Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kokania

zakupy w internecie

Polecane posty

Gość gość
Mnie dzisiaj ucieszyły w metrze wirtualne półki, fajny pomysł na tego rodzaju sklep, a sądząc po asortymencie myślę, że pewnie nie raz z niego skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupuję takie rzeczy, których nie ma u mnie na miejscu, z ostatnio kupionych mogę polecić zabawki od bambole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmianka445
ja robię zakupy w internecie głównie kosmetyczne i czasami suplementy diety typu skrzyp czy coś. teraz głównie w Waptece bo mają naprawdę najlepsze ceny. dla przykładu 100 tabletek desmoxanu kosztuje u nich ok 40 złotych a normalnie w aptece stówę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zakupów spożywczych to także mam zaufanie,uważam ze warto się nad tym zastanowić. Ostatnio natomiast kupuje odzież i bieliznę termoaktywną,głównie na allegro na aukcjach StudioDobregoStylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga88000
Polecam sprawdzony przeze mnie sklep http://www.coveryou.pl/. Towar mimo niskiej ceny rewelacyjny i szybka wysyłka.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaletą supermarketów internetowych jest dostępność różnorodnych produktów w jednym miejscu. Zamiast chodzić od sklepu do sklepu skorzystaj z Frisco i zamów np czarną wodę mineralną :) https://www.frisco.pl/pid,47031/n,BLK-Woda-czarna-mineralna/stn,product

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kupować w necie, mam oczywiście swoje uluobione sklepy ale często też korzystam z gruponu lub gruper'a :) Ostatnio znalazłam całkiem ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie do szukania ofert aukcyjnych, nazywa się to http://szkot.pl/ i co prawda na razie zaczyna swój żywot, ale jest bardzo przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy w internecie? O tak! Robię i to często. Począwszy od ubrań, butów, kosmetyków, leków, aż po jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej kupuję w domzdrowia.pl kosmetyki dobrej jakości, leki też od czasu do czasu zamawiam i mam wszystko w ciągu dwóch dni załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgunia
Ja już całkiem przerzuciłam się na zakupy w internecie. Kupuję tam wszystko. Ostatnio do grona moich zaufanych sklepów dołączył www.homus.pl. Jeżeli będziecie szukać akcesoriów do urządzenia łazienki, kuchni czy salonu - to możecie śmiało polegać na tym sklepie. Nie zawiedziecie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu remontu, kiedy to wymieniliśmy podłogi na woskowane, środki do pielęgnacji drewna kupuję w http://osmo-polska.pl/ Traktuję nimi drewno na podłodze, na tarasie, oczywiście innymi środkami tego producenta. Fakt, że nie są tanie, ale są bardzo wydajne, więc warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam wiele dobrych jakościowo akcesoriów samochodowych w sklepie http://www.cartravels.pl/ i zastanawiam się nad zakupem paru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam szczerze, ze ja jednak wole kupować w znanych i renomowanych sklepach, wiem ze jest tego sporo ale mnie najlepiej kupuje się we frisco.pl Nie wiem może dlatego, ze się przyzwyczaiłam, ale tam w sumie dostanę wszystko, nawet świeże ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbetato
Zamawiam tylko jedzenie bo po to mi się nie chce jeździć do sklepu, przeważnie z frisco. Ciuchy lubię przymierzać przed kupnem, buty też. Kosmetyki wolę kupować w drogeriach bo się boję podrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zakupów za pośrednictwem sieci przekonałam się niedawno będąc na urlopie macierzyńskim. przez internet kupuję odzież, obuwie, czasem kosmetyki, rzadziej produkty AGD. Kupuję także od czasu do czasu wino lub mocniejsze trunki, głównie za pośrednictwem sklep-wina.pl . Dobra jakość i rozsądna cena są dla mnie priorytetowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula_1989
Ja głupia jeszcze do niedawna cieszyłam się z "ogromnych" zniżek, które daje złota karta Sephory, kupowałam perfumy 20% taniej i byłam zadowolona. Od niedawna zamawiam przez internet i jeszcze się nie nacięłam. Kupowałam w perfumeriaanna.pl, fragranto.pl i perfumesco.pl. Ceny nawet dwukrotnie niższe niż w Sephorze czy Douglasie, a towar ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku postanowiłam zakupywać opał przez neta i udało się dzięki stronie z pelletami miałam swój Olimp na czas bez wychodzenia z domu wygodna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem w stanie kupić wszystko, oprócz ubrań...to już nawet nie chodzi o mierzenie czy realna ocenę danej rzeczy, ale ja po prostu lubię odwiedzać centra odzieżowe, po co mam się pozbawiać tej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula22w
A zdarzyło Wam się nabyć coś online na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na raty w necie a to bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie nie kupuję kosmetyków poza internetem. Mam ulubione sklepy i tyle :) szybko i wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagnaa789
nie wiedziałam że można kupić coś w internecie na "raty online", zawsze wydawało mi się że jak pożyczka to wizyta w sklepie/banku konieczna,nie ma co - świat idzie na przód :) Paula22w - dzięki za uświadomienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiaa123
Paula22w - fajny artykuł, nawet nie wiedziałam że online można tez na raty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo kuszące, po przeczytaniu tego zastanowię się nad taka opcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach trudno nie pokusić się na zakupy przez internet. Bardzo często kupuje się tam również firany, zasłony i inne tekstylia domowe. Zachęcam do obejrzenia strony http://tendina.pl/. Duży wybór towarów i atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×