Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dieta 500-600 kcal do wakacji.

Polecane posty

Gość
mi tez smutno bo tez nie chce jesc juz 300 kcal ani 350 kcal, tylko chce zejsc do 250-270 kcal. :):):) moze jutro mi sie uda to wprowadzic, ale wydaje mi sie ze 250-350 to tez jest dobrze przeciez ;p to i tak o 2000 mniej kalori niz powinnam jesc ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK DIOmendi ale ja mam cos takiego ze np duzo mi cukru brakuje zjadlam 3 bita i nie pomoglo dalej mi sie chcialo i chodzilam zla jak osa i kupilam sobie czekolade duza 200 g taka w lidlu biala pychota i zjadłam prawie cala dzisiaj zjadłam okolo 1800 kcal masakra!!!! i nie biegam . jestesm wkurzona bo na obwodnicy troche ciemno jest i boje sie sama biegac i rodzice powiedzieli ze mnie nei puszcza samej w taka ciemnice i lipa i jestme zła ze nawset uczyc sie nie bede;. jutro jade do lublinka na zakupy i postaram sie malo zjeść w piatek bede biegac z chlopakiem dopiero bo jutro nie damy rady.masakra. mogłam mniejsza kupic i wgl :( wgl chlopak powiedzial mi ze schudlam ze widzi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diomendi chyba malo jesz na taki wysilek dlatego te zakrecenia w glowie. mnie z lewej strony boli przez bieganie chyba za duzo wysilku mam , kolke ciagle mnie lapie nawet jak do sql ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Kurde ciągle jestem głodna.. już wiem nawet dlaczego. Rano zjadłam zbyt duże śniadanie, to mi rozepchnęło żołądek przez co byłam później jeszcze bardziej głodna i jestem głodna do teraz. Muszę jeść mniejsze porcje, jak wczoraj. Nie czułam wcale takiego głodu jak dzisiaj. Dziewczyny a co myślicie o zabijaniu głodu gumami do żucia? Ja z przyzwyczajenia muszę coś przeżuwać i myślę nad tymi gumami... uwielbiam takie jabłkowe orbit :P ŚredniaJa nie przejmuj się, ja dziś też za dużo zjadłam, będzie łącznie ok. 1000-1200 kcal(no, może ciut przesadziłam :P ). Jutro też jest dzień :)A to, że dziś się nie udało to nic, przez jeden dzień dieta nie idzie na marne ani nie przytyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki;) Ja dzisiaj pobiegałam 30 min;) Marsz i bieg na zmianę, porządnie się spociłam:P Do tego tylko 15 min rowerku i ponad godzina gry w siatkówkę;) Więc nieźle;) Ogólnie, czuję się silnie;d i to jest najważniejsze;) Codziennie wieczorkiem smaruje się takim kremikiem antycellulitowym;p I jak ćwiczę i na noc zakładam taki pas, co niby spala, znaczy tak się ściskam nim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Przyznam się wam do czegoś... przed kilkoma minutami miałam w ustach snickersa.. i co zrobiłam? Przypomniałam sobie zdjęcia diomendi, cel do jakiego zmierzam i baton przestał smakować i wyplułam to świństwo koloru fekaliów do śmieci :D :D :D Sorry za obrzydliwość ale obrzydzam sobie słodycze :D Od rana żre jak głupia, na szczęście na jutro już jestem przygotowana więc nic podobnego się nie zdarzy ;P Ja dziś nie pobiegam, spać mi się strasznie chce :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do lublina w mini. musze sie przelamac i przestac wstydzic a tam nikt mnie nie zna , czasami mozna kogos spotkac ale to ciul;) wstydze sie ale schudly minogi troche pozatym mam wysportowane i jade;d OMG, Nowe wyzwanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SredniaJa : no to cięzko prowadzić diete skoro tak masz.. moze przez te robaki ? chyba ze juz wyleczylas ? ale i tak jesz troszke mniej niz powinnas wiec sie nie przejmuj :):) ja nierozumiem czegos..Ty jestes 5 razy szczuplejsza niz ja Patu ! :* nawet moj chlopak powiedzial ze jestes szkieletor hehehe :D wiec nierozumiem po co Ci ta dietka..no wiem..dla lepszego samopoczucia..ale skoro tyle osob mowi Ci ze jestes chuda to musi byc w tym prawda..co innego jakby powiedzialy ci to 2 osoby..a co innego jak mowi ci to juz kilka... :):) nawet moj chlopak ktory nie ma powodu by Ci cukrowac bo Cie nie zna :) kulturalnaKultura : na ile jestes kcal wkoncu ?? bo juz sie pogubilam ;p;p Gumy do rzucia.. gumy do zucia nawet te bez cukru tez maja kalorie.jedna z 5 conajmniej. poza tym jak zujesz gume, to jestes jeszcze bardziej glodna, co z tego ze ma smak..to mozna kupic blonni do ssania i to samo, a blonnik jest na diete a gumy nie .. poza tym wciagasz ciagle powietrze zujac gume itepe i dalej ci sie wydaje ze jestes glodna..nawet jeszce bardziej... i myslisz tlyko ciagle ze zabijasz ten glod ta guma po czym jeszcze bardziej chce sie jesc... no dokladnie, przez jeden dzien sie nie przytyje..ale niewiadomo czy waga sie wam nie zatrzyma :) ja ciekawa jestem ile bd wazyc w pt.. zobaczymy czy schudkam, czy waga mi sie zatrzymala przez 1 wpadke. aBlondi : ja tez wczoraj biegalam hehe ;p i bylam na aerobiku i takie fajne samopoczucie po tych cwiczeniach jest ehehe :) po cwiczeniahc ogolnie czuje sie tak błogo i czuje sie taka silna wewnetrznie :) dlatego sobie obiecalam ze ostro cwicze, no i ostro wczoraj cwiczylam jak na mnie ;pp kulturalnaKultura : hehehehehehe no i bardzo dobrze zrobilas ! ja przy wpadkach jak bylam glodna to siegalam tylko po rzeczy z diety. Raz tylko byla czekolada gdzies na poczatku diety, tak to trzymam w 100 % ;p SredniaJa : no to pewnie ! mini jest zajebiste... :) ja narazie mam za grube nogi wiec nie nosze nic krotkieog ;p taka moja obsesja.. juz mam ce... nie chce wazyc 55 kg. Chce wazyc 52 kg..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj zjadłam póki co tak : 2 mace + 2 plasterki szynki drobiowej = 120 kcal. 1 wasa + 1 plasterek szynki drobiowej = 50 kcal. 1/4 serka białego ziarnistego = 60 kcal. Razem : 230 kcal. potem zjem jeszcze pół jablka to bedzie razem 270 kcal i na tym koniec dzisiaj ;p :) ide sobioe pocwiczyc, potem sie wykapac i umalowac i zmykam na miato po krotkie spodenki i po blok techniczny, flamastry itepe. Bo bedziemy w szkole jutro jakies plakaty przez 2 godziny robic xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmm ja bede teraz ćwiczyć... kurcze ale jeszcze dluga droga przede mną z tymi kilogramami... niby waga powinna pokazac mi 2 kg mniej niz teraz, ale wątpie zeby jutro tak było, przez tą wpadke... ale gdyby tak było to zostało by mi jeszcze 3 tygodnie diety albo 4 tygodnie, zalezy jak będe wyglądać, no ale chce ważyć 52 kg albo 50 kg... :) no i musze byc silna, dzisiaj zjem jeszcze pół jabłka, i wypije 2 zielone herbatki co razem mnie wyjdzie 280 kcal :) i Tyle na dziś.. ;p musze jak najlepiej prowadzic teraz ten ostatni miesiac mojej diety... :):):) jest 10 maja, do 1 cerwca musze byc juz chuda... a jak nie to przedluze diete, do 20 czerwca ;p a potem powolutkie wychodzenie :) poza tym pierwszego czerwca musze miec juz plaski bruch b bede robic kolczyka w pępku, i chce zeby sie ladnie prezentował :) dlatego główny nacisk klade teraz na BRZUCH. a potem na NOGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 876pytka
Diomendi, jak planujesz wychodzenie z diety? Ile kalorii chcesz dodawać i jak często? A jak już wyjdziesz z diety, to planujesz jeść określoną ilość kalorii, czy już nie będziesz pilnować za bardzo co jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
876pytka : napewno będe dokładać kalorie stopniowo .. myśle że po 100-150 kcal co tydzień.. i tak aż dojdę do 1300-1500 to się zatrzymam, bo wydaje mi się, że już więcej nie będe potrzebować. A jak ktoś już podejmuje decyzje w swoim życiu, że sie odchudza ze chce byc wkoncu szczupłym, to musi wiedzieć, że dieta już będzie towarzyszyc nam przez cale zycie jesli schudniemy... bo gdybym z czasem zaczela normalnie jesc, tak calkiem normalnie jak przed dieta, naewno bym prytyla. Będe jadla po diecie zdrowo, zero bialego chleba, zero bulek, zero makaronu, zero masla, ale czasem tez będe sobie pozwalac na czekolade albo na chipsy, no ale wiadomo nie codziennie, tylko raz na jakies czas. Np raz w tygodniu cos slodkiego a nie codziennie.. i alkohol tez bede pila ale tez juz nie tak czesto jak kiedys..trzeba wiedziec ze jesli czlowiek zaczyna sie odchudzac, to nie moze nawet po czasie wrocic do tego co sie jadlo przd dieta bo fekt jo-jo bedzie napewno. Kalorie po diecie bede liczyc na oko ze tak powiem bo wiem mniej wiecej juz co jest kaloryczne a co nie i co ile ma kcal. :):) chocia narazie jeszcze nie mysle o wychodzeniu z diety, bo musze zejsc najpierw do 55 kg, a potem do 50-52 .. i wtedy rozpoczne wychodzenie z diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj zjadlam tak : 2 mace + 2 plasterki szynki drobiowej = 120 kcal. 1 wasa + 1 plasterek szynki drobiowej = 50 kcal. 1/4 serka białego ziarnistego = 60 kcal. pół jabłka = 40 kcal. Razem : 260 kcal.. jeszcze wypije 2 herbaty zielon bo dzisiaj wogole nie pilam, to mnie wyniesie 270 kcal ;p bo jedna ma 5 kcal z tych co mi mama kupila ;p a obiecalam sobie ze bd jadla w przedziale 250-270 kcal teraz, bo juz niedlugo koniec diety. ale jak bd 300 kcal to tez nie bedzie zle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dzisiaj zjadlam jednak wiecej ;/ no ale nie jest zle i tak, to nie jest wpadka na szczescie, tylko wiecej zjedoznych kalorii ;pp ja dzisiaj zjadlam tak : 2 mace + 2 plasterki szynki drobiowej = 120 kcal. 1 wasa + 1 plasterek szynki drobiowej = 50 kcal. 1 wafel ryzowy + 1 plasterek szynki = 30 kcal. pół serka białego ziarnistego = 140 kcal. jabłko małe = 60 kcal. Razem : 400 kcal. : ) dzien i tak na plus, mimo ze dalej glodna jestem. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia1990
czesc dziewczynki mogę się przylaczyc? Mam 160cm wzrostu i waze 65kg , chcialabym 8kg zrzucic , to moje marzenie :) Pierwszy cel to za 2 tyg warzyc 61, mam nadzieje ze sie uda Będę jesc tak 600kcal , w dni w ktore bede cwiczyc 800 , ale same zdrowe rzeczy i duzo białka :) Dzisiaj zjadłam : jogurt jogobella jogurt naturalny piers z kurczaka 150g jem co 3h , jeszcze bedzie serek wiejski 3mam kciuki za was i za siebie zeby wytrwac :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayanami rei ja też strasznie nie lubię ćwiczyć, a już szczególnie biegac. Ja jeżdżę na rowerku stacjonarnym 1h i czasami takie drobne ćwiczenia :) Diomendi ja sie nie kieruję opiniami innych, bo to ja decyduję o tym kiedy mam przestać :) kulturalnaKultura ja właśnie żuję gumy, ale wliczam to do dietki, bo jedna ma 3kcal :). Pomagają mi właśnie na głód jak jestem w szkole czy coś :) aBlondi ja też mam taki pas co mi wibruje, ale kurde coś mi się w nim psuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam swój jakże pyszny obiad;d Kefirek o smaku owoców leśnych 0%;d 400 g - 240 kcal Dzisiaj poza tym 7 chlebków i 2, 5 plasterka szynki;) parę plasterków ogorka- 154 kcal+ 50 kcal + 6 kcal - 210 kcal;) Razem 450;) teraz trochę odpoczynku i idę biegać, później albo rower albo siatkówka;) Kurcze, ja też jutro się zważe, ale boję się wejść i zdemotywować;/ Bo nie byłam od niedzieli na kibelku, więc ubytek kg bd na pewno bardzo, ale to bardzo niewielki:( Znacie jakieś sposoby na rozwiązanie tego problemu? Kinga1601 ja mam taki pas;p http://www.fbb.pl/trec_nutrition_pas_neoprenowy_wyszczuplajacy_1szt_ids_2427_1 nawet w nim śpię;p I nie powiem boczki znikają nawet szybko;) Ale ja i tak chce spalić nogi...;/ diomendi - powiedz mi jaki jesz ten serek pełnoziarnisty, bo też bym sb może taki kupiła;) Kurcze Wam leci z wagi 2 kg na tydzień, ja czuję, że u mnie tyle nie będzie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diomendi wiem ale jakos wydaje mi sie ze jestem gruba:( robaki niby wyleczone ale ja mam taka grupe krwi ze mi sie chce slodkiego czesto i wiecie;p podobno ze jedzenie zalezy tez od gruby krwi. dziekuje ze mi tak mowisz cieszy mnie to :* 57 i bedzie git 3 kg jeszcze omg:) chyba od poniedziałku zaczynam ta Twoja diete co mi wczesniej wysłałas:) Diomendi mysole ze u Cb waga pokaze 2 kg mniej przeciez to nie duza była wpadka:) a co to za serek ziarnisty ciekawa jestem ;>? ja lubie malowac;) hehe dzisiaj dzien na minus bo lody, longer itd aale z 1000 kcal pewnie bylo wiec gites;) nie mam odwagi kupic jeszcze spodenek. diomendi tez chce 1 czerwca osiagnac swoj cel:) dlatego wiem ze teraz muszę sie przyłożyć! bo jak nie to beda mi wolno kg leciały a juz cieplo sie robi i przydałoby się do szkoły isc w spodniczce jakies;D Dzisiaj widziałam jak ludzie patrzyli sie na moje nogi , hmm ciekawe co sobie pomyśleli hehehehehhe. aa jeszcze powiem wam ze na chodzenie do kibelka dobra jest 'surowica' czyli warzywe surowe itd, mi smakuje sorówka z marchewki czyli marchewke trzemy na najmniejszych ockzach tzn takich malutkich, dodajemy chran i troche smietany bo bedzie za ostre. a pozatym poprawi sie kolor skóry, dlatego ja od dzisiaj zaczynam jesc takie suróweczki na trawienie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tak 2 kromki razowego chleba z tuńczykiem 250 kcal 4 małe jabłka 240 490 razem, nie jestem nawet głodna przez ten upał ^^ i znowu nie poćwiczę bo jestem padnięta, zajęcia miałam od 8 do 17, a 3 ostatnie godziny to stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po bieganiu;d Zaraz ruszam na siatkówkę;) Przy bieganiu tak się spociłam, bo biegłam i jechałam rowerem też troche w tym pasie, ale tyle się ze mnie jeszcze nigdy nie stopiło;d oby był to sam tłuszczyk;d A;d i co najciekawsze jak ponarzekałam tutaj, to nawet w kibelku byłam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem błonnik i nie mam problemu ^^ biegać w taką pogodę... podziwiam jeszcze szklankę mleka wypiłąm, to razem dzisiaj będzie 570 kcal poza tym ja niestety nie chudnę dwa kg na tydzień, a raczej 1 na razie by wychodził, przez te wpadki, mam nadzieję że teraz przyspieszy, a jak nie to nie będę miała wyjścia i zacznę coś ćwiczyć. Choć w tym tygodniu byłam na siłowni raz, mało, wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja od jutra obiecuje sobie, że nie przekrocze 300 kcal. Mogę jesc mniej ale nie wiecej niz 300. musze sie wbic znow w rytm ;p zabcia1990 : pewnie ze tak, witaj :*napewno sie uda :):) pierwszy dzien dzisiaj na diecie ? :) Kinga1601 : ale przeciez ja Ci nie mówię kiedy masz przestan sie odchudzac, nierozumiem po co to napisalas.. ja nigdy nikomu nic nie narzucam tylko wyrazam swoje zdanie, a Ciebie nie widzialam wiec nie moge tego ocenic ;p ale co do tego, to ja tez sie tym nie kieruje :) aBlondi : jem serek wiejski ziarnisty.. on ma malo kalorii i jest pyszny, ale nie ten w niebiesko białym opakowaniu, tylko zielono bialym, ale innym. patrz na kalorie cały powinien miec 120 kcal. 100 gramów 80 kcal :) no mi leci 2 kg co tydzien, ale watpie zeby w tym zlecialo, bo dzisiaj zjadlam nie 300 a 400 kcal, a wczoraj az 800.. a tak to ladnie szlo od piatku ;p od jutra tez juz 300 nie bd przekraczac napewno. SredniaJa : mi tez sie wydaje ze jestem gruba.. dlatego innych nie slucham : jesli chcesz dietowac to dietuj, ja Ci tylko napisalam co mysle :* no na tej mojj diecie bedziesz najedzona :) i latwiej Ci bedzie kontrolowac to co jesz i nie podjadac :) ja mam dokladnie to samo, ze teraz juz koncowka diety praktycznie 3 tygodnie, i musze 6 kg schudnac przez te 3 tygodnie.. i dlatego tak ostro cwiczyc zaczelam :) i od jutra na bank nie moge przekraczac 300 kcal. tlyko te dwa dni dzisiaj i wczraj takie dziwne mialam przez okres ;p ale 100 kcal wiecej to i tak chyba nie jest zle ;p ayanami rei :bieganie jest zajebiste,. mowie z reka na sercu. nogi sa odrazu ladniejse..a w taka pogode najlepiej, wiecej tluszczu schodzi jak czlowiek sie wypoci ;p to i tak dobrze ze po wpadkach schudlas..ja mialam kiedys 2 dni wpadki alkohol i raz 2000 kcal i waga na dwa tygodnie mi sie zatrzymala mimo ze diete dalej prowadzilam ;/ ale dziewczyny tak SERIO jak na 2 miesiace, bo za 2 dni mija rowne dwa miesiace odkad dietuje, to mialam tylko 4 wpadki. Dwie gdzies miesiac temu. I wczoraj jedną bo 800 kcal, i dzisiaj zjadlam 400 kcal. ale to chyba nie jest wpadka, bo tylko 100 kcal wiecej. Wiec malo wpadek jak na 300 kcal i jak na tak dlugo okres dietowania, wiecie co teraz sobie mysle tak, ze jednak twarda ze mnie zawodniczka hehehehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co do serka bialego taki jem najczesciej :) http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Serek-Wiejski-lekki-3-t%C5%82uszczu-Pi%C4%85tnica.html ale jem tylko pol zazwyczaj, zeby zjesc w ciagu dnia wiecej rzeczy, ale w mniejszych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jak mam ulozona diete to moge uniknac podjadania:) tylko wydaje mi sie ze w nast tyg bede pic alko;d chyba;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalnaKultura
Normalnie nie mogę :D Ważyłam się dzisiaj i wiecie co się okazało? :) Myślałam, że ważę gdzieś cały czas te 75-76 kg, ale nie. Ważę ok. 72-73 kg. :) Najwięcej ważyłam chyba w grudniu, to było 81 kg. Potem jakoś sama zaczęłam chudnąć (nie jadłam kolacji etc.) i dziś ważę ok. 73 kg. :) Czyli do celu już "tylko" 18 kg. Bardzo się cieszę, bo zdążę schudnąć do 1 lipca. Ostatnio jak się ważyłam przed okresem to na wadze było chyba 78-79 kg... i wtedy przerwałam South Beach. Z dzisiejszego dnia jestem średnio zadowolona, w sumie z "grzechów" to zjadłam pół herbatnika, czyli ok. 11 kcal. Miałam nie przekraczać 300 kcal ale póki co do końca tego tygodnia będę się trzymać 500. Dzisiaj na pewno to przekroczyłam i zjadłam z 800-900. Zaraz zarezerwuję sobie nick i zrobię stopkę :P Dietę zacznę liczyć od jutra, już bez wpadek i na 500 kcal do 13, a od 14.05 będzie 300-350. I tak aż do 55 kg, czyli gdzieś do końca czerwca :) Kopnijcie mnie w tyłek, bo stale jem za dużo, szczególnie zaczynam jeść wieczorem. Cały dzień idzie ok. tylko wieczorami mam napady głodu.. macie na to jakieś rady, czy trzeba to po prostu przeczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! Od dzisiaj biore sie za siebie. Mam nadzieje, ze moge dołączyć do Was :) Na początek 30 dni diety 600-650 kcal max. banan 120 dwie kawy 80 cztery wafle ryżowe 148 jogurt naturalny 0% 74 kawa zbożowa 40 pomarancza 60 razem ponizej 600. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj aj;d Czuję się tak lekko;) Jutro wejdę chyba na wagę, ale boję się, że ta 'utrata'(nie będzie jej lub niewielka) mnie załamie;/ Ale się nie poddam, bo widzę efekty na ciele i to jest najważniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gratuluje KulturalnaKultura : napewno teraz waga zmotywowala i to hoho jeszcze jak : te tak mam jak widze mniej kg na wadze, i bardziej to mnie motywuje jak jest ich mniej niz jak jest zastuj albo wiecje. A niby powinno byc na odwrot..ze wlasnie negatywne rzxezy motywuja, ze chca zebysmy sie zmienili itepe. a u mnie na odwrot, gdybym zobaczyla chociaz 0.5 kg wiecej poddala bym sie pewnie, bo doszla bym do wniosku ze jestem do niczego i ze mi sie nie uda,... Dziewczynki u mnie jutro wazenie, ciekawe czy bedzie 58 kg na wadze, trzymajcie za mnie mocniutko kciuki, PROSZE. ja przed chwila wrocilam do domu, koledzy namawiali do alkoholu, mieli moje ulubione winko, piwka, ja jednak spasowala..ale mam kurwa silna wole, kocham to w sobie ze jestem tak cholernie silna i wytrwaa, ze to juz dwa miesiace diety.. jeja uwielbiam siebie za to.. jeden kolega mi dzisiaj probowal wlac wino do buzi hahahahaha i mi oblal cala twarz,. ;d po makijazu bylo hehehe a drugi powiedzial najebany '' ja nierozumiem dziewczxyny ktore maja idealna figure sie odchudzaja, kobieto przeciez ty jestes sliczna, masz idealny rozmiar idealna fiure, jeszcze ta dupka i cycuszki '' hahahahah jeblam :D ja grubszej dziewczyny niz ja na oczy nie widzialam ;pppppp w moim obrazie chudosci ;d lux : witaj perelko :):):) w 30 dni diety moim zdaniem schudniesz 8 kg :):) moge Ci zareczyc to :* poza tym ladny jadlospisik dzisiaj mialas ;p a jogurt polecam owocowy , jagodowy, wisniowy, czeresniowy co ma 0 % tluszczu i cały 400 gramow ten duzy ma 160 kcal tylko a pychotka ! ablondi : ja tez sie czuje lekko dzisiaj ;p tez sie boje ze przez to ze raz zjadlm 800 kcal nie bd spadku wagi jutro a powinno byc 2 kg mniej. Zobaczymy co to bedzie ;p no efekty na cikele sa najwazniejsze dupa tam z waga ;d wogole co myslicie o zwiazkach ? moj sie dzisiaj obrazil ze poszlam z kolegami, zdolowalo mnie to..on najchetniej to zamknal by mnie w klatce..masakra..kocham go, ale tez chce czasem gdzies wyjsc..sama..ale nie.. i focha ma.. naw\et z nim chce, to woli siedziec w domu..co mam zrobic ?? nie chce od niego odchodzic ale chce wolnosc.. ale wole jego, ale wolnosc w sensie ze nie chce byc jak na smyczy ciagle..przeciez nic zlego nie robie, nie zdradzam go, nie pije.. jeju nierouzmiem go.. jak mam mu przedstawic swoje argumenty ?? pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×