Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

EMi a TY sie gotujesz pomalu na spotkanie dzisiejsze z aniolem?:) jak tam? nie boli tu i tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!! :):):) no boli boli niestety ciekawe czy faceta tez boli ? :) hmmm no samo wyjdzie pewnie kochana mozesz byc tylko mila i sie usmiechac reszta w jego rekach eh my tu chyba zwiarujemy z ciekawosci jak Ty pojedziesz na ta rehabilitacje :)widzisz ja mysle ze skoro on Cie tak pozeral wzrokiem to jest szansa , byle tylko kogos nie mial kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No modlcie sie EMi do Sw Rity by w nim cos drgnelo;) by zwariowal na moim punkcie jak ja na jego bo jesli ma kogos to jedna wielka lipa i ja chyba sie zalamie bo dawno nie mialam tak zeby od 1 wejrzenia tak mocno myslec o kims:) Kochana mysle ze faceta nie boli...nie slyszalam chyba zeby bolalo go:) ale kto wie?:) moze spytaj aniola jak sie ma jego penis haha;) zartuje Kochana no tak od 21 do 23 to sie ogarniesz haha;) ale fajnie dzis masz znowu noc pelna wrazen:) przygotowujesz jakies winko kolacje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ja nie umiem nic gotowac :( nic nie umiem zrobic no jedynie kanapki czy cos takiego , nic nie szykuje wiesz u nas to tak inaczej bo juz bylismy ze soba wiec juz czuje ze to taki dlugi stary zwiazek haha :) zreszta on mnie naprawde widzial w najgorszych sytuacjach mego zycia wiec na bostwo tez sie nie robie ;) wezme kapiel wybalsamuje sie jak zawsze i tyle :) no pomodlimy sie do sw Rity !!!!!!! badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalałam tej pomidorówki na talerz odrobinke a trochę do zlewu , że niby tyle zjadłam ^^ dziękuje , też pozdrów constance przy najbliżej okazji ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi ale z raz mozesz go milo zaskoczyc jakas kolacja..nawet zamow cos ale bylo by milo mu :) wiesz tak zeby bylo milo tylko niewazne co nie musi byc super nic wielkiego:) fajnie masz bo jestes przy nim na luzie super:) ja lece poki co :) to czekamy na relacje jutro napisz jak bylo jak tylko pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso podziekuj Konstancji za informacje i pozdrowienia i oczywiscie gorace buziaczki ode mnie dla niej:*:*:*:*:* :) Kurcze drogie to..ale mam groupona i bede teraz szukac;) pamietam jka bylo 10 zabiegow za 1000zl kurde mogloby byc takie cos znowu :) Ann, alez ty kochana! Ale nastepnym razem ty cos lepiej ugotuj ;) hahaha Luiso, bede mocno trzymala kciuki za to byscie sie spotkali i pogadali :) Emi, pewnie sie szykuje:) Udanej nocki ;) A ja bylam swoje zalatwic sprawy, potem troche z ciotka poszlalam..mialysmy nadmiar energii i hmm teraz sobie w cos pogramy...jest ok, a nawet bardzo ok :) Tu jest tyle slicznych chlopakow!!! Wiecie ze Holndia slynie z brzydkich kobiet i faktycznie wiekszosc nie jest za ladnych ale chlopacy umm...cudni!! Ahh ale z nikim sie nie dogadam heh ;) Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej nie myslalam ze tu jeszcze wszyscy spia! To ja dzis o 11 wstalam ;) A ja dzis az do 17 bede sama siedziala z wujkiem w milczeniu :D zapowiada sie cieeeeeeeekawyyyyyy dzien :D ;) Jakie dzis plany macie? Jak tam u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) poli ale masz fajnie z ta ciocia superrrrr:)ale znasz troche angielski ? moze po ang sie dogadasz z tymi przystojniakami?:)matko znowu z wujkiem moze gdzies pojdzie?;) kitty hej czytaj czytaj co u Ciebie?:) u mnie ehhhh mialam zdac relacje ale napisze tylko ze bylo ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, znam troszke angielski ale sluchajac tyle holenderskiego juz nie jestem w stanie prawie nic wybelkotac....dosc duzo pojedynczych slow po holendersku mi sie narzuca, a jestem dosc niesmiala jesli chodzi o gadanie..heh ;) Bylo ok? To znaczy bylo dobrze, ale nic szczegolnego....Czy bylo ok, czyli tak jak zawsze bombowo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo rewelacyjnie az za bardzo :) wlasnie sprawdzilam poczte dostalam maila od meza ... napisal tylko jedno zdanie ze chcialby ze mna porozmawiac ...dziwne czemu nie napisal smsa lub nie zadzwonil dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zrobisz Emi? Spotaksz sie z nim??? ..Kurcze...Masz jakies obawy czy mieszane uczucia co do tego?.. Jestem ciekawa co on tak nagle..pewnie o pozwie sie dowiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kochane:) Poli o wspolczuje,ale moze wujaszek sie wypusci wlasnie gdzies;) kochana po co gadac z tymi przystojniakami;) moze tak bez slow..;) haha zartuje Emi:) Super:) ze jestes zadowolna z aniola.. ale maz.. Boze..pewnie chce na temat rozwodu rozmawiac...widzisz jak zwykle zakloca Twoj spokoj jak juz sie wezmiesz w garsc..ale jak sie z tym czujesz..serce mocniej zabilo? odpisalas cos? spotkasz sie z nim? jej..szok. A ja spalam dzis dluugo napisalam do amadeo tak zwyczajnie co slychac ale nie odpowiedzial w koncu formalnie jestesmy razem..martwie sie troche bo od 6 dni nic ale napisalam z troski nie z zadnej tesknoty a on nic..smieszne poprostu...moze juz sie pocieszyl i dobrze,,,ale moglby nie zgrywac nie wiem czego bo i tak to nic nie da ze nie odpisze moze mysli,ze raptem sie nakrece..jest w bledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nic nie zrobie nie zamierzam sie z nim kontaktowac , o pozwie nie sadze bo ten wczesniejszy wycofalam a on nie zdazyl dostac wezwania wiem bo pytalam czy bylo wyslane , nowy zlozylam w tym tygodniu wiec wezwanie dostanie w ciagu okolo 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa ale kiedy do niego napisalas? jak dopiero co to moze nie moze odpisac itd i jeszcze odpisze , albo faktycznie go to zabolalo ze czujesz jak czujesz i sie honorem ujal :* co do meza nie odpisalam nie odpisze niech sie buja czy serce mocniej zabilo?tak ale co z tego , zreszta to jego kolejna gierka pewnie bo normalny czlowiek by napisal smsa lub zadzwonil , mysle ze on sie boi skontaktowac teraz tak zwyczajnie , zlosc mu pewnie przeszla i dotarlo do tego pustego lba co zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZyli on moze mysli ze wycofany ten 1 pozew i chce sie nowu zejsc..matko..po miesiacu sie odzywa...po tym jak olal to ze Cie nie ma ze mozesz byc w szpitalu jak Twoja mama dzwonila,,,teraz pisze zachowuje sie zalosnie..moze odpisz mu ze zlozylas pozew niech juz Ci dupy nie zawraca jesli jestes pewna tego..bo inaczej moze bedzie probowal sie z Toba inaczej kontaktowac dzwonic moze w groma przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj Emi napisalam czy wsio ok wszystko zawsze odp odrazu bo ma maile w tel przy sobie ale zwisa mi to jesli celowo nie odpisuje to zwisa mi to. Nie powiedzialam,ze koniec tylko ze mam mieszane uczucia..nie odzywalam sie bo nie czulam potrzeby on celowo i dobrze ale na glupie zapytanie moglby odpowiedziec mam nadzieje,ze sobie kogos szybko znajdzie i jesli go zabolalo to ze mna to mu przejdzie,chciala bym miec z nim kontakt kolezenski jak zawsze ale widac on nie. w dupie z tym. Kochana moze i dotarlo ale masz racje co za zycie z kims kto ma takie jazdy ze Cie karze nie odzywa sie miesiac..znika,dla mnie on ma ciezki charakter i zawsze bys miala pod gore....ale bedzie pisal teraz moze dzwonil i co wtedy powiesz czy napsizesz mu o tym pozwie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz do niego nigdy nie odezwe czy bedzie pisal czy dzwonil nigdy a o rozwodzie sie dowie jak dostanie pozew nie zamierzam go o niczym informowac, po tym co planowalismy i jak juz bylo dobrze znowu urwal kontakt i nawet nie wiem dlaczego , po tym co zrobil ze mna bylo juz naprawde bardzo zle sama wiesz kochana , wiec niech znika z mojego zycia na zawsze a jak bedzie sie kontaktowal to ja to bede ignorowac i juz , ja go skreslilam juz ze swojego zycia na zawsze , jestem pewna w 100 % nie mam zadnych watpliwosci co do amadeo moze cos sie stalo albo jest zalamany? wiesz no nie sadze by sie nagle zaczal pocieszac inna po Tobie no cos Ty , oby z nim wszystko ok, moze faktycznie honor mu nie pozwala sie odezwac albo faktycznie bierze Cie na przetrzymanie ale to nic nie da jak ktos kogos nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi masz racje..pamietam w jakim stanie bylas juz przez niego raz a potem kiedy sie wydawalo ze wszystko wrocilo do normy znowu Cie skrzywdzil..mysle ze to by sie powtarzalo..a Ty tyle wycierpilalas a teraz wzielas sie w garsc i niech juz tak zostanie...jaka milosc duza by nie byla on nie ma prawa Cie tak traktowac i dobrze mowisz..koniec. Teraz tylko bys wytrwala,,bys nie myslala o nim by on se dal spokoj i Cie nie nekal prosbami o spotkanie kochana..bo sie boje ze On Cie nekal bedzie az ulegniesz,oby nie oby nie,, a co do amadeo to jak on tam chce ja nie kocham go ale mam wyrzuty sumienia nie wiem czemu spedzilam z nim duzo na rozmowach i czas sam na sam tyle bliskosci,zal mi go i zycze mu dobrze bo go lubie mimo ze nie chce jako swojego faceta bardzo mi zalezy by bylo mu ok..ale on nie chce pewnie przyjazni i nigdy juz nie bedzie jak kiedys bylo i to bylo to ryzyko dania tej szansy..trudno. Zostaly wspomnienia i juz,,,teraz troche zaluje ze mu dalam szanse moglo nie byc seksu itd..bylo by jak dawniej a juz nie bedzie nigdy poza tym On moze zraniony i mu ciezko,,,na drugi raz jak bede miala watpliwosci nie bede dawala zadnych szans ja tak mam albo od 1 wejrzenia albo wcale:) wiem to juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej sie nie stalo nic..tyle ze wiesz nie odzywa sie demonstruje honor albo mi daje czas na zastanowienie..albo albo;) albo ma cizie juz bo to mozliwe byl wczesniej z jedna a potem odrazu ze mna wiec tak robi..klin klinem niech robi co chce..ja mysle o amor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do meza mam nadzieje ze da mi spokoj naprawde, ja go bardzo kocham , pewnie nigdy nie przestane , ale on jest jaki jest i ja nie mialabym juz sily do niego naprawde , on byl dla mnie zawsze wazniejszy niz ja sama , ale tak sie nie da zyc , ostatnio mnie doprowadzil do tak strasznego stanu , nie mialam sily zyc naprawde i dlaczego to zrobil?bo mu sie cos znowu przypomnialo i byl zly?to nie powod by kogos tak traktowac , ja wiem jedno po tym ostatnim ja juz bylam na skraju wszystkiego , ale sie odbilam i nie pozwole by znowu bylo mi tak zle nie pozwole , pamietam jak wtedy lezalam w lozku i plakalam calyi dniami ciagle mi sie wtedy przypominalo co marynarz mi mowil jak mnie poznal - ze sama dla siebie powinnam byc najwazniejsza bo ludzie przychodza i odchodza a siebie mam na zawsze , i tak powinno sie myslec by nie doprowadzic sie do takiego stanu jak ja , to juz minelo , chce teraz byc z marynarzem i zeby nam sie ulozylo nie miej zalu o sex z amadeo itd bo chcialas dobrze , zrobilas co moglas by dac Wam szanse , tak to bys zalowala , a tak masz jasna sytuacje , poza tym uczciwie mu powiedzialas ze go nie kochasz , wiec jestes w 100 % w porzadku , on cierpi ale no tak sie zdarzyc moze , nie mozna zmusic do uczuc a Ty i tak bardzo probowalas sie do niego przekonac, no przyjazni mysle ze z tego nie bedzie juz bo nie da sie po tym wszystkim wrocic do punktu wyjscia ale to dobrze bo inaczej moze caly czas by mial nadzieje ze jednak zmienisz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty tak szybko by sie pocieszyl?skoro Cie kocha? a aniolem bylo extra oh dlugo by opowiadac:) dzis rano sie przestraszylam bo zobaczylam krew ale to sie okazal okres hahahahaha :D widzimy sie wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×