Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

pomyliłeś się włożyłam łopatę do tyłka łyżka jest dla mnie za słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam wam sie caly czas was oklamywalam a ta lopata laduje sobie porcje na talerz tak jem!!! caly czas sie obzeram ale wy nie maciemi tego za zle bo tez zrecie wiem to my grubasy juz tak mamy zremy zremy no i co to tylko nasza prywatna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jemy no i co? to jakiś problem? jak nie będziemy mieć pieniędzy i umrzemy to będziemy chudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucam ta diete w cholere!! ale bede was obserwowac spaslaczki moje kochane nie omieszkam dziennie wtracic kilku moich przepisow i perypetii z tatusiem hie hie wpadne pozniej bo tatusiowi trzeba skorkena siusiorku wypucowac a ja nie mam zebow to tak to umiem wyssac hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartowalam ja nigdy nie bede chuda bo jak umre to robaczki beda moje cialo wpierdalac przez 2 tysiaclecia heh przynajmniej pomagam animalsom co nie nie ma to tamto ide do taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cie dziewczyny ja szlam i szlam i sie potknelam o moja warge sromowa tak niefortunnie nadepnelam na nia ze sie wywrocilam ale nic mi nie jest nie martwcie sie bo moj brzuch mnie zamortyzowal hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata lubi moja pulchna cipcie ale te wary mi wisza do kolan i mam na nich rozstepy i male gnidy ile gnidy maja kalorii? bym zjadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieda w kraju to trzeba oszczedzac co nie? ja np czyszcze uszy 1 patyczkiem przez tydzien i pozniej tym miodkiem smaruje chlebek ma mniej kalorii i nie zawiera sztucznych konserwantow i barwnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i prosze znowu dostalam sraczki jak sie wysram to zaloze swoj topic jak nie chcecie ze mna gadac grube tluste bambarylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wezme sznura i sie wychustam serio co to za zycie spaslaka spoconego posrane to jest inne dziewczyny sa szczuple a ja? az musze znowu z zalu cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę te 20 lat Ci zaszkodziły, zmiany niesamowite w osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm432 jestem :) zauważyłaś, że ktoś zamiast mmm ma nick mnm ... więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i zauważyłam, że ta osoba ma rozdwojenie osobowości nie wiem czy konsultowała to z jakimś dobrym specjalistą, powinna się jak najszybciej udać do dobrego lekarza leczącego takie przyapdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) jak minął dzień ? Mi bardzo dobrze :) na kolacje zjadłam kawałek chlebka z warzywami i ćwiczyłam 35 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cwiczylam pstrykalam palcami myslisz ze ile schudlam dobrze ze jestes mam ochote cie wymiziac po sadelku moja moja spasla krowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ci napisze wieprzku co dzis jadlam sniadanie bochenek chleba ze smalcem 2 sniadanie kilo pomidorow z cebula 3 sniadanie puszka ananasa w zalewie 4 sniadanie dietetyczny zestaw kfc obiad pol indyka gotowanego podwieczorek bobki z rowa mojego taty kolacja polbochenka chleba :( bo mi sie skonczyl i wiecej nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodna taka chodze i jutro musze kuic wiecej chleba o porcje mam za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja za malo pije heh kranowke zawsze lalam prosto do gardzieli ale zakrecili wode bo tatus przechlal kase zaczelam spijac siki odmruczka ale on malo szczy tata proponowal mi szczanie do ryja ale on nie myje siusiaka a twoj myje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu to samo ....ta kafeteria robi się porąbana, ciągle są tu podszywy.....tak serio to wyobraź sobie fdfdf że robię gołąbki teraz tak!!! gołąbki....już właśnie zmieliłam mięso, dwie główki kapusty sparzyłam no nie mogę się doczekać jutra jak jednego gołąbka sobie wetnę, nareszcie coś zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusty zmielilam 33 kilo siekiera a mieso mam z mruczka a co mi tam i tak nie bylo z niego pozytku a ty z czego robisz golabki?? moje to miauczatki heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mruczka zarzynalam to sie zerzygal fajnie bedzie farsz lubicie farsz swiniaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mial sraczke to muwetknelam palec w dupe i rabalam glowe po kawalku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ważyłam się w środe to 61 kg :) teraz waże się dopiero w środe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm432 ja spadam jutro będę około 12 dobranoc :) paa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×