Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Przypominam tabelkę! LOGIN*********OST.MIES.***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****28.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******06.12.2012**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******09.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! DOŁĄCZAM SIĘ:):): !! wczoraj zrobilam test - dwie wyrażne krechy:) w czwartek byla jeszcze tylko jedna.. wizyte u gin mam 26.04, od razu rano sie umowilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.MIES.***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****28.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******06.12.2012**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????*****10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Po dokładnym sprawdzeniu data porodu przesuwa mi się o 1 dzień także razem z Karmelek mam termin.... Mam nadzieję że piątek i to w dodatku 13 nie okaże się pechowy tylko właśnie wręcz przeciwnie... Dobrze, że czuwacie nad tabelką żeby się nie zagubiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska na pewno będzie szczęśliwy! :) pozytywne myślenie pamiętaj! :) Ja trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedźcie mi jak to jest z tym l4, czy to się wystawia od wieku dziecka , bo niby z kalkulotora to moje "dziecko" ma 3 tygodnie i 3 dni , a długość ciąży od ostatniej miesiączki to 5 tygodni i 4 dni. ja się chce narazie zapisać na nfz ale nie wiem czy nie póójdę też prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojegfo grona Grudniowek. Przyznam, że z niecerpliwością wyczekiwałam wątku. Może kilka słów o sobie. O dwóch kreseczkach dowiedziałam się dwa tygodnie temu. Była to wiadomość bardzo, bardzo wyczekana, bo udało nam się dopiero w 9cs. Mamy już córeczkę, która w czerwcu skończy 5 lat, więc niemal ostatni dzwonek jeśli chodzi o rodzeństwo, tym bardziej, że mam już 31 lat (dinozaur ze mnie). Ostatnią @ miałam 03.03. Zrobiłam już wiele sikaczy i dwie bety. Jutro wybieram się do lekarza, więc liczę, że może na usg już będzie widać naszą kruszyneczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pechowa lekarz bedzie liczyl wiek ciazy od ostatniej miesiaczki! Nie wiek zaplodnienia, bo to jest ciezko okreslic, bo owulacja lubi platac niektorym figle, wiec na pewno bedzie to wiek od om.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.MIES.***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****28.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******06.12.2012**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******09.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****28.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******06.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** Kopiujmy aktualne tabelki i wpisujmy pokolei przewidywane daty porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
oczywiście nie wytrzymałam, poszłam do apteki i kupiłam dla pewności jeszcze 2 testy;D zrobiłam 15 minut temu i od razu było widać 2 grube krechy. To teraz już nie mam żadnych wątpliwości. Ja umawiam sie na wizytę jeszcze w tym tygodniu bo zaraz wyjeżdżam z Polski i wolałabym jeszcze tutaj odwiedzić mojego lekarza. Preggers widzę że jesteś z Gdyni:) ja jestem z Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______:)
aż mi się łezka w oku zakręciła :) Niespełna rok temu ujrzałam 2 wspaniałe kreseczki i teraz w styczniu urodziła nam się córeczka :) Dziewczyny powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej pozytywnie zaskoczona gratulacje!!! pamiętam że na jakimś innym temacie (albo i tym) pisałam że trzymam za ciebie kciuki, i proszę udało się .... Jupiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do lekarza, termin mam na ten czwartek, zobaczymy co mi powie ,czy już coś widać czy za wcześnie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze liczymy od daty ostatniej miesiączki ( ewentualnie jak któraś z Was miała cykle np. 31 dniowe to do daty porodu dodaje sie różnice tych 3 dni) i jeśli kalkulator pokazuje Wam 5 tydzień i 2 dwa dni, to mówimy o szóstym tygodniu ciąży ( stąd częste rozbieżności w kalkulatorach internetowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytwynie zaskoczona
jeszcze nikomu nie powiedziałam o ciąży tzn wie tylko mój partner i siostra:) narazie nikomu się nie chwalę. Poczekam na wizytę u lekarza, jak potwierdzi wtedy powiem bliskim;) teraz tak sobie myślę jak to będzie z 2 dzieci, moja córeczka będzie już miała 3,5 roku więc myślę że nie będzie najgorzej. Są tu jeszcze jakieś mamy które mają juz dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia w grudniu skonczy 9 lat, a ja teraz jestem w 21 tygodniu ciązy i mam termin na sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
a u mnie nadal brak @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ???? ******05.12.20120*** Misia1126****28.02.2012*******Solec Kuj***********??? ???? ******06.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ??? ********08.12.12**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ????? ******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ??? *******10.12.12***** patrycja2222******15.03.12*****Chełm*****?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to jak mowicie ze od ostatniej miesiaczki to dzis mija 42 dzien. Czy ktoras z Was moglaby mi wyliczyc termin? :P Wychodzi na to ze jestem 6 tyg po OM. Czyli 6 tydz zaczynam? Zwazajac na to ze ost. cykl byl 37dniowy? Dzis juz mdlosci mnie meczyly :/// LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU Preggers******27.02.2012*******Gdynia************??? ????******05.12.20120*** Misia1126****28.02.2012*******Solec Kuj***********??? ????******06.12.2012**** pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** pechowa_szczesciara1989 29.02.12 Piekary Śl ?????? ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa a przeszly ci? bo moje przychodza od rana falami, a kazda fala coraz gorsza! :( mialam godzine spokoju i teraz mam okropne !!! do tego nie mam ochoty nic jesc:( Podaj pierwszy dzien om. i ile z reguly twoje cykle trwaly 37 dni? wtedy mozna cos wyliczyc :) a mi lekarz liczyl w ostatniej ciazy skonczone tygodnie, wiec pewnie tez zalezy od lekarza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
od wczoraj gdy leze odczuwam takie delikatne ciągniecie w podbrzuszu... czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers poszlam spac na 1,5 godz, jak wstalam jeszcze czulam sie nieswojo ale juz jest dobrze :) Nie mam apetytu za bardzo, a Wy? Moja OM byla 29 lutego, byl to cykl 37 dniowy. Wczesniej mialam okolo 40 dni. Ja sie lecze, jestem na bromergonie bo mam podwyzszona prl. Patrycja podbrzusze zarowno boli na ciaze jak i na @. Mnie czasem pobolewa, cos zakluje, trudno mi stwierdzic co to jest bo tak nie potrafie wsluchac sie w swoj organizm. Mam w lodowce tymbaliki ktore uwielbiam a nie mam na nie nawet apetytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywnie zaskoczona
ja jak sobie przypomnę mdłości w pierwszej ciąży to aż mnie trzęsie na samą myśl;P jestem umówiona na wizytę w czwartek na 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa w takim razie dzis masz 5t6d wiec jutro juz 6 tydzien:) ja tez najchetniej w ogole bym nie jadla, musze w siebie wmuszac. ale juz na sama mysl o jedzeniu zle sie czuje. teraz wlasnie drzemalam jakies 2h ale nie przeszlo niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×