Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

no ja też idę spać fdfdf bądż.....lubię Cię:) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Czarownica Ale ile schudłaś dzięki tym ćwiczeniom TERAZ. I w jakim czasie? Bo rozumiem, że startowałaś z 97 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkall;
Możesz dla uzyskania szybszych efektów wspomóc się preparatami na odchudzanie. Pamiętaj tylko, by wybierać te sprawdzone środki, pochodzące z wiadomych źródeł. Co więcej powinnaś je zastosować systematycznie, zgodnie z dawkowaniem określonym na ulotce informacyjnej, która jest dołączona do opakowania. A o środkach wspomagających odchudzanie przeczytasz na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2012/05/28/tabletki-na-odchudzanie-a-bezpieczenstwo-cz-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno dały (za przeproszeniem) moje mordęgi 10 h. Praktycznie nic przez nie nie schudłam. Ale cóż, głupota nie popłaca, wyszło teraz. Obecnie ważę 94,5 kg. Jestem jedynie na diecie. Od wczoraj tak robię, same jogurty naturalne. Zamierzam wprowadzić ćwiczenia, ale najpierw chcę się przekonać jak to wygląda bez ćwiczeń. Jeszcze 27 kg mi zostało. :) A Wy? Ile jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulanrouge98
można się dolączyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulanrouge98
ja obecnie waze 85 kg, zaczynałam od 104:D wage nabralam w ciazy. dąże do 60 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulanrouge98
20 kg od marca:) w ciazy przybrałam bardzo bardzo dużo:/ , dieta 1000 kcal ale zero ruchu ponieważ jestem po cesarce i nie moglam cwiczyć zeby mi sie szwy nie rozeszły w brzuchu:D hehe, no i dalej walcze teraz mysle zeby zmniejszyć do 800 kcal. chudne ładnie na tej dicie 1000 kcal, tylko tak jak mowie ja nie cwicze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ładnie i szybko, gratuluję. :) Chcesz zrzucić 25 kg, a ja 27, więc praktycznie jesteśmy w podobnej sytuacji. Będzie dobrze, uszy do góry. Chcesz zejść? Nie boisz się tego? A jak u Ciebie ze skórą? Nie ćwiczysz, a więc jak to wygląda? Wiem, że urodziłaś, ale ogólnie mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulanrouge98
ze skórą jest super, absolutnie mi nie zwisa ani nic z tych rzeczy, to nie jest tak ze ja siedze tylko na kanapie, przy malym dziecku nie da sie tak. chodze na spacery 1,5-2 h dziennie i czasem na steperze wieczorami jak dziecko mnie nie wykonczy:P hhe ogolnie pozwalam sobie tez na coś slodkiego czy fast fooda. staram się po prsotu stosować MŻ. jak widać na mnie działa swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki do autorki
"Gówno dały (za przeproszeniem) moje mordęgi 10 h. Praktycznie nic przez nie nie schudłam. Ale cóż, głupota nie popłaca, wyszło teraz. Obecnie ważę 94,5 kg. Jestem jedynie na diecie. Od wczoraj tak robię, same jogurty naturalne. Zamierzam wprowadzić ćwiczenia, ale najpierw chcę się przekonać jak to wygląda bez ćwiczeń. Jeszcze 27 kg mi zostało. A Wy? Ile jeszcze?" Wielkie gratulaCJE!!!!! Jesteś jednym z wyjątków na tym forum, które potrafią sie przyznać do porazki i błedu, podnieść glowę i dalej dązyć do celu, tylko nieco mądrzej:) Wróże Ci duży sukces, choć podśmiewywałam sie z Twojego topiku od początku, bo Twoja założenia były dla mnie idiotyczne!!!! Cieszę sie ze poszłaś po rozum do głowy i życzę powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy wszstie macie problem
jak skalakalas to wypocilas wode tusta locho zmierz ile masz cm w dupsku i napisz jak ci 1 chociaz spadnie a nie pirerdol zawsze bedziesz gruba bo paslas sie cale zycie i nigdy nie bedziesz szczupla chocys sie zesrala-jakbys nawet srala cala noc wez sie nie upokarzaj tylko idz odessac tluszcz wez sie za robote i odkladaj na operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogurty zamierzam jeść jedynie przez 3 dni. Proszę mnie nie obrażać i zachowywać się kulturalnie. Rozumiem, że każdy ma inne zdanie na ten temat, to logiczne i oczywiste, ale trochę kultury. Trzeba na własnej skórze przeżyć i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogurty są dobre ale te mało kaloryczne :) ja zjadam jeden na dzień 400g. W 100g. 54 kcal. do tego kawałek chebka czarnego i herbata czerwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz lat CzarownicoDługożyco??? bo ktoś napisał, że pasłaś się całe życie i dlatego nie będziesz chuda....no jakbyś miała 60 tkę to jest całe życie ale mając 20-tkę można schudnąć szybko i dbać o siebie całe życie potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajkonik addict
---> Czaronica Te posty, że ważysz 78 kg to podszywy były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez pisala
Autorka ze miala jojo Nie pierwszy raz W 7 tyg to ona schudnie 3.5 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLITKA0712
Ty mmm432 nic nie schudlas hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudłam 4 kg w tydzień....ale znowu jem normalnie od trzech dni...muszę od nowa zacząć się odchudzać, jak pomyślę o tej kopenhaskiej brrrrrrrrrrrrr makabra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLITKA0712
Znowu bedziesz 90 kg wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy tyle nie ważyłam, najwięcej 79 kg więc nie wiem skąd ta teoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLITKA0712
No to sadlak z ciebie szeroki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajhsgv c
lolitka -dziecko neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×