Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
a jeśli : ja na tydzien na 300 kcal tzn jestem w tkaim przedziale od 250 kcal do 350 kcal, czasem zjem 250, czasem 300 , czasem 350 ale 350 nie przekraczam :) wiec chudne 2 kg tygodniowo :) a w pierwszym tygodniu to scxhudlam najwiecej, bo to woda toksyny itepe :) SredniaJa : to vcoraz mniej zaczynasz jesc :) dumna jestem ::):):) no wlasnie, chudziutka jestes, ja wiem co mowie :) ja wczoraj dziewczyny nie chcialam zeby chlopak mnie dotykał, zlapal mnie za brzuch i talie, to go odepchnelam, stwierdzilam ze jestem strasznie gruba..ze mam tyle tluszczu :( co mi z tych kg co schudlam.. moze faktycznie nie schudlam z tluszczu, ale skoro inni mowia ze schudlam tzn ze musialo cos drgnac.. wczoraj spotkalam kolege, powiedział ' ale schudlas .. w chuj ! ' fajnie mi sie zrobilo..moj tata np nigdy nie zauwazal po mnie czy schudlam bo mowil ze on nie zwraca uwagi..wczoraj szlam z nim do sklepu i powiedzial ' ty.., ty sie faktycznie sucha zrobilas '' ... no ale po co oni tak gadaja, skoro ja nie widze ze schudlam..nic a nic..czasem mam przeblyski ze moze jednak schudlam..a za chwilemi sie wydaje ze to tylko zludzenie... ;/ SredniaJa : ja kupilam..i dziwne bluzeczki w rozmiarze S albo jedna w XS mimo ze cycki mam duze, ale zawsze kupywalam M.. a sukienki to tez same S.. wiec jak schudne to tez bd dobre, a teraz tez sa.. fajnie tak :) przymiezalam tez spodenki takie w new yorkerze, bo tam kupywalam ciuszki, i byly takie ogrodniczki to M za duza, S byla dobra :) Kinga1601 : acha, acha :) ja mam musli wlasnie ktore jest na odchudzanie niby ale ma duzo kcal. np dzisiaj zjadlam garś , to jakies 200 kcal maja. Dzisiaj zjadlam : musli garsc = 200 kcal. pół jabłka małego = 40 kcal. Razem : 240 kcal. potem jeszcze jedna wase zjem. albo 2. To mnie wyniesie 300 kcal. te platki tak tych kalorii nabijaja ze od jutra ich nie jem. :) Dam mamie czy tma komus :) polecam za to herbatki grejpfrutowe :):) na odchudzanie :) sa pyszne, glou po nich nie czuc..i wogole jakkos tak przychylnie nastawiona do nich jestem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jeśli : ja na tydzien na 300 kcal tzn jestem w tkaim przedziale od 250 kcal do 350 kcal, czasem zjem 250, czasem 300 , czasem 350 ale 350 nie przekraczam :) wiec chudne 2 kg tygodniowo :) a w pierwszym tygodniu to scxhudlam najwiecej, bo to woda toksyny itepe :) SredniaJa : to vcoraz mniej zaczynasz jesc :) dumna jestem ::):):) no wlasnie, chudziutka jestes, ja wiem co mowie :) ja wczoraj dziewczyny nie chcialam zeby chlopak mnie dotykał, zlapal mnie za brzuch i talie, to go odepchnelam, stwierdzilam ze jestem strasznie gruba..ze mam tyle tluszczu :( co mi z tych kg co schudlam.. moze faktycznie nie schudlam z tluszczu, ale skoro inni mowia ze schudlam tzn ze musialo cos drgnac.. wczoraj spotkalam kolege, powiedział ' ale schudlas .. w chuj ! ' fajnie mi sie zrobilo..moj tata np nigdy nie zauwazal po mnie czy schudlam bo mowil ze on nie zwraca uwagi..wczoraj szlam z nim do sklepu i powiedzial ' ty.., ty sie faktycznie sucha zrobilas '' ... no ale po co oni tak gadaja, skoro ja nie widze ze schudlam..nic a nic..czasem mam przeblyski ze moze jednak schudlam..a za chwilemi sie wydaje ze to tylko zludzenie... ;/ SredniaJa : ja kupilam..i dziwne bluzeczki w rozmiarze S albo jedna w XS mimo ze cycki mam duze, ale zawsze kupywalam M.. a sukienki to tez same S.. wiec jak schudne to tez bd dobre, a teraz tez sa.. fajnie tak :) przymiezalam tez spodenki takie w new yorkerze, bo tam kupywalam ciuszki, i byly takie ogrodniczki to M za duza, S byla dobra :) Kinga1601 : acha, acha :) ja mam musli wlasnie ktore jest na odchudzanie niby ale ma duzo kcal. np dzisiaj zjadlam garś , to jakies 200 kcal maja. Dzisiaj zjadlam : musli garsc = 200 kcal. pół jabłka małego = 40 kcal. Razem : 240 kcal. potem jeszcze jedna wase zjem. albo 2. To mnie wyniesie 300 kcal. te platki tak tych kalorii nabijaja ze od jutra ich nie jem. :) Dam mamie czy tma komus :) polecam za to herbatki grejpfrutowe :):) na odchudzanie :) sa pyszne, glou po nich nie czuc..i wogole jakkos tak przychylnie nastawiona do nich jestem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ej dziewczynki wazylam sie ! w tym tygodniu od piatku zleciało mi nie dwa a 3 kilo :) Waże już 60 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzisiaj 51 dzien, 13 kg mniej xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem mniej bo robie sobie kare za to ze zjadłan duzo czy cos;) Gos ja tez wazylam sie dzisiaj i waze 60;) ale nie zmieniam stopki . dodam ze we wtorek wazylam 61 . nie wiem jakos dziwnie ta waga mi leci tyle jadłam ostatnio i mi poszlo 1 kg moze dlatego tez ze ostatnio duzo do kibelka chodze. raz przytyje 0.5 pozniej chudne 1 kg;d smieszne ale wazne ze.e 60;) ja kupiłam sobie tylko torbe i bluzke;) mialam ochote na spodenki ale mysle ze nie , jak bedzie 58 to kupie;) bo kiedys kupilam sobie spodenki jak wazylam 62 kg to bylo rok temu a pozniej 59 i byly trocche za duze juz;p wczoraj gadałam ak szczerze z chlopakiem na temat mojego ciala. i powiedzial mi ze mnie kocha taka jaka jesem ale ja sie wstydze przed nim byc w spodenkach bo mi sie wydaje ze mam strasznie grube nogi a on mowi ze jemu jakas fałdka nie przeszkadza i wgl. mam chyba duze wyobrazenie o sobie ze jestem gruba bo kiedys sobie tak wmawiałam ze musze schudnac bo jestem gruba i tak mi pozostało;/ mama mówi na mnie ''sucha dupa'' hehehe. sukienki fajna sprawa ale jakos nie jestem przyzwyczajona do sukienek. ;) to bardzo motywuje jak ktoś powie ' o jak schudlas itd ' chlopak powiedzial ze zauwazyl ze schudłam z brzucha . z tego najbradziej chyba. gratuluje Diomendi naprawde 3 kg niezły wynik;) widzisz na lato bedziesz niezle laseczka;) hehehe ja wczoraj zjadlam duzy puchar lodow z bita smietane cheesburgera , longera oj troche bylo ;D dzisiaj jak nie bedzie padac bede biegać;) powiem Ci , że maly nosisz rozmiar mi sie wydaje ze Ty jestes drobnej kosci . Ja nosze M raczej to zależy, raz S raz L Ale to jak wazylam 65 to nosilam L . Ja moze i nosze M bo jaa lubie luźniejsze rzeczy bo czuje się szczuplej. a w lato to jest goraco ii wole miec luzniejsze bo to i czlowiek zaraz sie poci . a w luzniejsszych rzeczach mniej;) Myśle ze te kg cco schudlas to na pewno musialo byc troche tluszczu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę się dołaczyć?????? Potrzebuje grupy wsparcia takiej jak wasza chę wreszcie schudnąć i byc zadowolona ze swojej figury, próbowałam się odchudzać i jadłam 1000kcl. ale ja tak nie potrafię bo albo jem wszystko na co mam ochote no i wtedy nawet 3000 kcl jem albo bardzo malutko czyli jakieś 400 kcl najgorsze są dla mnie słodycze nie potrafię się opanować.... Powiedzcie mi co wy jecie na tych 300 kcl dziennie i jak sobie radzicie z ochotą na słodycze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : tez tak mam czasem ze robie sobie kary ale nie mowie wam o tym bo wiem ze to zle i nie chce zebyscie wy tak robily :) oo to wazysz tyle co ja ;p;p pewnie dlatego i jeszcze biegasz to sie doklada to ;p moj mi tez tak mowi i nawet mi mwoi ze jestem chuda i ze duzo schudlam ale wiem ze on mnie chce tylko pocieszyc pewnie, moim zdanim jestes chuda a npewno jestes duza chudsza niz ja..nawet moj powiedzial ze jestes glupia bo jestes chuda i ladna wiec nie masz sie po co odchudzac, bo mu zdiecia twoje pokazalam :):) i powiedzial ze nogi tez masz chude i wogole :):):) a cie nie zna wiec cie obiektywnie ocenia :):) ja tez nie jestem przyzwyczajona ale ja mam taki styl ' slodki' ze tka pwoeim ze lubie sie stroic i wogole :) a moj to by mnie tylko ubral w dresy i bluze bo on taki troche hip-hopowy :):):) wlasnie SredniaJa : boje sie o to ze nie bede chuda, bo ja sie czuje gruba bardzo, zreszta widzisz jak wygladam ;/ wysle ci za chwilejeszcze jedno zdj sprzed 2 dni :):):) no kosci mam wlasnie drobne, ale za to tluszczyk mam ;/;/ no schudlam 13 ale sama nie wiem..przeciez skads to musialo poleciec, mowia mi ze az 13 kg to niemozliwe ze to wszytsko miesnie..zreszta moja siostra shcudla 14 nic nie jadla i wazy jakies 56 ta druga, bo mam dwie i jest polowe chudsza ode mnie, wiec skoro ona nie schudla z miesni to pewnie ja teznie :):) ale nie wiem :( doła mam..od wczoraj..przez te laksi co pisaly ze ja nie chudne z tluszczu i wogole..az wkoncu w to uwierzylam..a cieszylam sie juz ze chudne..ateraz dupa..kolejny dolek.... ona1987 : mozesz, pewnie ze tak :* mi kiedys tez bylo ciezko, teraz mi łatwo jest w miare..chociaz zalezy do dnia..przyzywczailma sie do diety..z czase tez tak bedziesz miala..wytrzymaj chociaz tydzien na 500 kcal.. potem bedzie leciec z gorki, uwierz w to to tak bedzie :):) kup sobie blonnik do ssania z ananasem :) jak bd miala ochote na slodkie ssij jedna tabletke, przejdzie. bo ona slodka jest. w sensie ten blonnik, ale powiem Ci ze j juz nie biore tego blonnika bo narazie kasy nie mam na niego i mi bez nieog tez dobrze, chociaz z nim lepiej bylo :):):) ja jem np 3 wasy = 90 kcal, pol serka bialego to jest 60 kcal, np pol jablka = 50 kcal. i np 2 plasterki szynki drobiowej = 40 kcal ale roznie jem, przewaznie to samo codziennie, ale czasme warzywa mrozone, teraz platki kupilam, ale z nich zrezygnuje bo duzo kclal maja a za garsc platkow = 200 kcal mogla bym zjesc duzo wiecej rzeczy..ogorki konserwowe caly sloik maja tlyko 150 kcal :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widzę dziewczyny, że pięknie tu chudniecie. ja jestem na 1000kcal ale mam do zgubienia ostatnie 5kg i chce to szybko zgubić a potem przez lato jeszcze 5 ale to już pomału. tak sobie myślę, że może się przyłączę do Was... mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak milo mi sie zrobiło ze tak uwazacie:) ale mi sie wydaje ze zdj wyszczuplaja.;) a pozatym źle sie czuje i chce dla siebie ;;) oki czekam na Twoje zdj z niecierpliwościa;) na pewno tluszcz poszedl chociaz troche, aa te dziewczyny moze i maja tam troche racji ale nie wiem nie znam sie. ale to najgorsze jakos ktos komu tak namąci. Zobacz ze wazysz 60 piekny wynik. A skoro ludzie mowia ze zeszczuplalas tzn ze jeestes chudsza nie wazne z czego wazne ze jestes szczuplejsza !:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 myśle ze mozesz chociaz diomendi jest głowna zalozycielka ;D jest naszym kapitenem;D widze ze duzo ludzi do nas przychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te ostatnie kilogramy trzeba jakimś sposobem zbić jeśli już waga nie bardzo chcę ruszyć w dół na starej diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Cześć dziewczyny :) Ja ostatnio nagrzeszyłam trochę.. co prawda nie jem dużo, ale jem wszystko. Białe pieczywo, mleko a nawet słodycze... obecnie jem cukierka :D To chyba ten okres tak na mnie wpływa, jeszcze mi się nie skończył i mam takie huśtawki. Ale przynajmniej zaczęłam dużo więcej ćwiczyć, więc raczej nie utyję ale przecież tym sposobem też nie schudnę jakoś specjalnie. Dlatego od jutra bądź poniedziałku zacznę jadać 600-700 kcal, bo 500 to dla mnie trochę za mało, bo dużo ćwiczę (ok3-4h dziennie). Napiszę później wieczorem :) Teraz idę na spacer :) O! Spalę kolejne kalorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : a mi sie wlasnie wydaje ze pogrubiaja ;d zalezy jak sie czlowiek sutawi chyba ;p wlasnie mi straszny metlik w glowie zrobily i teraz mam mega depresje :( odechcialo mi sie wszystkiego.. bo teraz wydaje mi sie ze to 13 kg to chyba z powietrza..:(:( no duzo przychodzi, duzo :) bo mamy tutaj mila normalna atmosfere i sie wspieramy a nie karcimy siebie nawzajem :) mjluska89 : a na ilu kcal chcesz byc ? ;> i jaki czas zakladasz na te 5 kg ? :) i pewnie, im nas wiecej tym lepiej :):) hehe ;p KulturalnaKultura : zacznij diete trzymac w 100 % jak okressie skonczy.. ja wlasnie nieldugo dostane, za dwa , trzy dni pewnie..wiec nie bede sie wazyc, dopiero jak sie skonczy :) chyba musze wziasc przyklad z ciebie i zaczac cwiczyc duzo wiecej..zeby wkoncu miesnie sobie zrobic..^ ^ ja 2 razy w tygodniu chodzena aerobik . szkoda ze godzine tylko trwa.. a tak to w domu cwicze, ale ostatnio sie zapuscilam i nic nie cwiczylam..musze zaczac znow... napewno pomoze bardzo to mojej figurze..i napewno nie bd chudla z miesni tylko z tluszczu.. a Ty cwiczysz te 4 h bez przerwy ? ; o ja gdzies czytalam ze dopiero po 20 minutach tluszcz zaczyna sie spalac..nie wiem ile w tym prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturalnaKultura: chleb biały zamień na razowy, bo tamten tylko zapycha, takie puste kalorie.. Diomendi ja mam tak jak Ty.. Inni mi mówią,że schudłam( ha wczoraj tak mi powiedziały te dwie ciotki co pisałam wcześniej :D), ale ja tak po sobie tylko minimalnie widzę... Widzę, że coraz więcej nas :) Trzeba dobrze wygląda na wakacje i nie tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj za duzo zjadlam..przez te platki..bo zjesz ich mało to i tak mega duzo kalorii..wrrr juz ich wiecje nie kupie. Dzisiaj tak : płatki duża garśc = 250 kcal .tak mi sie wydaje bo nie wazylam , tylko tak na oko ;p 2 wasy = 60 kcal + łyzeczka serka białego na to = 20 kcal pół jabłka = 30 kcal < bo takie małe bardzo było ? Razem : 360 kcal albo mniej. ale jakos tak, wole zawyzyc. napewno 400 nie przekroczylam :) no i glodna jestem ale nic juz jesc nie bede. te płatki sa bez sensu, bo maja strasznie duzo kalorii... a sie czlowiek nie naje nimi... ale ide cwiczyc, to i tak zaliczam do diety :) bo ja jem w tkaim przedziale 250 - 350 kcal. ale zazwyczaj jem tak 300 :):) czasem 270 ;p czasem 350 :) roznie, zalezy od tego co zjem i jaki dzien ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślę, że te 500-600 max 700, a w jakim czasie mi ubędzie 5kg nie mam pojęcia. bardzo bym chciała do końca maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
Ale Wam pięknie wagi lecą;) Ach też tak chcę;) Od poniedziałku zaczynam;d Zrobiłam zakupy;) 2 kefirki, 'chlebki' i blonnik;p ma duzo kcal, ale ja potrzebuję na niektóre problemy;) Ja też 500 kcal;) Czy myślicie, że bd źle, gdy będę jadła 350 kcal i jakiegoś loda małego;) Bo bez nich bd mi najciężej;) Nowi;) przychodzą, bo naprawdę super atmosfera;) Dziękujemy CI Diomendi za założenie tego ;) Trzymam kciuki za Wasze kg, żebyśmyje wydychały z dwutlenkiem węgla przy oddychaniu;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
Ale Wam pięknie wagi lecą;) Ach też tak chcę;) Od poniedziałku zaczynam;d Zrobiłam zakupy;) 2 kefirki, 'chlebki' i blonnik;p ma duzo kcal, ale ja potrzebuję na niektóre problemy;) Ja też 500 kcal;) Czy myślicie, że bd źle, gdy będę jadła 350 kcal i jakiegoś loda małego;) Bo bez nich bd mi najciężej;) Nowi;) przychodzą, bo naprawdę super atmosfera;) Dziękujemy CI Diomendi za założenie tego ;) Trzymam kciuki za Wasze kg, żebyśmyje wydychały z dwutlenkiem węgla przy oddychaniu;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
Ale Wam pięknie wagi lecą;) Ach też tak chcę;) Od poniedziałku zaczynam;d Zrobiłam zakupy;) 2 kefirki, 'chlebki' i blonnik;p ma duzo kcal, ale ja potrzebuję na niektóre problemy;) Ja też 500 kcal;) Czy myślicie, że bd źle, gdy będę jadła 350 kcal i jakiegoś loda małego;) Bo bez nich bd mi najciężej;) Nowi;) przychodzą, bo naprawdę super atmosfera;) Dziękujemy CI Diomendi za założenie tego ;) Trzymam kciuki za Wasze kg, żebyśmyje wydychały z dwutlenkiem węgla przy oddychaniu;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
Ale Wam pięknie wagi lecą;) Ach też tak chcę;) Od poniedziałku zaczynam;d Zrobiłam zakupy;) 2 kefirki, 'chlebki' i blonnik;p ma duzo kcal, ale ja potrzebuję na niektóre problemy;) Ja też 500 kcal;) Czy myślicie, że bd źle, gdy będę jadła 350 kcal i jakiegoś loda małego;) Bo bez nich bd mi najciężej;) Nowi;) przychodzą, bo naprawdę super atmosfera;) Dziękujemy CI Diomendi za założenie tego ;) Trzymam kciuki za Wasze kg, żebyśmyje wydychały z dwutlenkiem węgla przy oddychaniu;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsze menu: 2 wasy plus szynka i pomidor plus herbata jogurt 200 ml o smaku kiwi plus kawa jogurt 200 ml pół naleśnika plus z dwie lyzki jogurtu jagodowego zwykłego wiem ze nalesnik to bład ale nie chce wszystkiego sobie odmawiac i zjadłam go tylko pół pozatym nie byl duzy. i nic wiecej nie mam zamiaru dzisiaj jeść. no chyba ze cos wypadnie ;d ale raczej nie. mysle ze z 1000 kcal bylo;) i moze bede biegac wieczorem także powinno być ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleśniki można robić z mleka w granulowanego odtłuszczonego zamiast mąki ;) dą pycha... nawet lepsze niż normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Bo zazwyczaj jem razowy nawet bardziej smakuje mi niż biały, ale akurat wtedy go nie miałam :D Nie ćwiczę 4 godzin bez przerwy :P Rano np. sobie biegam 30 min, potem trochę ćwiczę z hantlami też ok. 30 min, po południu lub wcześniej jeżdżę na rowerze (godzinka lub dwie), wieczorem stepper skrętny zazwyczaj 40 min.-1,5 godziny, skakanka, hula-hop etc. :) I zazwyczaj wychodzi mi łącznie ok. 3-4 godzin ćwiczeń :) Tak od poniedziałku mam zamiar wprowadzić stałe godziny posiłków, ostatni o 16:30 i nie pozwalać sobie na żaden grzech. Nie będzie okresu nie będzie wymówki :D :D :D Nawet na księżyc winy nie zwalę bo będzie go ubywać, co podobno pomaga w odchudzaniu ;) Też słyszałam, że dopiero po 20 min. spala się tłuszcz i tej zasady się trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mjluska : mysle ze napewno 5-7 kg ci ubedzie do konca maja :) aBlondi : no mi leci szybko..tylko najgorsze ze pomnie tego nie widac, i na Boga wiem co mowie ;p bo 13 kg to juz bardzo duzo, a ze mnie to zeszlo, ale nie wiem z czego bo naprawde tego nie widac, moze delikatnie..ale to tylko takie musniecie... ^ ^ błonnik ne ma nic kalorii tkai w tabletkach,chyba ze taki sypki w proszku to cos tam chyba ma :) Heheh drobiazg :) sama jestem z siebie dumna ze to juz tyle wpisów tutaj, ponad tysiąc ! :) mysle zebys zapomniała o lodach... bo one ci bd w tluszcz szly ... i caly wysilek 350 kcal na marne bedzie... :) wiem co mowie :) musisz sobie odmowic teog..ja tesknie za chrupkami.. ale nic nie poradze..musze byc twarda, ty tez musisz :* kulturalnaKultura : acha, acha, ja wlasnie bardzo malo czaus mam na cwiczenia, bo wychdoze do szkoly o 6.00 wracam o 16.00 i wtedy nauka i chlopak i nie ma czaus na cwiczenia..ale i takdobrze ze chociaz 2 razy na aerobik w tygodniu chodze, mimo ze to i takk strasznie mało..i w domu jakies brzuszki robie.. musze zaczac ostro cwiczyc, przynajmniej godzinke dziennie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedne wasze organizmy
W pierwszym tygodniu drastycznego ograniczania kalorii Podstawowa Przemiana Materii (PPM) u młodego człowieka wygląda mniej więcej tak jak u sześćdziesięciolatka i maleje ok. 70kcal na jeden kilogram traconej masy ciała. Ciało zachowuje się powoli jak organizm starca i co gorsza zaczyna podobnie wyglądać. W wyniku niedożywienia, bardzo gwałtownie kurczą się i wiotczeją mięśnie, a ponieważ są one głównym miejscem spalanie kalorii, nic dziwnego, że przemiana materii gwałtownie się spowalnia. Ubytek tkanki mięśniowej zastępowany jest szpetnym tłuszczem, w konsekwencji czego ciało przypomina starą, pomarszczoną purchawkę. Waga ciała niewątpliwe się obniża, bo mięśnie przecież sporo ważą, i nawet gdy ich ubytki zostaną zastąpione tłuszczem to i tak jesteśmy kilka kilogramów lżejsi. Dla niektórych osób, szczególnie kobiet, waga ciała jest najistotniejszym wykładnikiem skuteczności odchudzania. Szok następuje dopiero wówczas gdy zamierzają pochwalić się sukcesem na plaży lub intymnie obnażyć swe ciało w obecności partnera. Pamiętajmy, że mięśnie idzie stracić niezwykle łatwo, natomiast ich odbudowanie to proces bardzo trudny i mozolny. Przy diecie 1000 kcal i poniżej, mięśnie usychają jak niepodlewany kwiat, a ich ubytki zastępowane są trudną do pozbycia się tkanka tłuszczową. W prawidłowo pojętym odchudzaniu nie chodzi więc o to by obniżyć ogólną masę ciała, lecz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w stosunku do mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiedź z przeszłości
Mam kolezanke. Dziewczyna od zawsze dbala o siebie , cera , wlosy , fryzura , cialo itd. Mimo ,ze nie byla bardzo chuda , miala gdzie niegdzie zokraglenia ( piersi /pupa ) wygladala bardzo ladnie . Oczywiscie nie byla gruba , ale bardzo , bardzo chudz tez nie. Zaszla w ciaze . Po ciazy chciala bardzo schudnac . Schudla w bardzo szybkim czasie ( od momentu zaczecia sie odchudzac) , po prostu nie jadla . Wychudzila sie , byla chudsza niz przed ciaza. Kiedys spotkalam ja na ulicy i nie poznalam . Wygladala staro i brzydko ! Oczywiscie bylo jej o polowe mniej , ale wygladala zle. Bardzo zbrzydla na twarzy , przybylo jej chyba ze 20 lat . Stan skory sie bardzo pogorszyl . Wygladala wlasnie jak uschniete jablko. Tak ,ze mysle ,ze to prawda z tym odchudzaniem poprzez rystrykcyjne zmniejszenie kalorii. Co z tego , ze schudla , skoro wygladala 100 razy gorzej . Z ladnej dziewczyny , za ktora ogladali sie faceci zrobila sie brzydka i stara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Nie chce mi się czytać tych komentarzy, że to wszystko niby takie niezdrowe.. Wiecie co jest niezdrowe? Szczepionki, tabletki, powietrze którym oddychamy, papierosy, alkohol itd. nieraz przecież można spotkać człowieka, który jest biedny i nie ma co jeść. I niby taki człowiek od razu pokrywa się cały tłuszczem, dostaje szpetną twarz, nie ma w ogóle mięśni i wypadają mu zęby? Przepraszam, ale mnie to nie przekonuje. Na co dzień ludzie robią wiele wiele niezdrowych rzeczy, znacznie bardziej niezdrowych i ich się nie czepiacie. Gdy byłam na diecie znacznie poprawiła mi się cera, samopoczucie i oddech. Język miałam wcześniej pokryty jakimś białym osadem a odkąd jestem na diecie język jest normalny, oddech świeży. Mało tego, nie jestem już w ogóle czerwona na twarzy i zniknął mi trądzik. Faktycznie, strasznie niezdrowa ta dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no po prostu ludzie już nie mają się czego czepiać! palenie i picie alkoholu jest pewnie zdrowe, poza tym pewnie jedzenie tłustych potraw też. modelki mało co jedzą a jakoś są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjlusska
chcesz byc modelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×