyniki bede miala po 10. w pracy wzielam 3 dni urlopu, zachwytu szef nie wyrazil, nie mowilam mu z jakiego powodu potrzebuje, no ale na szczescie sie zgodzil. teraz lezakuje i zastanawiam sie ile wytrzymam takiego lezakowania, bo ogolnie nie przepadam za pozycja horyzontalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg najlepiej jak pujdziesz do lekarza moze da ci wiecej zwolnienia teraz najwazniejsza jest dzidzia ja tak nie zrobilam i o malo sie nie wykrwawilam w pierwszej ciazy bo praca najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-- moj gin bedzie dopiero w srode, dlatego do srody wzielam urlop, pozniej zobacze co mi powie. jak kaze lezec to bede lezec, nie mam ochoty drugi raz przez to przechodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×