Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

malowanie i plastyka to zamierzchłe dzieje, ale pamiętam też trochę rzeczy które robiłam z papieru, plasteliny, modeliny i inne cuda które was pewnie też uczyli w przedszkolu i teraz powoli uczę tez tego synka. Ostatnio było wykrawanie i "pieczenie" ciasteczek z modeliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - no to już wiem, że impreza typu zielony kąt na balkonie to wydatek jednoroczny i kosztowny, bo za rok trzeba zaś wszytko od nowa pokupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie, można zostawić na balkonie, ale trzeba dobrze zabezpieczyć donice z iglakiem od mrozu, a na wiosnę mozna przesadzić w wiekszą, ja jednak przesadzam na działkę i w ten sposób mam coś nowego na balkonie a i działka przez to zyskuje nowe drzewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo tak się cieszę, że nie tracisz humoru i masz pozytywne nastawienie, a to już połowa sukcesu, a reszta w rękach lekarzy. Wierzę, że wszystko będzie dobrze, bo taka spryciula jak Ty zapewne coś wymyśli, aby oszukać chorobę i przed nią uciec. Też jestem ciekawa Twoich prac. Ja w wolnej chwili pyknę fotę moich malowideł ściennych dla młodego:) Namalowałam mu autko Zygzaka i Tygryska. Ja też zawsze miałam jakieś tam skłonności i zacięcie plastyczne, ale jeżeli idzie o wykształcenie to ciągnęło mnie w inną stronę. Mój wujek jest po ASP i robi witraże. CO do tych Waszych wariacji ogrodowo balkonowych to ja mały pikuś w tej kwestii jestem i ograniczam się do podziwiania tego co w ogrodzie czaruje moja mama, a ja tylko korzystam spędzając tam od czasu do czasu dni pośród zieleni i kwiatów. Mój balkon wyposażony jest w natkę pietruszki, koperek i szczypiorek oraz winorośl bo bluszcz mi dwa lata temu zmarniał, a różę wywiozłam z uwagi na młodego, bo nie miałby nawet możliwości wychylić się na balkon, bo to taka dość ciasna klitka gdzie po postawieniu 2 krzeseł nogi trzeba zakładać towarzyszowi na szyję :D Na razie nic nie wiem co z Kubą, czekam na informacje od taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - to twój balkon jest idealny na kolację we dwoje! nim się dobrze rozsiądzie przy świecach już jest pełen erotyzm z nogami na szyi :D;) i tu przydałyby się rady asiamt w celu osłonięcia się zielenią od sąsiadów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pełen erotyzm to chyba nic nie poradzę, he he, nie znam upodobań szanownych koleżanek uhuhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam różne upodobania :p ale akurat tutaj żadne roślinki nic nie pomogą,bo i tak wprawne oko i lornetka pana z wieżowca wszystko wypatrzą,więc mimo drewnianych tralek okalających barierkę i pergol po których pnie się winorośl z romantycznej kolacji nici o ile nie chcę zostać gwiazdą na youtube ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy się to otworzy ale jest czadowe :) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-X0AamE1Bxs#! Asiamt dzięki za linka. Fajne to łoże. U nas chyba nie ma salonu z tymi meblami. U mojej małej wszystko się ułożyło. Szczęśliwie dojechali i na chwilę obecną jest bardzo zadowolona. Oby tak zostało :) Monika czytałam, że mały Kubuś już po operacji. Trzymam kciuki i pomodlę się w Jego intencji. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka mam nadzieję, że to nie ja na romantycznej randce na balkonie ;) Zaraz sprawdzę czy mi się otworzy. Wysłałam Wam 3 zdjęcia ściany u Młodego w pokoju, ciekawe jak ocenicie moje zdolności plastyczne :) :p Kolorowych snów. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no czaderski pampersiak! A jak się na końcu rozkręcił i te ruchy bioderkami, jak zawodowy tancerz, normalnie leję po nogach ze śmiechu, słodziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka i ja dzisiaj pierwsza stawiam kawkę:D Dzieciaki już wyszły na autobus,a mały został wczoraj u dziadków na noc...pierwszy raz.Spakował swoja piżamkę ,kapcie wziął w ręce i wymyślił ,ze będzie spał u babci.Myślałam ,ze wieczorem będę po niego jechała a synciu ani myślał:( wracać do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! częstuje się kawą i juz pędzę do drugą! chce któraś? haneczka - ten dzieciaczek jest zabąbisty! uśmiałam się! ja stara krowa nawet bym tak nie potrafiła bioderkami wywijać, a on chyba nie ma nawet 2lata! :D boski jest! u mnie piękna pogoda, zapraszam was na spacer, dodokoła mojego biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana u nas barowa pogoda, leje cały czas haneczka, cieszę sie, ze z córcią sytuacja sie dobrze skończyła, a co do filmika to otworzę w domu, bo w pracy nie możemy z tego korzystać buuuu Monika, no super malunki, gratuluję dpbry miałaś pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i za drugą kawę chwytam :) u nas leje od rana,więc Kobrietto szykuj się na najazd-wybierzemy się do "Cię" na spacer :) Aż się boję kiedy mój będzie chciał wyfruwać z domu do dziadków na noce brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja kawusię biorę bo ciśnienie niziutkie :( i leje jak z cebra. A ja dziś w pracy do 18 :( Pocieszcie koleżanki drogie, wesprzyjcie, rozweselcie, kawała jakiego zapodajcie coby humorek poprawić. Prooooooooszeeeeeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjulip i inne panie obecne mam zagadkę, może znacie: jest 6 ro dzieci, sześcioro pije mleko, a pięcioro z nich je ogórka czego nie miało 1 z dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia - to który taki odważniacha że do babci na noc- starszy czy młodszy? :) tjulip - juz pocieszam :D Do lekarza przychodzi wrona z reklamówką- zrywka na głowie - lekarz: co Pani jest? - dobra, dobra nie pajacuj, to jest napad! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka ,nie znam kawałów ,no może znam ,ale sprzedać ich nie potrafię:P Miałam kiedys takiego klienta który przejeżdżał przez granicę zawsze na mojej zmianie i to o 5 rano.Ten to miał talent:D i zawsze mnie rozbudzał tymi kawałami.Pamiętam jeden i na każdej imprezie go pokazuję ,bo jest do pokazania:P A juz miałam z rana 2 telefony...mamo psyjeć Nie jest tak zle ,jednak synek się stęsknił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObrietta-mały ,bo starszy bardzo często zostaje u babci na noc jak ma wolne. Tam ma kolegów ,bo u nas na wsi żadnego :( Dobre hehe...ten chyba tez zapamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam fajny kawał, ale jest zbereźny i z przekleństwem, ale jak was to nie razi to napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, kobrietta wygrała milion, gratulacje a jednak znacie, chrześniak mi sprzedał ostatnio tą zagadkę, jak widać jest popularna he he a jak tam nastroje w domu kobrietta? juz Wam lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam zdjecia młodego na pocztę, obejrzyjcie w wolnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ma 5 lat:D to prawda ,że już nie taki mały ,ale jak sie urodził to ważył 1.969..taki okruszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi mąż do domu i pyta: - Kochanie, co byś zrobiła jakbym wygrał w totka? - Wzięłabym swoją połową i odeszła od ciebie, ty niedorajdo. - Tak? To masz 5 zł i wypier...aj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecz się dzieje w aptece. Długa kolejna i gość pyta: czy są prezerwatywy? tak są; - to poproszę 3 truskawkowe, a są bananowe? tak są; - to poproszę 4szt., a są wiśniowe? oczywiście są; - to wezmę 5szt; a są może malinowe? I w tym momencie staruszka za nim nie wytrzymała, bo kobiecina z plikiem recept w ręce i na trzęsących się nogach: panocku, a ty będziesz p i e r d o lił czy kompot gotował???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×