Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Podróż ok. Z tym, że my do Gdańska rano na kawę zajechaliśmy do znajomych to dzieciaki się pobudziły, a później na procesjach staliśmy to już p*****lca każdy z nas dostawał :O Ale tak to ogólnie fajnie. Jak nie spał to się bawił i było ok. Więcej młoda marudziła jak on ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz moj bilans po pół roku: Młoda na dzień dzisiejszy 6 miesięcy i tydzien waga 7400 kg . Zębów: 0 Wprowadzony jedn stały posiłek jarzynowy , plus cały czas cyc Dodatkowo je deserki i kaszę manna. Szczepienie wpołowie czerwca. Chórb przebytych - jedno przeziębienie Zaczyna siadać, dodatków podnosi się na nogach. nie gada codziennie aleksiej już rozkręca . Zaczyna reagować moje nie. Mama - porod naturalny, nacięcie krocza, wszystko ok. Waga - przed ciążą 68 kg , w ciąży +18, W chwili obecnej 68,5 Okres pierwszy podkoniec mają. Rozstępy na piersiach i małe na brzuchu. Włosy , zaczynają wypada. Gosia skopiowałam twój post bybyło szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dortelinka 123
A ja dzisiaj mam dwie daty do świętowania 1. To 8 rocznica ślubu. 2. Nasz synuś kończy pełne 6 miesięcy. Co do bilansu to : Waga 7800 kg Zebów brak a ślini się strasznie chodzi w dzień cały czas w śliniaku bo przebierała bym co chwilę Co do jedzenia to zjadamy zupki jarzynowe w małych porcjach i czasami daje jakąś kaszkę Pierś co chwile podawana choć powoli mleczko zanika w lewej piersi to już daje tylko 2 razy karmię tylko prawą i mam ją troszkę większą a po za tym dokarmiam jeszcze butelką Siedzi już ładnie posadzony na podłodze usiedzi jakiś czas sam nie leci a jak poleci do przodu to podniesie się czasami uda mu się na łóżku jak mu przytrzymam nóżki usiąść z leżenia no i teraz jak siedzi mi na kolanach i złapie mnie za ręce to wstanie skubaniec i jest strasznie r***liwy No i zaliczył już pierwszy upadek z łóżka ( rano poszłam robić śniadanie i zostawiłam go na środku łóżka z mężem i wyszłam z pokoju a mężowi się przysnęło i mały jakoś zsunął się z łóżka usłyszałam bek i mąż ze strachem leci że spadł i nie wie jakim sposobem. Przechodząc do mnie to : Kilogramy nadal pozostają i to sporo bo aż 8 na plusie i nie mogę się ich pozbyć Od początku karmienia przeszłam 3 zapalenia piersi od któych straciłam w lewej pokarm choć jeszcze coś tam z niej wypływa produkcja idzie prawą A nie wspominając początków karmienia gdzie przez dwa tygodnie miałam strupy na brodawkach i ze strasznym bólem przystawiałam małego do piersi Następnie przeszłam 2 razy anginę i musiałam 2 razy brać antybiotyk Ale na szczęście teraz jest dobrze i dalej karmimy piersią Okresu u mnie też brak i mi z tym dobrze już odzwyczaiłam się od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz umieszczam bilans, bo tamten pisany z komórki ma tyle błędów, że nie mogłam tego zostawić :), a więc: Młoda na dzień dzisiejszy 6 miesięcy i tydzień. Waga: 7400 kg . Zębów: 0 Wprowadzony jeden stały posiłek jarzynowy , plus cały czas cyc. Dodatkowo je deserki i kaszę manna, ale nie codziennie. Szczepienie w połowie czerwca. Chorób przebytych - jedno przeziębienie. Zaczyna siadać, dodatkowo podnosi się na nogach. Nie gada codziennie ale jak zacznie to cały dzień, aczkolwiek już się rozkręca . Zaczyna reagować na moje nie. Jak np. ciąga mnie za włosy mówię "nie" to zostawi, albo jak łapie za łyżeczkę w czasie jedzenia. Mama - poród naturalny, nacięcie krocza, wszystko ok. Waga - przed ciążą 68 kg , w ciąży +18, W chwili obecnej 68,5 Okres: pierwszy pod koniec maja, nie taki straszny, obfitość średnia, bez bólów. Rozstępy na piersiach i małe na brzuchu. Włosy , zaczynają wypadać, ale mam sporo więc nie ma się czym przejmować. Poza ty w ciąży nam gęstnieją więc to normalne że teraz pozbywamy się nadmiaru. 🌼 Co do podróży to my byliśmy na tych mazurach i naprawdę mała zachowywała się super, nie było problemów z spaniem w nowym miejscu, cały dzień na zewnątrz, nie przeszkadzały jej hałasy. Podróż różnie do: spała prawie przez całą drogę, a jak się obudziła to zajmowała się sobą. Jak wracaliśmy to marudziła, troszkę spała, ale jakoś wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było :( ale widzę że dobrze trafiłam bo załapałam sie na bilans ;) SWIETNY POMYSŁ Gosia, Idris to ja też pozwolę sobie skopiować ;) Wojtuś na dzień dzisiejszy 6 miesięcy i 1 tydzien waga 8850 kg z dnia 4.06.2013 . Zębów: 0 Wprowadzono następujące posiłki : kleik ryzowy rano lub kaszka 7 zboz /glutenowa/ deserek owocowy, obiadek plus MM Szczepienia zaliczone mamy spokoj na pol roku :-) Choroby - jedno przeziębienie Zaczyna siadać, raczkuje do tyłu i dodatkowo leżac na brzuszku podnosi pupę i kolana a nastepnie staje na paluszkach-wyglada jakby robil pompki :)/ GADA jak najety :) :) . Uwielbia jadace samochody :) Mama - CC rana zagojona ale czasami szczypie /szczegolnie jak sa upały/ i też nie jestem zdowolona :( Waga - przed ciążą 62 kg , w ciąży +12, W chwili obecnej 62 kg ale brzuszek odstaje :( Okres pierwszy w kwietniu. Rozstępów brak Włosy- wypadają jak głupie :( dobrze ze mam ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! to i my się zbilansujemy ;) i też kopiuje Gosia Twojego posta ;) Tosia na dzień dzisiejszy 7 miesięcy i 1 tyg. waga 6,9kg . Zębów: 2 na dole Wprowadzone: Kaszka ryżowa, kaszka manna, obiadki wszystko co idzie do 6msc, chrupki, jabłko, banan, biszkopty próbowałyśmy ale odstawione bo chrostki się pojawiały, no i raz dałam jej "naszego" obiadu ale tylko 3 łyżeczki ryby z ziemniakiem i nic jej nie było a buzie szeroko otwierała. Szczepienie: 12.06 i później spokój do 12 mscż Chorób przebytych - 2-pobyty szpitalne Zaczyna siadać, opowiadać po swojemu, wstaje na kolana i porusza się w tył, obroty z pleców na brzuch wykonuje praktycznie w miejscu i w ciągu 2 sekund, z resztą większość czasu teraz leży na brzuchu, głowa wysoko i wszystko ogląda. Ja - poród SN, nacięcie krocza-blizna ok prawie niewidoczna. Waga - przed ciążą 49 kg , w ciąży +13, W chwili obecnej 57 kg i niech tak zostanie, choć brzuch troszkę jest ale to z mojego lenistwa :) Okres: koniec grudnia 2012 Rozstępy w sumie w tej ciąży nowe nie wyszły ale są po pierwszej na brzuchu, piersiach oraz udach ale to też od skoków mojej wagi :/ Włosy wróciły do normy czyli wypada już ich znacznie mniej taka dzienna norma :) No to chyba tyle :) Blondi kolejnym razem możesz na kawę do mnie wlecieć bo pewnie jedziecie niedaleko mnie :) My wyjazd nad morze mamy za niecałe 3tyg... ciekawe jaka pogoda będzie i jak droga bo u nas jest problem jeśli chodzi o spanie Tosi w aucie bo prawie nie śpi! A jeszcze pytanie do Blondi ;) Artur jechał w foteliku tym małym czy już przesiadłaś Małego w taki co przodem jedzie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziolek, jadąc nad morze jeździmy na Kalisz nie na Poznań od kiedy mamy obwodnice :) A fotelik to nosidełka nie używamy już chyba ze 2 msc dobre, ale ten co ma jest tyłem jeszcze ustawiony. Młoda korzystała z niego do zeszłego roku, ale kiedy odwróciliśmy przodem to nie pamiętam Zapraszam dziś na migdałową tartę z budyniem i truskawkami :) http://oi41.tinypic.com/2ihxy5x.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Fajny pomysł z tym bilansem. Do podsumowania dołączam się i ja ;) 🌼 Mikołaj na dzień dzisiejszy 6 miesięcy i 2 tyg. waga 8600kg . (waga z wczorajszego dnia). Dwie jedynki dolne. Wprowadzony jeden stały posiłek jarzynowy, kaszka manna, plus cały czas cyc. Czekamy na blendera i zaczniemy bardziej urozmaicać menu. W nocy nadal budzi się na karmienie, był czas że budził się już o 5,wczoraj o 3 dzisiaj o 2. Szczepienie za 2 tygodnie. Chorób przebytych - przedłużająca się żółtaczka fizjologiczna, jakaś bakteria w moczu, katarek. Leżąc na brzuchu podpiera się na wyprostowanych ramionach ,siedząc w leżaczku odchyla głowę ku przodowi i chwile się tak utrzymuje. Mama - poród naturalny, nacięcie krocza, wszystko ok. Waga - przed ciążą 51 kg , w ciąży +16. W chwili obecnej 51. Okres -brak. Rozstępy -brak. Brzuch nie jest taki jak przed ciążą :( Włosy , wypadają ale już coraz mniej. 🌼 A tak poza tym to mojemu też jeszcze zdarza się ulewać, czasami może z przejedzenia, 2 tygodnie temu był z Nami trochę na weselu, sprawował się dobrze, uśmiechał do obcych, jak już był śpiący zaczął marudzić więc odwieźliśmy do babci. Za dwa tygodnie mamy impreze firmową u męża i pewnie też pojedziemy w trójkę. 🌼 Wieczorkiem postaram się podesłać fotke z uchwyconymi ząbkami a teraz idę przygotować kaszkę manna, pewnie niedługo się obudzi. 🌼 Ciacho mmm wygląda smakowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale fajnie ze tak opisujecie dzieciatka, mozna troche porownac ze swoim, super pomysł! to ja też się dołączę :) Natalka 6 miesięcy i 8 kg Zębów: 1- zobaczylam kreseczke (dolna jedynka) dokładnie trzy dni temu, więc miała już 6 i pół miesiąca :) Wprowadzono następujące posiłki : posiłek stały (zupka lub obiadek) oraz popołudniu deser ( kaszka lub owoce, albo to i to razem) dzis pierwszy raz dostała skórkę z chleba. poza tym ciagle na cycu, ale coraz większe przerwy w ciagu dnia, jedynie noce takie sobie, zazwyczaj 3 razy podjada cycusia. Szczepienia zaliczone mamy spokoj na pol roku Choroby - trzy razy katarek. Siedzi z podparciem, czasem chwile potrafi bez podparcia. nie raczkuje, nie lubi lezec na brzuszka, ale leżąc na plecach wyczyna różne wygibasy, przekręca sie na boki, wygina-ciagle w ruchu. Gada nie za wiele, wiecej cos tam postękuje, śpiewa, ciągle sie smieje, duzo na glos. Mama - poród sn Waga - przed ciążą 58 kg , w ciąży +16, w chwili obecnej 56 kg ale brzuszek odstaje Okresu brak. Rozstępów brak. Włosy- wypadają juz troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale fajnie ze tak opisujecie dzieciatka, mozna troche porownac ze swoim, super pomysł! to ja też się dołączę :) Natalka 6 miesięcy i 8 kg Zębów: 1- zobaczylam kreseczke (dolna jedynka) dokładnie trzy dni temu, więc miała już 6 i pół miesiąca :) Wprowadzono następujące posiłki : posiłek stały (zupka lub obiadek) oraz popołudniu deser ( kaszka lub owoce, albo to i to razem) dzis pierwszy raz dostała skórkę z chleba. poza tym ciagle na cycu, ale coraz większe przerwy w ciagu dnia, jedynie noce takie sobie, zazwyczaj 3 razy podjada cycusia. Szczepienia zaliczone mamy spokoj na pol roku Choroby - trzy razy katarek. Siedzi z podparciem, czasem chwile potrafi bez podparcia. nie raczkuje, nie lubi lezec na brzuszka, ale leżąc na plecach wyczyna różne wygibasy, przekręca sie na boki, wygina-ciagle w ruchu. Gada nie za wiele, wiecej cos tam postękuje, śpiewa, ciągle sie smieje, duzo na glos. Mama - poród sn Waga - przed ciążą 58 kg , w ciąży +16, w chwili obecnej 56 kg ale brzuszek odstaje Okresu brak. Rozstępów brak. Włosy- wypadają juz troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale fajnie ze tak opisujecie dzieciatka, mozna troche porownac ze swoim, super pomysł! to ja też się dołączę :) Natalka 6 miesięcy i 8 kg Zębów: 1- zobaczylam kreseczke (dolna jedynka) dokładnie trzy dni temu, więc miała już 6 i pół miesiąca :) Wprowadzono następujące posiłki : posiłek stały (zupka lub obiadek) oraz popołudniu deser ( kaszka lub owoce, albo to i to razem) dzis pierwszy raz dostała skórkę z chleba. poza tym ciagle na cycu, ale coraz większe przerwy w ciagu dnia, jedynie noce takie sobie, zazwyczaj 3 razy podjada cycusia. Szczepienia zaliczone mamy spokoj na pol roku Choroby - trzy razy katarek. Siedzi z podparciem, czasem chwile potrafi bez podparcia. nie raczkuje, nie lubi lezec na brzuszka, ale leżąc na plecach wyczyna różne wygibasy, przekręca sie na boki, wygina-ciagle w ruchu. Gada nie za wiele, wiecej cos tam postękuje, śpiewa, ciągle sie smieje, duzo na glos. Mama - poród sn Waga - przed ciążą 58 kg , w ciąży +16, w chwili obecnej 56 kg ale brzuszek odstaje Okresu brak. Rozstępów brak. Włosy- wypadają juz troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale fajnie ze tak opisujecie dzieciatka, mozna troche porownac ze swoim, super pomysł! to ja też się dołączę :) Natalka 6 miesięcy i 8 kg Zębów: 1- zobaczylam kreseczke (dolna jedynka) dokładnie trzy dni temu, więc miała już 6 i pół miesiąca :) Wprowadzono następujące posiłki : posiłek stały (zupka lub obiadek) oraz popołudniu deser ( kaszka lub owoce, albo to i to razem) dzis pierwszy raz dostała skórkę z chleba. poza tym ciagle na cycu, ale coraz większe przerwy w ciagu dnia, jedynie noce takie sobie, zazwyczaj 3 razy podjada cycusia. Szczepienia zaliczone mamy spokoj na pol roku Choroby - trzy razy katarek. Siedzi z podparciem, czasem chwile potrafi bez podparcia. nie raczkuje, nie lubi lezec na brzuszka, ale leżąc na plecach wyczyna różne wygibasy, przekręca sie na boki, wygina-ciagle w ruchu. Gada nie za wiele, wiecej cos tam postękuje, śpiewa, ciągle sie smieje, duzo na glos. Mama - poród sn Waga - przed ciążą 58 kg , w ciąży +16, w chwili obecnej 56 kg ale brzuszek odstaje Okresu brak. Rozstępów brak. Włosy- wypadają juz troche mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądałam zaleglości na poczcie. Blondi fajnie mniamniamujesz hihi chyba każda z nas tak robi :P :P :P Fajne minki Arturek robi :) Gosiu Twoj filmik z jabłuszkiem nie otwiera sie, ale arie operową i zębolki zobaczyłam no i zdjęcia, słodka Twoja córcia :) Moja tez tak pieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że się pomysł bilansu spodobał :) w sumie to tak mimowolnie rzuciłam :) ale fajnie ze się przyjęło,,, :) Po opisach widzę ze dzieciaczki podobnie idą :) jakiś większych odstępstw nie ma :) Chyba w końcu doszedł ten fim z jabuszkiem,, ze 3 razy wysyłałam wrrrrr Miałam pisać ,,, gdzie podziewa się reszta dziewczyn ??? Azja Ewela Tatiana ( Słońce jak tam się sprawuje maluszek , czy wszystko ok po tej operacji ???) I nie wiem które to się tam jeszcze nie odzywają ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Biegaczka JeszczeTroszke Ulna30 LstopadowaMamusia Patisonek Leonka Maguś Justyna1991 Justyk,,,, Gdzie się podziewacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem i również przedstawiem swój bilans: Leon waga 7,4 kg - stan na 7 miesięcy Zęby - brak :( Jedzenie - mleczko, obiadki, deserki, jogurciki, kaszki, woda do picia. Ostatnio próbował zjadać mi z talerza makaron z sosem - tak łapczywie zagarniał, że w szoku byłam - jak się uda to zamieszczę filmik na poczcie. Szczepienia - dopiero za pół roku kolejne. Chorób przebytych - 0 i dobrze :) R***liwość - nadal nie siada :( i nawet jakoś nie widzę prób. Za to ciągle staje na czworakach i buja się tak śmiesznie. Leżąc na brzuchu obserwuje wszystko podpierając się na prostych rękach. Turlanie, walenie nogami w podłoże itp. Jest tak r***liwy, że przewinięcie go staje się nie lada sztuką :) Mama - poród naturalny, pęknięcie krocza (malutko), wszystko ok. Waga - przed ciążą 70 kg , w ciąży +15 kg W chwili obecnej 75 kg :( Okres - w kwietniu pierwszy raz. Rozstępy - na piersiach, na brzuchu brak no i brzuch nadal odstający :( Włosy , wypadają ale już coraz mniej. Do pracy wracam za 3 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja: waga 8,0 kg - stan na 6,5 miesięcy Zęby - 1 -dolna jedynka Jedzenie - woda do picia, kaszka mleczno ryżowa, troche słoiczkowego popróbowane, a tak dalej cyc Szczepienia - za miesiąc kolejne Chorób przebytych - 0 R***liwość - bardzo r***liwy, siada z pozycji na czworaka, pełza do tyłu, podpiera się na rekach i stopach i tez tak smiesznie sie buja, zmiana pieluchy - meksyk. Mama - cc, blizna wezykowa, nadal widoczna, nie boli. Waga - przed ciążą 57 kg , w ciąży +15 kg W chwili obecnej 64 kg Okres - brak. Rozstępy - na piersiach, na brzuchu brak Włosy , wypadają ale już coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski!!! Wcięło mnie trochę, wiem.... ale jestem :D wpadłam w wir urządzania, przerabiania i dekorowania mieszkania - na szczęście już końcówka :) Kamil rośnie jak szalony - pewnie tak jak i Wasze maluszki :) ma dwa zęby, do tej pory wcale nie chorował. Mamy wizytę kontrolną u kardiologa 10.06 więc go przesłuchają i zajrzą jak serduszko pracuje itp. Wracam do Was na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakiś sprawdzony sposób na te plamy po obiadkach, zupkach itp. Moczę w zimnej wodzie a i tak proszek nie daje rady. Piorę w persilu już dawno dzieciaczkowe ubranka razem z naszymi tylko nie używam płynu do płukania. Czasami mieszam z lovellą bo mi została ale ta lovella w ogóle jest lipna. Wasze dzieci z tego co czytam zjadają objadki, mój tylko dzióbnie 4-5 łyzeczek i potem chyba zaczyna się nudzić i rozgląda się na boki, wkłada nogi do buzi (skarpety to prania) itp. Nie zmuszam go ale chciałabym by juz zjadał obiad. Z kaszką jest tak samo, parę łyżek. Co lubi to jabłko, arbuza, banana ze siateczki. Cześć Tatiana, ja dolaczyłam nie dawno do tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idris - nie wiem czy już pisałaś, a ja przoczyłam czy nie pisałaś o tym gdzie byłaś na tych mazurach ? Jak było ? Bo ja szukam czegoś na sierpień i własnie tak w miarę blisko Warszawy do ok 200 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka nie pisalam opisze ci na poczcie, ale chwilowo nie mam internetu wiec albo w weekend, albo po. Wlasnie dziewczyny napiszcie o jakis miejscowkach, najlepiej na poczte bo na forum to zaraz zginie w postach i potem jie bedzie chcialo sie szukac. Moze ktoras zna jakas miejscowke niedaleko albo w Stegnach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Podesłałam zdjęcie z telefonu na pocztę więc w razie co ten numer to nie żaden spam tylko ja :) Weszłam żeby ją przykryć a tu nogi wiszą za łóżeczkiem :D Wczoraj dałam małej truskawkę, żadnej wysypki nie ma więc spoko. Gosia mi Twój filmik i jeden i drugi otwierał się już w tym pierwszym mailu. Ja tak małej nie mogę dawać jabłka bo ona to od razu wielki kawał gryzie :/ ale kupiłam tą siateczkę i jest si :) tylko błąd zrobiłam i dałam tak banana i później się męczyłam z wymyciem resztek. Na pocztę podeślę też linka tam gdzie jedziemy nad morze. tylko tam są plusy i minusy... bo bez auta ani rusz ale za to cisza i spokój. My byliśmy w różnych miejscowościach ale tam wracamy już któryś raz i 3 raz zabieramy tam znajomych i nie narzekają. U nas od wczoraj piękna pogoda :) pranie poszło w ruch, no i spacerki częściej albo na podwórku. No, to tyle na razie, może później jeszcze jakieś fotki Tosi wrzucę. Buźki! PS. Tatiana super że Kamilek zdrowy! Endorfina ja zapieram szarym mydłem, a wczoraj w biedronce w ręce wpadł mi odplamiacz lovelli i przeczytałam że plamy po obiadkach niby usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziolek, ale fajnie sobie zasnęła hihih :-) Gosia, super Łucyjka wcina jabłuszko, ja to sie boje, ze wiekszymi kawałkami sie zakrztusi, moja nawet skórka z chleba sie krztusi czasem, ja zaraz panikuje :P no ale trzeba próbować. A mam te siateczki to spróbuje jabłuszko dac w siateczce, bo potarte to zje. Mikołaj, Leon-fajne chłopaki rosną :) Ja też wysylam trzy zdjęcia, na jednym Natalka z siostrzyczką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatiana, fajnie ze wróciłaś i że u Was wszystko ok ,,, :) Tośka- pierwsza klasa , sen chodzony :P Leon,,, chciałabym żeby moja już tak na czworakach a ona ni cholery ,,, w ogóle zazdroszczę ze tak możesz małego puścić,,, u nas to albo tylko w naszym pokoju albo ponad poziomem podłogi bo raz że pies dwa , to minus otwartego salonu , wiecznie piasek z pola i czasami błoto,,, więc będzie problem. Natalka i Gosia,,, podobne do siebie :) super dziewczynki :) A Mikołajek to już taki fajny wyraźny chłopaczek :) Super te nasze dzieciaczki . Co do urlopu w Polsce,,, Polecam www.urlopwpolsce.pl strona mojego znajomego , ale nie polecam dlatego że jego tylko dlatego że często sama z niej korzystałam, i w większości są od razu ceny podane i taka dosyć przejrzysta mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie mam zbyt czasu bo w uj roboty... chciałam tylko się mega pochwalić, że junior nauczył się wstawać :) Jeszcze wczoraj opowiadałam znajomym jak śmiesznie w łóżeczku łapie się barierek, podsakuje na pupie i prawie wstaje - poszłam się kąpać przed spaniem i drze się Przemek. Posadził juniora a on fik i stanął, utrzymał się chwile i bach :) Trzeba teraz pilnować bo upadki ma nie opanowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam na pocztę zdjęcia, a w drugim mailu podesłałam adres bloga - efekt nudy... ale co mi tam, spróbuje swoich sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endorfinka ja mam amway'a w sprayu, pryskam zaraz przed wrzuceniem do pralki i wszystko schodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi gratulacje dla juniora, ale szybki chlopak!!! :) :) :) Fotki znad morza super, maly ma usmiech na cala buzke, slodki! A co do bloga, czy wszystkie wypieki to Twoje pomysly? Wygladaja smakowicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kr***a, pomysły może nie, ale często modyfikacje, dodatki pod mój smak ;) Jeszcze mało bo nie mam ładnych zdjęć starszych przepisów, ale będę nadrabiać. Miło, że się podoba :) My jedziemy zaraz na imprezę na stadion, na Wrocławski dzień przedszkolaka. Cholera taaaak mi się nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×