Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

nie potwierdzam i nie zaprzeczam:) Emi trzymaj sie kochana zobaczysz ze nadejdzie czas ze Marcus przybedzie...wiem,ze to czekanie najgorsze.. No tak Poli:) a nawet nie wiedzialam,ze na gg sa imiona i inne dane haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko Powiem Ci tyle,ze on musi teraz Cie potrzymac co bys swoje odcierpiala..a pewnie sam nie moze wytrzymac by sie odezwac.. nie myslisz chyba ze wszystko stracone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc ANIU będzie dobrze. Mąż się odezwie tylko pewnie potrzebuje trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle tez aniu:) ze sie odezwie pozwol ze raz sie tak zwroce do Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie nie odezwie ja to wiem on mi chyba ze 20 razy napisal zebym sie nigdy wiecej do niego nie odzywala nigdy chocby nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwie się zobaczysz. :) daj mu kilka dni, a sama zajmij się czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak..alee ostatnio po tym co mu napisalas nie napisal tego juz...czyli mysli .. nie odpowiedzial Ci..i wie tez ze jak nie odezwie sie potraktujesz to jako koniec..bo tak mu napisalas wiec jego krok..a Tobie kochana zostaje spokojnie czekac..wiem ze spokojnie to za duze wymagania..ale trza Ci byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go znam on sie zawezmie i nie bedzie myslal przyszlosciowo typu - ze moemzy stracic ostatnia szanse na bycie razem itd , on bedzie sie skupial na marynarzu na swojej urazonej dumie i tym ze od razu nie wrocilam itd i to sie w nim skumuluje i zlosc i duma nie pozwola mu by sie odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ania mowi:) dokladnie najlepiej zajac sie jakas robota...chodz i tak jedno w glowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym to co on o mnie mysli tragedia nawet mysli ze go nigdy nie kochalam , ja juz sie poddalam , niech bedzie jak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko ale Ty mu napisalas odp od wtedy co Cie przyparl do muru w sumie tego samego dnia..czy na drugi wiec i tak szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...najlepiej poczekac zycie pokaze,czas pokaze..zrobilas co moglas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , ale on juz od jakiegos czasu mnie meczyl bym wrocila i nie wrocilam od razu teraz to poprostu przycisnal mnie mocniej a czekal juz jakis czas, trudno moja wina moglam sie wczesniej decydowac , nie bede go obwiniac bo i tak czekal , jesli za pozno zrozumialam to musze z tym zyc i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekal chyba z tydzien nie? jakos tak..od spotkania waszego w sumie..miejmy nadzieje,ze nie wszystko stracone:* uciekam narazie kochane do uslyszenia pozniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę się wykąpać dziewczynki będę później. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wyznania pijanego faceta liczą się tak samo jak te na trzeźwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna! Same Annniieee!!! Ileż można hehe :D Ja nie zaliczam sie do grona Ani ;) Tylko mowmy dalej nikami bo nie bedziemy ogarniac, kto co i do kogo ;) Ja cierpliwie na niego czekam, a wlasciwie chyba sie domyslam z czym ten link bedzie, ale nie ma to jak zzera cie ciekawosc hehe ;) Emilko, dasz rade, niestety nie jest łatwo, ale dasz :) :* No to gdzie jestescie moje Anie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnqx odpowiem Ci ze swojego punktu widzenia , jak ja sie urzne to plote trzy po trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on trochę trzeźwieje. :D Poli pewnie zaraz napisze do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesto po pijaku, ludzie mowia prawde ktorej baliby sie powiedziec na trzezwo ;) Ale tez jak Emilka napisala, ludzie plotą trzy po trzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak on sie upił rano i to tak konkretnie to troche mu zajmnie dojscie do siebie, a mozliwe ze leczy kaca alkoholem hehe :D żartuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak chyba wprawy nie ma, bylam u niego gdzieś tak po 13 to leżał zalany w trupa więc i tak szybko dochodzi do siebie. a teraz już taki przepity jest , niby trzeźwy ale jeszcze go coś trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ty to masz z nim problemy! Niech sie chlop ogarnie! I pozwol zeby jutro tez sie zachlał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadał trochę że mnie kocha. jak fajnie się spało ze mną w sobotę , trochę pogadał na temat stanu gotowości. stwierdził że pierdoli od rzeczy i pójdzie pod prysznic. chętnie dałabym bym mu po mordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×