Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

rottana narazie jeszcze nie brałam nospy.....poczekam jeszcze z tym lekarzem bo mała kopie intensywnie więc może jeszcze nie jest jej pora na wyjscie:)Poczekam.....a Ty się nie denerwuj.....wiadomo jak to z teściową jest,zawsze coś.Każdy robi różne rzeczy na swój sposób więc czego ona oczekuje???że będziesz robić wszystko dokładnie jak ona???Sprzątaj,pierz i gotuj tylko dla siebie i mena a ona niech sama sobie radzi....wtedy może doceni twoją pomoc i chęci:)Bez stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> a i jedna rada, przy skurczach nie wolno masować brzuszka, masowanie (głaskanie) może wywołać poród:P w szpitalu pamiętam jak lerzalam z Wiki to dziewczyny z zagrożeniem przedwczesnego porodu dostawały opierdol od lekarzy jak widzieli jak się głaskały (chodź u nas to odruch prawie niemożliwy do powstrzymania) :) twu twu troche źle powiedziałam, nie wolno glaskać brzuszka bo można wywołać skurcze:P no w sumie na jedno wychodzi:P z resztą popatrz sobie na necie bo to brzmi nie wiarygodnie aż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam do polubienia mojej strony na fb PlePle :) ubrania dla przyszłych i obecnych mam i dzieci :) moja Mery ma już 4 miesiące i chciałam coś dla siebie zrobic dlatego stworzylam ten brand :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gptpwanie tylko dla mnie i mena nie wchodzi w gre bo mamy wspólną lodówke i prowadzimy "wspólnie" dom. a to raczej dół jest niż wkurw:P bo człowiek się stara, teraz i tak nie jest mi lekko i nie jest fajnie wysłuchiwać że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana kurcze tak to jest jak się nie mieszka samemu.....zawsze coś komuś nie odpowiada.Ja na szczęście mieszkam z moimi rodzicami a mój z nimi bardzo dobrze się dogaduje.Pozatym mama przeważnie gotuje a my z lekka robimy zakupy/Moi rodzice nie chcą żebyśmy sie dokładali do opłat i kupowali jedzenie bo wiedzą że budujemy domek i kasy na to idzie masę.a co do tych skurczy i masowaniu brzuszka to nie wiedziałam.Będę teraz uważać na to.Miałam chwilowy napad gorąca....niewiem od czego ale jak to mówią siódme poty mnie oblały:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) ja tez mam te bole ostatnio. Takie klucie,ciagniecie w pochwie az czasem sobie jekne. U mnie to pewnie spowodowane za szybkimi obrotami i staram sie troche zwolnic. Kobietki a jak z waszym snem? Od dwoch dni zasnac nie moge i spie tylko po jakies 4 godz. Dzisiaj wizyta u gin-mam nadzieje ze szyjka ma sie dobrze i mala posiedzi najmniej mies jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana nie przejmuj sie tesciowa. ja jeszcze z nia nie mieszkam, a juz mi tez dogryza, tzn robi jakies uwagi typu, ze ziemniakow nie umiem ibrac, bo ojej obieralam nozem (z przyzwyczajenia z domu), a nie skrobaczka tak jak ona i tyle ziemniaka zmarnowane, a to, ze jablka nie umiem obrac, bo nie tym nozem obieram co trzeba i tez tyle jablka zmarnowane, to powiedzialam jej, zeby mi pokazala jak obiera, no kurwa bez przesady i ogolnie robi ze mnie taka siermiege co do gotowania. jak ugotowalam rosol, to ze nie slony, rzeczywiscie byl nie slony, to niech sobie dosoli, co za problem!! bedzie mieszkac niedaleko nas, bo pare drzwi dalej, mam nadzieje, ze nie bedzie mi sie wtracac... a paznokcie ja obcinam tak, ze nogi daje wysoko na umywalke w lazience i tak obcinam, staram sie szybko to robic :) Jutro ide do swojego gina, bedzie mi pobieral te posiewy w kierunku paciorkowca. wczoraj poprasowalam sporo rzeczy dla malego, ale przynajmniej wiem mniej wiecej czego ile mam. dzis szkola rodzenia, juz mi sie nie chce tam jezdzic :P alej uz niedlugo koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............36. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............36. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............35........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 35........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013...........27.... . .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja noc była dziś straszna!! Ojj pierwszy raz mi sie taka zdarzyła - zgaga i do tego zero możliwości ułożenia się, na jednym boku źle, na drugim też, nogi mnie bolały... kurcze praktycznie do 4 sie męczyłam :( potem juz mnie kręgosłup bolał od tego ciągłego przekręcania i tak przetrwałam do rana... rottana - mój patent na obcinanie paznokci u nóżek to postawienie ich na kibelku - nie trzeba sie wtedy aż tak nachylać :P Ja na szczęście z teściową mieszkałam kilka m-cy po ślubie ale juz przed wiedziałam że ciężko będzie nam sie zgodzić w niektórych kwestiach chociaż nie mogę ppowiedzieć - nigdy mi uwagi nie zwróciła wprost. raz tylko rozcięła sobie palec i miałam zrobić mielone bo ona szła do pracy. a my przychodzimy do kuchni - patrze kotlety usmażone, ziemniaki obrane to jej sie potem pytam czy myślała że nie umiem czy jak a ona zaczęła sie tłumaczyć że miała wiecej czasu to zrobiła itd ale palec owinięty i ledwo go zginać mogła... trochę sie wtedy głupio poczułam... a ty sie nie przejmuj - malutki przyjdzie na świat to będzie sie mogła wykazać bo wtedy pewnie na początku bedziesz miała mniej czasu na ogranięcie gotowania chociażby, ale z praniem to trochę przesadziła - nie dziwie ze ci sie przykro zrobiło... Z tym wspólnym mieszkaniem to zrobicie jak uważacie ale ja bym to przemyślała - bo widzisz juz teraz takie różne sytuacje a może wyjść jeszcze coś w trakcie. Mam znajomych którzy ślubowali w kwietniu i zamieszkali u jego rodziców. kumpela zachwycona bo teściowa super i wogole a teraz we wrzesniu im sie córeczka urodziłą i już szukają na gwałt mieszkania bo jak to kumpel stwierdził - nie wytrzymuje psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilki - a jak sie czujesz?? wy dziewczyny widze wszystkie macie lekarza w tym tyg a ja dop 12.12 - juz sie doczekać nie mogę :) agusia - daj znać co tam na wizycie :) głodek - kolejna "uwielbiana" teściowa :D współczuje - my mieszkamy sami i na szczęście sie nie wtrąca, jakby zaczęła to mój by sie zdenerwował bo nie lubi jak mu sie uwagę zwraca albo wtrąca w życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec my po wizycie. Szyjka trzyma mimo iz glowka coraz nizej ale nie mam sie martwic. Mam zwolnic tempo itp. A te bole niby coraz czesciej moga byc mam wziasc nospe lub magnez jak boli-jasne jakby dzialalo. Kolejna wizyta dopiero 18-tego i pobiora ten wymaz. Oj ja z moja tesciowa bym nie wytrzymala. Mieszkalismy z moimi rodzicami pare mies i nie ma to jak osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, teściowa ogólnie w porządku ale ma czasem takie odchyły... ale wspólne mieszkanie trzeba będzie jeszcze przemyśleć. albo znaleść inne rozwiązanie, np pójść w jeden domek ale urządzić 2 mieszkania. no nie wiem zobaczymy jeszcze jak to będzie bo to tylko taka myśl była. kamilki --->jak się dzisiaj czujesz? agusia---> ciągnięcia w brzuszku już takie będą, wszystko nam się tam rozchodzi i przygotowuje do porodu. jakoś trza to przetrzymać. dobrze że u lekarza wszystko ok i że szyjka trzyma się tak jak powinna, to najważniejsze. głodek---> no to już ostatnie chwile na zapinanie wszystkiego na ostatni guzik:) mi zostało jeszcze tylko jedno pranko. które myśle że zrobie jutro. u mnie motyw z umywalką by nie wyszedł bo jestem dość niską osobą (160cm) a umywalke mamy dość wysoko i nogi teraz już bym nie zadarła:P viola---> moje noce wyglądają podobnie, dzisiaj po 4 musiałam wstać się rozchodzić bo tak mnie biodra napirzały. w nocy kilka razy wstawałam na sisi i suma sumarum jestem obolała dzisiaj totalnie i nie wyspana... a mieszkanie na pewno przemyślę, bo nie mam zamiaru wydać tyle kasy i po paru miesiącach szukać innego lokum bo wiadomo kasy nam nie oddadzą a wieczne wojny każdego wymęczą chodź myśle że nie było by aż tak tragicznie. no ja też lekarza już się doczekać nie moge, też będzie robiła mi wymaz. jak dobrze pójdzie to będzie to już ostatnia wizyta przed porodem, no chyba że mały będzie uparty i nie będzie chciał do nas wyjść:P ale miałam fuksa dzisiaj, szłam na pobranie krwi i strasznie się zmachałam (szłam pod górkę) i tak nagle się zatrzymałam żeby odsapnąć i w chwili kiedy się zatrzymałam przed oczami coś białego mi chlusło:P patrze na chodnik a na chodniku ptasia kupa, patrze do góry a na demną gołąb!! gołąbek chciał na mnie nasrać dziad jeden!! jakbym się nie zatrzymała to kupe miałabym dosłownie na środeczku głowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do teściowej to najlepiej osobno.... mi moja w sumie nie przeszkadza ale czasem też palnie jakimś tekstem :/ my mamy oddzielne wejście ale pranie muszę znosić na dół bo my pralki nie mamy jeszcze :/ więc czasem cosik powie miłego a czasem coś palnie i najczęściej wtedy później chodzę wkurwiona cały dzień i jest mi przykro... ale cóż... mam nadzieję ze się wyprowadzimy już niedługo :) mnie dzisiaj cosik boki pobolewają... nie wiem czy to mała się rozpycha czy co ? ja wizytę mam 4 grudna :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do teściowej to najlepiej osobno.... mi moja w sumie nie przeszkadza ale czasem też palnie jakimś tekstem :/ my mamy oddzielne wejście ale pranie muszę znosić na dół bo my pralki nie mamy jeszcze :/ więc czasem cosik powie miłego a czasem coś palnie i najczęściej wtedy później chodzę wkurwiona cały dzień i jest mi przykro... ale cóż... mam nadzieję ze się wyprowadzimy już niedługo :) mnie dzisiaj cosik boki pobolewają... nie wiem czy to mała się rozpycha czy co ? ja wizytę mam 4 grudna :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana to mialabys szczescie jakby nasral ten golabek :) w ciagu dnia mialam drzemke to mi sie snilo, ze moj maly wyciagal do mnie raczke z brzucha i dotykalam jego reki przez brzuch :)) No tak, trzeba poprac i niedlugo sie pakowac :) i czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - my np. mieszkamy w jednym domku z moimi rodzicami ale oni mają swoje mieszkanie na dole a my robiliśmy sobie poddasze i mamy wspólne wejście do takiego korytarzyka i potem my schodami na górę do siebie a oni na prawo do siebie :) i juz rok minął i jest oki :D ha ha ale fuks z tą kupą gołębią :P naprawdę miałaś fuksa - Opatrzność nad Tobą czuwała :) agusia - to najważniejsze że wszystko ok :) 18 to już niedługo - zleci jak niewiem :) moje konto - noo napewno to malutka sie rozpycha... a jak była ułożona?? pewnie nóżkami kopie po bokach :) U mnie pranko własnie wstawione się pierze, ale to dopiero pierwsze... wzięłam białe rzeczy i wyszła mi calutka pralka, jeszcze pieluchy tetrowe z białych mi zostały. Ja jak pójdę 12 grudnia to następna wizyta pewnie też będzie już po nowym roku, no chyba że pomiędzy świętami jeszcze mnie wciśnie. Dziewczyny jutro mam zamiar iśc do teściowej żeby mi włoski pofarbowała bo już mam takie jakieś matowe, nie ładne... a jak powiedziałam szwagierce to naskoczyła na mnie że mam nie farbować bo to szkodliwe itd i teraz sama niewiem - jak wy do tego podchodzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodek - oo ja zanim zacznę sie pakować to muszę jeszcze zakupić wszystko dla siebie bo mam tylko koszule do karmienia 1x i takie 2 zwykłe koszule dostałam od teściowej... aa i ostatnio dostałam laktator od koleżanki na pożyczenie narazie a jak mi będzie potrzebny to wtedy sobie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mialam dzisiaj sny dla doroslych:-D widac ze mam braki:-) ja dzisiaj leniuchuje. leze juz pol dnia i drugie pol tez tak przeleze:-D gnaty mnie bola, plecy, nogi ehh... dobrze ze zostal juz tylko miesiac... a no 100 stron i prawie 3000 postow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tesciowej to tez mieszkaam pare miesiecy z nimi i masakra!! ciagle sie wtracala, nawet ze jej synusiowi zle wieszam pranie :/ nie wytrzymalam i wynajelismy mieszkanie i 1000 razy lepiej cisza spokoj! Lozeczko i komode juz mam dzis bedziemy skladac :) wstawilam pierwsza pralke ;) czas sie wziazc do roboty :P a mi sie przedwczoraj snil porod..coraz dziwniejsze te sny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to sie nic ostatnio nie śni, tzn nie pamiętam... Zobaczymy jak dziś minie mi nocka, pogoda sprzyjająca spaniu bo pada :/ lilka - chyba remont pełną parą bo cisza u ciebie :) rottana - a co dziś dzień leniucha :D ja w sumie oprócz prania też nic ciekawego dziś nie robiłam, a teraz jestem w trakcie maratonu serialowego :D ostatnie odc coniektórych seriali to trzeba obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ja to juz 3 razy wlosy farbowalam w czasie ciazy, tak mi szybko rosna. w czw teraz zamierzam umalowac kolejny raz :) ja tylko zakrywam buzie recznikiem papierowym, zeby nie wdychac tego amoniaku. Dzis dowiedzialam sie na szkole rodzenia, ze jak wyjdzie GBS dodatni to wtedy gdy odejda wody plodowe najpierw to trzeba juz jechac do szpitala, bo musza podac ten antybiotyk. ze jak odejda czyste wody lub z zabarwieniem krwi to mozna jeszcze na spokojnie sie wykapac i poczekac ze 2h, a jak odejda zielone to od razu jechac. i ze jak beda skurcze przez jakies 2,3 h juz takie regularne co 5-7 min to juz mozna jechac :) mam nadzieje, ze dobrze zrozumialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie dzieje ale wieczorkiem bede juz u siebie bo jak narazie to od piatku u tesciow koczuje. Wiec rozpisze sie bardziej pozniej bo narazie z tel pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki:-) ale sobie dzis pospalysmy wreszcie w miare przespana noc. Ja wlosy ostatnio tez farbowalam. A i uwaga-DOSTALAM KASE Z ZUS-U WCZORAJ! Takze juz prawie wszystko kupilam. Lilka-daj pozniej znac czy u Ciebie sie cos ruszylo. Milego dnia kobietki!my wstajemy sprzatac i palic w piecu bo kumpela chce wpasc a tu balagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki:) po dniu leniuszka dzisiaj już trochę lepiej się czuje:) więcej życia we mnie:P widocznie przesadziłam z pracami domowymi. yyy.... viola---> ja też kłaki farbuje normalnie, dzisiejsze farby nie są tak mocne jak kiedyś. to tak jak z usg. kiedyś szkodziło teraz już są takie czasy że nie, technologia idzie na przód i kosmetyki też:P głodek---> nie zgadzam się tylko z pierwszym zdaniem, kiedy u kogoś wykryją paciorkowca i zacznie mieć chodź by tylko skurcze (porodowe a nie przepowiadające) od razu śmiga do szpitala po ten antybiotyk bo go trzeba podać 3-4 godziny przed porodem. tak mi moja gin mówiła. bo np ja miałam paciorkowca i jestem wyczulona na tym punkcie. wypytałam się dosłownie o wszystko jeśli chodzi o tą bakterie:P lilka---> współczuje rozpierduchy ale jeszcze troszke i będziesz miała wszystko za sobą:) papi---> łoo o porodzie to ja już tyle razy śniłam że ło hoho:P czasem dzidzia odrazu mówiła, a to jakaś taka duża strasznie była. czasem dziwne dziwne dzieci rodziłam we śnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia---> no to super wiadomość:) może jak teraz kase dostałas to zaczniesz dostawać regularnie. a dostałaś że tak powiem jedną wypłate czy z wyrównaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dostalam liczone od 2 pazdziernika do 27 listopada. Takze jestem zadowolona:-D ja dzis mam dzien sprzatania chociaz przy tym remoncie lazienki mozna co chwile sprzatac. A teraz musze isc zaniesc moje chorobowe do pracy i potem kolezanka wpadnie takze nadrobie was popoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny a ja sobie Was w milczeniu czytałam ale weny jakoś nie mialam ... Glodek a ty tak nie boisz sie uzywac farby z amoniakiem zapach zapachem ale przez skore nie przeniika czasem??? ja tez farbuje juz ze trzy razy ale sa teraz farby bez amoniakowe dobrze kryja dlugo sie trzymaja i nie smierdza !! przetestuj bo warto :) Ja gotuje łazanki ale czuje sie dziewczyny od dwoch dni strasznie!!!! albo grypa żołądkowa albo zatrułam sie czyms , sprawdzalam w lodowce co to moze byc i chyba jogurt patrze a tu do 08.12!!! tylko w smaku nic z nim nie bylo bo moj men tez go zjadł mam nadzieje , ze to dzis ostatni dzien meczarni . w nocy myslalam , ze urodze z bólu brzucha , a teraz jestem oslabiona i chyba bede lezec jak ugotuje ten obiad , ktorego i tak nie zjem ;/ troche sie boje .... Mialam , tez wizyte u położnej w szpitalu mialam stresa lekkiego bo trafila mi sie baba ktora bełkotała i nie bardzo ja rozumiałam , polowe sie domyslam ...ale slyszalam serducho mojej malej chyba Julki:)milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam do Was dziewczyny pytanie w sumie proszę o rade mamy ochote wybrac sie na klify ze znajomymi bo jak teraz nie pojade to potem z dzieckiem takim malutkim tym bardziej bo tam wieje maksymalnie !!! wiec pewnie dopiero za jakies dwa lata ...;/ ubralabym sie cieplo oczywiscie ale jak opowiedzialam o pomysle mamie to dala mi zakaz :) heheh i juz sama nie wiem moze ma racje , ze mnie przewieje a u nas w rodzinie to kazdy ma problemy z nerkami no ja tez mialam przed ciaza i mowi , ze dobrze jest to szukam klopotu bo mi sie klifów zachcialo w ciazy ale moze Ona przesadza .....sama nie wiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę jednak pofarbować te włosy, jesteśmy w ostatnim m-cu praktycznie więc dzidziusiowi już sie nic nie powinno stać, a zresztą jak piszecie te farby teraz są już mniej szkodliwe jak kiedyś... lilka - to fajnie że remont pełną parą, przynajmniej raz raz i będzie po wszystkim :) agusia - noo to chociaż Tobie zapłacili ale to aż prawie za 2 miesiące?? to przynajmniej większa sumka odrazu :) ja czekam za kasą od 27 października więc w sumie miesiąc, ciekawe kiedy dostanę... przynajmniej mogłaś zakupy zrobić :D brzoskwinka - ojj to nie ciekawie się u ciebie porobiło z tym żołądkiem, spróbuj chociaż zjeść chleb z masłem albo coś delikatnego bo coś jeść musisz przecież... ale podsunęłaś mi pomysł na obiadek z łazankami :) będę je robić w pt bo na jutro już mam. a to takie tradycyjne czy masz jakiś swój przepis?? z tymi klifami to rozumiem że tam teraz zimno tak?? i strasznie wieje?? ja myślę że grubo byś sie ubrała, szalik, czapkę zeby uszy zakryć, gruby sweter na nerki i mogłabyś jechać, masz rację z maleństwem to już przez jakiś czas nie pojedziecie. Mama sie napewno martwi i też z jedenj strony ma rację także niewiem - przemyśl dokładnie jeszcze raz... U mnie pierze sie kolejne pranko dla Filipka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×