Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

To widze, ze dziewczyny sie pochorowaly.. a mi katar wlasnie przeszedl i juz nie czuje sie chora :) to przez ta pogode. Brzoskwinka heh ja tam sie sama nie badam :P a wasze te klucia to w brzuchu czy w pochwie odczuwacie? bo ja czasem takie chwilowe paro sekundowe klucie w pochwie. Na urodzinach bylo spoko, wystroilam sie na seksi mame :D w obcisla tunike i rajstopy, musialam co chwile sobie obciagac za dupke :P ale co tam, w koncu bylam na imprezce, a nie na stypie, nigdzie nie jest powiedziane, ze kobiety w ciazy nie moga chodzic w obcislych rzeczach, tez chcialam czuc sie ladnie i seksownie, a nie ciagle leginsy i jakies szersze bluzki by brzucha nie bylo tak widac. ale brzuch to ja juz mam duzy :) pojadlam sobie, posmialam sie z pijanych ludzi :P odwalali niezle :) zlew zepsuty, kibel zapchany, wiec chyba dobra imprezka byla :P Caly czas mamy wydatki, juz mam dosc, na to mieszkanie, ale moj juz skonczyl remontowac, tylko teraz jakies pierdoly zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilk----a a ty chodzisz do lekarza z facetem czy sama ?? bo jak z Nim to zapytaj lekarza przy nim o sex i niech sie chlop nie stresuje , bo faktycznie czasem nie mozna sie seksic a czesem wskazane , masz racje po porodzie to dopiero bedzie abstynencja ale ja tez dawno sie nie kochalam z mezem ja sie zle czulam potem on a teraz ta szyjka macicy ze ja wole nie ryzykowac jutro zadzwonie do ginai umowie sie na wizyte . glodek ---no sama musialam bo nikt inny mi tam nie zagladnie hehe a ze mam niepokojące newsy a ,ze ja nie lekarz hehhe to musze to sprawdzic i isc do tego lakarza . a co do klucia to mnie kluje doslownie w szyjce macicy a nawet jak juz duzo chodze to nie klucie a wsadzanie noza ..bleee... no i taki e rozrywanie parcie w brzuchu .... nie umiem inaczej opisac czasem tak dziwnie cos dolega , ze nie da sie opisac slowami .Poza tym lerez dzis i nic nie robie tylko obiad ugotowalam . co do sexi mam to trzeba podkreslac brzuszki a nie mi tesciowa a kup albo uszyj sobie taka lole :P a ja nie lubie lol hehhe bo mi dodaja kilogramow a juz mam ich chyba 12 kg wiecej ;/ szoookkk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - ja tam cały czas chodzę w obcisłych bluzkach, chociaż teraz mogę bezkarnie :D bo przed ciążą nigdy nie miałam płaskiego brzuszka i do tego wystające żebra i mnie krępowało chodzenie w obcisłym, wolałam luźniejsze, odcinane pod biustem a teraz sie niczym nie przejmuje, zresztą wszystkie bluzeczki które były mi luźniejsze przed to teraz i tak są obcisłe bo brzuszek spory :) i na święta własnie chciałabym też jakąś tunikę fajną która potem byłaby mi luźniejsza i spokojnie ją wynoszę :) to fajnie że imprezka udana i wyżerka też :D anusiak - to najważniejsze że czujesz że teraz to 'ten' lekarz - własnie o to chodzi żebyś czuła że on traktuje cie 'na powaznie' a nie jak kolejną pacjentkę... I GRATULACJE synusia - witaj w klubie :D brzoskwinka - masz rację lepiej wybierz sie do gin... i sama sie nie badaj, ja nie próbowałam nigdy i nie mam zamiaru bo wiesz położna czy lekarz to co innego moje konto - ja też czuje sie powoli już ociężała :D ale został m-c więc zleci jak niewiem :) lilka - mój też sie boi i nie uprawiamy sexu, 'dogadzamy' sobie w innym sposób :P wiem że to nie zastąpi tego ale po tych przygodach dziewczyn z plamieniami to nawet sama wolę poczekać spokojnie na potem... myslę że czas sie znajdzie - najwazniejsze żeby były chęci :) My wrócilismy niedawno od znajomych, mój sobie troszkę wypił i już śpi a ja jak zwykle pewnie posiedzę do 23.30 bo spać to mi sie nie chce :) ide grać na facebooka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej ciezarowy widze ze powoli zaczyna sie wilkie rozpakowywani :) kamliki- jak cos powodzenia :) dobrze bedzie nie ma sie czego bac, pierwsze2-3 tyg sa mega szokujace w domu jak trzeba sie caluy czas zajmowac malenstwem a jest sie jeszcze oslabionym po porodzie a pozniej sie juz przyzwyczajasz :) dzidzia ma ladna wage glodek- w ktorym szpitalu planujesz wkocu rodzic? reszta dziewczat- jak brzuchy i samopoczucie? macie juz na maksa z gorki :) u mnie spoko, mala dalej na butli mam albo coraz mniej mleka albo ten laktator slabo ciagnie, Matylda skonczyla w czw 6 tyg i wazy prawie 5 kg- lekarz kazal nieprzekarmiac - karmic tylk na zawolanie bo bedzie spaslakiem, nadal jest grzeczna ladnie przesypia noce, zaczyna byc kumata usmiechac sie i reagowac na przedmioty wogole widze ze u was wielki szal zakupow, ja jestem na etapie kupowania zabawek w tym tyg kupilam karuzele i mate edukacyjna dla takich maluszkow trzymajcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka nie chodze z nim do gina bo zawsze sie mijamy jak ja mam wizyte to akurat on jest w pracy, a ze ma na dwie zmiany to ugadnac sie nie da albo i dluzej w pracy zostac musi. A po za tym teraz na spokojnie mozemy sie kochac bez gumki i nie patrzec na atykoncepcje a pozniej jak bede karmila to nam zostaja tylko orezerwatywy a ja tak tego nie cierpie!!!! Wczesniej bralam tabsy ale jak bede malego karmila to chyba nie moge brac tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............37. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............37. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............36........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 36........... .chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............34......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............32 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013...........31.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............22................ anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............19........dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no my też narazie nie uprawiamy seksu.... ja się lękam po tym ostatnim krwawieniu... ostatnio mojego uświadomiłam że chyba już do porodu nic nie będzie a i po porodzie to jakieś 6 tygodni połogu jest więc też nici... a on wielkie oczy i " ale jak to????" śmiać mi się chcialo.... mówie jak by ci mandarynka siusiakiem wyszła to jakie mialbyś zniszczenia :P tak obrazowo :P ja dzisiaj się musze zebrać i muszę kupić pościel na allegro i koszulę dla siebie... jakieś podkłady itp... bo tak grzebie w necie i nic nie mogę znależć... miłego dzionka ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini---> to tylko ty zostałaś z płcią:P ja się dalej ciulowo czuje... tzn było by nie najgorzej ale ten katar mnie dobija, jest taki duży że oddycham przez buzie, jak oddycham przez buzię to mnie gardlo boli. albo chwilami ten katar jest taki paskudny że woda mi z nosa dosłownie cieknie i mam jedną dziurkę zapchaną a druga jest tak pusta że znowu ciulowo się oddycha bo czuje powietrze tam w środku, tak jaby była zbyt pusta:P lilka---> my też nie mamy zakazu, ale mój nie chce się kochać;/ a był ze mną u lekarza jak mówiła że możemy. mam dość proszenia się... no po porodzie nie jest w cale tak fajnie wracać do sexu;/ pierwszy raz czułam się jak dziewica;/ pierwsze 4-6 razy było nie przyjemne, wspomagaliśmy się żelami bo miałam tak sucho. nie nie zdecydowanie było nie przyjemnie ale niestety trzeba przez to przejść:P mamucha---> to ty nie karmisz piersią? dla czego? tzn nie to żebym się czepiała czy co tylko tak się ciekawie:P nie wychodziło ci czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto--> a nie lepiej po korzystać z ostatniego miesiąca wolności i po sklepach połazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja zmoim tez juz dlugiii czas nic :( Wiec pieluch nie dostalam :/ bylam w 4 rossmanach i ani jednej paczki! wszyscy sie rzucili :P Jeszcze 3tyg i swieta :O jak ten czas leci... Dzis czeka mnie gora prasowania ciuszkow :P Wczoraj jak lezalam wzielo mnie mega klucie przez pare minut tylko lezalam i sie obserwowalam ale na szczescie przeszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi---> nie przejmuj się, może będzie gdzies jeszcze jakaś dostawa. ja swoje kupywałam za nie pamiętam ile:P 30 pare złotych (tyle że tą dużą paczke 70 pare sztuk) firmy pampres oczywiście z numerkiem 1:) lilka--- >te wiaderko to tak szczerze mówiąc zwykłe wiadro:) nie wiem czy to będzie takie wygodne... a jak umyć fałdki maluszkowi w takim wiaderku? pupe i siusioka? wydaje mi się że ciężko w takim wiaderku wszędzie dotrzeć a to najważniejsze miejsca do mycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstalam sobie czeka mnie śniadanko jak nie ma sexu i nam nie wolno albo z innych przeszkod trezba radzic sobie inaczej i dogadzac na wzajem ''inaczej'' zawsze cosik:) moje konto ta mandarynka fajny przyklad :) hehe J wczoraj znalazla na stronie internetowej moj szpital i tak wszystko mi pisze nawet co potrezbuje do porodu ..szok wszystko!!!! ja to dwie torby spakuje osobna dla dzidzi nawet dwa kocyki i...nawet prezscieradelko!!!!! to mnie zszokowalo juz nie pisze o ciuszkach doslownie wszystko ... nawet pisza dla mamy ladowarka do tel, gazety , przekąski i takie pierdoly hehhe ale bynajmniej wiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............37. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............37. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............36........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 36........... .chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............34......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............32 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 30.... ...dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 2................ anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............19.. ......dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br /> Drobniutka poprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana ja tez sie smialam z tego dopóki nie zobaczylam na wlasne oczy na zajeciach. Jak mielismy mozliwosc dotlniecia, zobaczenia, wlozenia lalki bobasa do srodka to troszke inaczej to wyglada niz na zdjeciu w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wykorzystuje to że moja siostra przyjechała i za pół godz idziemy na miasto własnie po rzeczy dla mnie już do końca :) a jutro otwierają u mnie Pepco!! w końcu już myślałam że do świąt nie zdążą, mam nadzieje że coś dla synusia jeszcze tam kupie :D mamucha - u nas brzuchy już wieelkie :) ja czuję sie dobrze, czasem jakieś ciągnięcie w dole brzucha no i już ciężko prz ubieraniu takiej ilości ubrań... ale fajnie - 6tyg- jak to zleciało, teraz już codziennie będziesz odkrywać inne umiejętności swojej córuni :) rottana - wyobrażam sobie że takie powracanie po porodzie do sexu musi być ciężkie... ale w końcu ludzie mają po kilkoro dziecie więc znaczy że jakoś to przezyli więc my też damy radę :P własnie jakiś żel muszę zakupić... noo katar z tego całego przeziebienia jest najgorszy... i to oddychanie przez usta - zwłaszcza w nocy :/ lilka - z tego co mi sie wydaje to w razie co możesz brać tabl, są takie które mamusie karmiące biorą, sama byłam świadkiem rozmowy mojej gin z kobieta której kazała przyjść 6 tyg po porodzie i wybiorą jakie tabl ma stosować i nawet sie jej nie pyt o to czy karmi... papi - my kupiliśmy kiedyś w promocji w kauflandzie pampersy 2 za 49.99 108szt, raz na jakiś czas widzę że pojawiają sie w promocji brzoskwinka - no to nieźle - wszystko musisz wziąć?? to chyba trochę przesada z tymi kocykami i prześcieradełkiem... noo ale to szpital to inne wymagania swoje ma niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - własnie miałam pytać i ciebie i kamilki - macie jeszcze wizyty przed terminem porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w srode znowu wizyte, zwolnienie mi jeszcze musi przedluzyc do stycznia i z wynikami badan z krwi ide, moze juz beda tez wyniki wymazow. kurde coraz blizej ten porod heh u mnie zostal dokladnie miesiac. tez pampersy musze kupic, bo nie mam w ogole. Mamucha widzisz jak to zlecialo, kurde juz 6 tyg, a my zaraz tez urodziny, nie wyobrazam sobie tego :P :P no jak nie bedzie konca swiata.. Dzis chyba mam dzien lenia. wczoraj kupilam sobie paczke lodow, wiec pojjem :P nabralam na nie ochoty, bo przechodzilam obok Grycana :P Znowu sie nasluchalam od swojej mamy dzis. zapytala kogo wezmieny na chrzesnych, ja, ze przyjaciela mojego chlopaka i bratowa. to wyrzuty, ze dlaczego nie wezme swojego brata, ze powinna byc rodzina itp. nie rozumie, ze to nasza decyzja. a tak naprawde to ja sie teraz czesciej widuje z tym przyjacielem niz ze swoim bratem.. zreszta moj chcial jego jako chrzesnego i ja nie mam nic przeciwko. znaja sie od podstawowki, mieszkaja niedaleko siebie i sa jak bracia. czasem rodzice nie rozumieja, ze juz jestesmy dorosli i potrafimy sami podejmowac decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> nom, ja mam. 20 ide do niej. też myślałam że to już będzie ostatnia wizyta. no chyba żeby coś się wydażyło i nie zdązymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak po wekendzie??? viola ja jeszcze mam wizytę umówioną na 14 grudnia....chyba,że nie zdążę:)hehe rottana dzięki za uzupełnienie tabeleczki:)widzę,ze mamy ten sam problem.Katar i ból gardła....okropieństwo.Co do seksiku to dziewczyny jak mam zakaz.....zero seksu:(No ale dla małej wszystko wytrzymamy:)Staramy się w inny sposób zaspokajać:)hehe mamucha staram się psychicznie nastawiać na gorsze początki...boję sie czy dam radę.Na szczęście mieszkam z mamcią a ona wychowała nas sześcioro także napewno pomoze.Teraz czekam z nieciepliwośćią aż mała zechcę już z nami być:)Chciałaby,żeby było po wszystkim:) Dziewczyny ja też kupiłam ostatnio dwie obcisłe tuniki i pokazuję brzuszek....a co tam.Chodz raz bez skrępowania mogę nosić.Zamówiłam dziś pas poporodowy....może coś pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny raz podawałyście link do darmowych próbek i nie mogę go znaleść.Jeśli możecie to dajcie linka bo może jakieś próbki dla dzidzi bym zamówiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini93
rottana -> będzie dziewczynka :) dowiedziałam się już jakiś czas temu, jednak ciągle coś i nie mam kiedy się udzielić. Na szczęście zdrowa i wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
heja rottana- nie karmie piersia bo mala nie chce, po porodzie najpierw byla na patologii itam ja do butli przyzwyczaili ze nie dala sie tknac, przez miesiac byla tylko na moim sciaganym ale jest takim zarlokiem a moja laktacja mizerna ze musialysmy calkiem przerzucic sie na sztuczne. Ogolnie zalowalam tego przez miesiac a teraz sie przyzwyczailam i w sumie jest wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa tak sie własnie zastanawiałam czy macie jeszcze wizyty - myślę że zdążycie jeszcze na nie pójść :) kamilki - http://www.lovela.pl/o-programie.html - przewinął sie jeszcze ten link z płynem do prania... innych nie kojarzę. mini93 - gratulujemy córeczki :) no to wychodzi na to w tabelce będzie pół na pół dziewczynek i chłopców :D Ja wróciłam z zakupów - kupiłam stanik do karmienia, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe i majtki jednorazowe.. i już wpakowałam do torby :) aa i kupiłam sobie taką ala tuniko-sweterek na wigilię :) chociaż nie powiem - kusi mnie żeby coś jeszcze sobie poszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie pokłócilam z moim jak wychodzil do pracy a poźniej sie poryczałam z tego wszystkiego. Od trzech dni ze mna nie spi pierwszej nocy stwierdzil ze jest chory i nie chce mnie zarazic, drugiej ze byl pijany i nie chcial mi chuchać a dzisiaj w nocy stwierdzil ze mu sie zasnelo a ja robie z igly widly. Tylko ze od trzech dni siedzi przed kompem i gra w jakas durna gierke i swiata po za tym nie widzi, caly dzien potrafi tak przesiedziec. Nie wspomne o jakiejs czułości czy przytuleniu... :( I jeszcze mnie z pracy wkurwia ten dupek bo kasy dalej nie ma i telefonu tez nie odbiera. Mam dość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha jednak bede na Madalinskiego jechac. Lilka eh wspolczuje, wiem sama jak to jest z nerwami z chlopami :) ale to troszke dziwne, ze spi oddzielnie. Ja dzis mam zgage i jakos pelna sie czuje, a w sumie duzo nie zjadlam i siedze caly dzien w domu, nic mi sie nie chce. jak zwykle :P taki mam senny dzien dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pozamawiałam na allegro pieluszki tetrowe, ten spray do pępka, koszulkę nocną i jakieś duperele... jutro jadę do lekarza to może wcześniej zajrze gdzieś do sklepu i poszukam jakiś majtek, wkładow poporodowych itp... rottana a myślisz że taniej kupię w sklepie niż na allegro? oglądałam trochę dzisiaj tych kompletów ale się zdecydować nie mogę :/ ja robię właśnie obiadek bo mój men wraca z pracy :) będzie spaghetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini93
Tak więc jak pisałam, będę miała córeczkę. :) Jak się dowiedziałam byłam przeszczęśliwa. W zeszłym tyg. znów dopadła mnie mała deprecha, płakałam przez 4-5 dni, jakoś smuciło mnie wszystko.. teraz już jest ok. 22 tydzień, mała kopie jak szalona co (póki co!) bardzo mi się podoba :D Czas tak szybko leci, pamiętam jak dowiedziałam się o ciąży w 5 tygodniu a teraz już bliżej niż dalej do rozwiązania.. Oglądałyście może "porodówkę" na TLC w zeszłą środę? :P Ja żaluje ze wogóle to włączyłam hhehehe :D Po tym programie coraz częściej myślę o porodzie i mam takiego stracha, że szok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×