Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Witam dziewczynki:) Weeckend intensywny, w sobotę imprezka (urodzinki kuzunki) :) A od dzisiaj wracam do dietki!!!!!! kurczę jak sobie pomyslę ze gdybym porządniej sie przyłożyła do dietowania to pwnie cel byłby juz w zasięgu ręki to sama na siebie jestem zła:(:(:( Gratuluję spadków wagi- Natalinka, Mimisia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmeldowuje się poniedzialkowo,weekend w miare grzecznie. Wczoraj byłam na imieninowym obiedzie,zjadłam kawałek karkówki z ziemniakami i surówką i drin do tego ale przez cały dzień już nic więcej,na wadze nawet ciut mniej. A tak w ogóle to już wiem,że moja hormonalna spirala nie pomaga mi w odchudzeniu,mało tego,dermatolog faszerował mnie maścią ze sterydami,już odstawiłam. Mam nadzieję,że moje wysiłki zaczną mieć efekty,nie poddam się. Poleczka [ cześc] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również się melduję :D dziewczynki mało czasu mam bo zaczyna się robienie badań do pracy i muszę trochę spraw ogarnąć. ale będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutenkie!!!!! Witam w szczegolnosci bardzo serdecznie ciebie kochany Diabeleczku!!!!!-nie wierze ,ze sie zameldowalas!!!!!:D::):):) Ja jak co WOchenende bybywam na dzieleczke i tak bedzie do samego pazdziernika,az sie zrobi zimko i nie bedzie wyjazdow na dziaeczke. Pochwale Wam sie kobietki,fundamenty juz sa zalane i do 15 lipca bedzie juz stal juz wymarzony moj drewniany domek,nio nie tyko moe-nasz!!!hahahahahahaniech mu bedzie,hahahahahaha!!!! Waga cuit podskoczyla na 68.800,ale juz jest wszystko pod kontrola::P Pozdrawiam,sle wam caluski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie i ja:) Narazie daje radę:) oby tak dalej, pogoda paskudna bo leje bez przerwy wiec z roweru znowu nic nie wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Piękne!!! Gdzie się wszystkie podziewacie???:( Paseczki tak myślałam,że leniuchujesz na działce:P Poleczka nie przejmuj się u mnie tak samo zimno ponuro i deszcz:( ale za to brzuszki robię codziennie 80:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska jak tam w nowej pracy??? Laski co tutaj taka cisza???gdzie się podziewacie???:( Mam zacząć wszystkie wywoływać??? HAAALLLOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna na tym forum zostały chyba tylko 4 osoby:(:(:(:(:( WRACAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(😭 😭 Słodkich snów!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasczkikropeczki
Witam Was kochane srodowo!!!!! Gr,,,,,,,,,,,,,zimno,mokro ,czy to faktycznie czerwiec???:(UU nas co niektorzy noszy buty i kurtki zimowe!!! Diabeleczku-co z tym twoim odchudzaniem,przerwas,czemu taki smutek w twoim glosie???? Nie trzymaj tego dziewczyno w sobie i nie mecz sie .razem to rozwiazemy:) Ciesze sie bardzo ,ze jeste juz z nami!!!! ochudzamy sie razem dalej!!!! Mimisku-topik bedzie teraz bardziej ubogi u dziewczynki,kazda ,gdzies wyjezdza i dzialkuje tak jak ja!!!! Pozdrawiam i do pwieczorka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Córcia pojechała na wycieczke więc ja od 5.30 na nogach:( Zaraz siostra przyjdzie na chwile do małego a ja szybko pozalatwiam swoje sprawy (zakupy i takie tam inne;) ) Dziewczyny nie poddawac się- PROSZĘ!!!!!!!!!! u mnie tez cięzko z dietą ale staram się, tyle że przed @ jestem i juz czuję jak puchnę:( Zmykam, do potem Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle chce mi wysyłać posta z poniedziałku cokolwiek nie napisze. Mały test teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia jak mi cafe nie będzie robić takich psikusów to będe tu na pewno,do celu u mnie bardzo daleko jak widać ale mimo przeciwnosci nie poddaje się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka87
Witajcie, a ja Was czytam od samego początku i od innego topiku.Podziwam Was za te spadki wagi i sama walcze z pociążowych kg. Zostało mi ich 25. Codziennie jeżdzę na rowerze średnio po godzinie. I jeżeli pozwolicie to chętnie się do Was przyłączę:) W grupie siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wirka :) Diabelska,ja też nie mogę,miesiąc odchudzania i tylko 2kg mniej ale się nie załamuje,walcze o każdego grama,byle coś ubywało. Poleczka widzę,że u ciebie podobnie jak u mnie z tymi spadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy sobie dziewczynki wzajemnie pomoc!!!! Pomozemy tez naszemu kochanemu Diabelkowi!!!! a .,,,,,,,,,,,jesli mozna wiedziec ,dlaczego nie mozecz??? nie masz silnej woli,czy wogole sie nie odchudzasz,a moze zaczynasz diete,ale 2-3 dni wytrzymujesz??? jaki jest prawdziwy powod??? MOze razem ustalimy jakas dietke,bedz menu do dietki??? Co diabeleczku.jak myslisz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie, tesknie za nimi, za Toba tez paseczki:) co do diety to niby wiem co zrobic, 3 posilki dziennie, ale zwyczajnie nie wytrzymuje z glodu:( pysiaa, podziwiam, ja po 2 kg w miesiac bym sie znechecila, a jednak walczysz dalej podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelska,cieszę się,że w dół a nie do przodu,chociaż to. Może będe mieć mniej pracy to dołoże ćwiczenia. Dziś zjadłam małą bułkę z mięskiem i przed chwilą kubek zupy czyli tylko tak trzymać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ślicznotki:) Chce sobie zrobić na kolację koktajl z truskawkami i kefirem 0% tylko nie wiem czy to nie będzie za dużo??? a zjadłam dziś 3 kawałki chleba malutkiego razowego z szynką z indyka i pomidorem później jabłko i na obiad "zupę"pomidorową z kawałkami piersi i marchewką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie czwartkowo!!! U mnie waga doszla juz prawie bez 100 gr do wpisu na stoce:P Dzisiaj ,jak co czwartek Zumba . Diabeleczku-ostatnia raz ,wlasnie chcialam Ci opisac jaka zadowolona jestem z Zumby i niestety juz sie nie doczekalam,bo wybylas z forum.Wiec mowie,ze jest cudownie i chodze systematycznie!!!) ty-dalej chodzisz??? Jesli chodzi o twoje odchudzanie ,to nie wytrzymujesz zglodu przy 3 posilkach dziennie.Za malo posilkow ,musisz jesc ,zeby schudnac-tak,tak!!! Jestem na sb,poczytaj na ten temat-super dietka i obiecuje ci ,ze schudniesz i dasz rade.Zawsze slorze ci pomoca i przepisami. U mnie dzisiaj nastepujacy jadlospis: sniadanko-2 chrupkie pieczywka z pomidorkiem,sw.czer.papryka i cebulka ,kawa przekaska-w razie glodu-orzechy wloskie obiad-piesc i kurczaka z pieczarkami przekaska-budyn bez cukru,taki na cukrzykow kolacja-bigos sb Miluska-jak ci idzie w nowej pracy???? Zycze milego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×