Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Hej Mamuśki... U mnie dziś szaro buro, zapowiada się na poważne deszczyskoooo. Miałam bardzo kiepska noc, mimo ustępującego kataru nie śpię zamartwiam się tym ugyieniem kota, wczoraj mieliśmy jechać z nim do weterynarza, al ie nie udało i cżkm teraz tylko jak wstanie mój narzeczony i zanim pójdzie o pracy chce go zaciągnąć. Czerwonag jest się czym chwalić.... Gratulacje!!! Brzusio tez śliczny!!!! ankama ja mam termin z miesiącami na 20/01/2013, na ostatniej wizycie byłam w środę, wszystko z małym ok, wszystkie pomiary ma prawidłowe, jest spory bo aż 708 grm., a termin z usg wychodzi na 12/01/2013... Mam zalecany oszczędny tryb życia, lezenie, nie przemeczanie się ze wzg. na napięcia/ skurcze jak kto woli macicy, okazało się tez, ze w środku zrobiła się taka mała tulejka jest to taj jakby wstęp do rozwarcia wewnętrznego... Ma ok 1 cm, al całe szczęście od miesiąca nie postępuje, skrocila mi się tez szka ok 0'5 cm, ale i tak mi jeszcze sporo zostało i leki jakie biorę czyli ten fenoterol w głównej mierze działa, bo od poprzedniej wizyty nic się nie posunelo.... Mam lozysko na przedniej ścianie i kiepsko odczuwam ruchy, aczkolwiek da radę się słuchać w siebie i nacieszyć skrabem. Teraz odczuwam już dużo lżejsze napięcia i troche rzadziej.... Następna wizytę mam 9 października. Aaaaa i mam nakaz kontrolowania ciśnienia bo w poniedziałek wezwalam internetem w sprawie tego mojego przeziębienia i miałam bardzo wysokie cisnienie... Ale wydaje mi się, ze chcialm wszystko za szybko zrobic, kąpiel sprzątanie takie tyle o ile przed wizyta i masz weszła pierwsze co to zmierzyli i lup 150/95... Po 20 min spadło, ale i tak mam merzyc 4 razy dziennie. Uffff ale się napisałam, przepraszam, z tak chaotycznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki... U mnie dziś szaro buro, zapowiada się na poważne deszczyskoooo. Miałam bardzo kiepska noc, mimo ustępującego kataru nie śpię zamartwiam się tym ugyieniem kota, wczoraj mieliśmy jechać z nim do weterynarza, al ie nie udało i cżkm teraz tylko jak wstanie mój narzeczony i zanim pójdzie o pracy chce go zaciągnąć. Czerwonag jest się czym chwalić.... Gratulacje!!! Brzusio tez śliczny!!!! ankama ja mam termin z miesiącami na 20/01/2013, na ostatniej wizycie byłam w środę, wszystko z małym ok, wszystkie pomiary ma prawidłowe, jest spory bo aż 708 grm., a termin z usg wychodzi na 12/01/2013... Mam zalecany oszczędny tryb życia, lezenie, nie przemeczanie się ze wzg. na napięcia/ skurcze jak kto woli macicy, okazało się tez, ze w środku zrobiła się taka mała tulejka jest to taj jakby wstęp do rozwarcia wewnętrznego... Ma ok 1 cm, al całe szczęście od miesiąca nie postępuje, skrocila mi się tez szka ok 0'5 cm, ale i tak mi jeszcze sporo zostało i leki jakie biorę czyli ten fenoterol w głównej mierze działa, bo od poprzedniej wizyty nic się nie posunelo.... Mam lozysko na przedniej ścianie i kiepsko odczuwam ruchy, aczkolwiek da radę się słuchać w siebie i nacieszyć skrabem. Teraz odczuwam już dużo lżejsze napięcia i troche rzadziej.... Następna wizytę mam 9 października. Aaaaa i mam nakaz kontrolowania ciśnienia bo w poniedziałek wezwalam internetem w sprawie tego mojego przeziębienia i miałam bardzo wysokie cisnienie... Ale wydaje mi się, ze chcialm wszystko za szybko zrobic, kąpiel sprzątanie takie tyle o ile przed wizyta i masz weszła pierwsze co to zmierzyli i lup 150/95... Po 20 min spadło, ale i tak mam merzyc 4 razy dziennie. Uffff ale się napisałam, przepraszam, z tak chaotycznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooo co to się porobilo, przepraszam, nie chciałam tak zagracic stony... Poprawka nie wezwalam internetem tylko INTERNISTE, mam włączone jakieś słowniki co niby ułatwiają pisownie. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny czytam Was cały czas ale nie pisałam bo ostatnie tygodnie były dla mnie ciężkie, teraz fizycznie jest juz troche lepiej jednak psychicznie to moje samopoczucie nadal oscyluje na poziomie podłogi, ale kiedys będzie lepiej, przynajmniej mam taką nadzieję. Witam nowe mamusie:) Analena co do zaparc to całkowicie popieram Blankę. z tym ugryzieniem mysle ze nic sie nie powinno stac, bo jak mowiły dziewczyny grozniejszy jest kontakt z odchodami, ale zawsze lepiej sie przebadać Madziulah, przykra sprawa z tym podszywem, takie osoby powinny miec odwagę wypowiadac sie w swoim imieniu, a nie zwalac odpowiedzialnośc na kogos. Co do laktatora nie jestem jeszcze do końca zdecydowana ale tez mam na oku zestaw z TT tylko troszke inny, http://allegro.pl/zestaw-tommee-tippee-laktator-5-x-butelka-i2611643526.html więcej butelek, które i tak zamierzałam kupić , a tu będą w komplecie. Panna Młoda i czerwonaag gratulacje. Salva fajne te pasy ciążowe, sama tez zastanowie sie nad zakupem, co do wagi to nie ma co sie przejmować , zrzucimy po porodzie, ja mam wrażenie ze tez sporo przytyłam, zwłaszcza ze przy moim niskim wzroście jest to bardziej widocznie, a lekarz za każdym razem jak mnie waży to mowi tylko "bardzo ładnie, waga prawidłowa" Londynek , nie jesteś sama , ja z zakupami dla malenstwa tez jeszcze nie ruszyłam, jedynie mam jeden sliczny kaftanik zakupiony wczoraj, poza tym jeszcze nic, ale zdązymy, mamy czas do konca roku. trzymajcie sie dziewczyny ciepło, duzo zdrówka zyczę, buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku :) mnie dziś obudziło słonko i zapowiada się u nas piękny dzień:) chociaż zaczęłam go marnie i stwierdziłam, że ciąża wyżera mi szare komórki:( wstałam i poszłam zrobić sobie płatki. Zawsze nalewam mleko do miski i podgrzewam chwilkę w mikrofali. Dziś też tak zrobiłam, wstawiłam miskę i zadowolona otwieram płatki a tu huk. Okazało się że miskę wstawiłam ale bez mleka i się roztrzaskała:( i oczywiście ja mądra zamiast odczekać chciałam ją wyciągnąć i się oparzyłam i rozcięłam palca:( potem się z nerwów rozpłakałam i zadzwoniłam do męża, że jestem głupia a on że na to co ja zrobiłam on by nie wpadł mim usilnych starań ;). Echh płatki zrobiłam w innej miseczce :) to był pierwszy taki pokaz "inteligencji" w ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za gratulacje i ja Wam również wszystkim gratuluję !!! :-) Salva... Jak dla mnie to sweterek z pierwszego linka. Jest super i taki stylowy, bardzo fajny :) Czerwonag... Super zdjęcia ! Ostatnie boskie :-) Londynek i malenka0411... Ja też jeszcze nic nie mam kupione, ale niedługo się po coś wybierzemy :-) Ja mam 165cm.wzrostu, waga przed ciążą 58kg, waga w 22 tygodniu ciąży 70 kg, waga dzidziusia 417g. Przytyłam sporo, ale z tego co widzę poszło mi w brzuszek i biust. ( 2 rozmiary ) U mnie buro, szaro.. Ale dziś jadę z narzeczonym po moją suknię ślubną :))) Cieplutko Was pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
jejku, dziewczyny, piękne zdjęcia!! Brzuszek śliczny :) Dlaczego u mnie jest taki maleńki, też chcę taki! :D Przy 165 cm ważę teraz niecałe 55 kg, 24 tydzień ciąży. ;)A i spokojnie, masa ciała pod koniec ciąży to: -maleństwo - ok. 3,5 kg -macica- ok. 1 kg -łożysko - ok. 0,5- 1kg -płyn owodniowy - ok 1 - 2kg -krew i inne płyny ustrojowe - ok. 2kg - reszta to piersi ;) i tłuszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy :) mama_ mam nadzieję, że tez będę miała tyle pokarmu żeby zamrażać, moja kumpela tak robiła i twierdzi, że dzięki temu jej córcia mało choruje, a od 6 msc jest w żłobku :) czerwonag super, masz taki brzuszek jak ja :D tylko ja mam wystający pępek :D Panna Młoda super fotki :) ankama jak zwykle poranny ptaszek ;) ja o tej godzinie przebudzam się jak mąż wychodzi do pracy i otwieram jedno oko, i zasypiam, chyba, że synek tez się obudzi i daje czadu w brzuszku, to muszę niestety wstać na siku :D ale dzisiaj obudzili mnie o 8.00 :( panowie malarze bloku na przeciw naszego, głośne roboty własnie mieli :P i co sweterka to z jednej strony masz racje... ale jaki inny na zimowe dni? :( i widzę większość z was na 1 link, mi się też bardziej podoba :D a co do pogody to u mnie słońce od rana :) jak u Madziluli :D brzydko i szaro było wczoraj , pewnie do was napłynęło :P Malenka ten zestaw tez fajny :D mi osobiście podobają się wszystkie produkty tt :D Madziulah też jadłam płatki, ale za to ja przelałam mleko :P :D od wczoraj jakos wszystko przelewam, wodę do kwiatów, herbatę i inne haha, ciagle wycieram po sobie :D obłęd :P ps. jakie wy wszystkie szczupłe!!! :) ja przed ciążą 166 cm 67 kg, a teraz 72,5 kg :D jak mi się uda na tej stronce zapodaj, też wam pokażę brzuszek :D wczoraj wieczorem mierzyłam brzuszek i ma w najwyższym pkt 108 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, no ja przed ciążo do szczupłych nie należałam :P, ale mąż i koleżanki mówią że tylko na razie w brzuch mi idzie i w sumie po ciuchach też tylko po brzuchu widzę. Mi od rana strasznie się kręci w głowie, nie moge się na niczym skupić, wczoraj od doktora dostałam fajne książeczki do poczytania i nie mogę się za nie wziąć, czytam i nie wiem co czytam, jakaś taka nie swoja jestem, nawet zaczynam sprzatać i drażni mnie jak coś jest nie na swoim miejscu co u mnie to wręcz przeciwnie było, mama się śmiała że gdzie usiądę to tam ślad zostawię :P.Dziewczyny a jak to jest z "zapisywaniem" się do szpitala, ja już niby się zdecydowałam gdzie chce rodzić i co mam teraz zrobić? Zadzwonić i zarezerwować miejsce? Nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja zrobiłam pisałam koleżance programy dla dzieci i przy drugim ocknęłma sie i widze ze nie na tym druku potme zadzwonił tel gadam sobie gadam, potem drugi jakośtak zeszło wchodzę do kuchni a tam jajka dwie godizny gotuje dobrze ze woda była jeszcze eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej same brzuszki dziś:) śliczne i dzidziusie też. Gratuluję kolejnych dziewczynek i chłopców, udanych wizyt. Miluśka oj objadłam się wczoraj, dziś ogórkowa. Zmierzyłam mój brzusio i nie wiem jak ja go mierzyłam 3 tyg temu (było 103) bo dziś zmierzyłam dokładnie na linii pępka i jest 98:) czyli nie tak źle. Ja już 70 kg na 172 cm:) kupiłam w tamtym roku steperek i trochę ćwiczyłam ale wtedy zbytnio nie potrzebowałam za to nie mogę się teraz doczekać aż znów na nim pochodzę:) U mnie zimno, ale trochę błekitnego nieba się pojawia, choć ja nie wychodzę bo choróbsko na mnie cały czas czycha. milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva to my podobnych wymiarów: ja przed ciążą 166 i 66 kg (ale to było po tym jak mi się przytyło 3/4 kg i nie zdążyłam zrzucić) a teraz 73,5/74 więc podobnie przybieramy :) uciekam na długi spacerek do parku z psiakiem bo słoneczko świeci i szkoda siedzieć w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jesteśmy teraz zakręcone :D co do szpitali zapytałam lekarza, powiedział mi, że w moim przypadku od mogę się decydować od 28 t.c., ale na szkołę rodzenia idziemy z mężem od pierwszej połowy października :) już mam wybraną :) a jeszcze co do szpitali, to ja się zastanawiam, wiem, że można pójść na "oględziny" ale nie wiem jak to jest z zapisywaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka wysoka i szczupła jak modelka ;) madziulah cieszę się, że nie jestem tutaj sama z wagą i wzrostem :D fajnie, że mamy podobnie :D:D:D foto dzidzi dodam jak zeskanuję, czekam na fotki reszty!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szpitalach nie ma zapisów, jak się rodzi to przyjmują, ale trzeba poród rodzinny zgłaszać wcześniej i jeszcze nie wiem jak to zgłaszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Salva:) kochana jesteś ale chciałaś powiedzieć, że byłam w czasie przeszłym:) teraz to wielorybek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, piękne brzusie i piękne kruszynki, aż miło popatrzeć :) Ja jak zrobię fotkę to wrócę, może jutro po południu, po lekarzu, jak mi powie że donoszę ciążę... Mam z poprzedniego usg zdjecie buziolka mojego synka, jak robi podkówkę z ust i ma zmarszczone czółko :) normalnie minki tatusia jak udaje groźnego :D wrzuce jak mi skaner z szafy ktoś wyniesie, bo ja nie mogę dźwigać. No i możliwe że jutro będę miała połówkowe, akurat u mnie 21/22 tydz jest. No i widzę w książeczce że też czeka mnie glukoza 75 :O brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisalyscie :) brzusie fajowe :) właśnie wróciłam od weterynarza, przeżyłam strasznie ta wizytę, wsadzili Mikołaj w taki dziwny pokrewieństwo i wyszarpali mi łapę, z której pobierała krew... Szarpal się, wyl, jeczal tak niesamowicie okropnie, ze musiałam wyjsc z kliniki na ulice, a i tak słyszałam wszystko.... Panikarz z niego niezły... Teraz siedzi a dekoderze od ntv i grzeje dupsko... Jutro powinny być wyniki, mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i nie jest nosicielm bo się straaaaasznie boje!!!! :( :( :( :( Dziewczyny, jak to jest z farbowaniem włosów, już chyba w naszej fazie ciąży można? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Kurcze ale macie fajne te brzuszki szkoda ze mojego dodac nie moge-pisze z tel i tak sie nie da:-( U nas dzis sloneczko swieci ale zimno jest i diabelna grypa kreci. a na obiadek dzis zupe warzywna robie:-) u mnie w szipitalu tez nie ma zapisow jak ja wam zazdroszcze tych zdjec dzidzi. Nie wytrzymam i pojde za mies na usg prywatnie zeby miec pamiatki. ja przed ciaza wazylam jakies 62-3 kg a teraz juz napewno sporo ponad 70 bedzie a mam 170cm wzrostu. Milego dnia mamusie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
W zasadzie jak zaczyna się rodzić można jechać do dowolnego szpitala, ale gdy brakuje im miejsc - nie przyjmą, ale mają obowiązek znaleźć najbliższy szpital z wolnym miejscem. Ja jestem zdecydowana na szpital i żeby nie mieć niespodzianek pójdę prywatnie ze 3 razy do pani doktor, która tam pracuje i da mi skierowanie na porodówkę. :) Tak zrobiła szwagierka i tak mi radziła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analena nie ma ciebie w tabelce, dopisz sie jak chcesz: NICK*......*WIEK*...*MIEJSCOWOŚĆ*.....* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva............27...Bydgoszcz........08.01.2013........ synek.....Antoni londynek....32..Londyn..........09.01.2013.........synek. .........Oskar mama_........Szczecin...........09.01.2013..........bl iźniaki.........xxxx madziulah...28...Stargard Szcz...10.01.2013........synek.........Łukasz lenka.k...26...Częstochowa...11.01.2013..........c óreczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............sy nus............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier czerwonag........28 Raszyn.......15.01.2013..........XXX........XXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam demota, masakra.... :o ale zwróćcie uwagę, że te wózki są baaardzo wywrotne, podonie jak 3 kołowe. A jak maluch zaczyna siadać i się wychylać z wózka żeby coś zobaczyć, to tragedia gotowa. I to mówię na przykładzie znajomej, która miała taki wymyślny miejski wózek. Nie na nasze chodniki polskie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam od kiedy jestem na forum, i dopiero od 20.08 :) to dokładnie msc, a mam wrażenie jakby już z 3 msc :) jakoś mi łatwiej odkąd z wami rozmawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva............27...Bydgoszcz........08.01.2013........ synek.....Antoni londynek....32..Londyn..........09.01.2013.........synek. .........Oskar mama_........Szczecin...........09.01.2013..........bl iźniaki.........xxxx madziulah...28...Stargard Szcz...10.01.2013........synek.........Łukasz lenka.k...26...Częstochowa...11.01.2013..........c óreczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666.....27.....Legnica.....26.01.2013........synuś.......XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier czerwonag........28 Raszyn.......15.01.2013..........XXX........XXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva............27...Bydgoszcz........08.01.2013........ synek.....Antoni londynek....32..Londyn..........09.01.2013.........synek. .........Oskar mama_........Szczecin...........09.01.2013..........bl iźniaki.........xxxx madziulah...28...Stargard Szcz...10.01.2013........synek.........Łukasz lenka.k...26...Częstochowa...11.01.2013..........c óreczka.....Lenka analena...29...Warszawa.......12.01.2013.......synek....Maksymilian blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666.....27.....Legnica.....26.01.2013........sy nuś.......XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier czerwonag........28 Raszyn.......15.01.2013..........XXX........XXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×