Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
ljhbv : polecam Ci pieczywo SONKO. jedna kromka jest lekka a ma 20 kcal i miodowa w dodatku, i slodka.. pyszne..jak ciastka doslownie.. maja blonnik i wg... :):) kulturalnaKultura : trzymam kciuki mocniutko :):) a mi dolek minal teraz.. ale strasznie mi sie chce wymiotowac bo nic od 15.00 nie jadlam a wypilam 4 kawy mocne pod rzad..bleeeeeee.... pewnie przez opogode.. albo inne czynniki..ja mam tak ze czasem jestem szczesliwa ze mi tak dobrze idzie..a czasem dolek..i wątpie we wszystko..mam klapki na oczach i nie widze ze chudne..to juz taka mania..obsesja..ale musicie sie dziewcxzyny uswiadomic w tym, ze jak ktos zaczyna diete..to jest niewinnie..ale potem to sie przeradza juz w obsesje..liczenie kalorii..dokladnie... obawa przed utyciem..itepe.. jest cienka linia miedzy problemami z sama soba a dietą.. wiem po sobie, ale tyle na ten temat. nie chce za duzo pisac, zeby nikt po mnie nie jechal, bo to wcae nie motywuje..a moja psychika zalezy od dnia..czasem jest krucha..czasem silna. Nieprawda, teraz Ci sie tak wydaje.schudniesz, zobaczysz..efekty dopiero zobaczysz po ubraniach i nie po miesiacu a po dwoch.. :) nie mozemy cie karcic mala, musisz sama siebie za to karcic, sama sobie jestes wykladnikiem..swoim panem.. to ci nie pomoze jak bd drzec na ciebie..musisz sama to zrobi, wtedy pokazesz ze jestes silna :) i nie mysl ze bd jadla za duzo, nie nastawiaj sie tak.. bo nie wyjdzie. sredniaJa: u mnie byla burza dzisiaj..nienawidze burzy..chociaz kocham wszystkie zjawiska pogody..ale sie ich cholernie boj mimo ze sa piekne... :) sabalka007 : a wiesz ze gorzka czekolada, ale taka typowa gorzka nie jest przeciwnikiem diety ? moj nauczyciel od polskiego jadł ciagle boczek tłusty i zekolade gorzka.. i schudl niesamowicie.. mial diete od dieteyzki, oparta wlasnie na gorzkiej czekoladzie..dziwne ale prawdziwe ;p;p;p;p a ja mialam ostry melanz wczoraj ze swoim i z dwoma kolegami...zjaralam sie jak dzika swinia ;D w glowie mi sie krecilo, nie przestawalam sie smiac... masakra jakas..grill... od wiecora do rana balowanie..ale jestem dumna ze nie wypilam ani jednego drineczka :):):) ale za to po zielonym mialam gastro rano, i zjadlam ponad 350 kcal ale mniej niz 400 :):): qwiec nie jest zle ;p MonikaWroclaw :Dziekuje :):) hmmm, najpierw na początku jakies 3, 4 dni z tego co pamietam bylam na 600 kcal.. potem jakies 2, 3 dni na 500 kcal.. potem spadlo na 350 kcal.. tez na pare dni..a potem juz przez jakis gruby miesiac ponad bylam na 300 kcal... 12 bedzie mijac 2 miesiac diety..ale ja jadlam w takich przedzialach ze tylko pierwszy tydzien to bylo w granicach 600-500 kcal. a potem juz 350-300 :):) i mialam 3 wpadki, raz zjadlam czekolade z depresji , raz 2 tysiace kalori... i waga na 2 tyg mi sie zatrzymala przez to ale nie utylam..na tydzien chudne 2 kg.. teraz jestem w rpzedziale 250-350 kcal, raz zjem 270 raz 300 raz 350 :) jak czasem zjem wiecej chociaz sie to nie zdarza a jak zdarza to bardzo rzadko to sie nie przejmuje... bo wiem ze nie utyje... :):) ale wytrzymuej na diecie..mimo ze na poczatku mi sie strasznie wymiotowac chciał o... ;/ jak przetrwac pierwsze dni ? jak powtarzalam..wez sobie dwa zdiecia wydrukuj albo mniej w pamieci..jed grubej osoby, drugie chudej.. i za kazdym razem jak bd chciala zjesc cos i zgrzeszyc, pomysl sobie..jak chcesz wygladac, jak ta gruba osoba czy jak ta chuda..i tu bedziesz miala odpowiedz..mi to pomagalo..poza tym ielona herbata , nia zapijalam glod :):): działała, albo herbatki grejpfrutowe w kazdym rossmanie kupic idzie za 7 zł : sa pyszne glod przechodzi..nastepna rzecz blonnik do ssania za 15 zl z ananasem..ale koniecznie do ssania..jak bd ci sie chcialo jesc, ssaj 1 tabletke..jest slodka, glod ustpuje :):):) hmmmm w 1.5 miesiaca moim zdaniem jk bd na 500 kcal to schudniesz 12 kg :):):):) od 10-12 :):):):) na bank..byle by nie bylo ostrych wpadek takich jak ja mialam, bo wtedy waga sie zatrzyma na pare dni i bd dupa zbita..i zmarnujesz jakies 2 tygodnie przez ktore mogla bys schudnac 4 kg :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mjluska89 : trzymam kciuki :):) !! DZIEWCZYNY, wiecie co ja do teraz narzekala m ze nic nie widze zebym schudla no nie..ale juz nam przycyzne tego..patrze sie codziennie w lustro na siebie.. a teraz po tych 2 miesiacach niecalych przymiezylam spodnie w ktore sie nie miescilam..sa dobre i maja luz na biodrach :) przmiezylam spodnie ktore byly obcisle..sa luzne o jakies chyba 10 cm w pasie..masakra !!... wczoraj ciotce mojego bo jst krawcowa zanioslam kamizlke jeansową... z jednej i z drugiej strony zwezyla mi o jakies 4 cm z jednego boku 4 z drugiego tez 4... nie wiem co to sie podizalo..chociaz wiecie, tluszcyzku nadal mam troche na brzuchu i w udach, ale w cm jest roznica i na wadze ! a na brzuch to trzeba cwiczyc duzo..ja mam taka figure ze dupke mam do tylu a brzuch do przodu, dlatego tak mi z nim ciezko.. szczesliwa jestem ):):):):) dzisiaj siostra do mnie zadzownila przed chwila i mwoi '' jak tam chudzinko '' tak mi sie fajnie zrobilo ze az sie rozplynelam..mimo ze moje bmi jest w normie.. to ja i tak chce jeszcze schudnac..bo tu i owdzie nadal mam nadprogramowo..w udach i brzuszku..ale jestem szczuplejsza niz bylam i to sie liczy..takze laski, jak nie bd widziec efekow nie poddawajcie sie..zobaczycie dopiero po jakims czasie po ubraniach :):):):)) ja sie nie moge doczekac az zejde z 60 kg..zeby z przodu byla cyferka 5 :):):)) wiem ze teraz widze ze schudlam a jutro wstae i bd myslec ze nie schudlam i ze to zludzenie..bo ja tak mam..ale ciesze sie chwila.. poza tym okropnie chce mi sie zygac ;/;/ przez ta kawe i fajki na pusty zoladek..wrrrrrrrr ide malowac paznokcie, zmyc tapete i nynki..do jutra dziewczynki :)::) i wiecie co...zżylam sie z wami hehehe :) Dobranoc chudzinki :* ---> to tak na poprawe nastroju , bo takie bedziemy wszystkie :):) dziekuje ze jestescie tutaj ze mna :):) pomaga bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Diomendi jestes urocza potrawisz kazdego wesprzeć. no widzisz czyli uwierzylas ze schudlas;) Diomendi mialas mi jakies zdj wyslac;p aale to sonko pieczywo to jest maca czy chleb chrupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
Hej;) Ja od jutra zaczynam;) Rano ważenie oby było dobrze;) I żeby leciały jak najszybciej;) Diomendi super Ci idzie;), ale my też Cię dogonimy zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlondi
Kilogramy bd leciały, gdy dalej bd się tak wspierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) dziś na wadze równe 69kg :) stopka już zmieniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljhbv
czesc widze ze jest nowa , mjluska ile kalori ? ja dzis 3 dzien 600 i nie wiecej dotad mam 200 juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie trochę mnie nie było, bo musiałam coś robić na uczelnię ja się nie poddałam, mimo że przez te wpadki mi waga stanęła i dalej ważę 68 około, ale od dziś koniec, ścisła dieta i ćwiczenia. Cieszę się że chociaż nie przytyłam przez ten długi weekend, bo zajadałam ten nadmiar czasu, w dodatku jestem przed okresem. Chciałabym mieć tak, że mnie nic nie rusza Na razie zjadłam jakieś 100g białego sera z warzywami, 4 wasy i pieczarkową to będzie tak 350, około kupiłam sobie błonnik jabłkowy, rozpuszczam go w wodzie, smakuje jak suszone jabłka cieszę się, że jesteście bo to ogromne wsparcie i motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie dzisiaj dziewczynki tak : pół serka białego wiejskiego 60 kcal + dosypane na to płatki owsiane 100 kcal = 160 kcal. 4 wasy = 120 kcal. 5 ogórków konserwowych malych = 20 kcal. Razem : 300 kcal równiutkie. dzień na plus. :) Niby moge jeszcze 50 kcal zjesc bo jestem w przedziale 250-350 kcal ale nie chce juz ;p bo wole zjesc mniej niz więcej :) ale jem te kalorie w zaleznosci od dnia ;p bo czasem nie chce mi sie jesc i jem 250 ;p Wiecie co.. byla przerwa w szkole na tydzien, bo byl ten tydien majowy, dzisiaj poslam do szkoly, dziewcyny powiedzialy mi ze strasznie schudlam :):): nawet 2 kolegow sami z siebie, najpierw jeden powiedzial : '' widze zmiany duże, schudlas widac strasznie tak na pierwszy rzut '' a drugi mowi '' widze figurka sie ladna i fajna teraz zrobila, pozytywnie, schudlas '' ale fajnie sie takie rzeczy slyszy..dalej jestem gruba tak mysle, ale jestem szczuplejsza i to sie liczy..lecej sie czuje jak dietuje i wg :): wlasnie pije herbatke grejpfrutową :):) SredniaJa : dziekuje :* a no tak, ale nie mam u siebi na kompie tylko u chlopaka :(. To Sonko to ani wasa ani maca. Wpisz sobie w google pieczywo sonko i ci wyskoczy :) aBlondi :Dziekuje :* no ja w to wierze ze mnie dogonicie :):):) bedziemy zajebiste ! :) jeszcze pare tygodni, czas jest niewazny, wazny jest efekt.. mjluska89 : gratulacje, coraz mniej sie robi hehehe :):) ayanami rei : ja staram sie codziennie zagladac tutaj i wam odpisac nawet jak nie mam czasu, zeby sie nie gubic we wpisach itepe :) zagladaj kiedy tylko bd miala czas : no tak mowilam ze wlasnie waga stanie na pare dni po wpadce, ale ze nie utyjesz :):) musisz sobie to wmoci ze cie nic nie rusza..to wkoncu tak bedzie :):) sila psychiki ;p Wiesz co jest dla mnie najwiekrza motywacja? jak widze ze wam leca kg :):) tak jakos mnie to motywuje ;p;p a teraz dizewczyny dla sprostowania..nie sluchajcie tych bredni, ze miesnie sie spalac nam beda..mialam dzisiaj dluga rozmowe z nauczycielem od wfu... powiedzial ze najpierw sie spalaja rzeczy ktore nie sa tak istotne dla lzowieka.. czyli to co jest zbedne... czyli toksyny schodza, potem schodzi w pierwszej kolejnosci TLUSZCZ ! bo nadmiar jest niepotrzebny organizmowi, dopiero jak juz % nasz tluszcz jest w normie moga sie zaczac spalac miesnie, ale jak juz organizm nie bd mial prawie wogole tluszczu czyli jak bd suche jak patyki ! wiec nie macie sie co martwic itepe, mimo ze wydawac by sie moglo ze te laski madrze pisaly.. ale powiem tak ile ludzi, tyle pogladow ! :):) i powiedzial ze skoro jemy bialko w diecie to jak maja nam miesnie spadac, skoro dostarczamy chociaz troche tego bialka... :):):) wogole wsparł mnie dzisiaj strasznie :):):):):):) u mnie dzisiaj 53 dzien diety :):):) chce juz piatek i chce wazenie :):) tak wogole zebyscie nie mialy niedoborów to macie tutaj link do dobrych witamin bogatych we wszystkie rzeczy potrzebne organoizmowi, ja dostalam wczoraj takie od kolegi :):):) wiec nie orientuje sie ile kosztują :) one tez pobudzaja strasznie itepe. prosze opinie na temat tego : http://medyczka.pl/bodymax-plus-opinie-3308 aa tu link z opisem : http://www.bodymax.pl/files/Bodymax_Plus.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białko
Potrzebujesz dziennie około 60 gram białka, zjadłaś ok 12g, max 14g, jak możesz twierdzić, że dostarczasz wystarczającą ilość tego białka? Powiedziałaś nauczycielowi w-fu ile kcal zjadasz dziennie? Czy tylko powiedziałaś, że jesteś na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyka odchudzania
Najwiecej kalorii do normalnego funkcjonowania potrzebują,w stanie spoczynku(stan spoczynku to brak jakiejkolwiek aktywności,czyli tak jakbysmy spały przez cała dobe): 1)serce i nerki bo az 440 kcal na kilogram,na dobę(nerki kobiety waza srednio 300 g.wiec wydatek energetyczny wynosi 130 kcal,tyle samo wazy serce i jego wydatewk energetyczny jest taki sam jak w przypadku nerek). 2)Mózg potrzebuje 240 kcal na kilogram,na dobę(mózg kobiecy wazy 1300 g.więc wydatek energetyczny wynosi 310 kcal). 3)wątroba waży 1,5 kg wiec jej wydatek energetyczny to 300 kcal. 4)mięśnie potrzebuja 13 kcal na każdy kg,na dobe(kobieta powinna mieć 33 kg miesni wiec wydatek energetyczny to 430 kcal). 5)tkanka tłuszczowa(nawet ona spala kalorie) wydatkuje 4,5 kcal na kg,na dobe(kobieta powinna jej miec średnio 14 kg wiec wydatek energetyczny to 63 kcal). 6)do powyzszych wyliczeń nalezy doliczyc jeszcze inne wydatki energetyczne np.płuc,kosci,gruczołów. Po zliczeniu wszystkich wartosci otrzymamy własnie ok.1400 kcal zapotrzebowania energetycznego na podstawowe funkcje zyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
białko : powiedzialam ile kcal jem i co dokladnie jem. I ze 3 razy dziennie to jem, i wytlumaczyl mi wszstko swietnie. No dobra pol serka dzisiaj, bo produkty mi sie skonczyly, normalnie jem szynke drobiowa, caly serek biały, i np owoc. i wase. matematyka odchudzania : możliwe, nie zagłębiam sie w to, idzie mi dobrze w diecie, nie chce jesc wiecej, dobrze mi tak jak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : wyslalam zdięcia :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się już częściej bywać, trochę byłam załamana przez te wpadki ale przecież to nie ma znaczenia już teraz :( witaminy fajne są te http://e-vita.istore.pl/pl,product,1313348,special,two,1500mg,180tabl.html special two się zwą, i wychodzą bardzo tanio, ja biorę takie 2 dziennie, a jak zapomnę to jedną, starcza mi to opakowanie gdzieś na 4 miesiące a mają nawet większe dawki niż zalecane, bo wiadomo że część się nie wchłonie, a poza tym te zalecane dawki to tak naprawdę są minimalne matematyka odchudzania ale to, że je się mniej, to nie znaczy, że te narządy nie funkcjonują normalnie, po prostu biorą energię z zapasów i w efekcie się chudnie ja jeszcze zjadłam jogurt naturalny 0% ok 60 kcal, z pomidorem to razem dzisiaj poniżej 450 a teraz czerwoną herbatę piję :) trzeba by coś zacząć robić w kierunku uprawiania sportu, jakoś zawsze wolałam już mniej jesć niż robić ćwiczenia, ale chodzi przecież też o stan skóry też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi a dostałaś moje zdjęcie? bo wysłałam jedno, jeszcze wyślę dzisiaj ale bardziej z twarzą niż z sylwetką tylko z innego maila wysyłam niż tamten, bo nie bardzo go lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ayanami rei : tak dostalam :) twarzy za bardzo nie widac, ale za to biust sie wysówa na pierwszy plan :):):) podobny do mojeog ;p pewnie ze nie ma znaczenia.. ja tez sie zalamywalam jak mialam wpadki..i to bardzo... ale przechodzilo z czasem :) dokladnie ayanami rei : biora ten tluszcz, te zapasy dlatego chudniemy z tego tluszczu.. z innych narzadow mozna chudnac jak juz sie wogole czlowiek pozbedzie tluszczu. no ayanami ja jutro na aerobik ide, i za chwile maja znajome wpasc, to jak pojda to bede cwiczyc :):):) ja odeslalam swoje zdiecia z dzisiaj :):) sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi tak myślałam, że z tymi mięśniami tak nie jest.. Kurde dziś mi się troszkę za dużo zjadlo, ale to nie było nic takiego zakazanego, więc może nie będzie źle :) O mamo.. Jutro ważenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi normalnie boskie masz już ciało naprawdę:) piekna sylwetka ! jesteś szczupła:) ta obsesja sprawia ze widzimy w lustrze siebie grube... i tak nam tez troche pozstanie dlugo bo mialysmy taki zakodowany punkt widzenia.;/ Ja kupiłam sobie dzisiaj ten chlebek sonko miodowy ale mi lepiej wasa smkauje myslalam ze jest lepszy ale nie jest zły:) ja dzisiaj 1100 kcal zjadłam moze 1200 kcal 9.00 owsianka plus kiwi plus kawa 200 kcal 11.00 jogurt 200 kcal 13.00 kanapka (razowcowa) 200 15.00 kanapka 200 17.00 jabłko małe 50 19.00 mięsko na grilu, cebulka i plasterek fety , pomidorka i ogóreczka i herbatka 250 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ablondi a iel wazysz teraz? widze ze masz tyle samo wzrostu co ja ;D Chłopak powiedział mi ze ponizej 57 kg nie pozwoli mi zejsc;d pewnie mu sie nie chce ze mna biegac hahahah ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulutralnaKultura
Cześć dziewczyny! Ja dziś zjadłam z 1500-1600 kcal.. całe 1000 kcal za dużo. To jest chore. Chcę was przeprosić, że jestem taka słaba przez co zaśmiecam wam topik swoimi wiadomościami... Nie umiem wygrać ze swoją psychiką. Był czas, że tak dobrze szło mi chudnięcie i ja głupia przerwałam to przez jednego głupiego loda. Nie wiem co robić, jest mi łatwiej jak mam dokładnie rozpisane posiłki, teraz mam w domu tylko samo kaloryczne jedzenie i póki co pieniędzy nie dostanę na swoje jedzenie, bo wg rodziny mam jeść to co wszyscy tylko w mniejszych porcjach jak chcę schudnąć.. A wy co o tym myślicie? Gdybym jadła te zupy co oni, mięso etc. tylko w mniejszych ilościach i bez tłuszczu, i tak do 500 kcal? Efekty byłyby takie same jak z jedzeniem dietetycznym? Błagam was, pomóżcie mi bo zginę.. :( PS Diomendi mogłabyś przesłać mi na maila fotki z efektami jak schudłaś? Może to by mi dało "kopniaka" motywacji... :/ Jeszcze raz was przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kULTURALNA! pewnie ze schudniesz;) a nawet lepiej bo bedziesz miala lepszy stan psychiczny bo nie bedziesz sobie wsyztskiego odmawiac . Wiadomo ze moze i wolniej ale zawsze jakis plus ze jesz mniej! wiecej ruchu i schudniesz! :) Powiem wam ze ja zawsze miałam takie marzenie zeby wystroic sie na zakonczenie lub poczatek roku , czarna spodnica i zeby tak szczuplo wygladac och ach :D:) Zeby w koncu isc w jakies fajnej kiece. . . a nie spodnie!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulutralnaKultura
ŚredniaJa Moja kochana dzięki za te słowa! :* Chcę przejść na to 500 kcal, ale kurde za nic w świecie ostatnio mi to nie wychodzi.. Ale kurcze czemu!? Wiem. Przygotuję sobie jedzenie na jutro dziś wieczorem. Ugotuję jakiejś kaszy i ryżu. I będę jeść to przez cały dzień, do 500 kcal. Rano bieganie, potem inne ćwiczenia. Ja również bardzo chcę świetnie wyglądać na zakończenie roku, mam jeszcze 54 dni, czyli prawie 2 miesiące, na 500 kcal + ćwiczenia powinno mi się udać zrzucić z 15 kg ;) Kurcze, to chyba przez tego doła psychicznego nic mi nie wychodzi... nienawidzę uczucie najedzenia a i tak jem... gdzie tu logika?! Ale ok, nie mogę się poddać, będę się podnosić. jutro (w sumie już za 4 godziny) zacznę swój bieg i już nie upadnę. Ja to wiem. I wszystkie co tutaj jesteśmy, będziemy ślicznie wyglądać na zakończeniu roku czy gdzieś tam indziej ;) Dziękuję wam dziewczyny za wasze wsparcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulutralnaKultura
Lat mam 16, 165-66 cm i uwaga uwaga... 75-76 kg :\\ Chcę ważyć 60 a najlepiej 55.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×