Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Witajcie, można dołączyć? Termin 10.11.2012 U mnie także dolegliwości 1 trymestru zniknęły i teraz jest już lepiej. Niestety muszę na siebie bardzo uważać, bo lekarz powiedział, że mam trochę za nisko łożysko w związku z tym zero forsowania się, zero seksu, dużo odpoczywania. Wysyła mnie na L4, ale na razie wolę chodzić do pracy i trochę się wzbraniam ;) Idę w środę do lekarza, mam nadzieję, że chociaż trochę mi się polepszyło. I bardzo chciałabym już poznać płeć! Ja liczę na dziewczynkę, mąż na chłopczyka :) Moja spodnie też zaczynają się robić ciasne. Mam wrażenie, że od tygodnia wszystkie ciuchy mi się skurczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema optymistka, tez bym chciala juz wiedziec plec, mam wizyte za 2 tyg moze juz sie dowiem czegos hehe, ja tez w spodnie juz powoli sie nie zapinam, niedlugo trzeba sie bedzie przerzucic na leginsy.. najgorszy jest biust bo wogole nie moge sobie kupic biustonosza, nie wiem o co chodzi i czemu w zwyklych sklepach konczy sie rozmarówka na małym D :/ bo na jakies triumfy mnie nie stac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego dlatego nic nie piszę. Mdłosci i wymioty rano nadal mam a u mnie to juz 19 tydzien trwa. Przyzwyczaiłam się już do tego. Cały czas jestem na L4 ald bardzo dobrze mi z tym. Usg połowkowe mam dopiero 29 czerwca więc w 22 tyg. Czy to nie jest pozno??? Jesli chodzi o ubranka to ja już kupuje. Nie umiem się powstrzymac :) A w lipcu to już zakupowe szalenstwo planuję bo będą wyprzedaże! Za 2tyg ruszam nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trochę się dziś forsowałam. trochę przesadziłam z ilością zakupów a później jeszcze worek ma śmieci i w toalecie patrzę a tu jedną brązowa plamka ma wkładce a podcierając się leciutka czerwona smuga. Od tego momentu nic czysto a było to koło południa. Co to mogło być? Miała któraś w Was coś takiego? Nie wiem co robić czy lecieć jeszcze dziś do lekarza znaczy ma pogotowie czy jutro prywatnie bo pewnie więcej bym się dowiedziała! Mętlik w głowie- ale się wystraszylam zresztą dalej chodzę do wc z sercem w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Jak Wam poniedziałek mija? Ja wróciłam z USG nie dawno... Cała w skowronkach :) Widziałam jak mały bobo sobie fika i nawet pcha piąstkę do buźki... To był piękny widok.. Nasiedziałam się w kolejce ponad 3 godziny bo niestety moja Pani doktor miała konsultacje z Pacjentami z oddziałku którzy mają pierwszeństwo :/ ale było warto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg usg uwielbiam usg tyle ze wtedy nie moge opanowac usmiechu i wydaje mi sie ze lekarz sie na mnie dziwnie patrzy jak sie tak smieje jak widze dzidzi ruszajace sie... znasz juz plec listopadowa? ja sie tak zastanawiam czy na nastepnej wizycie sie dowiem, to juz bedzie 18 tydzien wiec jakies tam szanse sa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka, to 2 opcję mogą być, 1 tak jak piszesz, przeforsowałas się,i myślę że jak masz już czysto, to raczej powinno być ok, a 2 ga, to policz sobie czy czasem by Ci okres nie wypadał w ten dzień, ja tak miałam , lekko brązowy śluz w terminach okresu, a co do lekarza, nie masz nr tel do swojego lekarza żeby się najpierw telefonicznie skonsultować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka, to 2 opcję mogą być, 1 tak jak piszesz, przeforsowałas się,i myślę że jak masz już czysto, to raczej powinno być ok, a 2 ga, to policz sobie czy czasem by Ci okres nie wypadał w ten dzień, ja tak miałam , lekko brązowy śluz w terminach okresu, a co do lekarza, nie masz nr tel do swojego lekarza żeby się najpierw telefonicznie skonsultować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nr telefou nie mam. Ja chodzę z kasy więc u nas się tak nie praktykuje a pani gin zawsze powtarza że jeśliby się coś działo to na izbę w sensie ma pogotowie. Narazie jest czysto nawet w środku więc już się trochę uspokoiłam. A poza tym nic nie boli więc chyba będzie dobrze ale i tak jutro chyba będę umawiać się prywatnie chociażby zobaczyć z mężem maleństwo i dostać jakaś pamiątkę bo już wiem że z kasy nie będzie mi to dane a poza tym jest tam stary sprzęt więc same wiecie jak to wygląda a może przy okazji dowiem się jaka płeć? Myślicie że jest to możliwe 15tc i 4dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz w 15tyg powiedzial ze to za wczesnie, aczkolwiek szperalam tu i tam na roznych forach itd ze nawet w 12 tyg mozna rozpoznac, ale to chyba zalezy tez od sprzetu i oka gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do plamki to ja nie mam pojecia.. ale ja zapisalabym sie do lekarza na nasteny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super dziewczynki że napisałyście kilka słow jeszcze troszke mi zostało do poczytania, ale spoko nadrabiam , i prosze o czesciejsze odwiedzanie, biegunia to teraz jak juz na l4 to pisz jak najwiecej co i jak , ja staram sie ale ja bardzo pózno , zawsze jestem juz pisałam wczesniej dlaczego , AZJA ok ja mam te sama sytuacje , wiec zagladaj kiedy dasz rade ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mamusie oczywiście zapraszam do zapisania w tabelke jest na poprzedniej stronie ewela to super że zakupy udane , ach jak ja bym chciała juz cos takiego kupować, my tez zakupy robimy , ale bardziej wykończeniwe do naszego nowego domu, a zaczeliśmy od kotłowni i mój M właaśnie zakończył dziś układanie kafelek w kotłowni , i kupiliśmy gres na taras, który mam ogromny na garażu i balkon juz coś cieszy , ale gdzie do pokoji , kuchni , łazienek jeszcze ho ho, ho Biegunia , to troszkę obawy miałaś, ale dobrze ze juz jest ok , , bedzie , i musi byc ok, biegnij jutro to skontrolowac lepiej chuchać na zimno, oczywiście daj znać co i jak a co do płci to jest to mozliwe, ale napewno musi być fachowy lekarz i sprzęt, ja liczę ze sie dowiem tak po 20 tyg GOSIA czyzby juz mleko ci sie produkowało?? mi sie w poprzednich ciazach lało juz pod koniec ciazy mleko , to fakt, ale czy to nie zawcześno?? martata ja z tym biustem mam podobnie ze hej tez nie moge dobrać dobrego stanika , Leonka usg połowkowe , mysle ze sie mieścisz w granicy , ja tez gdzies bede miec w tym czasie , ale ci zazdroszczę wyjazdu na morze , wiec po powrocie czekam na relacje:) Listopadowa mamusia , no i widzisz wszystko dobrze bardzo sie cieszę a te kolejki do lekarza to tez znam , ja tez tyle nieraz siedzę i czekam na wizytę NIKA CO U CIEBIE ???????????? A i napisze wam wczora pisałam ze ur, sie nam nastepne dziecko w rodzinie, to dokładnie , z mojego M strony chłopczyk ur sie z waga 2600 i dlatego prawie miesiąc wczesnie bo miał infekcje i dlatego ten poród, i ma problem z oddychaniem:( , lezy w inkubatorze, dostał antybiotyk , mam nadzieje ze wyjdzie z tego zdrowy , a mama jego przechodziła grype w kwietniu miała wysoka goraczke przez kilka dni , miała antybiotyk , wydaje mi sie ze moze mały z tego złapał ta infekcję , ale to tylko moje przypuszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaleństwo zakupowe i mnie pomału ogarnia... jeszcze nie znam płci więc staram się ograniczać i kupować ciuszki w neutralnych kolorach. U nas w rodzinie wielkie baby boom! W maju urodziły szwagierka i żona kuzyna, w listopadzie ja, a w grudniu kuzynka od strony męża ;) Fajnie, że dzieciaki będą w tym samym wieku, nie będą się nudziły na rodzinnych imprezach. Też mam problem z dobraniem sobie stanika... jak dobry pod biustem to za małe miseczki, a ja miseczki ok to wisi pod biustem. Ciężko coś wybrać, nawet pani ekspedientka ostatnio miała problem z dobraniem odpowiedniego rozmiaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........płeć nieznana ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........ tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11........tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ........ płeć nieznana Dagniesia 37 ......tp.14.11........4 ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża .........płeć nieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża..........płeć nieznan Życiowa optym....tp.10.11.........1 ciąża..........płeć nieznana Dopisuję się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :* Ulenko kochana leze w szpitalu od niedzieli już bym chciała być w domu :-/ U mnie według ostatniego usg 19 tydz. :) a jak się pytają i mówię że 5 miesiąc to nikt nie chce wierzyć jedna kobieta na sali stwierdzila że chyba nic nie jem a apetyt to ja mam dobry :) Listopadowa nic się nie przejmuj różnica u mnie też taka jest bo owulacje miałam znacznie później i to dlatego więc to nie powód do zmartwień :) Co do płci to mój lekarz już w 12 tyg. napomknal co sugeruje a w 16 potwierdził :) więc ja szybko się dowiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale tu ruch :D Przede wszystkim biegaczka, masz ode mnie ochrzan, zamiast odpoczywasz to biegasz z zakupami. Mam nadzieję, że wszystko już ok i że poszłaś lub idziesz do lekarza, lepiej żeby to lekarz sprawdził. Koniecznie daj znać co tam z tobą , a potem proszę leżeć i pachnieć a nie latać jak sroka z uciętym ogonem !!! Witaj Życiowo Optymistko :) fajny nick . Nika89 przypomnij proszę bo chyba przeoczyłam , coś się dzieje ? Ulna z dzidziusiem będzie dobrze, zobaczysz że takie maluszki są napawdę bardzo silne . ps. meble już rozłożone i ustawione i .... nie podoba mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam! Ale rozpisane :D Ale to dobrze, tak ma być :) No tak naczekałam się ale jak pisałam było warto! Niestety nie znam jeszcze płci a szkoda bo jestem bardzo ciekawa no ale cóż na gorszym sprzęcie jak u mnie to ok 20 tygodnia dopiero... Podobno na pierwszych prenatalnych dzięki bardzo dobremu sprzętowi można już co nie co powiedzieć na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życiowa optymistka mówisz szal zakupów? Mnie jeszcze nie dopadł ale mojego M już tak :) Ostatnio kupił takie ładne śpioszki :) Poza tym nastawił się na chłopaczka Janka :) Ale ja coś czuję, że to dziołszka będzie choć wolałabym chłopczyka ale najważniejsze by zdrowe było :) PS. Biegaczka lepiej skonsultować to z lekarzem nawet jeśli już jest Ok, będziesz miała spokojne sumienie, będzie dobrze i więcej odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh szał zakupowy ciuszków, już za niedługo już za momencik :D . Niedzielę dostałam pierwszą reklamówkę ubranek na malutki rozmiar, cudo ... już zapomniałam , dziewczyny powiem wam że cieszę się jak wariatka . Najchętniej już bym wszystko przygotowywała a tu jeszcze tyle czasu ... ehhhhh . Mam nadzieję że zleci szybko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela w niedzielę dostałam strasznych boli myślałam że to brzuch ale zaczęło promieniowac aż do kręgosłupa nospa nic nie pomagało no i w ostateczności dla dobra maluszka uległam i mój zawiózł mnie do szpitala. Zrobili na szybko usg no i wyszło że to kolka nerkowa (nikomu nie życzę :-/) no i pod kroplówkę i tak lerze ale już jest ok, dorobili badania na nerki, a ja nigdy problemu z nerkami nie miałam nigdy... No ale kamieni nie ma, piasku też więc jest ok a co dokładnie jeszcze to jak dostane wypis to Wam napisze bo tylu tych lekarzy się tu przewija że nawet nie wiem kogo pytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika znam ten ból, u mnie pojawił się pierwszy raz w ciąży właśnie. Pierwszy objaw to był taki ból choćby korzonki a potem była prawa strona brzucha , na następny dzień promieniowało do nerki. U mnie z dzidzą wszystko ok, badania moczu troche słabe bo były bakterie w moczu i to wszystko . Dostałam jednorazową dawkę antybiotyku i już mi przeszło, ale nie powiem strach o nerki został, zawsze tylko nie w ciązy ... Przeszły Ci już całkowicie te bóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mało jakos odzywam sie ,wszystko oki ale jakoś dołki łapie a prawda jest taka ,ze niemam powodów ,dzidzia zyje ,leciutko kopie ale to hormony chyba robią swoje.Mam dziś wizyte u gina bo kończy mi sie L4 ,robiłam wyniki i wyszła mi anemia dziwie sie troche bo zdrowo odzywiam sie ,jej mn ostwo owoców,warzyw ,do obiadu tylko 1-2 ziemniaki a do tego full surówek ,pije 100 procentowe soki a mimi wszystko jest anemia ,łykam od poczatku ciązy Femibion --niby bardzo dobre witaminy. Ja wstepnie płec poznałam na badaniach genetycznych w 13 tyg --ciekawe czy dziś potwierdzi sie ,ze mam synka. Wspólczuje ci Nika ja też byłam w szpitalu wiem jak tam jest ,. biegaczka mam nadzieje ,ze wszystko ok byłas chyba dzis u gina ja miałam brązowe plamienia bo z jajnikimem ma problemy brałam do 16 tyg Luteine.Listopadowa mamusia --witaj .. Co do zakupów to my mamy juz wszystko obcykane jakie łożeczko ,wózek czekamy tylko do potwierdzenia płci i zaczniemy pomału kupować bo tak odrazu wszystko kupic to jest mnóstwo pieniazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika tak myślałam ze cos jest nie tak z toba bo za długo cie, nie było , WIEM w szpitalach jest najgorzej nie nawidze tego miejsca, trzymaj sie kochana napewno wszystko bedzie dobrze , ZDRÓWKA DLA CIEBIE I DZIDZIUSIA :) BIEGUNIA I CO Z TOBĄ , daj koniecznie znać Ewela dzis dostałam informacje ze ten malutki ma zapalenie płuc to taka ma infekcję , na pewno z tego wyjdzie czy ja zle odczytałam , czy ty zle napisałas ze meble ci sie nie podobają ?? dlaczego?? ja co do zakupów i myslec o wyprawce to planuje tak na sierpień Dagniesia te dołki to najgorsze sa w zła pogodę a zwłaszcza taka jak jest u mnie dzisiaj leje, leje i jeszcze raz leje , koszmar koniecznie napisz jak po wizycie, a anemia to bardzo często sie zdarza w ciazy , napewno dostaniesz zelazo, najgorzej na tym cierpia zęby, ale spokojnie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bóle mi już przeszły całkowicie na szczęście i mam nadzieje że nie wrócą :) dobija mnie to bezczynne lezenie bo lepiej się czuje jak chodze niż tak leze no ale wyjścia nie mam :/ oby do jutra tylko... Na szczęście maluszek mnie troszkę porusza od czasu do czasu więc daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika czyli jutro wychodzisz?? czujesz juz maluszka , ja juz coraz bardziej i czesciej nawet teraz, a jak u was dokładni juz czujecie , i rozpoznawacie ze to kopniaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martarta ja nie czuje twardego brzuszka mam troszkę sadełka. A pro po mam takie pytanie mój M chciał mnie zabrać w weekend na wycieczkę, dokładnie ma w planach porwać nasze chrześniaki i mnie i wyruszyć do wesołego miasteczka ale czy to odpowiedni pomysł? To będzie już mój 16 tydzień... Jak tam się czujecie? Jak dzień mija? Nika wiem co to znaczy szpital... Jest okropnie nic miłego ale jesteś pod dobrą opieką :) Najważniejsze, że wszystko jest już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym powiedziała ze u mnie robi sie twardy i pępek sie zmienia , czyli z dziurki robi sie wypukły , u mnie 18 tydz i 4 dzień , moze u mnie szybciej wszystko postępuje bo to 3 ciaza i wiem już co i jak , a ruchy są wspaniałe , każda się do czeka w swoim czasie Jak dzien bardzo nudny , bo pogoda do kitu więc wiecej czasu przed komputerem Biegunia co u ciebie , byłaś na tym usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×