Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiola19890909

Laser delux sosnowiec

Polecane posty

Gość gość
hej ja byłam w salonie Laser delux w Gdańsku, robiłam całe nogi i jestem bardzo zadowolona. Panie bardzo miłe, profesjonalnie podeszły do zabiegu. Zabieg praktycznie bezbolesny, jedynie trochę na łydkach zabolało. Nogi nawet nie były bardzo czerwone. Generalnie bardzo fajnie usmiech.gif Mogę polecić kogoś a co za tym idzie dać 20% zniżki na zabieg. W razie pytań podaje maila e.wielemborek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie polecę osobę do salonu Laser Delux ( na depilacje laserową, karboksyterapię, mikrodermabrazję z których korzystalam) w Bielsku, Gdańsku, Kaliszu, Kielcach, Łódzi, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie lub Wroclawiu. Osoba ta polecając mnie dostanie rabat 20% na swój pierwszy zabieg. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku była to najlepsza inwestycja w siebie samą. Miła i profesjonalna obsługa pracująca na porzadnym przebadanym sprzęcie. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami proszę o kontakt. Wspólnie otrzymamy rabat, a te kilka zł. zawsze można przeznaczyć na kolejny zabieg. Szczegółowych informacji o tym jak u mnie wyglądała depilacja, zabiegi karboksyterapii oraz mikrodermabrazji i jak uzyskać rabat udzielę pod adresem ebendig84@gmail.pl lub gg 1714939 Szczerze polecam i czekam na osoby do polecenia ; ) ebendig84@gmail.com lub gg 1714939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie polecę osobę do salonu Laser Delux. Osoba ta polecając mnie dostanie rabat 20% na swój pierwszy zabieg. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku była to najlepsza inwestycja w siebie samą. Miła i profesjonalna obsługa pracująca na porzadnym przebadanym sprzęcie. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami proszę o kontakt. Wspólnie otrzymamy rabat, a te kilka zł. zawsze można przeznaczyć na kolejny zabieg. Szczerze polecam i czekam na osoby do polecenia ; ) lucy88@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja polecam salon Laser DeLux w Sosnowcu. Panie są przemiłe i podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie. Do dyspozycji laser diodowy Light Sheer, a nie jakiś IPL. Jestem w trakcie zabiegów na pięć partii ciała. Chętnie kogoś polecę. Osoba taka dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg, a za polecenie zniżkę otrzymuję również ja. Obydwie strony są zadowolone, a za zaoszczędzone pieniążki możemy poszerzać horyzonty depilacyjne ! W tej chwili ceny są naprawdę przystępne, więc lepszej okazji nie będzie. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie depilacji laserowej proszę pisać - służę pomocą. Zapraszam do kontaktu na maila: greeneyed7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem . Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą . Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem usmiech.gif Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów usmiech.gif dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą usmiech.gif Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaKa
Witam wszystkich zainteresowanych tematem :) Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię. Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji. Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów :) dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux. I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne. W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą :) Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług. W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia). Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: http://www.laserdelux.pl/ Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę? Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi. Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu: sweetlemon23@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy musisz tak ciagle wstawiac posty sama depilowalam sie w tym salonie i polecm z czystym sercem, ale ty im robisz ANTYREKLAME, jeszcze ktos pomysli, ze wlascicielka sama reklamuje swoj salon. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałam potwierdzić, że to DZIAŁA !! po 1sze panie bardzo profesjonalne, po 2gie efekt widoczny po pierwszym razie. Jestem mega zaskoczona i rozochocona,żeby zrobić sobie jeszcze kilka miejsc...Byłam w salonie w Sosnowcu 2 tyg.temu, po zabiegu włoski zaczęły wypadać i na razie ich poprostu nie ma. Na pewno jeszcze odrosną, ale efekt jest widoczny a o to przecież chodzi. Bardzo zależy mi, żeby kontynuować wizyty i dlatego z czystym sercem polecam ten salon. Jeśli ktoś ma ochotę na 20% zniżkę proszę o kontakt aca_zyga@yahoo.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pierwszym zabiegu w salonie Laser DeLux, od razu na cztery partie ciała. Salon godny polecenia. Czyściutko, intymnie, bardzo miła obsługa. Co do bólu to oczywiście różne miejsca to różne odczucia. Bardzo pomocne okazało się znieczulenie maścią Emla, panie na miejscu same ją mogą zaaplikować. Jeśli któraś z Pań chce się na taki zabieg zdecydować, to teraz jest jeszcze odpowiedni moment, by zrobić go przed wakacjami. Jeśli na pierwszej wizycie klientka powie, że jest z polecenia, to otrzymuje rabat 20% na cały zabieg, ta klientka która poleca otrzymuje 50% rabat na partię ciała, którą wykonała osoba polecona. Ja bardzo chętnie mogę podzielić się szczegółami dotyczącymi wizyty i polecić zainteresowane osoby. Mój email tosia.21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beba75
Dołączam do grona zadowolonych klientek tej firmy. Moja depilacja zbliża się ku końcowi. W związku z tym potwierdzam skuteczność tej formy na pozbywanie się zbędnego owłosienia. Salon jest czysty i zadbany, personel bardzo sympatyczny, ceny zabiegów promocyjne i uzależnione od obszaru depilacyjnego: wahają się w granicach od 99 zł do 199 zł. Terminy zabiegów są ustalane na życzenie klienta. Ze swojej strony mogę polecić ten salon, a jednocześnie zapewnić 20% zniżkę dla nowej klientki. Zapraszam, mój mail: beba75@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Laser DeLux w Sosnowcu 20% zniżki na pierwszej wizycie kontakt tel. 782 712 950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina1111
Witam wszystkich, jestem zadowoloną klientką salonu Laser Delux w Sosnowcu. Miałam już po dwa zabiegi na bikini, uda i łydki i efekty naprawdę są super. Chętnie polecę osobę, która dzięki temu zyska 20% zniżki na swój pierwszy zabieg. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: ewelina_0@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem po 3 zabiegach na brodzie i 2 na bikini. Efekty są zaskakujące - nie jestem pewna czy 4 zabieg na brodę będzie potrzebny, natomiast jeśli chodzi o bikini - po 1szym razie pozbyłam się ok.30-40% włosków. Ból do przeżycia, można skorzystać z maści znieczulającej, wszystko warte zachodu, bo efekty widoczne po każdym zabiegu. Polecam !! Jeśli ktoś chce spróbować proszę o kontakt - 20% zniżki na pewno się Wa przyda :) aca_zyga@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Laser DeLux w Sosnowcu. Panie są przemiłe i podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie. Do dyspozycji laser diodowy Light Sheer, a nie jakiś IPL. Jestem w trakcie zabiegów na pięć partii ciała. Chętnie kogoś polecę. Osoba taka dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg, a za polecenie zniżkę otrzymuję również ja. Obydwie strony są zadowolone, a za zaoszczędzone pieniążki możemy poszerzać horyzonty depilacyjne ! W tej chwili ceny są naprawdę przystępne, więc lepszej okazji nie będzie. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie depilacji laserowej proszę pisać - służę pomocą. Zapraszam do kontaktu na maila: greeneyed7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodka
Polecę do salonu delux w dowolnym mieście, sama korzystam z zabiegów w Kielcach. Z moim poleceniem depilacja na 3 wybrane części ciała 20% taniej. chętnie odpowiem na pytania, piszcie: wlodka23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Również polecam depilacje laserową w salonie Laser deLux, ja robiłam sobie zabieg w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chce ktoś skorzystać ze zniżki 20% na zabiegi depilacji laserowej w Laser deLux to proszę o kontakt: makrela936@wp.pl Ze zniżki można skorzystać w każdym mieście, w którym znajduje się salon nie tylko w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja należę do grona NIEZADOWOLONYCH klientek :( robiłam depilacje bikini. Niestety laser został źle ustawiony, mija 4-ty dzień, a ślady po laserze nie chcą schodzić, dodatkowo w bardziej wrażliwych miejscach zrobiły się bolące ranki. Nie pomaga smarowanie alantanem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! a ja należę do grona BARDZO ZADOWOLONYCH klientek. w Laser De Lux w Sosnowcu, zdecydowałam się na zabieg okolic bikini. jednego dnia miałam umówioną konsultację, w czasie której nie stwierdzono przeciwskazań do zabiegu i wykonano próbę laserową, a już następnego dnia sam zabieg. Pani, która go wykonywała była niezwykle sympatyczna, odpowiadała na wiele moich dodatkowych pytań, podtrzymywała rozmowę odwracając moją uwagę od dyskomfortu w czasie trwania zabiegu. po pierwszym zabiegu wypadło 95% włosków !!! byłam zachwycona :) z czasem część włosków zaczęła odrastać, ale są one cienkie, słabe i po ich zgoleniu nie pojawiają się koszmarne krostki, podrażnienia, z którymi miałam ogromny kłopot. FANTASTYCZNY efekt i to już po pierwszym zabiegu :) pod koniec marca jestem umówiona na kolejny i już nie mogę się doczekać :) w czasie pierwszego zabiegu, skorzystałam z polecenia koleżanki Eweliny, która pisała o Laser De Lux kilka postów wcześniej, dzięki czemu dostałam 20% rabatu na pierwszy zabieg. teraz ja również kogoś chętnie polecę - osoba przeze mnie polecona otrzyma 20% rabatu na pierwszy zabieg a ja 50% na kolejny. chętnie odpowiem również na ewentualne dodatkowe pytania. zainteresowanych proszę o kontakt na u.basinska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Jestem po zabiegu depilacji laserowej w centrum LASER DELUX we Wrocławiu. Efekty są niesamowite! Żałuję, że zdecydowałam się tak późno, do lata będę po 4 zabiegach na bikini, pachy i łydki :) Serdecznie polecam każdemu, kto nie chce tracić czasu i energii na radzenie sobie z niechcianym owłosieniem:) Chętnie polecę kogoś do salonu we Wrocławiu. korzyści z takiego polecenia są obustronne i oznaczają niższe ceny zabiegów. Jeśli jesteś chętna do skorzystania ze zniżki na zabieg, zachęcam do kontaktu telefonicznie (603281319) lub mailowo (ag.krawczyk@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Ja również polecam Laser De Lux. Jestem bardzo zadowolona, po jednym zabiegu na bikini zostało mi zaledwie z 20% włosków, jestem w szoku, takiego efektu sie nie spodziewałam;) Chętnie kogoś polecę w salonie w Sosnowcu, poniewaz na bank wybieram sie tam na kolejne zabiegi a wiec miałybysmy obydwie zniżke:) otrzymałabys 20% zniżki na pierwszy zabieg :) Proszę pisać na: efcia10@vp.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapisałam się na pierwszą depilacjęlaserową na początku kwietnia i jestem zainteresowana zniżką promocyjną jaką oferuje salon w Sosnowcu. Poszukuję osoby, która mogłaby mnie polecić. jbkm4@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś chce zniżkę na zabieg to piszcie fantazja.188@gmail.com Jestem po pierwszym zabiegu na łydki, który robiłam półtora miesiąca temu i od tamtej pory goliłam się może 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Laser DeLux w Sosnowcu. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu (w moim przypadku-bikini, twarz). 20% zniżki na pierwszej wizycie kontakt tel. 782 712 950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) chętnie polecę osobę na zabieg w salonie Laser Delux w Sosnowcu. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na mail madlen467@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca z owłosieniem
Polecam zabiegi w salonie Laser De Lux. Wcześniej byłam na wizycie w innym miejscu, ale miałam problem po depilacji ze swędzącą skórą i zaczerwieniami. Do wizyty w Laser De Lux skusiło mnie wypróbowanie lasera Light Sheer Duet, z większą głowicą, zasysającą skórę, dzięki czemu depilacja trwa krócej i jest efektywniejsza oraz stosunkowo niskie ceny. Skorzystaj ze zniżki 20% przy pierwszym zabiegu w salonach Laser De Lux, powołując się na moją wizytę w salonie w Gdańsku, jeśli po wizycie polecisz koleżankę otrzymasz 50 % zniżki na kolejny zabieg. Kontakt: butterfly2_87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁÓDŻ
Wielka ściema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Pierwszy zabieg mam już za sobą. Przed zabiegiem były wielkie obawy, ale nie było tak źle. Salon bardzo przyjemny, obsługa bardzo miła. Szczególnie Pani Ewa, która odbyła ze mną szczegółowy wywiad, w trakcie którego rozwiała rożne moje wątpliwości i udzieliła wyczerpujących informacji o przebiegu depilacji. Osoby chętne do otrzymania 20% zniżki podczas pierwszego zabiegu zapraszam do kontaktu jbkm4@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam do grona zadowolonych klientek salonu Laser Delux w Sosnowcu. Jestem po dwóch zabiegach depilacji bikini głębokiego. Po pierwszym zabiegu wypadło około 70% włosków, po drugim zostało może z 10%. Jeżeli ktoś jest zainteresowany 20% zniżką na pierwszy zabieg chętnie polecę tę osobę. Proszę o kontakt mailowy pepinka89@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×