Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

ja te4z troche zgrzeszylam ale to nic;) bede biegac 45 min jak dam rade ostatnio miałam straszną kolke! wiecie co wczoraj stanełam na wage i bylo 59,5 a dzisiaj 60 . pewnie dlatego ze rzadko chodze do kibelka? bo wczoraj zjadlam tyle co zawszze. i nie poszlam i to zostalo we mnie wszytsko jutro mam sie wazyc i pewnie bedzie wiecej albo tyle samo;/ mam problemy z wypróznaniem;/ masakra bo wtedy wazy sie wiecej. . moze poczekam jeszcze z wazeniem sie ? co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
A może weź i zjedz z łyżeczkę otrębów albo suszoną śliwkę? A jak nie lubisz, to wypij od rana na czczo szklankę letniej wody, powinno pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Nie ma za co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Diomendi nie przejmuj się;) To jest nadal dieta;) a nie wykroczenie:P Ja dzisiaj ładnie;) Znów czuję siłę;) Dziś: śniadanie i II: 7 was z 5 plasterkami szynki drobiowej i ogorkiem - 220 i kefir - 240 kcal oraz jajko - 80 kcal Razem: 540 kcal No trochę ponad normę, ale pozwolilam sb na to jajko, bo ma białko;) Trzymam kciuki za Was i za siebie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S;p Zapomniałam Wam napisać, że też ćwicze;) Codziennie 2 h na rowerku stacjonarnym i 10 min twisterka;p kilka brzuszków i chcę jeszcze po 30 minut biegać;) Może jutro się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Dziewczyny ile ma jeden plasterek szynki drobiowej? 20 kcal? Bo muszę sobie rozplanować posiłki na jutro a nie wiem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po bieganiu, biegałam 45 min:-) mocno sie nie zgrzałam bo zimno dzisiaj ;| ale myśle, że troszkę tłuszczyku tam poszło. Ciekawe czy to , że człowiek jest spocony oznacza , że spalił dużo tłuszczu , ale pot to chyba woda? i dzisiaj było max 1200 kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Ja też właśnie po bieganiu z tym, że ja biegam po domu. Nie mogę po dworze bo zimno i zaraz byłabym chora, ostatnio (jakieś 3 tyg temu :D ) biegałam rano po dworze i na drugi dzień byłam chora.. biegałam 30 min. wg 10-tygodniowego planu bo mam zero kondycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki, bardzo zgrzeszyłam w tym tygodniu :< Ale już od jutra postaram się opanować, bo czuję, że przytyłam...niestety jadłam ciastka i ogólnie za dużo wszystkiego. Jakoś matura spowodowała, że bym tylko jadła i jadła. Najgorzej będzie do piątku, później już lajt :) I w sumie bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kulturalnaKultura : to fajnie ze chudniesz :) ja mam nadzieje ze ta waga sie nie zatrzyma, naprawde.. jutro tez aerobik , dzisiaj tez byl ale potem tez chodzilam :):) kurcze ale ja naprawde sie boje o to,. kazdy mowi ze mam juz tragiczna obsesje na tym punkcie..nienawidz miec okresu, wtedy taka zmieta chodze i glodna... mam nadzieje ze chociaz troche z tego spalilam co dzisiaj zjadlam..jutro zjem 250 kcal, zeby sie troche wyrownalo, pojutrze tez gdzies tyle. i po pojutrze tez. to sie wyrowna tak mysle... nie mam prawidlowej wagi bo jestem gruba..brzuch i uda to moja mora, reszta jest ok, lydki mam suche, pucki tez juz zeszly, rece tez schudly..tylko te uda i brzuch.. wrrr grrr i hrrrrr.. to musi byc chude a nie jest... brakuje mi duzo do chudosci, jeszcze drugie tyle co schudlam... jestem katoliczka, ale zawsze mowie to co mi slina na jezyk przyniesie ;p noo na diecie jest cudownie..takie fajne samopoczucie i wogole..dla\tego nie lubie wpadek...dobrze chociaz ze po nich sie nie tyje jak sa jednodniowe..ale mam nadzieje naprawde ze waga sie nie zatrzyma ze kg dalej beda leciec w dol... musi tak byc..bo cholernie zle by bylo, gdyby sie zatrzymala..przeciez jeszcze tylko pol drogi do mojego sukcesu... ale do wakacji bede chuda..obiecalam sobie to..tyle razy sie juz w swoim zyciu odchudzalam...naprawde wiele..najdluzej to wytrzymalam chyba 4 dni kiedys... a teraz juz tak dlugo, wiec napewno sie juz nigdy nie poddam, takich mysli sie juz dawno pozbylam.... SredniaJa : ja biegac bede teraz w pon, czwartki, piatki i sobote i niedziele. i bede cwiczyc ostro.. a jak mam aerobik we wtorek i srode, to juz nie bd cwiczyc bo tam wycisk daja..cieszy mnie ogromnie ze dzisiaj byl..i planuje kupic step i hantle.. i cwiczyc w domu tak jak tam z grupa..to jest naprawde swietne... mysle tez o tabletkach..takich speedach. zeby miec ciagle energie..tak jakby sie bylo po narkotykach i chyba zakupie jakies.. waz sie rano, na czczo... po kibelku ;p WLASNIE ZNACIE JAKIES HERBATKI PRZECZYSZCZAJACE ?? zeby ciagle na kibelku siedziec ? potrzebuje takich.. aBlondi : przejmuje sie wlasnie strasznie... ciesze sie ze dobrze Ci idzie :):):) kg beda leciec :* kulturalnaKuiltura : plasterek szynki drobiowej takiej okragłej jak wieczko od sloika zwyklego ma 10 ;p a taka co ma rozmiar wieczka od duzego sloika 20 :) SredniaJa : z potem wychodzi tluszcz i toksyny :):):) im wiecej sie pocisz tym wiecej chudniesz..dlatego na zime sie tyje a w lecie si jest szczuplejszym ;pp kulturalnaKultura : bieg w miejscu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dla mnie 300 kcal to duzo. jem w przedxziale 250-350 :) chyba ze czasem mam jakis dzien do kitu, bo wiem ze jak organizm sie glodzi, to musi wpadka nastapic raz na pare tygodni ;p bo to juz wyczytalam kiedys i wiem po sobie ze tak jest ;ppp tylko ja mam tak ze w cigu tych 2 miesiecy miałam 3 wpadki + dzisiejsza. wiec nie blo ich duzo jak na taki okres czasu :) tak to ciagne diete i trzymam w 100% co widac w kg chyba ;pp dziewczyny ile kg mniej juz macie i ile jestescie na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sabalka007 : matury to duzy stres i dobrze ze jadlas bo bd lepiej myslec na tych maturach..a wazniejsze jest chyba zdanie jej niz dieta. zaczniesz jak sie skoncza i bd trzymc w 100 % :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturaKultura
Nie, biegam od korytarza, przez pokoje i kończę a kuchni i tak cały czas :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kulturalnaKultura : to pewnie masz duzy domek ;p u mnie nie ma jak :D wiecie co ja wczoraj bylam na aerobiku i po tej wpadne 800 kcal to wogole tak mi odrazu lepiej sie zorbilo, ze pocwiczylam, taki spokoj wenwetrzny hehehehe :) dzisiaj tez ide nakurwia aerobik heheheh :D:D dzisiaj tak : pół jogurtu wiśniowego 0 % tluszcuz bez cukru = 80 kcal. + do tego płatki owsiane z 3 łyzki duze = 120 kcal. 1 wafel ryżowy + 3 plasterki szynki drobiowej = 50 kcal. 1/3 serka białego ziarnistego, wiejskiego = 60 kcal. Razem = 310 kcal. i pewnie wypije jeszcze 2 zielone herbaty z pigwą to jedna ma 5 kcal, mama mi taka kupila ;/ wiec wyjdzie 320 kcal. No i aerobik dzisiaj :D dzien na plus hehehehe :) juz zapomnialam o wczorajsze wpadce, bo to nie byla wpadka powyzej 1000 kcal, wiec nie zaliczam tego jako wpadki bo i tak zjadlam same produty z diety i nie naraz. i bylam na aerobiku a potem sie przejsc :):) DZIEWCZYNY KOLEZANKA Z KLASY DZISIAJ DO MNIE TAK '' wiesz co patryk mi powiedział '' a ja sie pytam co ? :D a ona '' TY KURWA GOSKI O POLOWE NIE MA '' wiecie jak fajnie sie poczułam ? : masakra...sper uczucie.. dlatego fajnie ze jestem na diecie :):) niesamowicie sie na niej czuje..tak bardziej atrakcyjna mimo teog ze dalej jestem gruba to jestem szczuplejsza niz bylam, bo wtedy bylam otyla :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny czy ja jako jedyna tutaj pale papierosy ?? ;p tak mnie zastanawia to :) poza tym to poslucham sobie chwile muzy :D zeby sie zrelaksowac, bo dopiero ze szkoly przyszla, potem zrobie sobie cygary i chlopakowi :D bo taniej wychodza wsumie :D potem pojde pobiegac i zapalic na pole, potem przyjde, ogladne film i zmykam na aerobik ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Ja nie palę i jestem całkowitą abstynentką ;) :D U mnie natomiast dzisiaj "wpadka" taka jak u Ciebie wczoraj. Zamiast 300 kcal zjadłam jakieś 600-700 :P A wszystko przez niedokładnie ustawione posiłki... muszę zrobić sobie dziś rozpiskę do końca tygodnia, inaczej będę przekraczać to 300. Nie rozpaczam, bo dziś już pewnie nic nie zjem, a zaraz idę na dłuuugi spacer, potem poćwiczę a na wieczór pobiegam :) Czy mam duży dom? :D Raczej nie, tylko tak ułożone pokoje, że da się biegać :) Nie napiszę co zjadłam bo nawet dokładnej ilości nie pamiętam, ale wszystko było dietetyczne... W każdym razie dużo za dużo. Przez głupie podjadanie. Trochę jestem zła ale i tak jest niebo lepiej niż kilka dni temu... same pamiętacie co było... :D Zrobię tak jak pisałaś diomendi, będę sobie wkładać jedzenie do woreczka i poza tym nic już nie jeść :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi nie radzę Ci herbatek na przeczyszczenie, bo zniszczą Ci organizm i tyle. Juz później bez nich się normalnie nie wypróżnisz. A więc było ważenie.. 1 kg mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kulturalnaKultura : no wlasnie trzeba sobie ustawiac posiłki z góry dzien wczesniej..bo jak widzi sie przed soba tyl pysznosci to wrr..ja mam w worku w lodowce moje produkty i tylko tam zagladam ;p ja pale i pije lkholo ale jak nie mam dietki ;p wo wkoncu przerzucilas sie na moje 300 kcal ? od ilu dni bylas na 300 ?? bo wcznsiej bylas chyba na 600 ?|? Kinga1601 : hmm a wlasnie mys;alam zeby zakupic..no ale moze narazie sie wstrzymam :) fajniutko ze 1 kg mniej ;p a jeden kg mniej w jakim czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kulturalnaKultura : czemu sie tak strasznie ograniczylas jak ja ? wiesz ze na 500 kcal bedziesz tyle samo chudla co i ja, a ja prowadze 250-350 kcal, bo ja mam juz tragiczna obsesje i boje sie utycia... ja juz mam takie mysli zeby jeszcze bardziej ucinac te kalorie, ale chlopak mi kaze jesc wiecej niz 300.. mimo ze i tak staram sie jesc mniej niz 300..i udawac ze jem, jak patrzy a potem wypluwam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jestes na 500 kcal kinga ? : lady wynik, ladny :):) pewnie cieszysz ze zlecial bo wiem ze wpadki tez mialas hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już prawie 3 tyg odchudzam, z czego jeden to wpadki, i nie schudłam aż tak dużo bo 3 kg, ale to przez te wpadki i przez to że w ciągu pierwszego tyg piłam za dużo wina, a w ciągu drugiego miałam ze trzy wpadki :( ale teraz już mi chyba dobrze idzie dieta, jak będę 2kg na tydzień chudła to będę bardzo szczęśliwa... dzisiaj tak: 2 cienkie kromki razowego chleba z tuńczykiem ok 200 kcal miseczka truskawek i szklanka mleka 0,5 % 190 jajko, trochę kalafiora 180 kcal razem 570, już nie jem nic dzisiaj a czemu dziewczyny nie solicie na diecie? ja solę normalnie, wiem że to zatrzymuje wodę, ale przecież i tak z tłuszczu chcę schudnąć a nie z wody, ale może jest jakaś inna przyczyna? Pewnie i tak mniej soli jem niż kiedyś, bo mniej rzeczy do posolenia ^^" nie wiem, może więcej schudłam ale nie ma wymiernych wyników przez tą sól i przez to że mi się zbliża okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Właśnie przeżyłam szok;p Bo ja myślałam, że duży plaster ma 10, więc codziennie jadłam o 50 kcal więcej;) Dzisiaj zjadłam 7 chlebków;p po 22 kcal;) 5 plasterkow drobiowej szynki - 100 kcal i ogórka do nich jakieś 6 kcal - kilka plasterków;p -260 kcal Oraz na obiad kefir truskawkowy 0% - nie ma tłuszczu;p, ma trochę węglowodanów i białko, więc nie jest źle;) - 240 kcal O jak idealnie;) 500 kcal;) I tak sb będę jadła codzień;) A zaraz idę pobiegać;) Jeszcze 2h rowerka i 10 min twisterka;) Kurcze ja znów chcę ważyć jakieś 62 kg, jak w listopadzie no;p Ja jeśli chodzi o używki, fajek nie cierpię;) Alkohol lubię czasem, ale teraz chyba zrezygnuje;) Co do herbatek, to ja też mam problem z wypróżnianiem:( A tego błonnika z ananasem nie było ostatnio w aptece;/ Herbatki, czasem pije senses i chyba dzisiaj wypiję, bo od niedzieli nic...;P A i nie powiedziałam Wam, na wspomaganie diety jem codziennie jedną tabletkę diety kapuścianej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zjadłam jakies 1300 kcal . z czego 500 to czekolada ! i taka duza moze nawet wiecej kcal. dlatego ze mi sie strasznie chcialo bylam nerwowa nie wytrzymywałam u musialam. a ja mam slabosc do slodkiego. no niestetyl. ale pozniej bede godzinke biegac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na 600kcal :) No strasznie fajnie jak tak stajesz, a tu znowu mniej :) Ja ogółem do niczego nie dodaje soli. Używam tylko pieprzu i jak robie zupkę warzywną to czasem cos tam dodam, ale to rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może też zrezygnuje z soli, na dobrą sprawę to ja też nie solę, tylko dodaję do wszystkiego sosu sojowego, który jest bardzo słony. Ale już mi się kończy ten sos i nie kupię następnego z przypraw jeszcze curry mogę ze wszystkim jeść, a jak do słodkiego to cynamon, dzisiaj sobie wypiłam mleko 0,5 % z cynamonem jako deser :) też już nie mogę się doczekać aż choćby to 65 przekroczę, to mi doda na pewno motywacji, bo ostatnio jakaś zniechęcona jestem do diety. Nie że chcę ją rzucić ale smutno mi, jak myślę o tym że mogłabym już dużo mniej ważyć gdybym nie była taka słaba i nie zgrzeszyła parę razy. No i oczywiści przez moją zmorę-ćwiczenia fizyczne do których nie potrafię się zabrać :( Moja mama ciągle mówi że ona by wolała więcej jeść ale za to ćwiczyć, a wy potraficie te dwie rzeczy na raz, muszę z was wziąć przykład w końcu. Biegać pewnie nie zacznę bo nie lubię bardzo ale jakiś rower, basen. Mam nawet w domu rowerek ale boję się trochę bo jak kiedyś dużo jeździłam to miałam wielkie łydki, przez mięśnie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczynki ja wam powiem, że wlasnie wrocilam z aerobiku,. wczesniej troche biegalam i powrot do domu po aero tez bieg i jakos strasznie mnie żółądek boli albo brzuch nie wiem... tam pod cyckami..i teraz mi sie w glowie zakrecilo i zamroczylo w oczach... eh..jakos zle sie czuje..ide sie polozyc zaraz chyba... ayanami rei : nie solimy, ja nie sole, bo poprostu po soli sie puchnie wyglada sie grubiej..poza tym jak sie soli, to tak naprawde nie wies dokladnie ile chudniesz.. bo sol zatrzymuje wode..i czasem wiecej posolisz to wiecej wazysz , czasem mniej posolisz, zwazysz sie i bd myslala ze schudlas z tluszczu a spadniesz z wody..taka filozofia... a poza tym ja tlyko pieprze i papryke ostra daje bo to metabolizm pobudza ale daje to tylko przy warzywkach... Zrezygnuj z soli... curry jest dobre z 4 razy dodalam do warzywek ;p ale tez slone. a ja nawet nie wiem ile mleko ma kalorii a lubie mleko hehe ale juz hoho nie jadlam ;p ja nie moge sie doczekac az bedzi 55 kg na wadze, a potem jak bedzie 52 kg..zabawne ;p jak wazylam 73 to chcialam chociaz do 65 dojsc..doszlam to chcialam do 60...do 60 doszlam to teraz chce 55..pewnie dam rade i potem bd chciala wazyc 52..coraz mniej chce wazyc, to juz obsesja , ale nic nie poradze, tak mam zakodowane w glowie. ja wole jesc mniej niz cwiczyc, ale staram sie to pogodzic :) dwa dni temu obiecalam sobie ze zaczynam ostro cwiczyc juz do konca diety, i jak narazie drugi dzien i ostro cwiczyam jak na mnie na osobe ktora zero ruchu miala przez 4, 5 lat. :P ale miesnie spalaja tluszcz kochana :):):) aBlondi : juz Ci pisalam ze taki jak zakrtka od slika ma 10 kcal drobiowej poledwicy a taki jak duze wieczko ma 20 kcal. w 10 gramach jest 10 kcal. SredniaJa: ty nawet jak tyle jesz to i tak chudniesz, co prawda powolutku ale przynajmniej wg \utrzymasz potem :):):) jak masz slabosc do slodkiego to jedz jogurty owocowe 0 % tluszczu i be cukru, sa slodkie..albo gerberki dla dzieci, albo płatki owsiane fitella, jak zalejesz pol szklaki goracej wody to sa pyszne..i 170 kcal maja a syca... :):):) Kinga1601 : acha :) no to 600 kcal to tez dobrze.. nioo fajniutko wtedy jest i ogarnia szczescie :):) ja dzisiaj bylam na aerobiku i ciocia mi powiedziala sama z siebie ze schudlam i nie musze sie odchudzac..a wczoraj wychowawczyni do mnie '' jezu wez sie juz nie odchudzaj bo teraz masz idealna figure '' .. :) ale mysle ze wszyscy przesadzaja ze duzo schudlam..bo roznnica jest leciutrka, ale wazne ze jest... do 52 chce dojsc. to jest moj cel narazie. : mialo byc niby 55 , ale chce 52 wazyc zeby miec niedowage :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×