Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

wszystkie takie cos słabe jestesmy... ja tez zwleklam sie z lozka, aby wyprawic M do pracy, zrobilam sniadanie i pojechal.postanowilam wiec zabrac sie za sprzatanie... rozpalilam w kominku, zeby pranie dzieci schlo ( zrobilam juz rano), i miotla i sprzatam gore... skonczylam 2 pokoje na gorze i juz skurcze ( wczoraj mialam bardzo stresujacy dzien i juz tak od wczoraj sie z tymi skurczami mecze, ale ze nie bola to nie jade do zadnego lekarza)... wiec komp mam na gorze to na chwile usiadlam :)- znow zajrzec do Was :) chyba musimy troszkę zaczać bardziej uważać na siebie , nie sadzicie? juz tak niewiele nam do konca zostalo... ja to powinnam znalezc watek ciezarnych grudzien 2012/styczen 2013 :) bo termin na styczen a urodzic mam w grudniu , przynajmniej tak twierdza lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulah właśnie tak patrzę na ten post o Tice i też mnie zatkało.. tzn ja tam lubię dziewczynę i fajnie że się wypowie czasem i coś doradzi bo przerabiała już to wszystko, a że ktoś się podszywa to szok normalnie!! jak tak można! Tika jak dla mnie fajnie, że jesteś, nie mam nic przeciwko:) Przecież to forum a nie jakaś zamknięta przestrzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
wiesz ja nie jestem zalogowana na kafeterii tylko po prostu wpisuję swój pseudonim a tu szok! jakaś tchórzliwa zołza się wtrąca podszywając pode mnie! jak tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe madziula, to był cios :) tez sie zszokowalam jak to zobaczylam ;) a tam, ktos po prostu jest "bohaterem" pod czyims pseudonimem. Lenka z czym robisz ta pizze? tez mam chrapke, ale jak mysle o wyrabianiu ciasta, to trace apetyt :D Dzis moze serniczek na zimno ukręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
jak gdzieś zauważycie coś podobnego, podobny post to dajce znać ;) zaloguję się wtedy i zmienię nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane wiem ze mało się udzielam ale czytam was w miarę regularnie byłam dzisiaj w mieście i znalazłam lumpik bo wcześniej do nich nie chodziłam ale znalazłam prześliczny kocyk i spodenki dla mojego maluszka i zapłaciłam jedyne 25zl za wszystko i to firmówki dosłownie szok.Mam nadzieje ze w październiku znajdę więcej czasu na pisanie jak już będę na swoim :) a wy kochane uważajcie na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto robię zwykłe: mąka, drożdże, woda letnia, sól, cukier z neta mam ten przepis pełno ich, zostawiam to do wyrośnięcia pod ścierką. Wsadzam do piekarnika, piekę 20 min, a jak jest dobre to smaruję koncentratem to ciasto na brytwance, nakładam pieczarki z cebulką (uduszone wcześniej), paprykę, kukurydzę, kiełbaskę, cebulę surową, co tam mam to na nią wrzucam i ser i posypuję wszystko przyprawami ziołami prowansalskimi, papryką słodką, ostrą, sól itd:) już miałam robić a tu patrzę nie mam drożdży i d..pa.. moja babcia nadciąga z drożdżami, muszę poczekać trochę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i na koniec jak już wszystko położę na nią to wsadzam do piekarnika na 20 min znów aż się serek rozpuści:) i podaję z keczupem a na dziś zrobię sos czosnkowy na moją chorobę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jakiś taki senny dzień... Gosia ja mam ciagle problemy ze skurczami, głowa do góry, podobno dużo zależy od naszego nastawienia, ja w to wierze! Zastanawiam się tylko czemu nie dostalas czegoś silniejszego od nospy forte( z trgo co pamietam to właśnie lekarz zalecił- popraw mnie proszę jak się mylę.) ja biorę ten nieszczęsny fenoterol i wyczuwam dużo różnice na plus!!!! Nospy wcale nie pomagała :(. Madziulah zarejestruje się i już nikt się nie podszyte i nie będzie żadnych nieporozumień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że juz niektóre mają wózki, pochwalcie się jakie, (było gdzieś ale cięzko mi znaleźć, albo o jakich myślicie. Ja byłam w świecie dziecka i tam ceny mnie powaliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuje.... Trochę ie uspokoilam tym ugryzieniem, Ale i tak mam zamiar dzis pojechać z nim do weterynarza, żeby sprawdzić czy jest nosicielem. Toxo. Agusia gratuluje usg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wózek kupuje mój tata chcę ESPIRO tylko czy któraś się orientuje który model będzie lepszy: ENZO EVO, GTX, VECTOR czy ATLANTIC? ceny na allegro to ok 1600 wersja 3 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulah, mysle, ze wybierz sie do sklepu, obejrzyj sobie poszczegolne modele i kupisz przez allegro, ten co bardziej przypadnie Ci do gustu.obsluga sklepu pokaze Ci wszystkie funkcje i latwosc/lub nie rozkladania, przekladania itd wszystkich elementow. ja tak wlasnie zrobilam z tym , ze blizniaczych wozkow jest bardzo malo w sklepach, ale udalo mi sie w jednym znalezc chyba z 6 modeli roznych firm obejrzalam , porownalam i kupilam na allegro :) uzywany, bo nowego nie potrzebuje (na poczatku sie upieralam , jak nie wiem co , ze musi byc nowy) do samochodu glownie. jezeli chodzi o kwestie kolorystyczne... to tyle tego jest , ze oszalec mozna :) wiec powodzenia w wybieraniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Analena dziekuje bardzo:-) tak bardzo sie cieszymy a i pytalam asie o te kopniaki to powiedziala mi ze te ruchy co czuje to juz sa delikatne kopniaczki i nie mam sie zamartwiac:-) z radosci kupilismy dzis butelke do mleka,butelke do herbatki i sudocrem do pupki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chciałam tylko napisac że byłam na wizycie i z Oliwierem jest wszystko w porządku, następną wizytę mam 19.10. strasznie stresu miałam przed- ale dobrze że jest ok oby tak do stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chciałam tylko napisac że byłam na wizycie i z Oliwierem jest wszystko w porządku, następną wizytę mam 19.10. strasznie stresu miałam przed- ale dobrze że jest ok oby tak do stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chciałam powiedzieć tylko że jestem po wizycie i wszystko ok pozdrowienia ode mnie i od Oliwiera- waży prawie pół kilo- będzie raczej z tych mniejszych dzieci - tak sądze. Najważniejsze że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analenko, dziękuję za słowa otuchy, ja po prostu stwierdziłam, że nie wstaję do pionu jeśli nie muszę i tyle :) Martwię się trochę, bo stanęłam dziś na wagę i jest 2 kg MNIEJ :( nie wiem jakim cudem! przytyłam już 4 i brzuszek wypchało, a tu znów straciłam 2 kg, nie wiem czemu... :O Tym bardziej, że od piątku leżę ciągle.. teraz pospałam 3 godzinki prawie :P na pocieszenie zamówiłam kilka komplecików śpiochów i pajacyków na C&A, lubię ich produkty, a teraz jest darmowa dostawa, więc się skusiłam :) A co do pizzy - też ostatnio robiłam :P kroiłam wszystko z córką w salonie rzy stole, hehe :D a ciasto zwykle wyrabiam mikserem, wiem że to głupie, ale nie lubię się oblepiać nim. Z ciastem na pierogi robię tak samo :P http://szarlotka.blox.pl/2007/04/Ciasto-na-Pizze.html spróbujcie ten przepis - ja robię go już od paru ładnych lat i pizza jak marzenie wychodzi :) czasem robię inną z białym serem i też jest nieziemska, ale nie wiem gdzie wsadziłam przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na wzięcia??? Mecze sie masakrycznie, staram sie trzymać zdrowa dietę, ale myśle, ze przy tej dawce leków jakie wcinam to moze byc tez od tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie wszystko ok! :) stan zapalny nadżerki zaleczony (profilaktycznie mam aplikować na noc globulki z propolisem),hemoroidy poszły spać, a szyjka trzyma mocno dzidzię w brzuszku, no i dostałam skierowanie na glukozę (obym to przeżyła :P), a co sutków, powiedział, że ok, że poprostu są bardzo wrażliwe, a na moje skurcze mam nadal brac nospe i to 3 razy dziennie... no i zapytałam się dlaczego nie mam siary, czy to źle, powiedział, że nie mam się przejmować i nie naciskac piersi, zeby ich nie podrażnic... A synek tętno 150 :) i powiedział, że bardzo ładne rytmiczne uderzenia :) w przyszłym msc zrobi usg :) ale nie dał mi skierowania na morfologię i mocz, ostanio robiłam 2 msc, nie powinnam znowu? no i lekarz powiedział, ze przytyła m o 0.5 kg więcej niż powinnam :P ale wiem, ze to przez słodycze :P muszę zamienić je na wiecej owoców :D Gosienka nie szkodzi, nie dziwię się, można sie pogubić :) Czerwonag moja rodzinka w tym tyg. też oszalała na tle kupowania ciuszków, dawno nie było u nas malutkiej dzidzi, pewnie dlatego :D no i teście jak u Ciebie bardzo rzadko pytają się o cokolwiek... Lenka gratuluje łowów :D ps. w nd urodziła się naszym sąsiadom córeczka Lenka, jej pokoik jest obok przyszłego pokoiku naszego synka, i dziś prze scianę słyszałam jak płakulkała dzidzia, aż sama zaczęłam płakać ze wzruszenia :) od razu pomyślałam o Tobie, że ty tez będziesz miała Lenkę :D madziulah spodnie troche odstają na tyłku, ja uwielbiam ciasne spodnie, na maxa dopasowane, mąż uważa, ze dobrze leżą... no ale ten materiał na brzuch w rozmiarze jaki nosiłam, był za ciasny, dlatego rozmiar więcej wzięłam... kurcze, moze masz racje, że powinny byc takie jak przed ciążą... ale już oderwałam metki... :( Tika ja też dziękuje za rade co do pieluszek :D bo w sumie nie ja pisałam o tym, ale też się zastanawiałam nad rozmiarem :D Witaj analena, ja miałam toxopl. w dzieciństwie, i jeśli kot jest zarażony, to czy dziabnął czy nie, możesz się zarazić, ale jesli trzymasz higienę tzn myjesz rece po kontakcie itd. i jak pisały dziewczyny unikasz kału kota, i nie pozwalasz mu chodzic po stołach, to jest na pewno ok :) ja tak się zaraziłam od chomika w dzieciństwie, nie uwazałam, z tym, ze ja dzieki temu mam przeciwciała, myślę, że powinnaś niezwłocznie skonslutować posiadanie kota z lekarzem i zrobic badane krwi na toxo, ale pewnie na poczatku ciąży robiłas? Londynek ja kupiłam pasy ciążowe na allegro do spodni, dziś powinny przyjść, też chce nosić stare spodnie :) Agusia tzrymam kciuki :) Miluska na pewno będziesz tego najpiękniejsza!!! a wszytsko zdrazy się zaleczyć :D polecam sudocrem :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analena na wzdęcia polecam picie dużej ilości wody i śliweczki w każdej postaci :) mój wczesniejszy post napisałm o 11.00 ale wyłaczyli mi net, ale zadzryłam skopiować i wkleiłam teraz, ale widzę, że już sporo nowych tematów się pojawiło :D Co do wóżków jednka z was pokazał kiedy z TAKO jumper 3 w 1 i tak się zakochałam w tym wózku, że innego nie kupię, i na ulicach dużo ich :D hehe, fajne też są bebe confort ale drogie ceny od 2.000 do duzo duzo ponad 3.000... :P ja też dzisiaj cos słabo, jak mi wyłaczyli net to tylko leżenie przed tv, ide robić obiad, mąż wybłagał smażone klopsy :D hehe, do tego mam ochotę na startą marchew z jabłkiem, mniam, lecę :) wyj juz pewnie po obiedzie? jak nie to smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva, to ja pokazałam TAKO :) bo to swietne wózki, naprawdę. Gdybym nie miala odłożonego wózka, to na pewno bym kupiła ten tako. Mialam go przy córce - co prawda starszy model- i bylam mega zadowolona. No i cieszę się, że u Ciebie i dzidzi wszystko dobrze :) Analenko, na wzdęcia mozna chyba espumisan, ale jak bierzesz jeszcze leki inne to nie wiem czy wolno...sama zawsze mam problemy i się męczę :/ może ułóż się na boczku i "pójdzie"? :D Zaraz też poszukam pasów i kupię sobie ze dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analena, polecam suszone sliwki i owsianke. Moj sposob to, na noc zalewam 3 sliwki goraca woda, rano to wypijam przed sniadaniem. I staram sie jesc codziennie owsianke. Ani zaparc, ani wzdec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×