Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lg 200112211

jak przetwać

Polecane posty

Gość lg 200112211
Nie kochana, nie on z tobą zerwał tylko ty z nim... nie pozwól sobie na takie traktowanie bo niczym nie zawiniłaś by cie tak traktował chłopak. Mysle ze po tym wszystkim powinnaś sie ocknąć a miłośc która go darzysz powinna sie przerodzic w co innego, Badz dzielna i silna i zakończ to raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
Wiem że nie powinnam sama pic ale nie miałam z kim.... mi niestety alkohol nie pomaga, dobrze że wytrwałam i nie napisałam nic do niego bo jezyk mi sie rozwiązuje wtedy... Tak sobie mysle, ja już straciłam chyba nadzieje że jednak on zawalczy o nas... ze chce... straciłam nadzieje... Milczy nadal, myslałam wtedy w sobote co mu odpisałam ze coś mi powie chodzby nawet odczep sie i tak nic nie bedzie, a on milczy dla mnie milczenie jest gorsze niż prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Hej dziewczyny :) Wczoraj szybko poszedłem spać, bo jak bym został to bym sobie chyba coś zrobił :( tak bardzo za nią tęsknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
I jak wyglada wasza relacja? Ja też tesknie, i warujej przez to milczenie, ale próbuje sobie wmówić te jego słowa, które mi mówił i mam wiecej siły by sie nie poddawac i byc twardym. Naprawde wolałabym usłyszec to spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Wydaje mi się że emocje opadają po obu stronach, może coś jeszcze z tej iskierki będzie ognisko, ale nie chce zapeszać. Ja na prawdę mam ochotę zrobić sobie krzywdę :(:(:( tak bardzo ją kocham :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
jak jest iskierka to fajnie, warto zaczekac i zobaczyc co bedzie, nie gadaj takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
:( Ona jest cudowna, tyle nas łączy, rzadko się zdarza żeby para się tak dobrała. Niestety Ona zaczęła mieć problemy ze sobą :( chciałem z nią iść do psychologa no ale chyba nie muszę mówić jak się to skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
wiesz ona sama musi zobaczyc to że ma problem, wiem ze chcesz jej pomóc i chciałes ale jej nie zmusisz, to jak tak samo jak z alkoholikiem chce mu pomuc i duzo bys zrobił ale jak on sam nie zobaczy ze ma problem to to nic nie da. wiesz wydaje mi sie ze powinniscie pogadac, o tym wszytskim co cie trapi co oczekujesz od niej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Ona już wie że ma problem :( ciągle tylko ryczy i nie wie co dalej :( jest załamana, nie mog jej tak zostawić, nie byłbym człowiekiem jakbym ją tak zostawił i odszedł z dumą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Dziś z nią porozmawiam, Podobno chce ona wszystko przemyśleć swoje zachowanie wobec mnie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
ona tobą manipuluje od samego poczatku i wie ze tak zrobisz wie, ty powinieneś zrobić tak by ona wiedziała że ma problem ale ze ty sie nie dasz tak wykożystywac i manipulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
Miłość czyni z nas totalne niezdary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
Ja się rozstałam z facetem prawie 3 tyg temu. U mnie przez ostatni tydzień jest tylko milczenie, a Wy mi mówicie, że mi zazdrościcie :) dobre sobie :P Faktycznie, milczenie jest lepsze niż wyzwiska, ale czy długie milczenie nie oznacza zapomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
czyni czyni ale Allana manipuluje ona o tym wiei to wykożystuje a ja mysle co bede robić po południu, myślałam o spacerze ale jest lany poniedzałek, myslałam o kolezance no ale świeta sa i tak... a jest mi cholernie smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
No to dzięki mnie ona się o tym dowiedziała , na początku była obrażona ale potem zaczęła ryczeć jaka ona tępa, jak mnie raniła i wykorzystywała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznaperspektywa
Alan, jesteś dobrym człowiekiem, ja też zawsze tak mówiłam, że nie mogę zostawić mojego w takiej, a takiej a takiej sytuacji, mam nadziej tylko, ze Twoja dziewczyna nie wykorzysta tego jak mój były;) Lg, trzymaj się, jesteś bardzo dzielna i naprawde Cię podziwiam;) Ja pierwszy raz nie czuję smutku tylko złość, jestem maksymalnie wkurzona, że za to wszystko, co dla niego zrobiłam, zostałam wywalona jak najgorszy śmieć. Ale trudno jego wybór. On śnił mi się dziś całą noc, obudziałam się jak mi się przyśniło, że napisał, że mnie bardzo kocha i, że przeprasza, otworzyłam oczy i ta straszna rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
a ja Wam powiem, że już nie mam łez! Wypłakałam co miałam wypłakać, już od kilku dni nawet jak by mi było smutno, to nic z siebie nie wycisnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Lg mi też :( znowu cały dzień przed kompem :o nawet nie ma się do kogo odezwać :( Ja zgłupiałem dla Niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
O jejku... mi też się śmiło, śniło mi się tyle razy, że mnie przytula i mówi "Kocham...". Otwierałam oczy. I tak kilka razy w nocy. Nie przespałam jeszcze ani jednej bez budzenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznaperspektywa
I Alan, pomóż jej oczywiście, ale bądź ostrożny skąd masz pewność, że ona znów nie gra, nie manipuluje Tobą? Mój były potrafił właśnie po takich jazdach robić mi identycznie, bo się nie odzywałam. Pisał jak on rozumie jak mnie krzywdził, że pójdzie na terapie, a jak ja się łamałam zaczynałam się odzywać, pomagać mu to znów dostawałam po głowie i jeszcze teksty w stylu naprawde w to uwierzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
Alaan ja uważam, że masz o tyle komfortową sytuację, że decyzja teraz zależy od Ciebie. Daj jej szansę. Ja tak jakby na jej miejscu, i oddałabym wszystko za drugą szansę, ale oczywiście nikomu o tym nie powiem. Bo nie mam w naturze błagania o miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
ja tak jakby jestem na jej miejscu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Pomogę jej nawet jak nie będzie chciała do mnie wrócić, teraz nie ona nie chce :( alle w głębi serca czuje że mnie dalej kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
dajcie sobie szansę, być może to zdarzenie umocni Waszą więź, i po latach stwierdzicie, że miało pozytywny wpływ na życie. Kiedy się z nią widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznaperspektywa
Trzymam kciuki Alan za to spotkanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Dziś wieczorem spotykamy się w naszym miejscu :) na takiej górze. Piękne miejsce, widać całą Zatokę Gdańską i piękny Bałtyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
O matko.... ale pięknie. Tak Jej zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
Nooo :) zawsze się tam spotykamy, no prawie :p Wiadomo jak mamy ochotę na żale, przytulanie, całowanie itd to idealne miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever Alaan
A pogoda dziś idealna jest :) także zachód idealny się szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
Jak ja bym chciała, żeby mnie też tak kochał... Piękne jest, to, że potrafisz wybaczyć (na pewno nie zapomnisz tego, ale wybaczasz). Dziewczyna poczuła, że Cię straciła. Na pewno ją to bolało, tylko nie umiała tego wyrazić, dlatego na smutek reagowała agresją. Teraz doceni, doceni co straciła. Cieszę się ogromnie, że Twoja miłość wzięła górę nad rozumem. Bardzo Jej zazdroszczę, bo ja tak cholernie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×