Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale mnie rozsmieszaja

wstyd latac do polski

Polecane posty

nie - tylko chce mala mi i jej fanatzaje o zgranicznych penisach! as easy as it is;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowany dzban............
ROR ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardynka
ROR, czytalam niedawno artykul o pewnej 40 latce z Irlandii, ktora uprawiala seks z psem! i zmarla! Takze ty uwazaj z ta koza, bo jeszcze nam zejdziesz z tego swiata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaneX
Haha...przecież kiedyś tam ROR sama mówiła, że mieszka w Polsce, więc w jej przypadku zagranica to naprawdę pojęcie względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaneX
I zauważcie, że cytując czyjąś wypowiedź wyrywa je z kontekstu, często pomijając niektóre zdania, ktoś już mówił, że takie rozłożenie na czynniki pierwsze pomaga jej w odwróceniu znaczenia na niekorzyść piszącego, często w sposób nielogiczny...Oczywiście pomijane zdania są dla niej problematyczne, dlatego je pomija. Drugą sprawą jest to o czym pisałem wcześniej, udaje osobę podróżującą i światową, a tak naprawdę mieszka w Polsce o czym kiedyś wspominała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam!!
Szczerze was to jeszcze obchodzi? Niektórzy spędzają dzień wolny z ukochanymi osobami lub robiąc coś pożytecznego...a przegrancy wolą dzień i noc na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
i ty wśród nich przegrańcu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
a zreszta zapominasz o strefach czasowych haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam!!
Widać że ktoś nie zalapal :) nie dziwię się, to w końcu poziom kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic dziwnego, że dyskusja zeszła na czyjeś życie seksualne, jak została w tym kierunku pchnięta przez samą mącicielkę, która znowu odnosiła się do pierdół osobistych, a merytoryczny komentarz o wyższości taniej linii nad podróżowaniem z przesiadkami pominęła... klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR - pewnie dzisiaj bardzo boli cię noga, co?;) od tego tupania, że się nie daję sprowokować twojemu bełkotowi;) a twoje wycieczki osobiste są doprawdy rozbrajające:D moja ty krosteczko na pupci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaret normalnie
ROR vs Mi mala1:0 obie zadufane w sobie i przemadrzale, ale ROR przynajmniej sprawia wrazenie inteligentnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnn24
ROR i mi mała to idiotki. Jak małe dzieci. Ty Zdesperowana gdzie ona jest inteligentna co??? po prostu zagraniczny kabaret. Tyle, że ROR jest ciągle w strefach czasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piernicze....zeszliscie z tematu .Macie juz tematy o pani ROR to sie tam zalcie i wylewajcie swoje zlosci :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×