Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

Gość LOLITKA0712
Ale przeżywasz :P Widać, trafiłam w czuły zatłuszczony punkt. O pardą - ty nie masz punktu, ty masz cały połać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś widzę nikt już się nie odchudza:( no my tak mamy czasami "slomiany zapał" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ja cały czas się odchudzam... Tylko 4 dni temu miałam większy zapał niż dziś np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę się wziąść za siebie od jutra....znowu się "obżarłam" przez trzy dni:( aż się boję stanąć na wadze....zjadłam nawet dziś na kolację smażony chleb, kiedy nie wolno nic jeść smażonego i to jeszcze na kolację...od jutra lecę z kopenhaską....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się trzymam... Cały dzień głowa mnie bolała : pewnie z głodu... troszkę zjadłam ale żadnych słodyczy i tłuszczu... Rano standard :) obiadek: zupkę, podwieczorek bułeczkę z szyneczką z indyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a ja przez trzy dni jadłam jak opętana.....nic jutro rano stanę na wadze i zaczynam od jutra dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest najgorzej :( Ja się zaparłam i jakoś leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a ja się zaparłam tylko na tydzień i znowu zaczęło się to samo od nowa:( chyba nawet zaraz stanę na wadze i zobacze co się ze mną dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie zważ się i powiedz a od jutra pilnuj się ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze fdfdf zważę się i od jutra zaczynam od nowa dietę, ok zmykam spać bo późno do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile schudłaś fdfdf?? ja niestety nic.....bo przerwałam dietę 5 dni temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzam się od czwartku 31.05 :) i przez tydzien prawie 3 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz fajnie, bo ja niestety rzuciłam odchudzanie i waga stoi w miejscu...masz fdfdf może jakiś link do jakiejś fajnej diety, ale takiej że nie trzeba tak głodować jak na kopenhaskiej???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jem jogurt na śniadanie i na 2 + obiad :) i kolacja taka sama :D tylko od 3 dni jem troche normalnie :) ale od jutra znowu ruszam na pełnej ... i zobaczymy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A różnie :) zupkę albo 3-4 ziemniaczki młode + kapusta młoda i mięsko gotowane :) Moge ci polecić diete Gacy :) przez tydzień do 5 kg można schudnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można można :) nawet na kafe jest gdzieś :) Ja jej nie stosuje bo nie jem wieprzowiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha......tylko, że wszystko jest w niej przygotowywane na smalcu no ale ok...chyba po smalcu się nie szczupleje???a tam pisze że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasek a jak wygląda dieta jogurtowa???? tak ja też czytałam dziś w Internecie że wszystko jest na smalcu smażone, a Ty fdfdf co dziś jadłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie poczytuję tu was i pozazdrościłam wam... Ja od jutra zaczynam south beach przez 2 tyg... do tego skakanka, hula hop i rowerek nie licząc codzienne spacery do pracy ;) sama jestem ciekawa co to będzie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czytałam kiedyś w Necie o South Beach i dziś też zerknę, przymierzałam się do niej bo wydaje mi się najlepszą z diet....kiedyś słyszałam że śródziemnomorska jest najzdrowsza....to od kiedy zaczynasz Truskawiecka? to może razem zaczniemy i będziemy sobie pisać ile schudłyśmy?a co tam u ananaska??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta idiotka
autorka gdzie sie podziewa cos nie poszlo i wstyd sie przyznac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×