Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

Gość Rahim1972
Śledzisz moje wypowiedzi ale jesteś za słaby w uszach...iloraz inteligencji ,,,minus 123 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
dobra ..gdzie widzieliśmy się ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Idę spać bo oszaleję ...co za ciul się do ciebie dopieprzył????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
ale wiem jak rozpoznać czy to ty czy nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Ustroniu usiadłeś koło mnie.....dziwne ale Cię pamiętam zawsze. Nie rozumiem tego fenomenu...... Musiałeś wywrzeć na mnie bardzo silne wrażenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idź spać Rahim1972....mam nadzieję że nie masz rozdwojenia osobowości, nie wiem kto tu ma problem dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz tak do dzisiaj???.....fajnie, ale pamiętać Kogoś 20 lat to chyba przegięcie nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem można kogoś pamiętać rok i przeważnie się zapomina.....ale 20 lat.....nawet moja kumpela o zmarłym mężu zapomniała po roku, no nic spieprzyliśmy, raczej powiedz że to ja spieprzyłam, dobrze o tym wiemy oboje, byłam trochę wtedy podstrzelona, jak to małolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochasz dwie kobiety??? może wydaje Ci się że mnie kochasz, bo nigdy nie miałeś ze mną seksu i nie wiesz jak ze mną jest i co byś ze mną czuł, może nic a może wszystko.....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo to niebezpieczne....nie zgłoszę do usunięcia ale więcej nic nie powiem i tak już za dużo powiedziałam, czego nie powinnam mówić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
zawsze będę Cię pamiętał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.......fajnie, zawsze tylko to.....nic, nigdy więcej....ja Ciebie też zawsze pamiętam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Zawsze ... jestem jak pies ...wierny do końca życia swemu Panu...zawsze taki byłem i zostanę,tako się życie poukładało.Jak sama napisałaś gdybyś inaczej kiedyś podeszła do tematu dorosłości i wyborów losu ...to pewno Ty byś była Panem kundelka : )...pozdrawiam Cię i życzę powodzenia i szczęścia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie tak się ułożyło.....ale nie obwiniam tylko siebie, nałożyło się wtedy x-lat temu na taki rozwój sytuacji masę rzeczy......jest jak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na pewno nie chciałabym żebyś był moim kudelkiem:) nie potrafię tak ludzi traktować.....a szczególnie Ciebie Rahim1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na pewno nie chciałabym żebyś był moim kundelkiem:) nie potrafię tak ludzi traktować.....a szczególnie Ciebie Rahim1972 ani nikogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkatruskawka88900
To dziwne, ale mi się wyświetla, że Rahim1972 i mmm432 piszą z jednego IP :) To dopiero schizofrenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt to dopiero schizofrenia hi hi tylko ciekawe jak Tobie to się wyświetla truskaweczka, że znasz nasze IP??? no interesujące tu widzę rzeczy się dzieją hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie truskaweczko wiesz wszystko co robimy na naszych kompach i piszemy co truskaweczko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asnyku
ciekawie sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×