Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luska46

Mamusie Grudzień 2012 :)

Polecane posty

Witam w ten piękny słoneczny dzień:) dzisiaj usiłuję sprzątać troszkę już na weekend-córka dzielnie mi pomaga ;) mnie też powoli dopada najgorsza ciążowa dolegliwość niestety-uczucie duszności i słabo mi się robi :( z Zuza też tak miałam do końca II trymestru :( miłego dnia Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny dzień:) dzisiaj usiłuję sprzątać troszkę już na weekend-córka dzielnie mi pomaga ;) mnie też powoli dopada najgorsza ciążowa dolegliwość niestety-uczucie duszności i słabo mi się robi :( z Zuza też tak miałam do końca II trymestru :( miłego dnia Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny dzień:) dzisiaj usiłuję sprzątać troszkę już na weekend-córka dzielnie mi pomaga ;) mnie też powoli dopada najgorsza ciążowa dolegliwość niestety-uczucie duszności i słabo mi się robi :( z Zuza też tak miałam do końca II trymestru :( miłego dnia Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mama_25_
no to nic czekam :) jak nie dostane @ to jade na bete ( czy trezba ją robić naczczo? wydaje mi się że nie ale juz nie pamiętam :))? objawów nie mam żadnych, brzuch pobolewa jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia333
LOGIN*********OST.@***********MIASTO**********PŁEĆ* ******DATA PORODU hapyypati*****1.03.2012********Krosno*************??? ???*******4.12.2012 Preggers******27.02.2012*******Gdynia**********??? ????******05.12.20120*** Kasia9815****29.02.2012*******Łomża*********??? ????******05.12.2012**** Misia1126****29.02.2012*******Solec Kuj*********??? ????******05.12.2012**** justka27 **** 29.02.2012*******Niemcy***********??? ????******07.12.2012**** Mamuska2012**18.02.2012****Łódź***************???????* ********07.12.2012 pierdołka*****02.03.2012********Poznań***********??? ???********08.12.12**** Protesia******04.03.12*********Białystok***********??? ???********08.12.12 luska46*********05.03***************Słupsk***********??? ?????******10.12.12**** Karmelek_30**04.03.12********Worcester*********??? ???*******10.12.12***** maniusia333***10.03.12********Olsztyn*************??????********15.12.12*** pozytywnie zaskoczona 9.03.12** Gdańsk*******??? ???******** 16.12.12 zolta***********11.03.2012*******Gdańsk************??? ???********17.12.2012*** To i ja się dopisałam do tabelki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka27ooo
hurraaaa skonczylam porzadki teraz uciekam na dlugi spacer bo moja cora jeszcze ma ferie i domaga sie sportuuuu no imi sie swieze powietrze przyda.caluje mocno.do pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
Hej dziewczynki :) jak się dziś czujecię? ja nawet spoko nie mam juz plamien ani mnie tak brzuch nie boli była wybrac badania hcg bo robilam jeszcze raz tak mi pani doktor kazala i wychodzi na to ze ciąża rozwija się prawidłowo:) już nie moge się doczekać kolejnej wizyty żeby zobaczyć jak mojemu kochanemu maleństwu bije serduszko :) pozdrawia was i całuje :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dziś ładna pogoda po wczorajszym deszczu, dziś samopoczucie dobre, choć rano obudziłam się po 4 i dopiero ok z zasnęłam .... apetyt dopisuje, rano mam małe mdłości ale szybko przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Mamusie :) Już troszkę uspokoiłam się po środowej wizycie u gina. Jestem pozytywnej myśli tym bardziej że potwierdziłam w necie informacje że może być widoczny pęcherzyk ciążowy a echo zarodka może być tylko delikatnie widoczne. Będzie dobrze. Kolejna wizyta 20.04, czekam z niecierpliwością. Od razu chciała dać mi l4, pomimo ogromnych całodniowych mdłości i złego samopoczucia nie wzięłam, chce poczekać do 20.04, chce aby potwierdziła że jest ok, bo wiadomo... ni chcę ogłaszać w racy skoro było w badaniu jakieś ale... :( justka27ooo - mi gino też to powiedział, że poczekamy do "za tydzień" i zobaczymy jak sie kształtuje, bo może jednak zdarzyć sie coś "niedobrego" ale trzeba być pozytywnej myśli :) Ty le stron mam do nadrobienia :) super sie Was czyta i Naszą tabelę ogląda. Dziś mam wolne - wzięłam urlop, odpoczywam i nawet dziś całkiem nieźle sie czuję :) pewnie dlatego że spokojnie sie wyspałam i wstałam też spokojnie bez porannej gonitwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś również sprzątanie od rana, pranie i zupkę ugotowałam, "chodziła" już za mną kilka dni :) to jedyne z gotowanych rzeczy które mogę zjeść ... :) Piszecie o pięknej pogodzie hmm u mnie za oknem pochmurno, ale również zamierzać iść na spacerek, odwiedzę moją mamę w pracy i później to już będę czekała na mojego M który pilnie pracuje :) Chciałam jeszcze tylko się pochwalić że podczas wizyty u gina dostała pierwsze zdjęcie z usg, fajne :) pierwsze do rodzinnego albumu hihi Nie do końca rozumie oznaczenia .. EDD 07/12/2012 - termin porodu tak przypuszczam, inny niż podałam w Naszej Tabeli ;); GA 5w5d czyli pewnie 5 tydzień 5 dzień, teraz 5 tydzień 7 dzień... czyli 6 tydzień 1 dzień ? Zagubiłam się :) oraz CRL 0,23 cm, co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możeee grudniówka
a ja po cichu liczę że będę grudniówką. Ostatnią miesiączkę miałam 9marca i teraz cisza..więc może to cisza przed dwiema kreseczkami? Mamusiom grudniowym zyczę dużo zdrówka i lekkich porodów, jeśli się potwierdzi i u mnie to się zaczernię i napiszę więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
możee gódniówka 3mam kciuki żebyś do nas dołączyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
sorki za błąd to z rozpędu :) może grudniówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja znowu samopoczucie nie bardzo, wczoraj jak wrocilam z pracy to musialam sie polozyc, caly czas mnie mdli, jest mi slabo :( Nie mam ochoty nigdzie wychodzic, a tu mnie czeka za chwile wycieczka do szkoly po wpis do indeksu... autobusem... jak mi sie nie chce... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CRL-to długość od czubka głowy do pupy(bez nóżek ) twoja fasolka ma taką długość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chcochlik mi się wkradł w poprzedni wpis: cy macie jakikolwiek śluż czy raczej sucho o to mi chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o przewidywany termin porodu to ten z USG może być ruchomy...w zależności w jakim tempie w danych tyg.dzidziuś będzie się rozwijał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
aniaw tak ja mam i to nawet dość dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam do domku,musze powiedziec troszku zmeczona i jakos mi sennie.ale nie lubie spac w dzien bo pozniej mam problemy w nocy z zasypianiem-lepiej sie przemeczyc.dziewczyny mam do was pytanie bo przed zajsciem w ciaze pilam ogromne ilosci coli light,naprawde non stop byla cola,teraz tez mnie ciagnie bardzo do niej i pewnie to nie wskazane.co wy pijecie,bo ja ogolnie podczas dnia musze pic duzo ale teraz nie wiem co,bo nie chce zeby to bylo cos z duza iloscia cukru,wody niegazowanej nie moge przelknac a jak jest z napojami gazowanymi mozna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ja juz po wizycie. Nastepna wizyta 15.05.2012 a USG dopiero na 31.05 nie wiem dlaczego aż tak odległy termin. Chyba na USG zapisze sie wczesniej prywatnie. Dostalam cala liste badan jakie mam zrobic a wyniki mam zrobic 19 kwietnia. Te terminy są tak odległe. Wychodzi na to że USG będę miała robione w 12 TC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pewna 29
Ja też nie wiem.... Niby miałam koncem marca dostac okres (29-30.03) ale chorowałam na grypę i nie wiem czy dla tego mi się spóźnia okres ? To już prawie 2 tyg jak nie dostałam...w poniedziałek robię test. Dzisiaj nie mam odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny proszę
okres miałam dostać wczoraj ale nie dostałam, temperatura dzisiaj to 36,9 tak jak wczoraj, generalnie brzuch mnie pobolewa ale nic się więcej nie dzieje, zrobiłam dzisiaj test ale nie z porannego moczu i wyszedł negatywnie, mam jeszcze szansę na ciążę? czy którąś z was bolał brzuch kiedy byłyście w terminie miesiączki, która nie przyszła? oprócz tego jestem tylko troche senna i nic więcej. piersi jak się dotknę to są wrażliwe ale to może być też na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo trudno odpowiedziec na twoje watpliwosci bo szansa jest 50 na 50.ja w 6 tygodniu ciazy czuje sie jak przed okresem czyli bol brzucha i piersi obolale.jesli @ nie przyjdzie to powtorzysz test za kilka dni i sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny proszę
tak zamierzam zrobić, jak się nie pojawi okres to zrobię test za 3-4 dni po prostu, dziękuję za wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
justka ja pije cisowianke lekko gazowana i soki kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny proszę
chcę ale jakoś nam nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
nie zawsze udaje się od razu czasem potrzeba cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×