Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna NO

Problem z Kurdem mam :-)

Polecane posty

No do innych kobiet, tak. Też znam takie. Ale męża słuchają. Na pewno, jak i u nas wiele zależy od rodziny. Dla mojego męża to był szok, że ja się stawiam okoniem. Trudno musiał sie przystosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iskra U mojege meza w rodzinie tylko mezczyzni sa wyksztalceni,natomiast kobiety Maja skonczone max.8 klas,pracuja takze tylko mezczyzni,kobiety zajmuja sie domem i dziecmi,nawet zakupy robia tez mezowie czy synowie. Jak jestem u nich i chcemy porozmawiac w tajemnicy to rozmawiamy po niemiecku,a one az wychodza z siebie dlaczego nasze rozmowy sa takie dlugie i spokojne.Wiem,ze duzo zalezy od nas jak podchodzimy do mezczyzny,natomiast ich kobiety sa bardzo proste.(naturalnie sa tez wsrod nich inne),ale tak jest u mojego meza.I niestety,ale w tej rodzinie to kobiety sa gora i widzialam czesto jak kloca sie z mezem i potrafia postawic na swoim,czasy sie zmieniaja i ich zachowania tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Znow te niedowierzenia, dlaczego dziewczyna ma klamac proste trafila na bogatszego prawdziwego muzulmanina a nie takiego co tylko wiaze sie z europejska aby polepszyc swoj byt i rodziny , a wiadomo dobry religijny bedzie przestrzegal koranu i w dzien slubu muzulmanskiego da mahr i tak zrobila rodzina jego najwidoczniej maja zloto a temu kurdowi bardzo zalezalo na tej polce ja wzielam tylko slub w USC i moj pochodzi z ubogiej rodziny jego ojciec juz dawno zmarl a rodzinie pomaga brat matki i to on kupil bilet bratu mojego aby przyjechal na nasz slub mimo ze rodzina nie bogata i nie bralam slubu muzulmanskiego jego matka dala mi (zloty naszyjnik kolczyki i 2 branzoletki) moj kiedy tylko pojedzie do domu rodzinnego zawsze przywozi podarunki od matki, kuzynow dla mnie a nawet mojej rodziny my jak sie poznalismy zaraz po 2 mies chcial abym wziela z nim slub w meczecie a ja mu powiedzialam krotko ze raz za malo sie znamy a dwa ze nie zamierzam brac slubu muzulmanskiego i zeby zrozumial ze ja urodzilam sie w takiej rodzinie i takiej religi , i takiej kulturze a ty w takiej i najwidoczniej taka byla wola Allaha powiedzialam mu tak bo on czesto tak mowi wiec po co to zmienic i albo to zrozumiesz i uszanaujesz albo sie rostaniemy bo nie ma sensu, wiec zrozumial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Kiedy wy zrozumiecie ze nie mozna mierzyc wszystkich jedna miara nie wszyscy sa zli niezaleznie od religi kultury czy koloru skory jak wszedzie sa oszusci , bandyci, zlodzieje, naciagacze, pijacy, itd czy to polak czy kurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
A ta co tak nie dowierza zle pisze o kurdach najwidoczniej zle trafila pewnie na jakiegos dupka oszusta ktory ja wykorzystal przykro z tego powodu ale swiat sie nie konczy na kurdach mozna poszukac milosci gdzie indziej i trafic na fajnego uczciwego faceta zycze ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ninka Mysle,ze bardzo zle robisz nie biorac slubu z mezem w meczecie,dla mnie twoje postepowanie typu albo...albo to cos w rodzaju szantazu. Jezeli zyjesz z muzulmaninem to powinnas tez isc na kompromis,jezeli kochasz jego to przeciez nie powinno sprawiac tobie problemu wziecie tego slubu,a zrobisz mu w tym momencie wielka przyjemnosc,bo dla niego jest to bardzo wazne. Warto sie zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ninka Ja nie trafilam na Kurda dupka i oszusta,ale 90% innych kobiet,zreszta potwierdza to statystycznie Urzad Emigracyjny (chodzi mi o rozwody miedzy Europejkami,a Kurdami) To bardzo duza ilosc jak na jedna nacje. Gdyby to bylo 50 na 50 to moglabym mowic,ze sa rozni,ci dobrzy i ci zli ale niestety przy 90% to juz trzeba´powiedziec,ze to wielkie szczescie znalezdz wsrod nich tego dobrego i .... A w bajke tej dziewczyny napewno nie uwierze i te 3 kg.zlota,gdyby mial taka bogata rodzine i tyle zlota to napewno nie siedzialby w Europie i otwieral bary.A moze wy nie znacie wartosci tego zlota?,a moze ten jej maz to wcale nie Kurd tylko jakis szejk z Arabi Saudyjskiej. Znana jest takze opinia o Kurdach podrywaczach,ktorzy ogladaja sie za kazda spodniczka,nagminnie zdradzaja zony. Dziewczyny pracujace u Kurdow w barach sa po pol roku psychicznie wykonczone i uwierz mi ze dobrze wiem co mowie,napewno nie jest mowa o jednym przypadku. U nas w Niemczech jest to najgorsza i najbardziej ponizajaca praca,pracuja Polki ktore jeszcze nie znaja dostatecznie jezyka i cierpia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasret
Nie źle...przepychanki pomiędzy złotem,szczęśliwym zyciem z kurdem a polityka... Swoją droga czy ktoś tutaj z obecnych posiada wiedzę o co lub z czym walczy PKK, czy snuje tylko swoje domysły po przeznaczeniu tekstu,bądź tego co zobaczył w tv lub wygrzebał w necie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 9.02 niby to nie moja sprawa ale uwazam po co ma ta Ninka brac z nim slub muzulmanski skoro jest katoliczka tak jak sama pisala w takiej rodzinie i religi tradycji sie wychowala a on w takiej wiec dlaczego zawsze musi kobieta katoliczka rezygnowa ze swojej religi a dlaczego ? A moze ona by chciala slub w kosciele w bialej sukni z welonem ale skoro wybrala na meza faceta o innym wyznaniu niech bedzie sprawiedliwie slub tylko w usc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kurde kurde same problemy z tymi Kurdami☆★☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niektorymi muslimami trzeba krotko i na samym poczatku znajomosci zwiazku postawic na swoim nie dac soba manipulowac przeciez to oni sa w naszym kraju a mowia jak wejdziesz miedzy wrony to kracz jak ony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc kurdow ogolnie muslimow nie nadaja sie na zalozenie rodziny zyja swoim swiatem dlatego nie bedzie udany zwiazek miedzy dziewczyna z europy a takim kurdem czy innym muslimem bo oni sa nauczeni ze tylko aby zarobic na rodzine i to wszystko oprocz tego kobieta ma mu uslugiwac itd zero zycia prywatnego po slubie z takim chca aby zerwac znajomosci i zmienic zycie o 180 º a wszystkie obowiazki domowe spadaja na kobiete a kiedy on ma wolne woli kolegow telefon czy laptop taka prawda wiec czy warto poswiecac zycie dla takiego tylko dlatego ze przystojny be lepiej tylko jak pisala jakas umawiac sie z nimi na sex faktycznie do tego sie jeszcze nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"prawdziwy muzułmanin" jak przychodzi do ślubu to s r a na niemuzułmankę. Dla "prawdziwego" biała kobieta jest dobra żeby podymać i pochwalić się przed znajomymi. Muzul żeni się z niewierną dla kasy i wizy. Żyjcie sobie dalej w muzułmańskim matrixie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasret
Nie obrażaj nikogo,jak nie masz o tym pojęcia!Być może s r a j ą ale na ciebie i twój paskudny charakter!Zamilcz,bo nikt cię nie słucha,szkoda "zdzierac "klawiaturę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOSC Z 14.12 100% racja,wiecej tutaj nie trzeba pisac,tylko dodac ,ze te ktore sa szczesliwe z Kurdami(napewno takie sa) to wyjatki,to tak jak ktos juz tutaj pisal tylko max.10%,ale to sadze zbyt malo,zeby radzic jakies dziewczynie takiego zwiazku,bardziej jestem za odradzaniem. Czy jest tutaj na Forum jakas zona Kurda,ktora przezyla z nim jakies 15 lat? i moze podzielic sie doswiadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak długo żony muzułmanów nie żyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Mój staż to może nie 15 lat małżeństwa ,ale 14 lat znajomości,w tym 8 lat po ślubie(w czerwcu 8 rocznica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Byc moze i masz racje ze moglabym wziac ten slub muzulmanski ale stawic sie jako jego zona napewno nie przejde na islam zreszta ta sprawe juz mamy uzgodniona a on bylby szczesliwy majac swiadomosc ze nie zyje w grzechu a mi moze kiedy Bog wybaczy a zreszta skoro muzulmanie uwazaja ze nic nie dzieje sie bez woli Allaha to raczej takie przeznaczenie i Bog postawil mi go na mojej drodze jak to mowi moj po arabsku mak tub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać te karykatury Mahometa za które zabili parę osób też namalowały się z woli Allaha. I później wyznawcy Allaha również z woli Allaha odstrzelili malarzom łby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
W Niemczech , Londynie, Angli, czy Norwegi jest ich o wiele wiecej niz w Polsce bo tam panstwa bogatsze i napewno zyje im sie lepiej i moze dlatego tak zdradzaja zony czy szybko biora rozwody tak naprawde nie wiadomo bo moze ci co biora rozwody to wzieli tylko slub fikcyjny zawarli uklad placa kase a jak juz maja dokumenty to wiadomo rozwod, z tego co mowi moj maz u niego w rodzinie nie bylo rozwodow ze rozwod dla muzulmanina to tragedia a pisala jakas na tym forum ze ma 2 dzieci i chce rozwod a on nie utrudnia i nie stawia sie na rozprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daleko nie trzeba szukać, zapraszam do Niemiec. W miejcie w którym mieszkałam żyje 30 procent ciapaków. Samych Turków 10 procent. Co 3, 4 osoba mijana na ulicy pochodzi z jakiegoś Ciapatowa. Człowiek czuje się jak w Europie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ninka
Trzeba pamietac ze oprocz Allaha jest jeszcze szatan który kusi do zla a Allah dal wszystkim rozum i wolna wole ale ze niektorzy wybieraja zlo no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kogo ten szatan Allaha kusił, tych co malowali czy tych co strzelali? Bo ci co strzelali to strzelali z Allahem na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież skoro wszystko dzieje się z woli Allaha to kuszenie szatańskie i to że ludzie mu ulegają - również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowanie z tego wynika ze te zdradzane i szybko rozwiedzione z kurdami albo zawarli umowe czyli slub fikcyjny lub zostaly oszukane , wykorzystane , bo dobry muzulmanin nie bedzie dazyl do rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Właśnie o to w tym wszystkim chodzi,Bóg dał ludziom rozum i wolną wolę-wybierają jak chcą i to oni ponoszą konsekwencje swojego wyboru nikt inny!Narysowanie karykatury Mahometa, to moim zdaniem czysta prowokacja radykalistów i fanatyków.Warto spójrzec na to i z drugiej strony-czy byłbys/abys zadowolona,gdyby ktoś namalował karykaturę Jezusa?Czy to nie wywołałoby oburzenia wśród chrześcijan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 17,44. Niczego nie zrozumiales wiec daj spokoj i przestan sie wymadrzac to jest temat o Kurdach a jesli ciebie nie dotyczy to znajdz sobie ciekawszy temat na forum bardziej odpowiedni dla ciebie czy twoim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Ninka
Przestancie niech sobie pisze co chce co mysli a jak sie komus nie podoba czy ktos ma odmienne zdanie trzeba ignorowac jedynym rozwiazaniem to zachowac spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylül Prawdziwa
Gosc 17:44 A czy to nie Bóg/Allah walczy z szatanem i jego namawianiem ludzi do zła?Szatan od Boga nie pochodzi,więc nie pisz bzdur!Problemy z czytaniem ze zrozumieniem masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same ciołki piszecie że WSZYSTKO dzieje się z woli Allaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×