Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

Gość pouyr
pisze zeby sobie odcieli rece i nogi to schudna :( ale jest płytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
z głową to chyba nic nie ma ale słyszałam, że niektórzy czuję się lepiej jak komuś poubliżają, dziewczyny robię teraz rybkę w folii co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką rybę ? może być smaczna :) smażysz czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
Dziewczyny jestem przerażona ktoś się pode mnie podszył, wiecie co z nim zrobić??? dziewczyny ja nigdy nie przeklinam.....wiecie może jak to zrobił???? słyszałam, że trzeba znać czyjś adres email żeby się podszywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz nick na pomarańczowo :) ja mam na czarno :) bo jestem zarejestrowana ty też mmm to zrób :) i nikt nie będzie pisał z tego nicku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
Słyszałam też, że trzeba znać numer czyjegoś konta bankowego i rozmiar buta żeby się pod niego podszyć. Ratunku! Ten ktoś wie o mnie wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
myślę, że nie trzeba znać rozmiaru buta ani konta bankowego żeby się pod kogoś podszyć, znowu mam ten sam problem to też ja nie napisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób to co Ci napisałam :) ja lece będę poźniej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
no ok fdfdf super z ciebie koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
tak sobie myślę fdfdf o tobie, że ty zwariowana dziewczyna jesteś, nie znam cię wcale a bardzo cię polubiłam pa pa całusów sto dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm432
Rzecz jasna, mówiąc zwariowana, wcale nie mam na myśli, że jesteś szczupła. Wiem, że jesteś identycznym spaślakiem jak ja i za to cię lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz zabezpieczylam haslem ufff nikt nie bedzie pisal juz glupot wiadomo ze nie zjem surowej ryby tylko wepchne sobie ja w cipsko bo odkad przytylam to tata nie chce juz ze mna spac schudne dla ciebie tatusiu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaslaki smierdzace
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nie wiem, ile ryba przeżyje. I bez niej cuchnę jak kuter rybacki, który opłynął Atlantyk z jednym ładunkiem i zepsutą chłodnią :O :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego niejedzenia mi sie w glowie poprzewracalo ale kocham was dziewczyny kocham i czuje potrzebe opowiadania wam o sobie zwierzania sie moze nawet kiedys jakas orgia -mozemy onanizowac sie marchewkami !!! wczoraj zrobilam dziwna kupe ona miala oczy i na mnie patrzyla!!! ale jak patrzyla o matko nie chce juz robic kup!!!! nie bede jesc nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to nie ja piszę!!!!!! poradźcie mi co robić żeby nie podszywał się pod mój nick......????? zarejestrowałam się i to nic nie dało, to musi być jakiś internetowy erotoman!!!! fdfdf jesteś tu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak szlam kolo zabki to widzialam batony no wiecie co to jest bo wpierdalalyscie to na kilogramy dziennie przed dieta no i te batony byly w promocji-ja lubielam zawsze promocje bo moglam woecej zjesc za mniej no bo ja lubie jesc co nie no i sie poplakalam bo ja mam diete nie moge juz oszczedzac i co ja mam zrobic? no co ja sie pytam was zdjecia mojej piczy chcialyscie na priva ale poradzic cos to nie a srajcie sie maciory ide do lodowki cos zjem bo nerwa mam normalnie mowie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że od tych ciągłych diet, głodówek i postów wypadły mi wszystkie zęby. Strasznie głupio to wygląda, ale radzę sobie kochane. Zrobiłam sobie właśnie mięciutki twarożek ze szczypiorkiem, który za chwileczkę przyjmę doodbytniczo :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę żadnej orgii z marchewkami!!! fdfdf ty pewnie teraz sobie o mnie źle myślisz i nie będziesz chciała ze mną pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze jaka ja glupia jestem ja nie mam lodowki tata sprzedal na zlom o kasy braklo-tyle na pasienie mojej dupy wyddawal ze wzial kredyt a to zlodzieje sa i procent duzy masakra mowie wam no ale nic zawsze moge cos ukrasc co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego, ale czuję silną potrzebę opowiedzenia wam o mnie wszystkiego. Że uwielbiam ptysie, kocham smalczyk ze skwareczkami i rozmazywanie partnerowi stolca na klacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka glodna ratunku!!!! sprzedam nagie fotki z ostatniej orgii zainteresowanych prosze o kontakt na priv ewentualnie wymienie na jedzenie -batoniki z zabki w promocji albo malego prosiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Gościu... podszywający się pod mmm432 ...ale CWEL z ciebie.Byłeś walony pod celą?Biedaczku może ci coś złego zrobili,szkoda mi ciebie...dziewczynko.Chcesz to cie namierzę w necie i odwiedzę w twym domku a wtedy twój łeb będzie latał bez twojego ciałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żeby nie było, że jestem głupia. Powiem wam kochanieńkie, że mam same piątki. Fakt, strasznie głupio wyglądam jak się uśmiecham, ale głupia nie jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Nie straszę ...obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, strasz tego okropnego chama. Pewnie jest brzydki i sfrustrowany bo nie może mieć mojej spoconej psioszki ukrytej sprytnie pod fałdem brzusznym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zakończyłam aplikowanie twarożku. Powiem wam kochanieńkie, że mój słodki odbycik chyba się uśmiecha wciągając resztki szczypiorku. Powiedzcie mi, czy jeśli on się przed chwilą oblizał, to: 1) Za mało jem? 2) Jestem wyjątkowa? 3) Jestem dziwna? Z góry dziękuję za odpowiedź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty sie nie wtracaj tylko dawaj swiniaka!!!! namierz mnie przez neta i mi go przynies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×