Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

biedne wasze organizmy: Mi dietę 1000kcal zalecił dietetyk to chyba jak by była niezdrowa to by mi jej nie zalecił. Może i przeszłam na 600kcal, ale sie nie glodze i jem zdrowo. Problemów żadnych też nie mam. Chyba, że dla ciebie problemem jest to, ze sie chudnie, bo jak tak to wtedy mam OGROMNY PROBLEM! Dziewczyny ja nawet sie takimi rzeczami nie przejmuje co tu piszą. Co one chcą żebyśmy skończyły z dietą?? Nie mam pojęcia, ale wiem,że ja chce się o tym przekonać na własnej skórze, a nie będa mi tu jakieś osoby pisać... Co zazdrosne są czy jaki szlak!? W końcu w jakimś celu weszły na to forum. Nie wiem jak wy, ale ja sobie nie będę robić wody z mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhbv
czy jak zjem na snaidanie 2 kromki ( grzanki) do kawy z chleba razowca lub na zakwasie , lub z pelnego ziarna, w ramach liczenia kalori to zle zrobie? moge tyc po chlebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ljhbv: ja jem chleb żytni razowy albo graham i nie tyje po nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche zaczynam wierzyć w to co ludzie piszą, ale mnie to nie dotyczy bo ja jem koło 1000 kcal. no chyba ze mam kare to jem 700 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhbv
kinga dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mjluska89 : napewno ubedzie, gwarantuje i recze za siebie :):):) biedne wasze organizmy : wsumie niby masz racje, mądrze piszesz, ale mój organizm chyba sie normalnie zachowuje..skoro moja siostra i kolezanka duzo schudly, nie jedzac prawie nic, i schudly z tluszczu wiec nie kazdy przy tak malej ilosci kalorii chudnie z mięśni..tluszczu cos napewno musi sie spalac..a przeciez cwiczac wlasnie wyrabiamy miesnie..wiec nawet jesli sie spalały by normalnie, to cwiczac wyrownujemy to i jest rownowaga wiec miesnie zostaja tkaie jakie byly a tluszcz leci. Poza tym schudlam to 13 kg i nie mam ani pomarszczonej ani zwiotczałej skóry..jest normalna taka jaka byla przed dietą... a nogi to od zawsze mialam troche telepiące sie ;p poza tym ja w tej diecie jem bialko i warzywa i owoce, wiec napewno zdrowiej sie odzywiam niz przed dieta..bo przed dieta to warzyw i bialka do ust bym nie wlozyla, tylko same chrupki, bialy chcleb, zapiekanki, kebaby..cistka i piwo.. :)wiec wtedy dopiero tluszcz sie robił... kulturalnaKultura : mi tez sie juz nie chce czytac, bo sie tylko metlik w glowie niepotrzebny robi..inni widza ze schudlam..ja nie musze.. jeszcze 5 kg.. moze 8, zobaczymy..bed sie odchudzac dotad az bede wygladac tak jak chce :P no wlasnie pisalam wyzej ze mi cera tez sie poprawila ;p tak samo anorektyczki..sa chude bo nic nie jedza..czy ich cialo jest obwisle ? nie..i widac ze chudna nie tlyko na wadze ale w realu..nie wszystkim anorektyczkom wypadaja wlosy, nie wszystkim sie psuje cera, i nie kazdej obwisa cialo..wsumie to jeszczenigdy nie widzialam anorektyczki ktorej by cialo obwisalo... kazdy organizm jest inny..nie ma co zyc wedlug jakiegos tam schematu..to jest bez sensu... my i tak robimy tak jak chcemy to po co wkolko walkowac ten sam temat..bezsens.. przeciez nasnie znaja to po co to pisza..przeciez kogo obchodzi z dobroci jak obca osoba bedzie wygladac i do jakiego stanu sie doprowadzi... mjulska89 : dokladnie, chociaz sama palę wiem ze to niezdrowe;p jesli czlowiek sma nie spróbuje nigdy sie nie rpzekona jak jets naprawde..a czlowiek jest tylko czlowiekiem..nie jakas zaprogramowana maszyna... my zyjemy z dnia na dzien metoda prób i błędóww i o to w tym zyciu chodzi.. poza tym gdybysmy nie spróbowaly to potem bysmy mialy wyrzuty sumienia ze moglysmy zaczac ta diete, jednak sie zlamalysmy bo sie balysmy..trzeba przelamywac swoje slabosci, przeciwko wszystkim pozorom.. ljhbv : chleb razowy mozesz jesc :) wkoncu bez pieczywa to bysmy chyba umarly :):):) napewno nie przytyjesz, tylko zebys nie jadla np 5 tych kromek tylko tak 2-3 na dzien..albo zamien na pieczywo wasa :) wypowiedz z przeszlosci : ja wlasnie na twarzy odmlodnialam przez diete..cera mi sie polepszyła.. juz nie jest szara tylko rumiana, taka zdrowsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj juz wypilam 3 herbatki grejpfrutowe na odchudzanko z l-karnityna i czyms tam jeszcze i zjadlam tak : 4 wasy = 120 kcal. pół serka białego ziarnistego = 60 kcal. 1.5jabłka małego = 90 kcal. Razem : 270 kcal.. Wolno mi jeszcze 30 kcal albo 80 kcal. ;p bo zjem dzisiaj albo 300 albo 350 ;p ale mam dzisiaj gloda po wczorajszej imprezce wiec pewnie zjem 350 ;pp a wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny tak SZCZERZE, napewno w tym co pisza jest pół prawdy, ale napewno nie na kazdego tak dziala dieta niskokaloryczna.. nie dajmy sie zaszyfladkowac, ej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhbv
diomendi , juz te wasy mnie obrzydly dlatego chce zamienic na inne pieczywo , a potem jesc na zmiane raz wasy raz ciemne, ja kawe lubie na sniadanie , ale nie chce na czczo jej pic , a snaidania mi sie rano nie chce wiec dlatego te grzanki zjem popijajac kawa, takie same bez niczego, bo dopiero jem pozniej zjem cos innego jak zglodnieje juz ale potem pieczywa juz nie jadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ljhbv : acha no tak ;p ciemne jest dobre bo organizm musi wykorzystac energi wiecje zeby to spalic :) i nie jest kaloryczne.i zdrowe przede wszytskim.. kromka razowca moze miec od 50 do 120 kcal... zalezy jaki chcleb, czy zytni czy na miodzie czy ziarnisty itepe :):):) Ja tez lubie kawe, ale pije bez cukru i bez mleka, bo sie przyzwyczailam juz :) ale tez teksni mi sie do slodkiej z mlekiem :):):) ja od 15.00 nie jem, wiec jako ost posilek moge zjesc nawet owoc, bo i tak go spale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almia21
weszlam tu bo szukam diety i szukam, i mysle nad dukanemi i nad kaloriami i sama nie wiem :) diomendi, od 15 nie jesz? ja bym nie dała rady, ja nie jem od 18-19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dpiero0
zaczynam jesc od 13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhbv
diomendi, to nie jesc tego chleba? czy kromka lub 2 cieniutkie moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jutro wchodzę na wagę, ale jakoś nie spodziewam się cudów... chociaż widzę po sylwetce, że w obwodach poleciało. podobno czasem przy zastoju wagi lecą cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj tak : 5 was = 150 kcal. 4 ogórki kiszone = 35 kcal. pół serka białego ziarnistego = 60 kcal. 1.5 jablka = 90 kcal. Razem : 335 kcal :P Dzien na plussssssss :):) dzisiaj u mnie 52 dzien diety :) Wczoraj kolezanka byla najebana z klasy ;d bo bylam na imprezce i ona ciagle tak '' ale Ty schudlas, jaka ty jestes chuda,patrzcie jakie ma nogi, jaki ma brzuch :D potem zaczela mnie podnosic :D pewnie wyolbrzymiala o pijana byla, ale fajnie sie takie zeczy slyszy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
almia21 : tak od 15.00 nie jem chyba ze pozniej koncze, to dwa razy w tygodniu o 16.00 :):) wytrzymuje, to juz taki nawyk, czasem ciezko ale daje rade :):):) a ja dopiero : od 13 ; o a to rano chyba sie powinno najwiecej jesc, bo potem w ciagu dnia sie spali :) mjluska89 : ; o nie wiedzialam ze przy zastoju moga poleciec cm, jakim cudem to mozliwe ?:> badz dobrej mysli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ljhbv ; tez czasem jem razowy chleb, jest pyszny i zapycha, jak nie mam wasy to go jem :):) co Ty, 2 kromki nigdy nie zaszkodza :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najlepiej jeść żytni, jest taki ubity i bardzo syci. a jeśli chodzi o zwykłe razowe pieczywo to nie wiem czy wiecie, ale trzeba patrzeć na kolor. prawdziwe pieczywo razowe powinno mieć szary kolor, jeśli ma bązowo-złoty to jest karmelizowane a nie razowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.0 -1 wasa plus jajko i ser feta 11. - batonik musli 12.30 obiad czyli karkowka pieczona plus salataysl mysle ze z 700 kcal wyszlo ; ) Diomendi podobno ze jak czlowiek pijany to mówi prawde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBIA u mnie pizze w domu i nie wiem czy sie skusić. ale jak wezme kawaleczek to potem jeszcze kawałeczek i tak w nieskonczonośc wiec chyba lepiej nie? chociaz nie mam za bardzo ochoty na pizze , juz mi sie troche znudziła. nie wiem zobaczy sie moze sie skusze na mini kawałeczek 2 cm na 2 cm hehe. w środe chyba sie zważe;) stresuje sie szkoła też troche. to jest najgorsze przy odchudzaniu;/ bo z mat mam troche lipe i wgl mam duzo zadane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhbv
dziekuje , dzis kupilam inne chrupkie pieczywo w biedronce, własnie wrociłam z niej wiec moze inny smak bedzie niz tej prawdziwej wasy :) ale juz dzis nie zjem dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Cześć dziewczyny. Ja właściwą dietę rozpoczynam od jutra. Mam dziś jakiegoś doła... Wszystkie kompleksy naraz mnie dopadły. Nie wiem, może to przez tą pogodę żyć mi się odechciewa. Najchętniej wywaliłabym z domu wszystkie lustra i spojrzała w nie dopiero wtedy gdy zniknie mi to przeklęte 15-20 kg... Chociaż mi chyba nawet schudnięcie nie pomoże i tak będę.. zresztą, nieważne. Chyba pójdę się zdrzemnąć. I mam prośbę do Was. Gdybym od jutra choć troszkę nawaliła w diecie, to błagam Was, ochrzańcie mnie porządnie, inaczej zawsze będę tłusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam kawałek pizzy jednak ale nie duzy, i kawałek szarlotki czyli dzisiaj razem 1300 kcal. ale mam straszne wyrzuty sumienia;/! bo wydaje mi sie ze przytyje ale nie powinnam. bo w sumie tak bardzo duzo nie zjadłam masakra......... jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khftew
tez bym zjadła :) ale nie mam pod reka ,, na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi wyslij mi zdj ;D zazdroszcze ci ze nie masz nic pod reka u mnie to ciagle cos gotuja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś: kanapka kurczak+sałatka 4 kostki gorzkiej czekolady grapefruit :) Ostatnio coś ciężko jest mi utrzymać dietę. Niepotrzebnie ta czekolada wkroczyła do mojego życia. Ale zamieniłam mleczną na gorzką, może będzie lepiej :) Teraz tylko czekam na ostry melanż, który będzie miał miejsce za dwa tygodnie :D I nie będzie mnie obchodzić ile alkohol ma kcal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaWroclaw
diomedi bardzo ci zazdroszcze i gratuluje, czy mozesz powiedziec jak twoja dieta przebiegala?tzn jak dlugo jadlas 500 a jak dlugo mniej kalorii? masz jakies uwagi i rady jak przetrwac pierwsze dni? ja mam 1,5 miesiaca na schudniecie i niestety nie jestem pierwszej mlodosci i nie idzie mi to latwo,a wrecz bardzo trudno, ale twoj wynik jest straznie motywujacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×