Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mucha0811

Rozsądne ale efektowne odchudzanie bez jojo :)

Polecane posty

hej! :) Ja dzis od rana na nogach! Ledwo zjadłam śniadanie i musiałam jechać na miasto. Teraz dopiero wróciłam i zjadłam obiadek :) Wieczorem trochę poćwiczę - dziś Turbo Fire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam sobie podsumowanie mojego treningu! Po miesiącu ćwiczeń Brazil Butt Lift spadłam z: waga : z 64,1 na 62,8 biust : z 93 na 93 ramiona : prawe z 28 na 27 / lewe z 27 na 27 talia : z 68/69 na 65/66 biodro-dupa (najszersze miejsce mojego dołu): z 104 cm na 101 cm uda : oba z 61 na 58/59 łydki : z 36/37 na 35 Nie wiem, czy to dużo, czy mało - w końcu ćwiczyłam cały miesiąc, godzinę dziennie. Ale widzę w lustrze, że ładniej wyglądam. Wreszcie moja dupa oddzieliła się od ud, bo wcześniej to była jedna wielka tłusta masa i jak stałam bokiem, to nie wiedziałam gdzie zaczyna mi się tyłek. No to teraz mam już ładnie zarysowaną linię pośladów :) Jeszcze tkankę tłuszczową mam dużo, ale całkiem fajnie już to zaczyna wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, skonczyłam wlasnie cwiczyc TF :D Nie bylo tak zle! TurboFire wyglada podobnie jak TurboJam, a przynajmniej to cardio, ktore dzis cwiczylam. Troche boksowania, kopania, skokow i jakos zeszlo. Nic trudnego, chociaz nie powiem - ciutke sie zasapalam ;) Milo :) No i ta atmosfera :D Oj, jak ja tesknilam za ta prowadzącą! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Wczoraj zrobiłam drugi dzień Turbo Fire i jestem wykończona! 90 min aerobiku, to dla mnie masakra! Dziś boli mnie wszystko: nogi, ręce, żebra :D Tragedia po prostu ;) Ale jak już zaczęłam, to skończę przynajmniej te 5 Day Inferno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllloouu helloooou Emi :D nie, nie zostalas sama :D ja tu jeszcze jestem. nie waze sie codziennie, ostatnio wazylam sie 2albo 3 dni temu i bylo 66,5 czyli cos z wagi nie spada, mysle ze przez to ze codziennie cwicze i po prostu miesnie puchna troche, mysle tez ze jezeli zrobila bym sobie troche przerwy od cwiczen tak 2-3 dni i dala miesnia odpoczac to waga by poleciala w dol ;) ogolnie wizualnie jest "wow" :D ciuchy luzne, a piszac teraz juz brzuch mi nie wisi na kolanach haha :D odnosnie cwiczen to dalej jest to seria 8 min, czasami 2 razy dziennie, troche tez biegam jakies 10-15 min ;) bo kondycja jeszcze slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Ja ostatnio szaleję z Turbo Fire! Jets to totalnie wykańczające, ale jakos daje rade! :) Na wagę nawet nie patrze, bo stoi - a niech stoi jak chce :D Foch :D Dzis w planach 45 min cardio+20 interwaly+10 rozciaganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś skończyłam Turbo Fire Inferno i się bardzo cieszę, że wreszcie wrócę do ćwiczeń siłowych! :D TF jest fajne, ale ja nie mam w mieszkaniu warunków do skakania :( Wole jednak siłowe, bo przynajmniej nikomu nie przeszkadzam tupaniem, no i nie muszę mieć butów :) Teraz jadę na delegację, to będę mieć przerwę od ćwiczeń, a potem chyba wezmę się za 'ChaLean Extreme' albo '10 Minute Trainer' - oba treningi z Beachbody.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym całym Turbo Fire Inferno 0.5 kg mniej! W sumie czego oczekiwać po 5 dniach ;) Jak kupię sobie wygodne buty do skakania, to może jeszcze wrócę do TF. Póki co chyba jednak zostanę przy siłowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsądne i efektowne odchudzanie bez efektu jojo moim zdaniem to www.idealnafigura.com/slomczynska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja mialam 2dniowa przerwe od cwiczen, dzis od nowa zaczynam, wlasnie bylam sie zwazyc i hmmm jest 65,7 :D czyli jak tylko miesniom odpoczac dalam to ruszylo, jupi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Wróciłam ;) I od razu zabieram się do ćwiczeń i odchudzania, bo przez ostatni tydzień, to poszły w kąt :P Dziś zaczynam TurboFire & ChaLEAN Extreme Hybrid! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D u mnie waga najmniej pokazala 65,0 ale teraz cos rosnie lekko w gore pewnie przed @ :D wczoraj bylam na imprezie wiec mialam grzeszny dzien i zjadlam troche slodyczy, piwka napilam no ale nic. pozdrawiam Emi bo widze tylko my dwie zostalysmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie mam "przerwę" od odchudzania, czyli jem normalnie, ale w miarę rozsądnie :) Odpuściłam sobie liczenie kalorii chwilowo z braku czasu. Nakupowałam mnóstwo warzyw, owoców i jakoś leci! ;P Ćwiczę codziennie,bo marzą mi się mięśnie i wyrzeźbione ciało ;) Póki co waga podskoczyła do 63 kg, ale przy tylu siłowych jakie robię to się nie dziwię. Brzuszek już mi się super robi, widać rysy mięśni :) Jeszcze tylko ta dupa i uda i będzie ok! :D No i macham już hantlami po 4 kg na rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej! co tam? :) ja wlasnie skonczylam wieczorny trening! ostatnio szaleje z tasma gimnatyczna, ale wczoraj przesadzilam i dzis mam straszne zakwasy w tylku, ehh. Ciekawe ile jeszcze potrwa nim wyrobie sobie mięśnie jak skała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec szczuplecialo podziwiam cie!!! ja skacze na skakance zaczelam od 2 tys skokow dzis skoczylam szesc tysiecy w poltorej godziny uwielbiam to!!!! zumba tez jest fajna mom zdaniem przejrze linki ktore podawalas bo walcze z dupka i udami stosuje racjonalna diete i cwiczenia w pracy tez sie ruszam jak czasem zjem ciasto lub cos co ma wiecej kalorii to nie mam zadnych wyrzutow sumienia i nie panikuje licytuje stepper jak go wygram to bede szczesliwa bo jedna aukcja m umknela musze cos znajezc na ujedrnienie i wyrobienie miesni i wiem ze u ciebie to znajde jezdze na rowerze od roku po godzinie dziennie-dojezdzam do pracy i nie ma nic lepszego niz umiesnione nogi!!! ale moja zmora to tylna czesc ud i wewnatrzna-rower sobie z tym do konca nie radzi wytrwalosci ci zycze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dieta slim fast! :) na dupkę polecam Brazil Butt Lift, a konkretnie ćwiczenie Bum Bum oraz Hight & Tight. W tym drugim ćwiczy się z taśmą gimnastyczną i ciężarkami na kostki, głównie tyłek i uda. Fajne jest tez ostatnio przeze mnie odkryte Lower 20 z Turbo Fire :) Dobre efekty daje tez 8 minut Buns jak się używa właśnie ciężarków na kostki. Skakankę tez mam, ale niestety nie mam warunków na skakanie - musiałabym bez butów a to za bardzo obciąża :( Dlatego ci zazdroszczę :) Moja koleżanka dużo skakała i pięknie zeszczuplała z ud! Racjonalna dieta jest najlepsza, bo w końcu żywić się zdrowo trzeba całe życie, a nie tylko na czas diety! Ja też się nie przejmuję kalorycznymi przekąskami :) Czasem trzeba sobie pozwolić, bo jak wiem, że MOGĘ jeść wszystko, to nie mam aż takiej ochoty na to :) Najbardziej kusi zakazany owoc ;) Staram się wybierać zdrowe przekąski i cieszy mnie to, że nawet mój facet polubił owoce podawane z jogurtem, a nie jak kiedyś ze słodka bita śmietaną. Twierdzi, że teraz są bardziej orzeźwiające i czuć ich smak! Największym moim sukcesem jest to, że przestaliśmy korzystać z gotowych sosów w proszku - mój facet teraz wprost uwielbia sos pomidorowy przygotowany z krojonych pomidorów! ;) I zamiast majonezu w sałatkach używamy jogurtu! Niby takie drobne rzeczy, a jednak to były zbędne kalorie wyniesione z domu rodzinnego i dupa tyła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski jak tam? :) Ostatnio coś nie miałam czasu pisać - full roboty! Przestałam się ważyć, bo przy ćwiczeniach siłowych to nie ma sensu :D Wagowo niby przytyłam, ale widzę w lustrze, że raczej schudłam :) Biorę już ponad 4 kg na rękę i 7 kg jak ćwiczę dolne partie ciała i plecy. Masakra, dziś mnie zakwasy dobijają :D Diety nie trzymam - jem duuużo bo około 2000 kcal, ale za to w miarę zdrowo no i dużo białka :) Dziś w planach jakieś cardio, może poskacze trochę przy jakimś aerobiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowaliście kiedyś diety ułożonej specjalnie pod siebie? Taki indywidualny dobór zalecanej żywności może okazać się najlepszym wyjściem. Dietetyka to ciekawa dyscyplina medyczna, trzeba tylko wiedzieć jak z niej korzystać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik777
Hej Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Skierowana jest ona do osób które kiedykolwiek stosowały diete odchudzającą. Proszę o szczere odpowiedzi. Ankieta jest całkowicie anonimowa. To zajmie Ci tylko chwilkę a mnie może pomóc oto link do ankiety : http://moje-ankiety.pl/respond-29215.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betoniarka717
moim sposobem na odchudzanie i zdrowy tryb życia jest sport sport sport i jeszcze raz sport. a tak konkretnie to bieganie. polecam wszystkim. jeśli czujecie, że nie dacie rady, to zacznijcie od innych sportów (np. ćwiczenie w domu) i połącznie to z dietą, jak schudniecie i rozruszacie organizm, to bieganie nie będzie wcale męczarnią :) wręcz przeciwnie. bieganie to dla mnie sposób nie tylko na zdrowie, utrzymanie wagi i piękne lekko umięśnione nogi, ale i duża dawka energii na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodrilla
U mnie idealnie sprawdziło się regularne jedzenie posiłków, ograniczenie jedzenie na mieście, rezygnacja ze słodkości i zmiana pieczywa na lekkie, takie jak np żytnie razowe chlebki Obsta. Staram się również codziennie ćwiczyć. I tak po woli do upragnionego celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Witam! Nie zapominajcie, że nawet diety z najmniejszą zawartością kaloryczną potrzebują waszego zaangażowania i chociaż odrobiny ruchu. Na stronie elavia.pl możecie znaleźć przykładowe ćwiczenia -nawet dla największego leniucha, które można wykonywać przy codziennych czynnościach :) (http://elavia.pl/cwicz). Spróbujcie już od jutra -krótko, ale codziennie :) Pozdrawiam, Alicja eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasewasa
chyba sie przerzucę całkowicie na pełnoziarnisty chleb z lidla -ten trójkątny po 5zeta Dobry jest nie? Smaczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasewasa
Ja mam jeden podstawowy problem za dużo cukrów za mało błonnika Kocham kalorie w postaci jakiej występują w cukierni))) Pokonałam już potwora i nie chodzę do cukierni ale jeszcze czasami coś upiekę-mam dużo szczęścia bo rodzina nie lubi ciast i piękę tylko kiedy mnie dręczy głód...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×