Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

No na smalcu ale smalec jest zdrowszy od margaryny :) mój trener w 7 dni prawie 6 kg mniej :) Raz jak ją stosował to prawie 30 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawiecka to zaczynasz Soutch Beach? a mogłabyś podrzucić mi linka do niej bo nie chce mi się szukać w necie co trzeba na niej każdego dnia jeść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdfdf coś w tym chyba smalcu jest, bo moja babcia ma dziś 90 lat i je smalec oraz słoninę, kiełabasę, żeberka....chciałabym bardzo schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka niestety nie mam bo korzystam z książki ;) generalnie trza wyeliminować słodycze,pieczywo,ziemniaki,owoce...ale jeść chude mięso(ja akurat mięsa nie jem ale soję też można jeść jak najbardziej) sery i produkty mleczne light,jajka większość warzyw,orzechy,nasiona,przyprawy no i napoje bez dodatku cukru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka niestety nie mam bo korzystam z książki generalnie trza wyeliminować słodycze,pieczywo,ziemniaki,owoce...ale jeść chude mięso(ja akurat mięsa nie jem ale soję też można jeść jak najbardziej) sery i produkty mleczne light,jajka większość warzyw,orzechy,nasiona,przyprawy no i napoje bez dodatku cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak tej diety poszukam sobie w necie i na pewno tam jest rozpiska na dnie i co trzeba jeść każdego dnia:) to jak Truskawiecka od jutra zaczynasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak od jutra mówię już 4 lata no i 5 kg przytyłam przez te 4 lata fajne jest przysłowie, że : zanim gruby schudnie to chudy zdechnie, ale ja też zaczynam z Wami Soutch Beach od jutra.....będziemy sobie mówić ile chudniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tylko żeby naprawdę stosować dietę i schudnąć a nie tylko pisać....że się chce schudnąć, to od jutra zaczynamy ,prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za malo jesz
zalozcie sobie swoj nowy topik z nazwa diety-ten przynosi pecha jesli autorka nie schudnie to topik jest przeklety i zadna nie schudnie lepiej uciekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlaśnie zjadlam jajka:( a o tej godzinie nic się nie powinno jeść:( ale jutro zaczynam South Beach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze to dziś jej poszukam w necie, kiedyś ją czytałam jest dobra...ale trzeba mieć bardzo silną wolę do diet i ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
schudlas juz hehe na tym topiku same nieudaczniki nikt nie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×